INTROGRAF Lublin

Lublin

Opinie o INTROGRAF Lublin

Nowa N 2016-05-10 14:50
Hej wszystkim ;)
Chciałabym się podjąć pracy w firmie INTROGRAF.
Mógłby mi ktoś "streścić" na jakiej to wszystko jest zasadzie ?
pracownik 2016-06-07 20:01
Jak na jakiej jest zasadzie? Drukują, wycinają i kleją, falcują i jedzie produkt do klienta. Na takiej jest to zasadzie
Kg 2016-09-08 19:45
Człeku idź i ciesz sie zdrowiem. Omijaj ten syf z daleka. To nie zaklad tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Takie same pieniądze dostaniesz w biedronce i nie napracujesz sie nawet 1/3 tego.
bylaaa 2016-09-21 11:50
Co roku we wrzesniu zatrudniaja ludzi do odbioru a teraz nie? A tyle ludzi odeszlo....
bylaaa 2016-09-21 11:50
Zuza 2016-09-21 21:08
powodzenia więc i napisz jak ci poszło, ale ta rekrutacja w Intrografie powtarza się cyklicznie, zastanawiam się czy jest tam taka rotacja czy faktycznie potrzebują aż tylu asystentek?
bobson 2016-09-27 11:35
witam znalazłem ogloszenie Operator maszyn introligatorskich moze ktos wie od jakiej stawki sie zaczyna , oraz jaka atmosfera panuje na ww stanowisku
Fuks 2016-09-30 17:10
Stwka zalezy nie od twoich umiejetnosci i wacha sie od 1650zl dla pracujacych od lat i +/-5000 dla swoich. Wystarczy ,że jestes kolesiem. Wpadki sie zatuszuje,punkty doda i bedzie jak rodzinie.. wystarczy byc czopkiem.
Fuks 2016-09-30 17:11
ilop 2016-10-01 13:20
no ale chyba jednak tych zwolnein nie ma co? wnioskuje to poprzez brak jakichkolwiek ofert pracy bo ostatnie jakie sie pojawily to chyba w marcu były na stanowisko kierownika dzialu sprzedazy prawda??
Nomi 2016-10-25 10:15
Kolejni operatorzy skladaja wymowienia. Smutne to,ale pod takim kierownictwem nie dziwne i nieuchronne. Od osoby bedacej szefem prod. zdawaloby sie,ze mozna oczekiwac wsparcia i zachety,a nie tylko wulgaryzmów ,zrzucania odpowiedzialności za swoje błędy na innych i kolesiostwa. A szkoda..
pracownik 2016-10-29 17:34
Bo najprościej nie szanować i zwolnić. Dziwne jest to zwolnienie dyscyplinarne jak nie badał stanu trzeźwości, pracownik przepracował tego dnia 12 godzin a następnego dnia nie pozwolono mu pracować. Krótko mówiąc od tego człowieka nigdy nie było czuć alkoholu był pracowity i pomocny.Ale co tam po tylu latach trzeba było dać dyscyplinarne niech odpoczywa przed emerytura.Nawet jeśli zawinił to zasługi wal na szanse tak jak dano jednemu i drugiemu chociaż bardziej naruszył prawo pracy.Tutaj żaden pracownik nie jest wart niczego i dlatego jest coraz mniej operatorów. A NA NOWYCH NIE MA SZANS BO TRZEBA TROCHĘ CZASU ABY WYSZKOLIC
zzz 2016-10-29 18:12
Tutaj się z Tobą zgadzam to przykre ,że po tylu latach pracy nie dostał szansy a myślę że na taką zasługiwał nawet jeśli zawinił a nie jest to do końca jasne.
