Miraculum

Kraków

Opinie o Miraculum

irek_tom 2009-09-04 19:50
Chciałbym kupować wyroby Miraculum w Polsce. Za dokonanie przelewu 18,80 Euro z banku PKOBP do Niemiec zapłaciłem 115 zł (słownie: sto piętnaście złotych), co pozostawiam bez komentarza. Wyroby są warte swojej ceny w złotówkach.Kupiłem perfumy Pani Walewska-Gold i Classic po 5,90 Euro + koszty wysyłki 7 Euro.
Z poważaniem Ireneusz Tomczak irek_tom@op.pl
anonim 2011-03-26 09:42
w miraculum pracujemy jak robociki. na discovery widzialem ze robia to maszyny , ale po co placic za droga maszynerie , jak mozna miec taniego robola ..? robociki maja 5 min przerwy na potrzeby i potem znowu - te same ruchy przez kolejne godziny. i tak w kolko . mozna [usunięte przez admina] dostac. i to za te kase... ja odchodze...
vizard 2013-07-16 16:31
Witajcie! Zanim Wasza spółka upadnie do końca, chciałbym porozmawiać z pracownikami. Choćby z jednym, mam dla Was dobrą ofertę, z pewnością Was (pracowników Miraculum) zainteresuje. Mój mail we2302@wp.pl POZDRAWIAM
kkiska 2014-03-19 11:52
Macie jakieś informacje o pracy P.H.?
karol 2015-07-21 16:02
pewnie robocik byłby tańszy od Ciebie a ty byś gryzł gruz cyganie
roman 2015-08-20 15:45
widzę ze pojawiło się ogłoszenie na flotowca, ma ktoś wiedze jaką flotą dysponują w chwili obecne?
roman 2015-08-26 10:15
ogłoszonko jest na "pracuj", spec. ds administracyjnych, z tego co się wywiedziłem to mają nie za dużą flote
dewa 2015-08-26 13:19
Ta firma to porażka totalna dziwie sie ze jeszcze nie upadla!!! 10zł/h brutto!!!! Zenada niech sami za tyle pracuja
roman 2015-08-26 14:00
a był ktoś ostatnio u nich na rozmowie? co tam teraz proponują
misiek 2016-02-05 21:15
Hey.... Mam pytanie jakie warunki dostaje PH??? jak kasa na star? jak z premiami? ilu klientów dziennie? jakie plany? jakie narzędzia? i co przyjdzie do głowy?? :)

pozdro
misiek 2016-02-05 21:15

pozdro
jimi 2016-02-25 11:14
Targety po 120 na detalu...więc ludzie bez podniety,do tego premia uzależniona od ściągalności kasy.jak zrobisz plan a będziesz miał słabą ściągalność to premia marniutka.A jak ludzie płacą to handlowcy mają rozeznanie.
Pozdrawiam
słoneczko 2016-03-03 17:05
A ja jestem ciekawa,czy program naprawczy Pana Olecha przyniesie taki sam skutek jak w sorayi?????
Albert 2016-03-07 14:18
Skutek może być tylko jeden.....padaka w firmie.
WWA 2016-03-10 13:00
Nie polecam pracy dla tej firmy .Oszuści obiecują jedno robią drugie. Najlepszym opisem sytuacji w tej firmie jest sms o powiadomieniu zablokowania rozmów lub info o zablokowaniu kart flotowych:) Pani prezes uważa ,że może wstrzymać ludziom premie ponieważ za mało sprzedali;)Targety w większości nie do zrobienia nawet w 80%,wyrobia kilka osób w polsce i to nie co miesiąc bo nie ma takiej rotacji w sklepach :) Śmiałkom życzę powodzenia , wszystkim którzy mają wybór radzę przyjąć inna ofertę pracy! Szkoda zdrowia
iza 2016-03-13 14:12
Jak wygląda praca na produkcji? Ile ludzi zatrudnia tam Miraculum i czy w ogóle są przyjęcia?
Były 2016-06-16 11:28
Ta firma to śmiech na sali nie polecam pracy na żadnym stanowisku. Rotacja wśród przedstawicieli mówi wszystko o sytuacji w firmie. Oszukiwanie ludzi to normalna praktyka. A o jakości produktów nie będę się wypowiadał bo dla czegoś się nie sprzedają :) Jeżeli macie możliwość pracy w Biedronce to lepiej iść tam niż do Miraculum (lepsze pieniądze ).
Pozdrawiam
Były Pracownik
Pomocny 2016-07-07 14:47
1800 zł i to nie średnie tylko ostateczne zarobki , ponieważ premia jest jedynie niespełnioną obietnicą . Nie polecam pracy chyba że , lubisz być oszukiwany i wyzyskiwany :)
Pomocny 2016-07-07 14:47
tomek 2016-07-07 14:56
ak jeszcze jesteście zainteresowani to jest praca jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów i tu już trzeba całkiem dobre stawki mieć jednak wydaje mi się.
miki 2017-01-17 14:42
Polityka pani już nie prezes i fantastycznego pana już nie dyrektorka i wirtualna sprzedaż w małopolsce i podkarpaciu zrobiły swoje.
Komisy i palety mydełek z zerową marżą mistrzostwo świata.
Pensyjki wizażystek i niektórych regionalnych z kosmosu i bez pokrycia w zyskach.
Szkoda firmy z taką tradycją,miejmy nadzieję że nowy prezes zrobi porządek i firma wyjdzie na prostą.
Zostaw swoją opinię o Miraculum - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miraculum