KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Leper

Odezwać to on potrafi się, ale w dupkę włazić i podlizać też bardzo dobrze umie, ale przynajmniej nie potpierpapier jak pan szonk, jaki ojciec taki syn jak to dziadki mówią, bez urazy ja do niego akurat nic nie mam, każdy oże jak może, a tak po za tym wie ktoś co z chłopakami z wypadku bo jeszcze nie wrócili dopracy cchyba że się już zwolnili? Pozdrawiam Michasia I Piotrka no i całą resztę oczywiście, a i jeszcze raz zapraszam do czeskie, cargo

Biednego Pawełka N.też ruszyliscie przecież jemu się tak w firmie podoba

kapłan

Jak tam panowie, kto tam dzisiaj jest n 08?ja już od 5 pod kapliczkę czekam z bańkami i 2 reklamówki grzybków mam ,szybka akcja 10szt. Myślę że do Doroty nalejecje, dzisiaj promocja i po 80 płacę za dolane oczywiście, odbiera na Dorocie dys. K. P to się nie wystraszcie bo na wykopki potrzebuje

Leper

Witam panowie maszynisci(pseudo),zastanówcie się co piszecie, jak wam firma się nie podoba to do biedronki na magazynie idźcie sprzątać, Pawełku Now. Taki z ciebie maczo że wpisałeś 13godz. na marszute i co, jak baranek od dyrektora wyszedłeś i na 12godz. przeprawiłeś, ale szacunek jakb y to wszyscy pracownicy pisali i się postawili to by nam płacili, a że większość to kapeluchy to wolą Rysiowi dać zarobić, wystarczy chodzić tak jak grafik przez miesiąc i wszystko by się zmieniło, wiadomo każdemu z nas kasa jest potrzebna, zapytajcie kolegów z wewnętrznych ile mają za dodatkową dniówki i co jeszcze im dochodzi, to u rys. trzeba 3 takie zrobić. Pozdrawiam i zapraszam do czeskie cargo od 1 listopada będę tam pracował na stanowisku już nie maszynisty ale dobrych maszynistów na pewno docenie

krab

nie w strzemieszycach tylko w slawkowie..

Soczek

Od poniedziałku nowy punkt zbioru pod kapliczką w Strzemieszycach. Poranny wyjazd poprzedzony mszą. W ramach dojazdu będzie odpuszczenie grzechów oraz odprawienie pokuty.

Soczek

W tej firmie pracują same Leoncie i Gąsiory :) Wale na rzepin

pociotek

i co jeszcze ?

kl

potwierdzam

Zorro

Jeżeli " smerfuś" bredzi, to co powiedzieć o Tobie? Odpowiedź, dlaczego zmienili kwalifikację wypadku? Dlaczego uczestników wypadku chcą wydudkać?

z góry

zwrÓcić, GENEAlogiczne ! Z tego powodu jesteś gdzie jesteś.

Ale przynajmniej umią odróżnić pasztetkę od salcesonu

Młody

Tam nawet na robocie się nie zna były maszynista wieloletnim stażem na robocie który dostał miano dyspozytora i nie ogarnia 6 pociągów na krzyż a co dopiero mówić o reszcie, i najważniejsze kilometry i paliwa a i radio, i jest tam szlaban (ps nawet koordynator krocze jak oni)

to

najlepsze tej firmie to że dyspozytorzy zatrudniani są bez doświadczenia kolejowego - kpina, on nawet nie wie co to jest rozjazd , droga przebiegu itp...no ale cóż jaki Pan... taki kram

ćwierć maszynista

zapomniałeś się konkretnie podpisać czyli (usunięte przez administratora)albo ktoś podobny

Beez włosów

Panowie wam się w głowach poprzewracało wy się nazywacie maszynistami. Same lesery filozofy, nieudacznicy i do tego nic nie umiejący z wielkimi aspiracjami. Znawcy tematyki kolejowej opowiadający bzdury i bajki. Jesteście tylko od wykonywania pracy nie od dyskusji. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało zmieńcie pracę na dyskont tam się nadajecie zapomniałem nie macie uprawnień ustawiacza towaru. Dając wam do zabawy dwie kulki to jedną pewnie popsujecie a drugą zgubicie.

Były Maszynista

Nigdy nie uczestniczyłem w życiu opiniowym firmy Kolprem, ale po dzisiejszym zajściu muszę napisać. Panie Dyrektorze Supernak Pana zachowanie w godzinach przedpołudniowych było bardzo chamskie w stosunku do zwykłego pracownika.Nikt mnie w ciągu dwudziestoparoletniej kariery zawodowej tak nie potraktował.Żaden pracodawca nigdy nie powiedział mi,że jak mi się nie podoba to mogę iść do sądu pracy. Po przemyśleniu Pana rady decyduję się na inne instytucje.Z jedną ma Pan już do czynienia. Reszty dowie się Pan w swoim czasie. Życzę dużo powodzenia, a jeszcze więcej kultury osobistej. z poważaniem Były Maszynista Ps.:Życzę dużo dobrego i wytrwałości kolegom zostającym w firmie.

Bobul

Niedługo będą jeździć sami licencjaci a dowodził będzie nimi dyspozytor Michał.

ćwierć maszynista

90% prawdziwych maszynistow już sie zwolniła a to co pozostało na hucie to banda nieudaczników nierobów i zesranych woźnic co się boją gdzieś dalej jechac!!!1 nie mówiąc o tych co liżą odbyt dyrektorowi i patrzą tylko jak drugiego podpierdzielić !!! tyle w tym temacie wy buraki z kolpremu!!!

Sławuś

Patologia

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.