Nick1 2016-11-16 14:19
A po co zatrudniać nowych!!!!!! ,wystarczy wpisywać na tablicy informacyjnej pracowników na nadgodziny!!!!!!,a potem słyszymy stękanie,sapanie jaki,jaka jestem zmęczona!!!!!!!! i po chwili znów przychodzą i sapią!!!!!!,i tak w kółko!!!!!! To jest ciekawe?????,ich nie interesuje że mamy rodziny,małe dzieci itp.....,jaka to cztero brygadówka!!!!!!!,totalny brak szacunku!!!!!!!!!!! i takie żebranie lub decyzję przyjć,przyjć no przyjć albo już jesteś wpisany na listę nadgodzin!!!!!!!!, Ale ja podpowiem może z dotacji unijnych przy zakładzie wybudować motel !!!!,pracownik przespał by się 8 godz i do pracy!!!!,lub w stołówce i pomieszczeniu dla matek karmiących łużka piętrowe!!!!;-);-);-),pozdrawiam i proszę o wydajność,wydajność,wydajność a nie sapanie!!!!!
kosa 2016-11-16 21:52
kosa
Kofu 2016-11-20 22:42
Aby pracowac w tym(. nie wiem jak to nazwać,bo nie zakład pracy) czyms,nalezy poswiecic rodzine,siebie i cale życie prywatne. To nie jest normalne,dlatego fachowcy uciekaja. Dzis trzech,jutro 2.. a ci ktorzy zostają,jak myslicie ? W jakiej wysokosci wezmą za 4 tyg. premię roczną nasi nadzorcy ? 3-4tys? Pomnozcie to,x3:-5 nie pomylicie sie.. liczcie..to przecie z wasz dorobek..
Miś;-);-);-) 2016-11-22 14:08
Intrograf- czysta telenowela nie trzeba scenariusza jak u Bareji!!!;-);-), istny cyrk!!!,nagrać w ukrytej kamerze zachowania niektórych osób????? I póścić na fejsbuku bankowo przebije oglądalność;-);-);-);-);-),komedia oparta na osobach które wydają fajne decyzję ?????,po głowie się podrapać !!!!!! począwszy od niektórych brygadzistek???,kontroli????? a skończywszy na wyższym szczeblu?????.Szkolić się!!!!!!!!ale mądrze ,a nie udawać że się rozumie poligrafia??????Domena firmy,,JAKOŚ To BĘDZIE" lub słynne słowa "Za bramą czeka setka osób-fachowców"- no normalnie cyrk!!;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-),a tak w ogóle jest wesoło i warto ,warto tu być i obserwować!!!!!!!!
kolo 2016-11-29 17:54
Witam wszystkich pracowników tej cudownej firmy! Mam kolegę, który jeszcze u Was pracuje i za każdym razem, gdy się spotykany przy piwie, mam niezły ubaw. Wszyscy jęczą i marudzą o wyzysku, traktowaniu poniżej jakiejkolwiek krytyki, a niewiele osób decyduje się, by coś z tym zrobić. Pracuję w poligrafii już dobre 20 lat i wiem, co się mówi o Intrografie - produkują, bo są tani i biorą wszystko czego inni nie chcą. Nie liczcie na nagły przypływ dobroci Zarządu i spektakularne zmiany stawek czy traktowania, bo tak się nie stanie. Jeśli się Wam to nie podoba, to trzeba zebrać tyłek w troki i zmienić firmę. Operatorzy maszyn (druk, sztanca, klejenia) znajdą pracę w całej Polsce, negocjując warunki i przebierając w ofertach. W mojej firmie też cudów nie ma, ale choć zarobki i szacunek mamy. Pracownicy z całej Europy, takie małe multi-kulti, więc chyba nie jest tak źle. Jeśli ktoś zna środowisko, to za telefon, rodzinę w samochód i Polskę!
kolo 2016-12-02 20:23
Wrzucasz wszystkim, którzy piszą na tym forum od "czopków"? Czy akurat na mnie trafiło?
Figaro 2016-12-29 16:57
P.K znajdź sobie deskę z duuuuuzym gwoździem i z całej siły J.....nij sie w czoło. Nie poczujesz żadnej zmiany. Anulować urlopy opiekuńcze i na żądanie? ludzie nie mają prawa do zabawy,bo ty naobiecywales zarządowi,a my mamy ratować twoja żałosna d. . Na krzywych nogach ? Wal się cały nowy rok.
pracownik 2016-12-29 18:53
Ale napisałeś wulgarne słowa jesteś złym człowiekiem.
