Panstwowy urzad pracy

Będzin

Opinie o Panstwowy urzad pracy

anonim 2009-04-16 16:35:38
anonim - 2009-02-12 13:33:16

Dodaj opinie o Panstwowy urzad pracy - bedzin. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

sk expres to bardzo dobra agentura i uczciwa polecam
mietek 2010-09-08 15:02:42
walczą z bezrobotnym nie z bezrobociem. kupa [usunięte przez moderatora] nieudaczników. Niskie kompetencje.
niewane 2011-02-19 16:30:29
szkoda slów...........
bnhggffff 2012-09-05 00:10:19
siedzą stare babska biorą kase a mają wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie czy masz zaco zyc czy nie bo ona nic niewie to na rente [usunięte przez moderatora] a nie brac kase za nic ale to jest [usunięte przez moderatora] a obcy czy szkolenie czy kurs a reszta to jest bydło [usunięte przez moderatora]
ljuh 2016-05-22 22:16:17
haha no oczywiście ze sie różni @bartek niw wiem czemu tak to skojarzyłes jak mam byc szczera. Ale nie musisz sie "obawiać" bo na chwile obecną Panstwowy urzad pracy nie poszukuje do swych szeregów pracowników. Czuj sie bezpieczny i niezagrożony ;D
Zostaw swoją opinię o Panstwowy urzad pracy - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panstwowy urzad pracy