Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Mirando

To ładnie namieszał nasz dyrektor ze pracownicy aktualnie boją się o podwyżki tegoroczne bo dyrektor stwierdzi ze na pensjach również trzeba oszczędzać w tym i następnym roku,ale niebawem nowa fabryka w ksawerowie zacznie rekrutacje tam docelowo ma być około 3000 tys osób zatrudnionych : )

Pepco
@Mirando

Oni nam się śmieją w twarz , biuro w większości jeździ NOWYMI samochodami i to nie byle jakimi M5 czy Camaro. A my głupcy pracujemy na ich roczne premie żeby późnej usłyszeć ze jesteś w górnych widełkach których nikt nigdy nie widział nawet na oczy

qwerty
@Pepco

A można awansować w firmie z pracy na produkcji do biura? Czy firma stawia na taki rozwój pracowników, czy jednak nie ma szans, aby rozwijać się i wyjśc produkcji do pracy administracyjnej?

Asdfg
@qwerty

Szanse są ale marne. Chyba że masz duży zapas wazeliny wtedy może się udać :)

Miro
@Mirando

Jakie podwyzki jak musimy oszczędzać. Ale jest dobra wiadomość. Istnieje świat poza gillette. I istnieją inne firmy.

Ktos
@Mirando

A zastanowiliście się po co mają cel 50 % kobiet w organizacji?W każdych materiałach i artykułach które czytam o wynagradzaniu jest napisane że kobiety na tym samym stanowisku zarabiają mniej niż mężczyźni i nieważne co mówią o jednakowym traktowaniu tak jest na całym świecie. Wg. mnie to taki pomysł na oszczędzanie "przemycony" do celów korpo

Średnia pensja

Średnia pensja w Polsce powyżej 7500brutto inflacja 11% w tamtym roku 15%większość miała poniżej inflacji ,niech kadry i dyrektor nie pomylą się naliczając poaździernikowe podwyżki w sierpniu i wrześniu bo może byc tak że potrzebne będzie wsparcie z biura na maszyny

Kandydat na weekendy

Cześć. Jestem studentem i chciałem aplikować na same weekendy (widziałem taką ofertę). Czy warto? Sam fakt 2 dni po 12 h mnie nie przeraża, pytam czy warto i czy jest ciężko

Gilbert
@Kandydat na weekendy

Ale do proctera czy manpower?

Planuje starać się o pracę na produkcji. Jest aktualnie dostępna oferta na to stanowisko. Jeżeli chodzi o dodatki z ogłoszenie jest ich naprawdę sporo wymienionych. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, faktycznie są podwyżki wraz ze wzrostem doświadczenia? Dodatek nocny w kwocie 350 zł jest wypłacany co msc? Kwartalne deputaty żywnościowe dla wszystkich pracowników produkcji?

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

brutal

Wlasnie siedze w pracy... Patrze na grafik i widze ze wten weekend zadna brygada nie ma wolnego weekendu. Siedze i mysle---Jakos wytrzymam---Jeszzce tylko jedna analiza,Jeden cykl PDCA---i mam upragnione E4. Rodzina i znajomi --Nie wazni---Nie mam dla nich czasu---Jestem w pracy w kazdy weekend---Taki mam wspanialy grafik Aby do switu,aby do kitu.

Ola

Dokładnie, NORMALNE firmy. Nie dżilet. Marta jest ze zm C czy D, nie pamiętam, dla tych zmian grafiki są całkiem ok. Szkoda że blondi zapomniała że na innych zmianach osoby też mają rodziny i własne życie. Urlopu nie wystarczy żeby mieć normalne wolne…. Ale taki jest urok tej firmy. Poza tą blondyną były jeszcze inne osoby, które również mają nas gdzieś. Najważniejsze że biuro spędzi normalnie czas z rodzinami i wolnymi weekendami ^_^ Porażka.

mati
@Ola

@Ola Podpisywałas dobrowolnie umowe wiedziałas jak dziala system 4 brygad, nikt cie do tego nie zmusił. Jesli masz tak bardzo bol (usunięte przez administratora) to zmień po prostu pracę , mnie rowniez nie podoba sie grafik tegoroczny jak i męczy mnie juz system lecz w porownaniu do was nie marudze nie narzekam tylko działam i szukam nowej pracy.

