Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Elizka

Koordynator ds. Sprawozdawczości jaką ma odpowiedzialność? Widziałam niżej komentarz sugerujący, że jest odpowiedzialność finansowa, a weszłam tu bo znalazłam ogłoszenie, które mnie interesuje. Czy można tu stracić czy nie odciągają nic z pensji? A jak tak to za co?

Czy firma Wittchen S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nowa

Bardzo dużo pracy, duże dostawy ,trzeba dźwigać ciężkie walizki i wychodzić bardzo wysoki po drabinie. Nie zapłacona praca! Dajemy z siebie wszystko ,a i tak nie dostajemy ani złotówki premii , plany są nierealne . Kamery ,liczniki wejść ,tajemniczy klient ....stres , nerwy i to wszystko za najniższą krajową . Wstyd ! Że firma Wittchen tak traktuje pracowników i płaci takie marne grosze za tak duży wkład i zaangażowanie .

A jak zarobki ? Zastanawiam się nad aplikacja na kierownika lub sprzedawcę krajówka czy coś płaca ?

Urszi
@Kandydat

Krajowka i jakiś procent od swojego planu sprzedażowego. O ile go wyrobisz i salon wyrobi założony plan

@Kandydat

Zarobki najniższa krajowa. O premii można pomarzyć. Zarobki kierownika na poziomie pracownika.....

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Proponuję, żeby Zarząd i Pani K.R. częściej spontanicznie odwiedzali salony, to zobaczą jak to na prawdę wygląda, a nie wizyta poprzedzona nocnym sprzątaniem salonu przez pracowników i nagłym objazdom regionalnych i np."szybkim przewożeniu rzeczy między salonami, byle tylko zakamuflować pewnie braki, niedoskonałości, a to chyba nie na tym polega... Może jakby zobaczyli jak jest NA PRAWDĘ to by się coś w końcu zmieniło... Chociaż może nie chcą tego widzieć ?!

Dokładnie mało to masę obowiązków za najniższą krajową

Zosia

Popieram osoby które już pisały że praca w tej firmie to dramat, śmieszne wypłaty (zero docenienia za to ile się robi a robi się dużo)duze dostawy - zawsze to samo brak pracowników na magazynie a więc kilka dostaw na raz wrzucanych na sklep,TK śmiech na sali nigdy takie badanie nie oddaje tego jak się sprzedaje bo to pokazują liczby, ale jest za co zabrać premie 150 zł brutto,wiadomo kierownicy to bardziej odczuwają, a właśnie współczuję Wam i dziwię się że jeszcze chcecie tam pracować,bo wielu z Was z takim doświadczeniem w innym miejscu zarobiloby dużo więcej i chociaż by was szanowali. I co najgorsze że zarówno regionalni jak i ich przełożeni mają za nic problemy jakie się pojawiają i jakie się zglasza, a podobno firma stworzona dla ludzi, nijak się maja obiecanki z rozmowy do rzeczywistości. Nie polecam !

Kamila

Zgadzam sie z pozostalymi opiniami. Zero docenienia pracownika,kierownik pozostawiony sam sobie z nikąd pomocy, podstawa kierownika na poziomie pracownika, osoby na umowę zlecenie nie raz zarabiają więcej niż Kierownik. Brak wsparcia że strony firmy oraz Menagera Regionalnego , tylko oczekiwania , brak podstawowego towaru w sezonie, plany bardzo wysokie. Skumulowane dostawy bo magazyn nie wyrabia , co chwila tajemniczy klient , zmienianie cen , duża rotacja pracowników. Firma sama sobie przyznaje nagrody bo pracownicy nie wypełnili ani jednej ankiety, czy to na prezesa roku ani na najlepsze miejsce pracy .To tylko część pracy , napisać można jeszcze bardzo dużo…

