Opinie o Miraculum w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Miraculum. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Miraculum o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miraculum w Kraków

Czy w Miraculum występują paczki/bony świąteczne?

I czy Miraculum jako firma jest tolerancyjna? Czy jest w niej miejsce na osoby, które inaczej wyglądają, są innego wyznania czy orientacji? Jestem ciekawy

Alka Nowy wpis

Nikt nie odpowiada pod komentarzami. Skoro takie fatalne opinie o pracy w tej firmie, to nie wiem czy kupować online kosmetyki czynie. Jużkupiłam dwa razy i wydają się ok. Poradżcie, bo nie chcę sobie krzywdy zrobic. Alka

Czy w firmie Miraculum są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma

Wanda
@Magda

Regularne nie, ale jakieś okazjonalne? Lub wdrożeniowe?

@Wanda

Nie ma Jak jest nowy produkt to dostajesz folder i masz sprzedawać. W miraculum nie ma kto szkolic z folderów musisz się nauczyć składu itp. Żadnych szkoleń nie ma

Nie ma, w Miraculum nowości uczysz się z wydrukowanej, cienkiej kartki papieru, foldery były kiedyś. No i dostajesz po sztuce produktu do pokazywania. O nowościach wiesz z wyprzedzeniem i czekasz na nie miesiącami, bo wiecznie jest jakiś problem.

Magda

Czyli wychodzi na to że z roku na rok w tej firmie jest coraz gorzej

Wanda
@Magda

Czyli możliwe, że jeszcze jakieś udogodnienia powprowadzali?

Magda Nowy wpis
@Wanda

Nie w tej firmie. Z tego co wiem to najlepsi ludzie z tej firmy poodchodzili: dyrektorzy, kierownicy. Pozatrudniani są przypadkowi ludzie bez doświadczenia ale pewnie @Ja tobie dokladniej powie bo jest chyba bardziej na bieżąco. Za moich czasów były foldery i katalogi a teraz @Ja pisze że jest inaczej. Szkoleń nigdy nie bylo

Robert

Mam pytanie następującej treści: Na przełomie lat 60 i 70- 20 wieku produkowano( lub licencja) wodę kolońską lub perfumy męskie "Dyplomat" o niesamowitym męskim zapachu na pewno była to ekskluzywana woda w opakowaniu czerwonym z meszką chyba otwieranym jak dla branzoletki , butelka podłużna wysmukła. Pytam dlatego gdyż ten zapach mnie cały czas prześladuje i w drugiej połowie lat 90 poczułem go u turysty angielskiego w jednym z lokali gastronomicznych w Krakowie z tego wnioskuję , że mogła być produkowana na licencji lub Miraculum była dystrybutorem tej wody(perfum). Jeżeli są jakieś archiwa produktów firmy to prosiłbym o odpowiedź czy coś takiego było w produkcji Miraculum w tamtych czasach.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Miraculum? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olo

To polska firma z tradycjami, ale od kiedy zarządzają ją panowie od akcji to istna tragedia. Czy widzieliście firmę kosmetyczna, handlową, bez kadry zarządzającej- bez dyrektora sprzedaży, bez dyrektora marketingu? Ewenement. Wiec sami sobie odpowiedzcie jak tu się pracuje, Było SUPER, jest bardzo żle. :(

Beata
@Olo

Cześć, wypowiadałeś się już jakiś czas temu ale może tu jeszcze zajrzysz i mi odpowiesz. Jak sytuacja wygląda obecnie w Miraculum? Czy aktualnie dobrze się pracuje w firmie? Napisz proszę coś nowego na ten temat.

Marlena

Trzeba być po prostu dobrym pracownikiem bo firma jest ok ale wymagająca, polecam!

Miraculum słaba firma

Słaba organizacja firmy, prezes nie wiadomo co wymaga ( załamana jestem), a wypłate dostałam po dwóch tygodniach, a mam chore dziecko... Nie polecam tej firmy

Darek

Jak wygląda rekrutacja i czy jest teraz prowadzona, na stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów ? Fajnie się na tym zarabia i czy to ciężki kawałek chleba?