@mati

No i po co podpisywałeś tą umowę jak nie odpowiada grafik? Przecież mogłeś nie podpisywać :p

Jaca
@Ola

Trudno żeby każda zmiana co roku miała dobry grafik.Ważne żeby jedna ze zmian nie miała co roku zrąbanego.Byłem raz na układaniu i nie jest to proste bo jest uwarunkowane wieloma wymogami prawnymi.Malkontenci zgłosić się na ustawianie grafiku na przyszły rok.Jak cztery zmiany nie pasują zawsze można zgłosić że chce się na 325 tam chyba trzy zmiany.

Morty
@Jaca

Żeby jeszcze dali przejść na 325… Dużo osób próbowało i odmówili, nie chcieli puścić z ich działów. Wolą tam zatrudnić osoby z ulicy, dać im na start tyle co mają teraz technicy po kilku latach pracy, i w ogóle wszystko co najlepsze.

Titanic
@mati

System jak system ale tych pseudoliderów (usunięte przez administratora)nie przepalam mają po 5 osób w zespole i nic nie ogarniaja a pieniądze nie małe inkasują a niektórzy ledwo co gimnazjum ukończyli a na produkcji brakuje ludzi tylko marnują tlen w akwarium i kibel blokują

Ktoś
@Titanic

Niestety z mleczarzy nie da się zrobić liderów w P&G. Można próbować zrobić mechaników po szkole ogrodniczej ale to też raczej nie wychodzi.

mentor
@brutal

Ja tez z zalem patrze na kolegow i kolezanki bawiacych sie na Pietrynie w weekend. Ide do pracy w sobote i to wlasnie widze. Wszyscy korzystaja z zycia---Ja mysle o analizie i nowych oszczednosciach dla firmy. Zona pyta mnie---Kiedy wyskoczymy na sobotnia zabawe? Odpowiadam jej---Nie mam wolnych weekendow do Listopada,moze wtedy..... Zona jest smutna---Moj liniowy zas zadowolony ze ze mnie taki dobry pracownik.

Romeo
@mentor

A rozwiązanie jest takie proste system 3 dni 12h potem człowiek ma 3 4 dni wolnego i łącznie 14 dni pracujących. Nasza firma nie ogarnie niestety tego zbyt mądre głowy pracują i wchodzą teraz meksykańcowi wiecie gdzie

Może nad morze
@Romeo

Sam se pracuj po 12h Mi pasuje 8h, wolne weekendy 8-16 jak normalny biały człowiek

Kama
@Może nad morze

A próbowaliście wywalczyć ten 8 godzinny system, bo z tego co czytam to wszyscy pracownikiem są właśnie za tym? Jeśli pracujecie po 12h to da rade jeszcze wyciągnąć nadgodziny np. w te dni wolne?

Czy wiecie że

Ja Jeżeli ktoś jest na długoterminowym zwolnieniu lub nie ma go w pracy z innego powodu to przepadają mu wszystkie benefity (którymi firma tak się chwali) przepadają. Jeszcze kilka lat wcześniej było tak że jak ktoś nie mógł odebrać w terminie to odebrał przy najbliższym deputacie. Ja poszłam do HR żeby odebrać zaległe deputaty i dowiedziałam się że wszystko będzie mi wydane przy najbliższym deputacie. I rzeczywiście tak było. A od jakiegoś czasu wszystko przepada, pracownik produkcyjny ma w plecy bo nikt go nie powiadomił. Oczywiście klika z biur nie jest stratna bo tam wiedzą że swoich trzeba powiadomić, a produkcyjna hołota jest im obojętna. Na maile nam wysyłają tysiące bzdur a konkrety rzadko. Na pewno jakiś mądruś napisze żeby czytać maile. Tylko nie wie że zwykły robol w domu nie ma do nich dostępu. Tak samo ja do pasków z wypłaty. I to jest równouprawnienie MADE IN P&G ŁÓDŹ

Jarosław Polskę Zbaw
@Czy wiecie że

W tej firmie pracownicy biurowi są świętymi krowami (oczywiście nie wszyscy jest też kilka normalnych jednostek). Niestety większość zarządzających to (usunięte przez administratora)działająca na szkodę firmy. Gumowe kręgosłupy bez własnego zdania, dla których liczy się tylko pieniądz i oszałamiająca karierka. Szkoda czasu na pracę w takim miejscu.

