KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

jak szybko się zatrudniłem tak szybko się zwolniłem. w tej firmie najważniejsze są KAMERY na maszynach. o rękawiczkach, latarce - zapomnij!! Kasa też do dupy jak nie przyrobisz z 3-4 dniówek . Próby na Hucie robi się w takich miejscach że chyba w kopalni na poziomie 600 są lepsze warunki!! A maszyny??? jedyne co tam działa poprawnie to chyba wspomniane wcześniej kamery!!

wo
@były pracownik

A może wspomnij o plusach, bo nie jest to obiektywna wypowiedź - np auto pod nos z podmianą,z pod dyspozytora autem na relację itp, sprawdź czy tak dobrze jest u innych przewoźników.

sylwia 92

Dawniej się uczylismy do palucha a teraz do peterka.

quest

Jak w Kolprem rozpatrują się na dofinansowanie studiów? Jest takie coś wgl. u nich? Czy jest ale np. dostępne tylko dla pracowników z "wyższej półki" lub odpowiednio długim stażem?

bomba77

może od razu zróbcie kurs na maszynista-instruktor

Ciekawe czym w Kolpremie - DPZ motywowani są pracownicy tzw. ponadnormatywni (elastyczni, nie chodzący na L-4, przychodzący dodatkowo, wykonujący swoje obowiązki w sposób rzetelny (znający się na rzeczy), czyli bardzo związani z firmą (maszyniści , dyspozytorzy itp..), bo nie widzę różnicy.

tem 2

patologia

tr

Dla kadry zarządzającej Maszyniści kolejowi i dyżurni ruchu to szczególnie poszukiwani pracownicy na polskim rynku kolejowym. To oni podejmują bezpośrednio decyzje mające wpływ na bezpieczeństwo, sprawność i efektywność ruchu kolejowego. Są to pracownicy, których wysokie odpowiednie kwalifikacje mają kluczowe znaczenie dla jakości świadczonych usług. Ze specyfika pracy i wymagań kwalifikacyjnych dla maszynistów i dyżurnych ruchu wiąże się wiele zagadnień, takich jak warunki psychofizyczne, szkolenia, aktualizacja i podnoszenie kwalifikacji, czas pracy, doskonalenie umiejętności w związku ze mianami organizacyjno-technicznymi.

kolpremista
@tr

W KOLPREM pracują najlepsi pracownicy na rynku.

pracownik kolprem

Ostatnio dużo nowych pracowników jest w Kolprem, widać, ze firma się rozwija.

SILVER
@tr

chłopie zastanów się poważnie gdzie chcesz jeździc....NIE POLECAM!!!

o

są jeszcze wolne miejsca za maszynistę ?

nie rewident
@o

No tak jak wy robicie szczegółowa próbę w 20 minut i potraficie przyprowadzić skład z Czech na hamulcu ręcznym to może wam przeszkadzać ze się wyłącza uszkodzone wagony w Krakowie.

w

Podobno rewidenci w Kr nie długo zatrzymają produkcję ? Przyklelili się do dpz to chyba wew nie mają co robić

heya

jak dojechać na bramę nr.5 tam jest ulica koksownicza ile /

maszynista kolpremu

Tak, lepiej.

Bugi
@maszynista kolpremu

Spytaj o pracę w ORIONIE. Tam, jako maszynista, dostaniesz prawie drugie tyle (na rękę)

Andrej L
@Bugi

Kto płaci za te pojedynki i kilometrówki na pociągach w DPZ? Wie ktoś?

Kraków,Chorzów, Petrovice

xxx
@1

albo jestes nieudolny maszynista , albo nie chce ci się szukac nowej pracy!! ja z takim stażem maszynisty w 5 min znalazł bym prace za ok 4-5 tys/miesiąc

heya

PRACUJĘ W PODOBNEJ FIRMIE OD PONAD 25 LAT JAKO MASZYNISTA DWU TRAKCYJNY. ZARABIAM ŚREDNIO OK 2700 NETTO Z POŻYCZKĄ. CZY W WASZYM ZAKŁADZIE BEZ NADGODZIN ZAROBIE WIĘCEJ?GŁÓWNIE JEŻDZICIE NA SZLAKU ZDIESZOWICE,CHAŁUPKI,DĄBROWA-CZY PO KRAJU TEŻ? JAKA JEST ATMOSFERA MIĘDZY MASZYNISTAMI?

heja
@heya

no to fajne pociągi.dobrze że po śląsku

ruszcza odbiór i była taksacja - incompetence

świeżak

Kto pyta nie błądzi chęci,ambicje są problem w tym ,że nie zawsze to wystarczy. Im się więcej dowiem tym lepiej będę mógł się przygotować.

tik tak
@świeżak

ja to widzę że nikt tu nie potrafi udzielić konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi tylko każdy się wymądrza ,może ktoś profesjonalnie podejdzie do tematu po to są takie fora

ok
@tik tak

konkrety i wyczerpujące odpowiedzi znajdziesz w odpowiednich publikacjach , a na forach to się przeważnie papla to co komu ślina na język przyniesie. Choć niektóre posty są dobre- mówiące prawdę.

j
@świeżak

Gościu najpierw zrób kurs, potem doświadczenie i wtedy zaczniesz zarabiać. Nic od razu nie przychodzi.

tr

zadajesz pytania jak małe dziecko- chęci

świeżak

Witam ponownie, za +-2 tyg będę miał rozmowę kwalifikacyjną na kurs do kolpremu. Macie jakieś rady co jest najlepiej punktowane na czym im najbardziej zależy?

Świeżak

Jakiej konkurencji, wcześniej pisałem już czemu taki ciekawski jestem. Poważnie się zastanawiam nad zmianą dotychczasowej pracy a słyszałem pozytywne opinie o kolpremie co najważniejsze podobno da się zarobić. Gdyby organizowali jakieś kursy to bardzo chętnie zawiozę cv jeszcze w tym tyg i będę czekał na telefon. Pytania już mi się kończą nawet chyba to jest ostatnie. To jak są czasem organizowane czy kolprem się w to nie bawi?

Świeżak

Podziękować za kolejne informacje. Właśnie się dowiedziałem ,że na CTL jest organizowany kurs na maszynistę od razu bez etapu pomocnika podobno już się nie robi kursów na pomocników albo robi się je b.rzadko.Mankament też jest taki ,że robi go urząd pracy w Sosnowcu więc to już mnie dyskwalifikuje a dodatkowo na 13 miejsc jest juz 30 chętnych.. Czy w kolpremie tez są może organizowane jakieś kursy nawet kosztem późniejszej lojalnościówki?

k
@Świeżak

a co ty sondaż przeprowadzasz dla konkurencji ?

świeżak

Jeszcze chciałbym zapytać widać ,że jesteś obcykany jak to w kolpremie obecnie wygląda używasz nicku "pomocnik" pracujesz tam może własnie jako pomocnik maszynisty lub maszynista czy to po prostu zbieg okoliczności?

pomocnik
@świeżak

Tak. Pracuję w kolpremie.

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.