lhd labour hire

Gibraltar

Opinie o lhd labour hire

radek 2009-07-22 20:38:34
pracowalem tam dla [usunięte przez moderatora] niewyplacil kasy z 40 osobom i niechcial kipuc biletow spowrotem do domu sami musili prosic rodzine o pomoc przekonujac sie [usunięte przez moderatora] ze placil im za hotem sunrais dokladnie wiec nic im sie nienalezy lol .. ja sobie poiradzilem bo znalazlem prace gdzies indziej i dalej mieszkam na gibonie a inni przezyli horror niepolecam niepolecam i jeszcze raz niepolecam niewazne jaki jestes zajebisty zarobi na tobie [usunięte przez moderatora] i kopnie w [usunięte przez moderatora] ps uwazac na [usunięte przez moderatora] jeszcze gorszy [usunięte przez moderatora] niby superwajzor ..
MMM 2009-11-24 18:22:36
Znam tego miglanca[usunięte przez moderatora] Rzeczywiście utopi cie w łyżce wody. Labour Hire Gibraltar to firma mafijna a [usunięte przez moderatora]działa co najmniej od 2006 r. I ciagle znajduje nowych ludzi? Niewiarygodne. Hotel Sunrise na Devils Tower Rd. - tam lokują Polaków i skubią ich na kasę. Nawet jak znajdziesz sobie mieszkanie, to i tak będą cię kasować za hotel.
anonim 2010-03-18 21:25:14
witam znam tego [usunięte przez moderatora] gdy ja tam pracowalem byl on prawa reka [usunięte przez moderatora], ktorego pozniej zamkneli za walki na ludziach mieszkalem na devils towers road a [usunięte przez moderatora] to byla jego prawa reka to bylo jakies 5 lat temu ale widze [usunięte przez moderatora] wiecej osob to sa [usunięte przez moderatora] posrednicy ktorzy zabieraja lwia czesc z twojej wyplaty !!! nie polecam i osobiscie wspolczuje wszystkim [usunięte przez moderatora] przez nich. pozdro dla wszyskich gibo z maroka za dobry hash to tam bylo najlepsze . pozdro dla kawro pito
anonim 2010-07-03 09:40:21
HEhe tez tam robilem dla [usunięte przez moderatora]tez nas na kase wyrabal i wywiezli nas do la lini i mielismy zakaz wstepu na gibl . Ale i tak fajnie jechal bym tam jeszcze raz :)
el 2016-04-21 20:05:29
widzę, że ciężko tu o obiektywną opinię na temat tej firmy.. w sumie jest to kawał drogi stąd, aż dziwne, że kiedyś mieli tylu chętnych Polaków do wyjazdu.
Zostaw swoją opinię o lhd labour hire - Gibraltar
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lhd labour hire