Czy wiecie ze
@Czy wiecie że

chyba pracujemy w innej firmie bo akurat jestem na zwolnieniu i normalnie mogę korzystac z benefitow, a deputat odbiera za mnie koleżanka ze zmiany.

Czy wiecie że
@Czy wiecie ze

Może troszkę źle się wypowiedziałam o benefitach. Chodziło mi o deputaty. Gdyby ktoś mnie powiadomił że nie mogę ich odebrać później to też bym kogoś upoważniła.

Ciekawy
@Czy wiecie ze

Jak ustosunkowałeś/aś się do tego że kiedyś można było odbierać deputat z nawet półrocznym opóźnieniem a teraz nie. I nikt nikogo o tym nie powiadomił. Prawdopodobnie to ty jesteś z kosmosu.

Dziwne
@Ciekawy

ja w czerwcu odebrałem zaległy za poprzedni deputat bo wtedy nie było mnie w robocie. Trzeba się upominać o swoje.

Natala
@Dziwne

Za co dokładnie ten zaległy deputat? Długo trzeba się upominać o swoją kasę czy może wystarczy się przypomnieć? Ile Ci w końcu wypłacili?

Dominika

Możesz napisać co było w tym poście? O co chodzi z dodatkami wakacyjnymi? To jakiś benefit? Firma dopłaca jakaś kwotę do wypoczynku czy o co tutaj chodzi? Są jeszcze jakieś inne benefity pozapłacowe?

Mick
@Dominika

Te dodatki to na nic nie starczają. Na produkcji kłamią w oświadczeniach dochodowych na początku roku aby dostać jednorazowo kilka stówek więcej. Dopóki nie będzie podniesienia kwot wypłacanych na święta pracownicy dalej będą (usunięte przez administratora) zakład

#Działamy

Nie pytaj, co firma może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla firmy. Czy Ty już się zapisałeś na marsz LPG? Wszystkie ręce na pokład! Walczmy o lepsze warunki pracy !!! lepsze płace, mniejszy wiek emerytalny, premie za wypracowane normy A nieee to nie ten marsz :)

Alejądro

Pasikoniku wszyscy się zastanawiają jak do tego doszło…. Na mojej zmianie nikt nie głosował na niego a tu niespodzianka i on sie dostaje do tej rady pracowników..Marzenke szkoda bo była by dobra.. A pieskowi raczej właściciel załatwił wszystko na górze.. (usunięte przez administratora)

wynik
@Alejądro

Przeciez mozna prosic o wyniki kto i ile glosów bylo oddanych przeciez to musi byc jawne

Ding Dong Tralala

Ta firma już dawno zakłamuje rzeczywistość i mataczy z wszelkimi wynikami, kto chwilę tu pracuje doskonale o tym wie. Nie muszę wspominać że ogłoszone wyniki tegorocznej ankiety też są "z czapy" :D . Ciekawe dlaczego też nie ma jawnie podane ile głosów otrzymał każdy z kandydatów do forum. Pewnie by wyszło że tak lubiany przez wszystkich kandydat z sensora otrzymał 110% :)

renia
@Ding Dong Tralala

Do przewidzenia było że wszystkie wyniki będą zakłamane, pewnie wstyd było się przyznać że ankieta wypadła bardzo, ale to bardzo źle. Nie znam nikogo kto by zaznaczył cokolwiek pozytywnego w tej ankiecie. Tak samo jak z wynikami wyborów- „lubiany przez wszystkich” pajac z Sensora dostaje się jakimś cudem do rady pracowników, a na działach widać oburzenie- nikt na niego nie głosował. Zakłamany zakład, ale ryba psuje się od głowy- wystarczy spojrzeć na ten meksykański nabytek i jego metody zarządzania, albo spojrzeć na to kto siedzi w biurach. Ten zakład sięgnął dna. Oby jak najszybciej zamknęli ten cyrk.

