Opinie o Iberia Motor Company S.A. w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iberia Motor Company S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iberia Motor Company S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iberia Motor Company S.A. w Piastów

Karol Nowy wpis

A czy w firmie jest możliwość awansu ?

khgv Nowy wpis

ciekawe tez czy tak lubią tą robotę - w sensie czy tak faktycznie jest im tam dobrze czy po prostu nie mogą innej znaleźć? Jak ktoś z pracowników mógłby sie wypowiedzieć to byłoby super. Także szukam roboty i chciałabym sie dowiedzieć czegoś więcej.

olek Nowy wpis

no i ja też jestem właściwie w kropce, bo szukam pracy tylko tak jakoś nie mogę jej znaleźć i nie wiem już na czym to wszystko się opiera, oby tylko były wolne miejsca u nich jeszcze, bo to co innego jak szukają pracowników na nowe miejsce, a co innego jak na jakieś zastępstwo na przykład, no nie? pozdrawiam

dingo Nowy wpis
@olek

hej, nie wiem czy ktoś z Was o tym już wspominał , ale nie widziałem w poprzednich postach więc zapytam. Czy w Iberii szykują się na przejęcie przez Seata czy miało już ono miejsce tylko jakoś po cichu? znalazłem informacje w sieci że rzekomo właśnie ten hiszpański gigant miał ich przejąć - macie jakieś info w tym temacie?

mijooo

a dlaczego piszesz @plonek, że od jakiegoś czasu nie widzie im się najlepiej, wiesz moze dlaczego tak jest, chodzi o jakies problemy z prcownikami czy ogólnie z poziomem dochodów na przykład, opisz jak mozesz co dokładnie masz na myśli, to będe wdzięczny, bo sam chciałem wysłać moje CV do nich teraz.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iberia Motor Company S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
plonek

jeżeli chodzi o Iberia Motor Comapny to rzeczywiście dalej prosperują, ale przędą co raz to gorzej. Nie wiem szczerze mówiąc co jest tego główną przyczyną, ale od pewnego czasu nie wiedzie im się najlepiej. Wielu innych dealerów w przeciwieństwie do nich zwiększa swoją sprzedaż i dystansuje ich dość wyraźnie

wwwwwwww

powiedzcie prosz cos wiecej na temat samej pracy. jak sie pracuje z szefami, jacy to ludzie itp. co jest nie tak w tej firmie, pojawiaja sie rozne opinie

logos

anonim - 2010-08-03 10:13:16 Bardzo ciekawa firma, dziwne szefostwo, destrukcyjna polityka, 50% pracownikow jest niekompetentne na swym stanowisku. Tylko tak dalej!śmiem twierdzić, ze wszyscy!

Zgadzam się z większością zamieszczonych opinii o Iberia Motors Company + dobra atmosfera, - mnóstwo pracy, - pensje i brak obiecywanej premii) Dodam od siebie, że należy bardzo się pilnować podczas negocjacji pensji w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Firma od wielu kandydatów prosi o wliczenie części swojego wynagrodzenia (aż kilkadziesiąt %) w premię. Premia ta niestety nie jest wypłacana. Zasady premii nie są nigdzie zapisane. Jest ona uznaniowa. Za pierwszy rok pracy żadnej premii się nie otrzyma, o czym nie informuje ten pracodawca. Później premie są pod dużym znakiem zapytania, mimo iż pracownik świetnie pracuje. Skandal. [usunięte przez administratora]

np. dla specjalisty 2000 zł netto

słabe zarobki, tzn jakie?? 1 000 zł? 2 000 zł netto? pozdrawiam

To fakt ludzie są fajni, ale już nie wszyscy, podobno kiedyś skład był lepszy.... Co do samej pracy to obowiązków sporo, praca ciężka i wymagająca, za to zarobki - bez rewelacji na pewno nie adekwatne do ilości obowiązków i odpowiedzialności.

belka

W IMC jest spoko, fajni ludzie, super atmosfera i sporo można się nauczyć, oczywiście że nie wszyscy sa fajni - zdażają się osoby z którymi nie da się żyć - ale tak jest wszędzie

maja

Witaj Zosiu, Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Iberii Motor Company, szczególnie o złych stronach, o których napisałaś - stres, słaba organizacja? Rozważam tam aplikowanie na stanowisko asystenta ds. prawnych. Pozdrawiam.

zosia

Słowa kojarzące się z Iberia Motor Company S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca, słaba organizacja Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadna Atmosfera i ludzie tam pracujący są miła Od jakiej stawki można negocjować pensję?Najniższej Najbardziej podobało mi się w Iberia Motor Company S.A.:Ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Iberia Motor Company S.A.: dużo opowiadać

Zostaw merytoryczną opinię o Iberia Motor Company S.A. - Piastów

Iberia Motor Company S.A.
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Warszawska 1
    05-820 Piastów

Iberia Motor Company S.A.