Nie polecam
@Darek

Jak się robi wały to się suuuper zarabia na tym stanowisku . Nie polecam, chyba że lubisz wazeliniarstwo i wchodzenie w (usunięte przez administratora) to próbuj

Cezary

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak firma funkcjonuje?

krzak

Po lekturze nawet cv tam nie puszcze hehe.

Iza

@toko czy w tej sprawie zwróciłeś się również bezpośrednio do pracodawcy? Warto reagować, jeśli w pracy widzi się jakieś nieprawidłowości. Próbowałeś to zrobić?

toko

pracowałem w koszalinie w mps produkowałem krem do golenia pollena wars i d amaris to był wydział solar 7 jeżeli państwo będziecie następnym razem na tak zwanej kontroli to poproście na zleceniach aby wam pokazano hale solar 7 gdzie jest produkopwany krem tam zbiorniki do produkcji kremów wogóle nie sądezynfekowane na zleceniach jest rubryka czy jest wykonana dezynfekcja a dził kontroli jakości wogóle tegonie sprawdza

Iza

@miki widzę, że bardzo dobrze orientujesz się w sytuacji. Dalej jesteś pracownikiem Miraculum? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć coś więcej odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Wspominałeś, że nowy prezes może oznaczać zmiany w jej działaniu. Czy coś już uległo zmianie?

Tolek

Czyżby firma przeszła rewolucję domową? Może ktoś napisać coś więcej? Myślę, że czasami takie poważne zmiany są dobrodziejstwem. Nowy umysł nowe sposoby i pomysły.

miki

Polityka pani już nie prezes i fantastycznego pana już nie dyrektorka i wirtualna sprzedaż w małopolsce i podkarpaciu zrobiły swoje. Komisy i palety mydełek z zerową marżą mistrzostwo świata. Pensyjki wizażystek i niektórych regionalnych z kosmosu i bez pokrycia w zyskach. Szkoda firmy z taką tradycją,miejmy nadzieję że nowy prezes zrobi porządek i firma wyjdzie na prostą.

tomek

ak jeszcze jesteście zainteresowani to jest praca jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów i tu już trzeba całkiem dobre stawki mieć jednak wydaje mi się.

Pomocny

1800 zł i to nie średnie tylko ostateczne zarobki , ponieważ premia jest jedynie niespełnioną obietnicą . Nie polecam pracy chyba że , lubisz być oszukiwany i wyzyskiwany :)

Pomocny

Były

Ta firma to śmiech na sali nie polecam pracy na żadnym stanowisku. Rotacja wśród przedstawicieli mówi wszystko o sytuacji w firmie. Oszukiwanie ludzi to normalna praktyka. A o jakości produktów nie będę się wypowiadał bo dla czegoś się nie sprzedają :) Jeżeli macie możliwość pracy w Biedronce to lepiej iść tam niż do Miraculum (lepsze pieniądze ). Pozdrawiam Były Pracownik

iza

Jak wygląda praca na produkcji? Ile ludzi zatrudnia tam Miraculum i czy w ogóle są przyjęcia?

WWA

Nie polecam pracy dla tej firmy .Oszuści obiecują jedno robią drugie. Najlepszym opisem sytuacji w tej firmie jest sms o powiadomieniu zablokowania rozmów lub info o zablokowaniu kart flotowych:) Pani prezes uważa ,że może wstrzymać ludziom premie ponieważ za mało sprzedali;)Targety w większości nie do zrobienia nawet w 80%,wyrobia kilka osób w polsce i to nie co miesiąc bo nie ma takiej rotacji w sklepach :) Śmiałkom życzę powodzenia , wszystkim którzy mają wybór radzę przyjąć inna ofertę pracy! Szkoda zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Miraculum - Kraków

• Jak się pracuje w Miraculum?

Zobacz opinie na temat firmy Miraculum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miraculum?

Miraculum
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Miraculum