Pracowałam w firmie dosyć długi czas. Firma oszczędza na pracownikach tyle ile się da. Plany nie możliwe do wyrobienia. Pracownicy zarabiają najniższą krajowa. Dość że najniższą to jeszcze muszą dopłacać ponieważ są ciągle inwentaryzacje, a pracownik ma odpowiedzialność materialną więc jak czegoś brakuje płacą pracownicy.... pracownik nie ma zapewnionej odzieży roboczej prócz dwóch tunik które dostaje raz na ok 3 lat. Firma nie zapewnia obuwie co jest skandaliczne ponieważ pracownik stoi w pracy często 12 h dziennie przez 3-4 dni pod rząd ponieważ nie ma kto pracowac. Firma nazywa się prestiżową, ale nawet obok takiej nie stała. Pracownik który zarabia dla firmy najwięcej traktowany jest jak zero. Kierownik nic nie może ugrać z mg regionalnym.Firma nie dba o dobrych pracowników którzy pracują latami. Zero podwyżek prócz tych od rządu....Wittchen chyba chce doprowadzić do tego żeby tam pracowała sama młodzież która jest leniwa. Jak zapytasz o podwyżkę to odpowiedź jest tylko jedna ze za słabe wyniki ma salon na podwyżki....dostawy z całego tygodnia przyjeżdżają często wszystkie na raz że nie ma jak się na salonie ruszyć.Salony małe, zaplecza to ciasne kanciapy gdzie nawet pracownik nie może dobrze zjeść bo nie ma nawet na czym usiąść. Benyfity dla pracowników śmieszne. Nikt nie patrzy na to że mamy inflację. Trzeba robić plany większe niż do ubiegłego roku. Tylko że rok temu żywność i życie nie było takie drogie jak teraz. Mogłabym pisać i pisać, ale szkoda nerwów bo tylko to Cię czeka w tej pracy.Smieszne premię od kierowników za wyrobiony kwartał dla swoich pracowników 150 zł brutto co to jest za premia za 3 mc pracy ... Jednym słowem nie polecam pracy w firmie Wittchen!

Był↕y pracownik

Pracowałam w Salonie Wittchen dosyć długo. Firma oszczędza na pracownikach jak się da. Pracownik otrzymuję od pracodawcy firmowe tuniki, ale tylko 2 sztuki na 3lata.... dodam, że odzież którą trzeba mieć na sobie musi być w kolorze czarnym, ciągłe prania robią z nich szare. Firma nie daje pieniędzy, ani nie zapewnia butów co jest skandaliczne ponieważ pracownik stoi na nogach często 12h dziennie nawet 3-4 dni pod rząd bo nie ma komu pracować, ponieważ co chwile się ktoś zwalnia. Plany olbrzymie. Firma nie patrzy na to, że jest inflacja. Życie poszło do góry, a wypłaty pracowników to najniższa krajowa bo o premii można zapomnieć. Często do pracy trzeba jeszcze dopłacać, ponieważ w firmie pracownicy mają odpowiedzialność materialną.Inwentaryzacje co chwile na lichym sprzęcie. Salony ciasne. Zaplecza to klitki gdzie nawet nie można zjeść normalnie posiłku. Pracy ogrom. Co tydzień zmiana cen. Dostawy przychodzą z całego tygodnia w jednym dniu więc nawet nie ma jak się ruszyć. Firma nazywa się prestiżową,a nawet obok takiej nie stała. Pan Wittchen został pracodawcą roku,ale za jakie zasługi? Pracownicy w Salonach którzy najwięcej pracują na to by firma się wzbogaciła traktowani są (usunięte przez administratora) przez wszystkich w Centrali, a to dzięki nim Pan Wittchen zarabia.Dodatki które otrzymuje pracownik po 3 mc to też śmiech na sali.Kupa roboty, (usunięte przez administratora) stresu tylko w tej firmie. Pracodawca nawet nie docenia pracowników ze starszym stażem, którzy pracują w niej latami. Zero podwyżek. Jak zapytasz o podwyżkę to odpowiedź, że za słabe wyniki na podwyżkę. Nie polecam pracy nikomu.!!!

