KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

stolec

sronkiszowi tak dobrze było na wywrocie to po co poszedł do dpztu a po to bo juz nikt z nim na wewnętrznych nie chciał robić bo na wszystkich strzelał z ucha a ci mu na złość szczali do gumiaków ....taki to sronkisz

@stolec

DOBRE DOBRE DOBRE

@stolec

Masz rację. Pi..a a nie maszyniasta .

Technik masażysta = rzeźnik ;}

nemo

Szansa na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej całkowicie od nowa p.jedrzychowski@gmail.com pisz po więcej informacji

Frederico

Instruktor Soczek

czes

Soczek byl na rzepinie to teraz pan mechanik szkoda ze sygnalizacji niezna

Wuj Kalina

Nigdy

pracownik kolpremu
@Wuj Kalina

Przyjęcia są cały czas, ale trzeba mieć uprawnienia kolejowe.

kandydat na mechanika

Czy wiecie kiedy będą przyjęcia do KOLPREMU?

Soczek

Do KKD zapychacz UFO czeka :)

jo

a ja mam kierownika, rewidenta, ustawiacza i pom maszynisty dwóch trakcji i 1950 zł i jestem dumny ze tyle zarabiam. jestem tak dumny z zarobku ze się zwalniam!!!

pracownik kolpremu
@jo

Kłamiesz, nie ma takich wypłat w kolpremie. Najniższa płaca maszynisty z uprawnieniami ustawiacza to 2730 zł podstawy + 800 zł zmianowość + 191 zł premii + od 5 do 26% karty hutnika lub 500 zł dodatku + nadgodziny, ale to nie zawsze.

ki

To trochę mało jak na maszynistę ...

mietek

Panie dzonkisz wysadzi pana utk z tego pociągu i trzeba będzie założyć kask i okulary i wrócić do korzeni

kkd

Mnie wystarczy do sprawnego poruszania po liniach kolejowych

ki

Widzę że znasz dwie instrukcje trochę nie za mało?

kkd

Właśnie się popisałeś tym "chcę" amatorze pilota.A przypominać możesz Sobie jak obracałeś panienki za młodych lat.Zanim siądziesz za kołem Twoim zasranym obowiązkiem jest znać Ir-1 i Ie-1 a nie przypominać sobie na szlaku.

maszynista

Wreszcie zaczęli dobrze płacić. Teraz mogę tę firmę polecić. Jeszcze żeby się pozbyli tych kilku leserów którzy tylko narzekać potrafią.

kkd

dobrze mu wyliczyles Zobaczyl troszeczke prawdziwej koleji i struga maszyniste pierwszej klasy a ksiadz z kartoflem tylko sie ciesza

stolec

troche matematyki 7razy zkz-oderbruecke średnio po 40 godzin=280 w "pracy" za 7500 klocka na rękę minus 1000 bo to trzeba cos zjesc zapalic itd zostaje 6500 za w/w 280 godzin.....troche za tanio sprzedaliśćie sie na to oderbruecke...ryczałt 180 czyli 100 nadgodzin przy odpowiedniej stawce to 4000 na ręke z nadgodzin plus kilometry auto itd...daje 9000 na ręke i za takie pieniądze bym jeździł nic taniej....ale kartofel ma siłę persfazji

luzik

Doceniony zostałeś chyba bo ministrantem chciałeś zostać,nie pisz głupio o maszynistach z innych firm bo nie wszyscy zostali zwolnieni za paliwo i alkohol,ty już nie masz z czego kraść bo Orion zabrał gagariny i jeździsz teraz na EU07,a znajomości szlaku to na bank nie masz jak wszyscy co jeżdżą na Rzepin,utk powinno wam przeczesać papiery i po 10 000 kary dowalić za te jazdy i hotel w drugiej kabinie

luzik

Soczek

Kocham Rzepin szukam kwatery w tej miejscowości nie jest źle POLECAM !!! Chcę tylko tam jeździć jest zarąbiście. Marzę o dłuższych trasach.

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.