Pedro

Przestawiam fragmenty wpisu co związki solidarności w Poznaniu robią dla pracowników a ten nasz prezes kochanek niech sie uczy jak rozmawiać z pracodawcą. „ każdy pracownik na start otrzyma 5450 złotych brutto”. Natomiast benefity mają takie „ Dodatkowo pracownicy otrzymają bonusy w wysokości 6000 złotych brutto w czerwcu br. oraz 4000 złotych brutto w lutym roku następnego. Zapewniono także, że wraz z majową pensją pracownicy otrzymają bonus wakacyjny wysokości 100 proc. wynagrodzenia zasadniczego, a w grudniu bonus świąteczny w wysokości do 70 proc. wynagrodzenia zasadniczego plus oczywiście premie miesięczne i kwartalne” Tak że zostawiam was z tak garścią informacji jak powinny związki działać

Assigned
@Pedro

Ciekawe ile osób jest u nas w związkach żeby wywalczyć sobie benefit...ciekawe czy ten który pisze komentarz jest. W Niemczech każdy jest w związku dlatego nie mogą zamknąć Berlina a u nas jak będą chcieli przenieść fabrykę do korzystniejszej Rumunii to związki nawet strajku nie będą mogły zorganizować bo nie ma kim.

Osoba
@Assigned

Nie ma znaczenia ilu członków liczą związki, ale jak jest prężny zarząd. A nasze związki nic nie robią. Podwyżka weekendowe była lata temu. Żenada. A zwalnianie ludzi po cichu i to wieloletnich pracowników.

Kariera P$G

Awansują ludzie niekompetentni, ponieważ ci naprawdę utalentowani byliby potem konkurencją i zagrożeniem dla zwierzchników, którzy ich awansowali. Nie liczą się więc kompetencje, tylko posłuszeństwo i lojalność. Dlatego ameby rządzą pasikonikami…”.

Feliks

Fajne te nowe nagrody jubileuszowe, widać że oszczędności weszły chyba za mocno skoro nawet na tym się ucina koszta

Barbara
@Feliks

Nagrody jubileuszowe? Co to takiego? Dostajecie z tego tytułu jakieś dodatkowe pieniądze? Możesz to wytłumaczyć?

Zając Poziomka

Jedna z największych korporacji na świecie. Organizuje różne rywalizację dla pracowników z NAGRODAMI. Za spalenie jak największej liczby kalorii uwaga bon na całe 50 PLN słownie pięćdziesiąt złotych do wykorzystania w sklepiku pracowniczym na produkty tej że korporacji no i jakieś słuchawki z najniższej półki. Konkurs na przyjazdy rowerem do pracy...nagroda... Chińskie sakiewki do roweru...Ale artykuł w gillettowskim brukowcu można już napisać i nawet powstawiać zdjęcia z szczęśliwymi zwycięzcami. Ta firma to jedno wielkie żenua

Felix

Biorąc pod uwagę podnoszenie cen produktów przez P&G oraz rezygnację odbiorców z tego powodu jest to coraz bardziej realne. Malejące wolumeny i jedna zmiana zbędna. Sytuacja win2win. Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Na zwalnianiu też oszczędzają, po co dawać 2 razy większą odprawę? Boston zadowolony, zielone słupki się zgadzają. W środę wizytacja pojedzie i na jakiś czas trawa przestanie być malowana na zielono, niebo na niebiesko a klamki polerowane na błysk co by można się z nich przeglądać. Wraz z odejściem Mike'a zakończyły się dobre czasy zakładu i czas stąd uciekać