Barbara

Zauważyłam pytanie o warunki finansowe, na które nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi, tyle że to chyba zależy od stanowiska? Na stronie widziałam opcje na prace jako analityk finansowy oraz stażysta do spraw marketingu. Chodzi głównie o bieżącą obsługę sprzedaży w salonach. Jak w praktyce teraz to wygląda i czy warto się zainteresować? Co z późniejszymi awansami, jaka jest perspektywa?

@Barbara

Najniższa krajowa plus premia uzależniona od sprzedaży wypłacana co drugi miesiąc.

Karolaaaa

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Plany sprzedażowe kosmiczne ,realizacja nie możliwa co za tym idzie brak jakiejkolwiek premii. Pracujesz jak (usunięte przez administratora) , podnosisz ciężkie walizki ,dostawy kilka razy w tygodniu . Dział logistyki w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie .....cały czas robisz syzyfowa pracę , zdzierasz ceny i naklejasz nowe i tak w koło.......magazyn i jego logistyka to różnie absurdalny koszmar. Tajemniczy klient co miesiac! Reasumując na wszystko inne są pieniądze ale żeby dać pracownikom podwyżkę to nie ma. To my sprzedawcy na was pracujemy to my sprzedawcy ciężko harujemy żeby sprzedawać !!!! Kiedy nas docenicie ? Hallo ?? Każdy ma dość tej firmy ,ludzie masowo się zwalniają ,non stop są nowe osoby które wytrzymuję max 3 mc .

kandydat?

Dzień dobry, A jak wygląda praca w biurze w Pamirach? Czy są nadgodziny? Jaka atmosfera? Dział finansowy? Za wszystkie opinie będę wdzięczna.

Ktoś

Praca tam to koszmar, pracujesz jak wół, czasem 3 dni po 11h, duże dostawy ciężkich walizek czasem po 20 lub więcej kartonów, bo magazyn wysyła wszystko na raz, plany ogromne a żeby je wyrobić, trzeba wciskać wszystko co się tylko da, co chwilę o coś pretensje, jak przychodzi (usunięte przez administratora) to okupuję zaplecze, albo robi burdel na sklepie, (usunięte przez administratora), oczywiście ty musisz posprzątać to wszystko w międzyczasie obslugiwać klientów, robić swoje obowiązki sprzątające bądź przyjmować dostawę , z reguły są 2 lub 3 osoby w sklepie ale od 9 czasem do 11 30 jesteś sama, więc omni musi być przyjęte do 10 to omni trzeba opisać i ułożyć na zapleczu o ile ciasną klitkę można nim nazwać,(usunięte przez administratora) w miejscu gdzie byłam zatrudniona tragedia, co chwilę w kompie niby robiąc sprawy (usunięte przez administratora), zapomnij o pomocy z jej strony 8 h z nią to jak to jak 2 dni po 12 h, toksyk, stały zespół zapomnij co chwilę ktoś odchodzi bo jest zmęczony fizycznie i psychicznie, i przychodzi i znowu odchodzi więc inw robiona praktycznie co dwa trzy miesiące , bo na odejście i przyjście pracownika musi być. Sprzęt z epoki kamienia łupanego , stare tablety które ledwo żyją obiecali nowe na obiecankach sie skończyło , ceny trzeba naklejać ręcznie co jest chore bo jak przychodzi kiermasz musisz ściągać stare i naklejać nowe a później wracasz do starych. Mogła bym tu pisać i pisać. Jednym słowem nie polecam.

Jarosław

Hmmm, czemu tak mocno się do tego przyczynia Twoim zdaniem? Co się tam dzieje? :)

Basia

To samo kierowniczka w Kielcach :)

Była
@Jarosław

Ciagle pretensje o wszystko, nerwowa atmosfera, pisanie ciagle na grupie dzień i noc, przychodzenie co chwile do sklepu nawet jak ma urlop/dzień wolnego tylko po to by się przywalić o (usunięte przez administratora)(chociaż bardziej bym to wbieganiem nazwała), zamiast na uboczu skrytykować kogoś to robiła to na forum przy wszystkich - najczęściej właśnie na tej grupie.

