KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

i to wszystko co na ten temat wiecie ????

Mamy komputer

i net raz w tygodniu na Monte ser

Nie halo

Czyżby tym emerytem co tak chwali sobie jest panem [usunięte przez moderatora] .Hej Pozdrawiam z paki ;))

Tak mocno Panowie nie pracujecie skoro macie czas na picie kawki po nastawniach czasem w niezlym towarzystwie.Powinniscie sie postarac o rozlakowe.

emeryt

Oj jak dobrze sobie siedzieć na emeryturze.Człowiek nie widzi tego burdelu.Pozdrawiam wszystkich pracowników KOLPREMU w Krakowie.

kolprem kraków

co do związków zawodowych ,jeden mądry człowiek powiedział że co kadencje powinni zmieniać sie przewodniczący itd. tu się nie zmienia od paru kadencji ,dobrze że wystąpiłem z szeregów solidarnosci przynajmniej sie nie wstydzę jak się słyszy same superlatywy na temat jak to związek się stawia murem za pracownikiem , szkoda bardzo szkoda

kolprem kraków

została nas garstka w krakowie jesli chodzi o pracowników fizycznych nad którymi jest pieciu dyrektorów na nasz oddział wiec z góry można założyć że finansowo to się nam prędko nie poprawi,no chyba że stanie sie cud, bo kto sie postawi to zgóry jest przegrany,zresztą co poniektórzy odczuli to na własnej skórze.No ale bądzmy dobrej myśli,ktoś nazwał kolprem obozem pracy mam nadzieje że to nie będzie prawda

jaśko

Czy wy ludzie nadal wierzycie w związki HA HA HA , a co do reszty jak nie ma zgrania wśród załogi to będą gnoic wszystkich . jak to mówią co po nie którzy w" kupie siła ". Tylko jak trzeba to 90% milczy ,tyle co mam do powiedzenia ,a co do przestrzegania przepisów to te krowy co dużo mruczą to z reguły mało mleka dają .

Zupa

Ja se jade na pilota i mam ogórków 2h + 4h zimioków i dam se radę w polu i na hucie ...8zł

al

ali - 2010-09-24 11:41:48 co wy wypisujecie za bzdury ostatnio powiedzial mi pan [usunięte przez moderatora]. ze krakowie bedziemy zamiatac ulice i dlatego wysylaja nas do dabrowy bez powrotu takie mamy zwazki w krakowie no co nie ma odpowidzi na to chyba juz nie ma ludzi w krakowie z jajami zeby z tym walczyc

ali

co wy wypisujecie za bzdury ostatnio powiedzial mi pan [usunięte przez moderatora] ze krakowie bedziemy zamiatac ulice i dlatego wysylaja nas do dabrowy bez powrotu takie mamy zwazki w krakowie

anonim - 2010-09-07 19:12:39 abc - 2010-08-28 13:05:27 Kilka słów na temat polityki kadrowej Kolpremu: Jestem pracownikiem Taboru ale uważam, że dobrym pomysłem, który przyniósłby Kolpremowi wiele korzyści byłoby rozwiązanie umowy z Taborem i zaproponowanie uczciwym i sprawdzonym pracownikom tej firmy bezpośredniej pracy w Kolpremie. Gdyby jednak to nie było możliwe, proponuję przejęcie przez Spółkę chociaż kilku najlepszych pracowników Taboru. Korzyści, które wówczas odniósłby Kolprem to m.in.: - uzyskanie młodych ambitnych pracowników, posiadających już pewne doświadczenie oraz znajomość pracy - obniżenie kosztów (płacono by tylko pensje dla pracowników a nie jak do tej pory opłaty za „wypożyczenie” pracownika dla właścicieli firmy Tabor) - zwiększenie ilości stałych pracowników pozwoliłoby na stabilizacje życiową dla ich samych oraz na zmniejszenie problemu z obsadami lokomotyw i posterunków nastawczych w Spółce . Oczywiście można posiłkować się pracownikami z innych oddziałów AMP np. z Krakowa ale o ile mi wiadomo sytuacja wiekowa w tamtejszym Kolpremie jest zbliżona do tej z Dąbrowy Górniczej a więc nie jest to rozwiązanie długoterminowe. Swój pomysł motywuję zaawansowanym wiekiem obecnych pracowników Spółki, którzy w znakomitej większości mają znacznie powyżej 50 lat życia a co za tym idzie w ciągu najbliższych miesięcy i lat wielu z nich odejdzie na emeryturę i warto już dziś pomyśleć o uzupełnieniu braków kadrowych, młodymi, zaangażowanymi w pracę ludźmi, którzy z czasem mogą stanowić o sile i przyszłości Spółki. Warto dać im taką szansę gdyż jest to również szansa dla Kolpremu. Polityka kadrowa długoterminowa ? A w którym przedsiębiorstwie w Polsce o tym myślą. Zysk staje się nadrzędną sprawą plus stające się chorobliwe cięcia kosztów. A pozostałe to dodatek. A wiek powyżej 50 nie może być żadnym wskaźnikiem do tego by zatrudnieniać osoby z firm zajmujących się wynajmem pracowników. Wiele się zmieniło po ostatnich negatywnych opiniach KIEROWNIKOW zwłaszcza na zm A zatrzeli traktować pracownikow jak kolegów a nie niewolników .Zmieniła się atmosfera na zmianie.ŚWIATEŁKO W TUNELU