Pracownik 2017-01-24 12:37
Przepracowalem w tej firmie cale zawodowe życie i o ile przez lata nie było tak źle,tak teraz nie ma z kim rozmawiać o problemach w produkcji,o jakichkolwiek podwyżkach płacowych można już tylko pomarzyć. Zero moralności,odpowiedzialności i zero fachowości ze strony nadzoru. Ukrywanie wpadek "swoich",maksymalne wykorzystywanie i straszenie innych pracownikow,ciągły stres. Wczoraj śmiałem się z tych którzy odeszli,dziś mogę tylko podziwiać odwagę i zazdrościć normalności w pracy ,może jutro ja,jeśli nic się nie zmieni ? Niech sam stanie i podrukuje,zobaczymy czy to takie łatwe.
Era 2017-02-04 01:27
Nie do końca się z Tobą zgadzam,na każdym przystanku stoją wykwalifikowani ludzie.. Więc zapraszamy do Introgra-fu....
M.K 2017-03-02 21:56
Witam,co prawda nie stoję na przystanku,ale myślę o złożeniu cv do Intrograf,drukuje od 11 lat. Tylko chciałbym się zorientować czy naprawde obciąża się pracownika bez żadnej komisji wbrew prawu pracy,czy też to tylko bajki.? Bo rozumie,że obciążone są tylko te osoby,którym udowodniono świadome działanie. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.
K. 2017-03-22 17:25
Jakie by tu imię dać.. ??? Kacpra już mam..,to może Kacap?? Może jakaś podpowiedź... czekam na propozycje,za najlepsze dam premię!!
Pracownik 2017-03-24 20:01
Widzę,że nikt się nie kwapi,aby odpowiedzieć koledze MK. To może ja:oczywiście,ze jest komisja. Stajemy przed Wójtem,Panem i Plebanem i to wszytko w jednej osobie!! Człowiek bez skazy,bez urojen,bez zahamowań,bezkrytyczny wobec siebie: jednym słowem beznadziejny. Chłopie,nie ma żadnej komisji,robią co chcą,a wwłaściwie to p.K. robi co chce. Jak myślisz? Dlaczego ludzie po kilkunastu latach pracy odchodzą?
Pracownik 2017-03-31 11:42
No i chyba wrócą na swojeten stanowiska. Nasi mistrzowie ... szkoda,że nasz szef niczego nie potrafi wyprodukowac ,wtedy byłby potrzebny. A tak,tylko maci i drze r...ja. oby tak dalej nasz Tytaniku..bul,bul,bul,bul..na dno...
Pracownik 2017-04-07 06:39
Panie K. wepchnales pan firmę w głębokie g... sprowadzasz ludzi,o których mowiles,że nic nie potradnia nie nadają sie do twojej koncepcji. A teraz trzeba schować dume i radzić tym na, których plules. Nie radzisz sobie z niczym,a przecież masz pod bokiem człowieka,który przez dekady radził sobie na tym stanowisku. Poproś,może ci pokaże,jak rozmawiać z ludzmi,okazac szacunek ciężko pracującym ludziom,zwłaszcza Kobietom. Chociaż pewnie już za pozno, co się z domu wyniosło,to widać i ciężko przyznać się do porazki..A miało być tak pięknie...
Kley 2017-04-12 15:36
Zgadzam się z kolega. Coś z głową K. jest nie tak. Siedzi w kantorku,gapi sie przez 2 godz w okno albo w monitor,nagle zrywa się wypada na hale,albo na palarnie i ryczy,jak w amoku. Bluzgi i kadry to jedyne co można z tego bełkotu zrozumieć. No to ludzie ida do kadr,rzucają wypowiedzenia i tak to się kończy..Dzięki niemu Intrograf stal sie zapleczem ludzkim dla poligrafi w Lublinie. Brawo.
