S.M. Europe Ltd. sp. z o.o.

Toruń

Opinie o S.M. Europe Ltd. sp. z o.o.

deb 2012-01-25 14:19
NIE POLECAM ABSOLUTNIE!!! SZEF JEST NAWIEDZONY!!!! STRATA CZASU I NERWÓW NA BUCA!!! Na(usunięte przez administratora)non stop są ogłoszenia o rekrutacji bo ludzie nie wytrzymują i odchodzą. Pracowałem w wielu miejscach ale tam jest horror! najgorzej mają sekretarki, biedne są wyzywane o nic, ostatnia wytrzymała 3 dni, wcześniejsza dwa. Nie wiem jak ta firma egzystuje. (usunięte przez administratora)
masakra 2012-07-19 01:53
(usunięte przez administratora) rotacja osób mówi sama za siebie
dj 2013-04-24 17:48
witam wszystkich powiem w dwoch slowach bo to pisac nie trzeba jesli chodzi o prace to jest tak nie polecam (usunięte przez administratora)...... nie umie z ludzmi rozmawiac ksiegowa to zmienia sie co 5 min tak sie zachowuja polscy niemcy w polsce go nie chcieli to pojechal do (usunięte przez administratora)
gdanszczanin 2015-02-23 12:39
PORAŻKA MASAKRA
Ziomuś 2015-08-08 17:43
powiem tak : Patologia, takiego czegoś nigdy nie widziałem. nie polecam nikomu, lepiej iść gdzies sprzątać, albo pracować w macu, ale nigdy tam
darek 2015-11-30 16:33
a ile tam moze spawacz wyciagnac?
zmgdańsk 2016-02-12 16:09
Pracowałam w firmie jako sekretarka. Zimno, brudno, popsute biurko, stary komputer, stare oprogramowanie, brak podstawowych narzędzi do pracy. Właściciel wydzwania po kilkadziesiąt razy w ciągu dnia - nie da się pracować - a później dostaje się za niewykonaną pracę.Poza tym szef często chce rozmawiać przez skype'a i obserwować co wszyscy robią. Jest zdania, że wszyscy go oszukują, nie pracują i kradną.Używa niecenzuralnych słów. Brak jakiegokolwiek obiegu dokumentów. Każdy otwiera firmową pocztę a jak zginą jakieś dokumenty to winna jest sekretarka. Pracownicy nie są zatrudniani na umowę o pracę, tylko umowy-zlecenia. Ja nawet takiej nie dostałam. Powiedziano mi, że jak chcę umowę to muszę ją sobie napisać.Strata czasu.Stanowczo odradzam
Ja 2016-09-21 08:53
MS Europe LTD-Gdańsk, uwaga - zamiast umowy o prace -zlecenie, za które i tak nie chce zapłacić wymysla wszystko aby tego nie zrobić, Dyrektor upokarza ludzi, wyzywa,=- zatrudnia po to aby wykorzystać , sprawa jest zgłoszona do PIP
Ja 2016-09-21 08:53
Potwierdzam
pan olek 2016-10-16 18:12
@zmgdańsk na twoim miejscu bym na komputer nie narzekała - czy twoja praca naprawdę wyaga jakieś maszyny z NASA? nadrabiaj chęciami, dobry lotnik i na drzwiach poleci, jak ci się nie chce pracować to się sprzetem nie wymiguj
WC 2016-12-06 01:53
Świetne miejsce aby spróbować " jak to jest"
polecam szczególnie młodym którzy jeszcze mało widzieli
i aby potrenowali własne nerwy
a że się napatrzą na idiotę to ich zysk
a cytując wieszcza
" kto nie dotknął ziemi ni razu ten nigdy nie może być w niebie"
rambo 2017-01-06 18:42
lepiej niema nigdzie.a panom od aluminium co kola nie potrafia zamontowac to nalezaloby przeszkolic.
Shimmy 2017-01-07 02:40
Tragedia. Pracowałam tam kilka lat temu. Wytrzymałam 3 dni. Nigdy wcześniej, ani potem, nie spotkałam takiego popisu chamstwa. Właściciel jest niezrównoważony psychicznie. Obraża pracowników. Pomiata jak śmieciami. W kaftan dziada powinni włożyć. Strata czasu i nerwów.
Dorn 2017-01-11 07:30
Można zapytać miłych urzędniczek z Urzedu Pracy w Gdańsku, ile dziesiątek pracowników uciekło z SM Europe, a sekretarek w szczególności.
Szef stosuje mobbing. Psychicznie znęca się nad ludźmi.
Zostaw swoją opinię o S.M. Europe Ltd. sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M. Europe Ltd. sp. z o.o.