Alicja
@Felix

Dokładnie też tak uważam, po odejściu Mike’a zaczął się jeden wielki cyrk. Ten meksykański klaun nie szanuje w ogóle pracowników, oszczędza na WSZYSTKIM, a biuro wchodzi mu w (usunięte przez administratora) tylko po to by się utrzymać na swoich wygrzanych i wypierdzianych fotelach i wyżywają się na nas. Z tymi zwolnieniami też jaja, zwalniają 1-3 osoby tygodniowo jak szczury właśnie po to by nie płacić większej odprawy. Osobiście ułatwię im sprawę i odejdę sama jak najdalej tego (usunięte przez administratora), całe szczęście procter nie ustawił wysokiej poprzeczki jako pracodawca, w okolicy jest duża ilość firm z o wiele lepszymi warunkami pracy, gdzie szanuje się pracowników. A meksykańska (usunięte przez administratora) niech spłonie w piekle razem z tymi wszystkimi biurwami.

Z akwarium

Prorok czy co ? Normalny biały człowiek ma wolne weekendy. Jak by weekendy w pracy były takie fajne albo dobrze płatne to i by biuro było zapełnione :) Praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy. Wolność jest wtedy, kiedy robi się to, co powinno się robić. Nie wtedy kiedy robi się to, na co ma się ochotę, ani tym bardziej kiedy robi się coś pod wpływem jakiegoś zewnętrznego albo wewnętrznego przymusu.

Barbara
@Alicja

Wynagrodzenia też są w jakiś sposób redukowane? A jak z nowymi przyjęciami, firma prowadzi obecnie jakiś rekrutacje? Nowi pracownicy ile aktualnie dostają netto na godzinę?

Venus
@Felix

Redukcja to będzie bo nasz meksykański nabytek połapał się, że jak była wielka epidemia to produkcja była a było 15-20% załogi na zwolnieniach i jakoś szło. No to trzeba teraz zwolnić tyle samo bo skoro raz się udało to teraz też musi. Sama wizytacja to też niezły kabaret. Nasz kochany dyrektorek na wejściu nagle do wszystkich macha i się wita i w ogóle dobry wujek. Dobrze tylko, że ludzie w to nie poszli i było widać u nas, zwykłych roboli zaskoczenie i zażenowanie. Wizyta to była szykowana jakby wizytować mieli Koreę Północną przez samego ich wodza, tylko ludzie nie muszą się cieszyć na widok zarządu, bo do obozów nas nie mogą wysłać. Jeszcze...

Zbyszek

Tak zwana kreatywna księgowość. Oszczędności są, pracownicy widzą przelewy a na paskach wszystko ok. Ciekawe czy będzie wyjaśnienie i wyrównanie tych dwóch stówek

Sandra

A więc nie tylko dla mnie to wygląda podejrzanie. Ciekawe. Ja również wczoraj dostałam mniejszą wypłatę, brakuje do mojej normalnej wypłaty około 350 złotych a na pasku wszystko się zgadza. Cały dzień się zastanawiałam jak to jest możliwe. A tu proszę, nie tylko ja mam taki problem. No też mi się wydaje że „kreatywna księgowość” weszła w grę. Porażka.