M.K 2017-04-18 16:25
Dzięki za odpowiedź. Choć trudno mi uwierzyć,że dziś takie rzeczy,jak te karty obciążeń sa możliwe. Gdybym nie rozmawiał z człowiekiem,który tam pracował i potwierdził to co tu opisujecie wpakowalbym się w niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A tak znalazłem prace i to za całkiem niezła kasę. Pozdrawiam.
były 2017-04-20 14:43
Jak tak w intro? Bobsty podchodziły z tego co widzę. Bocian pracuje dalej? Co tam słychać?:)
Pracownik 2017-04-22 20:09
Choć zima w maju,owszem Bocian wciąż lata. Na intro puki co spoko,bo jesteśmy pod D.W.,ale i on długo nie wytrzyma z tym hm....K. za porządny i z zasadami. Bobsty odchodzą,bo nikt już fachowców tu nie ceni. Teraz liczy się czyim jesteś szwagrem,a nie to co potrafisz. Nowym dają 3tyś na rękę,a swoim 2,5. A na mieście stawki dla stanicy zaczynają się od 17 na rękę. Może coś się zmieni,gdy przejrza na oczy i wywala tego ch....
pracownik 2017-04-23 10:46
Ciekawy jestem który to fachowiec taki odszedł z bobstow- same ( usunięte przez administratora )
bobi. 2017-05-03 22:51
Nie jestem starym pracownikiem, pracuje tu juz pare lat i naprawde jest coraz gorzej. Sam juz szukam innej pracy i z tego co rozmawiam z innymi pracownikami zwolnień jeszcze troche bedzie i tu chodzi oczywiście o operatorów. Faktycznie pieniądze powinny byc większe za taka prace proporcjonalnie do ilości godzin pracy. Słowa typu więcej pracujecie to więcej zarobicie to głupota. Nie o to chodzi. Chodzi głównie o warunki pracy. Karty braków? Przeciez nikt specjalnie nie psuje. Najlepszym sie trafi bubel. Chcesz wolne to znajdź kogoś kto przyjdzie za ciebie? Chore. Przyprowadź nowego pracownika to ci zapłacimy? Nie w ta stronę droga. Będą lepsze warunki pracy to i pracownicy będą sie pchali. A tak to przyjdzie pracownik, firma straci czas i pieniadze na szkolenie a potem traci wyszkolonego pracownika.
Kley 2017-05-04 18:11
Zgadzam się w 100%,brak jakichkolwiek perspektyw na poprawę warunków pracy. I ten mobbing... ludzie pracujący tu przez kilka lat sa psychicznymi wrakami. Niezrownowazony szef odbija się na reszcie ludzi. Mam dosyć.
Pracownik 2017-06-02 16:35
Rozliczenia kwartalne,a z nimi karty braków. Niezgodne z prawem pracy,prawem karnym,zwykła przyzwoitoscia,ale jakże dochodowe. Firma nie traci Ani grosza,płaci pracownik zdrowiem,czasem i swoimi ciężko zapracowanych pieniędzmi,które zwyczajnie sa kradzione. Nawet zaakceptowane prace przez tzw. szefa,kiedy okazuje się,że coś poszło nie tak zarzucanie sa na nas. Dosyć!!
Pracownik 2017-06-04 16:26
A gdzie są związki!!!!!!.Szef związkòw zastępczyni!!!!!, co oni tak naprawde robią????? i tak naprawde po co są i kogo tak naprawde reprezentują?????/ Mamy związki czy nie mamy????, wiele spraw można rozwiązać !!!!!, są po to aby talony rozdać na święta!!- kogo tak naprawde reprezentują chyba nie załogę, system pracy ciągły- ????-pracujemy w policji ,straży,pogotowiu????,buty!!!!-po 12 godz pracy smròd/odòr przepoconych zmęczonych nòg!!!!/klima !!!!- działa nie działa???- wieczny problem!!!!! / ubrania ??????/karty brakòw ????- i na końcu sami zadajcie sobie pytanie??.I kto tu przujdzie do pracy??????i dla czego jest taka rotacja ludzi?????
