dacor

Wola Niemiecka

Opinie o dacor

anonim 2009-05-07 20:11:04
zycze tobie zeby wymierzyl ci sprawiedliwosc pamietaj.
anonim 2009-05-11 18:47:16
admin przepraszam za te slownictwo ale ludzie to swinie i nie potrafia uszanowac pewnych spraw pozdr
anonim 2009-05-23 23:58:40
mogles [usunięte przez admina] napisac to wczesniej! albo powiedziec wprost ale jak jestes tchórzemo to mozesz sobie wypisywac na forum [usunięte przez admina] nawet nie potrafi zalatwic sprawy po ludzku poprostu sie boi [usunięte przez admina]
anonim 2009-06-03 20:30:02
co do tego to DACOR jest najlepsza firma miesna na wschod takze takie glupoty o tym ze nie placi czy tam temu podobne sa idiotyczne i pisane przez (usunięte przez administratora) ktorzy zazdroszcza Darkowi tego co osiagna bo oni nigdy do tego nie dojdą zazdros zrzera co??? na przyszlosc jak ktos ma obrazac ta firme to niech sie podpisuje jak ma na to odwage lub nie zglosi sie do firmy i powie wprost. nie mam nerwow do takich bez mozgow i protakow...
anonim 2009-06-03 20:31:55
i pozdrawiam ludzi ktorzy wypowiadaja sie pozytywnie na ten temat...
anonim 2009-06-24 15:46:08
CZYTAJĄC WSZYSTKIE WYPOWIEDZI WIDZĘ ŻE KOGOŚ SUMIENIE GRYZIE. I BARDZO DOBRZE!!!!!! KOCHAJMY SIĘ JAK BRACIA A LICZMY SIĘ JAK ŻYDZI.
jghiugjh 2009-07-02 17:25:05
jakie sumienie???? i kogo gryzie??? ja uwazam ze nikogo
vfjhgk.jhg.jh 2009-07-02 17:27:15
takie sa interesy...
dfhdtghnfghn 2009-11-18 19:28:30
ZM Dacor- żalisz sie czy chwalisz????
maciek 2015-01-26 16:29:29
no nie ma chyba żadnego oficjalnego oświadczeni w sprawie upadłości ogólnie? chyba, ze coś przeoczyłem i to dlatego. zalezy mi teraz na pracy bardzo i chciałbym się gdzieś załapać w barnzy, a z tym powiem Wam, że jest już coraz trudniej i zastanawiam się czy by nie zrobić jakiś dodatkowych kursów, zeby znaleźć prace.
Kimi 2015-03-27 20:05:22
Jeżeli kogoś to interesuje to takie informacje powinny być zawarte w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jak ktoś dobrze poszuka to może uda mu się znaleźć taką informację online, chociaż nie mam pewności, że jest to w miarę na bieżąco aktualizowane. Rozumiem, że właściciele drugiej działalności nie założyli?
czaro 2016-05-12 19:33:43
jak wyglądają u nich zarobki? Dajcie znać czy warto
Zostaw swoją opinię o dacor - Wola Niemiecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dacor