zawiedziony

Postanowiłam napisać ponieważ podjęłam pracę w Gillette z ciekawości. Na początku wszystko wyglądało ok dopóki nie zaczęło się pracować. Jeśli chodzi o socjal , czystość to wszystko ok. Niestety zakres obowiązków pracownika tzw technika to jakieś chore....powinno się informować każdego kandydata przed rozpoczęciem pracy aby człowiek mógł wiedzieć na co się decyduje. Nie będę wymieniać zakresu obowiązków bo byłoby by to z 30 punktów . Powiem jedno że wszystkie te zadania wykonuje się w trakcie pracy 2 maszyn które masz obowiązek obsługiwać /maszyny mają pracować 24h na dobę/ Nie ma to nic wspólnego z wiekiem kandydatów bo przychodzą młode osoby jak i starsze i większość po kilku dniach znika. Co mnie wkurzało ? że mając zagwarantowaną przerwę trzeba się prosić współpracownika żeby obsługiwał w tym czasie twoją maszynę /czyli przez około 30 min trzeba obsługiwać 4-6 maszyn/ dziwi mnie że tą kwestią nie zajmą się związki zawodowe. Wspomnę że maszyna nie wymaga specjalnego zatrzymania czy rozruchu , jest to kwestia kilku sekund. Starsi pracownicy którzy rozpoczęli pracę 10-15 lat temu szepczą po cichutku że to nie ten zakład co był kiedyś , że teraz wyciska się pracownika jak cytrynę.. Pomijam kwestię pracy w nocy i niedzielę.... każdy to wie na co się decyduje. Nie będę pisać o wszystkich innych dziwnych zasadach w tym zakładzie ale zastanówcie się dlaczego tam ciągle są nabory i brak ludzi do pracy, banery w mieście zachęcające do pracy więc skoro jest tak super to co jest nie tak. Z radością opuszczam ten zakład który nie ma nic wspólnego z nowoczesnym zakładem pracy /pracowałam za granicą więc wiem/ a raczej ze starodawną manufakturą gdzie moja prababcia pracowała na 12 krosnach. . W Niemczech ludzie nie godzili się na taki system i dlatego część zakładu przeniesiono do Polski.... a potem obrażamy się że nazywamy nas czarnuchami Europy... Tak, oczywiście praca jest ważna i jej stabilność ale czy za wszelką cenę? To pracownicy tworzą zakład a nie kierownictwo, biuro czy zarząd , bez tzw roboli zakład nie istnieje pamiętajmy o tym.

Niedoszły pracownik
@zawiedziony

Ogłoszenia są po to, żeby stale mieć dostęp do kandydatów. Ktoś ucieknie to mają zapas i dzwonią. Taka strategia wielu firm, nie tylko PG. Ale racja, mogliby przed zatrudnieniem przedstawiać wszystko co masz podpisać i co będziesz robić, nie byłoby niedomówień i rotacji, a tak wszyscy, włącznie z firmą ponoszą straty ale kto bogatemu zabroni.

Venus

I kolejny cyrk na produkcji. Przyjeżdża jakiś tam dyrektor, to biuro ma pełne portki. Nagle wszystko trzeba od nowa robić, strefy, papiery, naklejki. Ludzie całymi dniami na kolanach skrobią podłogi i maszyny. Skoro takie malowanie trawy na zielono to jest to aby na pewno dyrektor a nie jakiś sekretarz partii? Ludzi zwalniać i robić porządki, żeby nasz meksykański nabytek dostał awans jeszcze wyżej.

(usunięte przez administratora) Mi tam bardzo dobrze się pracuje z Ukraińcami i Białorusinami. Pracują świetnie, rozmawiają po polsku w większości bardzo dobrze lub starają się nauczyć, więc nie rozumiem chamstwa w ich stronę. Więcej do zarzucenia mam takim burakom jak Ty i tobie podobnym. Zresztą lepiej pomóc się spakować polakom w Niemczech lub Anglii, tylko chleją tam i kible myją bo nic więcej nie potrafią.

Zwolnienia Pracowników

Czy ktoś już wie kiedy będą zwolnienia pracowników? Jakiś czas temu słyszałem że ma być zwolnionych okolo 200 osób. Ciekawe czy to prawda?

Haha

Żartujesz sobie chyba. On się nie nadawał do niczego. Gość nie ogarniał ani zespołu ani technologii, żył w swoim świecie i na wszystko miał odpowiedź „zrób tak żeby było dobrze” bo tak naprawdę nie miał pojęcia o co chodzi. Zespół był skazany sam na siebie. Dawno trzeba było go ze stanowiska lidera wywalić. Ale poza tym marnym liderowaniem był naprawdę w porządku gościem, tu się zgodzę. Miły, nieszkodliwy facet. Ale jako lider totalne zero.

@Zwolnienia Pracowników

Cały czas są zwolnienia ,tyle że nie będą grupowe (oszczędności),bo co pare dni po 1, 2 osoby

Dominika

Takie cegiełki to musi być ładna sprawa. To były jakieś remonty w firmie? Piszecie o oszczędnościach - czego one dotyczą bo remont to chyba zbytnią oszczędnością nie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 193, z czego 42 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 712 ocen.

Gillette Poland S.A.