Fuks 2017-06-06 19:28
O jakich związkach kolego piszesz? Kto miałby się wychylic? Zobacz,kto orzeka o naszych kartach braków,kto podejmuje ostateczne decyzje? Otoczył się rodzina i kolesiami,murem za nim stoja,bo wiedzą,że gdy machlojki wyjda na światło dzienne poleca Zaraz za nim. Zobacz,kto jeździ na delegacje? Synek fachowiec z Bożej łaski? Napozyczal kasy od ludzi i udaje glupa. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dopóki nic się nie zmieni,ludzie nadaL będą uciekać do konkurencji. Co również mam zamiar uczynić.
Gg 2017-06-21 23:24
Witam! Pojutrze mam rozmowę o prace na stanowisku proste prace introligatorskie.
Widzę że nie zaciekawie tam jest a musiałbym dojeżdzac z Chełma (70 km) czy na prawde jest tam az tak zle ? Proszę o opinię . Pozdrawiam
Pracownik 2017-07-04 23:03
Jeśli masz nóż na gardle,albo szukasz tylko punktu zaczepienia w Lublinie to na kilka tygodni może być. I to tyle w temacie. 99,9% wypowiedzi na tym forum to prawda. Sam się przekonasz. Minimalna krajowa i zapomnij o weekendach. Powodzenia.
IceT 2017-07-10 11:21
Czesc. Powiedzcie mi jaka pensję dają na początek w Intrografie? są tam nadgodziny?
pracownik 2017-07-11 22:19
Tak sa nadgodziny bardzo gorace,w pocie czola i w pocie nog.Chcesz to przyjdz do fabryki marzen,gdzie brak tlenu,gdzie panuje smrod,i nie ma czym oddychac.Wchodzisz do szatni i jestes juz zmeczony ,pozniej na hale to podwujnie jestes zmeczony a po dwunastu godzinach to juz nie wiesz jak sie nazywasz.Gdzie ta klimatyzacja,gdzie te autobusy pod zaklad a mialo tak byc rozowo.W szatniach nie ma okien ani klimatyzacji smrod nie do wytrzymania.Ale to nie wazne abys mial beretke na glowie i fabryka marzen stoi otworem dla Ciebie.Do zobaczenia
IceT 2017-07-12 08:19
12 godzin o zgroza...a w miare jakis przyzwoity pieniadz jest zate 12? to taki tam standart te 12
pracownik 2017-07-12 11:29
Pracujesz tak:jednego dnia od 6 godz. do 18 godz,a na drugi dzien od 18 -6 rano pozniejmasz dwa dni wolnego to znaczy jeden bo po nocy to nie zadne wolne ,i tak w kolo wojtek.Pobory to najprawdopodobnie 2000zl brutto plus akord +za dyscypline pracy 100zl.To jeszcze zalezy co bedziesz robil ,jak jestes drukarzem to moze lepiej zarobisz.Pozdrawiam
IceT 2017-07-12 12:59
dzięki...czyli tym sposobem można do 2 tysi dociągnąć jak się wyrobi normę
dik 2017-07-21 09:26
Dwa tysie szczyt marzeń. Raczej pensja glodowa
Edyta 2017-07-21 20:24
@Gg, jesteś już po rozmowie? Może napiszesz o swych odczuciach? Jak przebiegała rozmowa? Czego należy się spodziewać? W jakim czasie można oczekiwać odpowiedzi od firmy w kwestii zatrudnienia? Praca jest tylko na terenie Lublina?
Lukasz# 2017-08-13 16:57
Jak przebiega szkolenie, jak się kończy czy trzeba coś zdawać ?
Fuks 2017-08-31 09:00
W tej chwili w największej firmie konkurencyjnej poszukują pomocników. I nie za 2000. Place sa o 50% wyższe. Sprawdź.
Wiol 2017-09-05 12:51
Możesz podać namiary do tej firmy? Też złożyłam CV i po przeczytaniu opinii jestem zniesmaczona lekko....
Zostaw swoją opinię o INTROGRAF Lublin - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTROGRAF Lublin