abc

PTS

...widać ,że w Kolpremie się duuuuużo POprawiło skoro nie słychać płaczu i wylewu łez.Będą POdwyżki ......heh na mieście

skandal

przykro się robi że znowu walcownia została pominieta w nagrodzie za dobre wyniki ,jak zwykle surowcowa skorzystała , widocznie kierownictwo p1k stwierdziła że nam się nie należy że nic nie robimy zresztą zawsze tak mówią o walcowni

aabbcc

moglo , zapewne na gorsze , jak prawie wszedzie

aabbcc - 2010-06-27 06:38:31 Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Cytuje wpis maszynisty z reklamowanej przez Ciebie Firmy 2007?, trzy lata minęły, mogło się zmienić.

aabbcc

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Cytuje wpis maszynisty z reklamowanej przez Ciebie Firmy " mlekiem i miodem płynącej": Prawda o Ctl Rail 01.04.200715:07 Wnerw Ctl Rail to obóz, gdzie pracodawca ma kodeks pracy za nic a maszynista ma obowiązek prowadzić pociąg bez względu na to ile godzin już jest w pracy. Prośbą, obietnicami premii, czasem szantażem czy wręcz groźbą dyspozytura wymusza na maszyniście prowadzenie pociągu grubo ponad ustawowy czas pracy byle tylko doprowadzić go do stacji końcowej. Faktem bezsprzecznym jest, że wielu kolegów maszynistów ulega dyspozytorom i na własną odpowiedzialność jadą 16, 20 a nieraz i wiele więcej godzin. Zwykła głupota a może chęć przypodobania się naczalstwu kiedyś doprowadzi do tragicznych w skutkach konsekwencji. Wówczas władza firmy umyje rączki a wina spadnie na chcącego jak najlepiej dla firmy maszynistę. Obiecywane za kadencji starego prezesa podwyżki płac po zmianie zarządu poszły w niepamięć. Śmieszne 220 zł brutto ryczałtu na dojazdy do pracy są niczym w stosunku do faktycznych kosztów ponoszonych przez maszynistów, sięgających nieraz nawet 500 - 600 zł miesięcznie. W imię czego takie koszty ma ponosić pracownik?! Dyspozytura nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy. Planiści zatrudniają maszynistów do obsługi pociągów ze stacji poczatkowych oddalonych czasem o kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. Poza tym są często aroganccy, żeby nie powiedzieć chamscy w stosunku do tych, którzy ciężko pracują na ich wypłaty. Chętnie przytoczyłbym tu parę nazwisk ale zainteresowani doskonale wiedzą o kim mowa. Możnaby dużo jeszcze napisać o największym prywatnym przewoźniku kolejowym ale po co? Ci w środku wiedzą i cicho siedzą a ci z zewnątrz i tak nie wierzą... Z pozdrowieniami dla zazrządu - wkurzony do bólu maszynista.

aga

a co to jest i gdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.