SAINT HONORE SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SAINT HONORE SP. Z O.O.

Ciarka 2014-06-17 09:33:20
Pracowałam w Saint Honore w 2013r. Była to moja pierwsza praca. Pracują głównie studenci. Na początku nie jest łatwo, ale po kilku dniach można sprawnie pracować. Czasami wydawało się być za ciężko (ale to tylko chwilami :))Duży nacisk jest na obsługę. Dużo uczą o kawie. Główny manager jest bardzo wymagający, często czepia się szczegółów ale widać że sie zna. Kierownik mniej, ale i tak ciągle coś. Zarobki w granicach 10 zł (bez szału) na rękę. Można awansować po jakimś czasie (nie wiem jak sie to odbywa). Trzymam za nich kciuki.
Ciarka 2014-06-17 14:57:06
Kinia, Kawosz ja pracowałam na grzybowskiej. Tam są tipy. Rozliczane raz w miesiącu przez kiero. Poza tym w pracy "przysługuje" kanapka (najlepsza paris) i można pić kawę :) uwowa zlecenie i chyba tylko kierownik miał normalną. mi było bez różnicy. Mam nadzieje, że pomogłam :D
Klaudia 2016-04-19 23:03:41
ooo uwielbiam te kawiarnie, oni mają przepyszne specjały i kawę, w dodatku obsługa zawsze bardzo miła i nie trzeba się tym z rana denerwować :) napiwki można zostawiać pracownikom, a grafik jest dostosowywany do grafiku zajeć studentów (bo to często oni tam pracują :)
Zostaw swoją opinię o SAINT HONORE SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAINT HONORE SP. Z O.O.