Była

Wiem ze wpis do niej dotarł i specjalnie codziennie klika flagę by post zniknął. Zabawne ????

Stara ekipa
@Basia

Zdecydowanie racja, osoba ta chyba się już "zadomowiła" tam a regionalna pozwala jej na wszystko

Kama
@Stara ekipa

To co dzieje się w Kielcach to wręcz cyrk na kółkach. Ekipa zmienia się co miesiąc. Nikt nie zastanawia się czemu dzieje się tak od pewnefo momentu.. wystarczyło że jedna "pani władca" interesu wróciła do pracy i wszystko się sypie. Dziewczyny zwalniają się z dnia na dzień, przesort gorszy niż w Biedronce. Od dwóch lat ogłoszenie wisi non stop, to raczej ale świadczy o sklepie. Ale cóż układy układami, chyba osoba nad kierująca nie zwraca na nic uwagi.

@Kama

Kama, dziękujemy za opinię. Nie prawdą jest, że w salonie w Kielcach następują częste zmiany w zespole czy też jakby proces rekrutacyjny trwał od dwóch lat. Nie mniej jednak przyjrzymy się sprawie bliżej i zweryfikujemy Twoje słowa. Pozdrawiamy.

kamila
@Wittchen S.A.

jaki sens ma obecność wittchen tutaj????? prosze imię i nazwisko osoby komentującej.

@kamila

Kamila, nie rozumiemy Twojego pytania, ponieważ Twój wpis nie wnosi nic merytorycznego pozostawimy go bez dalszego komentarza. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego !

Mariusz
@Wittchen S.A.

Trzymając się zatem merytoryki. Firma wystawiła ogłoszenie na doradcę klienta w Kielcach. Umowa zlecenie. Proszę uszczegółowić kwestię zarobków. Ile wynosi podstawa i premia zależna od wyników sprzedaży? I czy wiadomo Państwu z czego wynika wolny wakat na tym stanowisku?

@Mariusz

Szanowny Panie Mariuszu, nie udzielamy na ogólnym forum informacji o systemie wynagradzania czy premiowania naszych pracowników. Jeśli jest Pan zainteresowany wybraną ofertą pracy to proszę o przesłanie swojej aplikacji, w momencie zaproszenia na spotkanie będzie Pan mógł zapytać Kierownika Salonu o zasady i warunki pracy, jakie możemy zaproponować. Wakaty w Salonach, jak i w całej organizacji wynikają z potrzeb Pracodawcy - jak w każdej firmie - może być to np. uzupełnienie wakatu, poszerzenie zespołu czy uruchomienie zupełnie nowego stanowiska. Pozdrawiamy.

Zawiedziona
@Wittchen S.A.

Ile mniej więcej trwa rekrutacja. Ogłoszenie jest od dawna . Aplikowałam 2 tyg i cisza . Ogłoszenie odświeżone. Czy to znaczy ze mogę sobie odpuścić i szukac dalej. Mimo ze wszystkie warunki spełniałam :(

@Zawiedziona

W Gdańsku tez ogłoszenie od dawna. Aplikowałam ja i dwie znajome żadna nie została zaproszona na rozmowę. I też odświeżone :(

Ona
@Anna

Możliwe ze mają większe oczekiwania niz wymagania podane w ogłoszeniu. Np. Wykształcenie, znajomość angielskiego , komputera itp. Albo tylko studentki Ale to nie jest w porządku . Powinni odrazu podać a nie robić nadzieje aplikującym.

Asia
@Anna

A czy jak aplikujesz do innych firm to dostajesz od wszystkich zaproszenie na rozmowę, bo ja nie, pomimo, że teoretycznie spełniam wymagania. To chyba normalne, że pracodawca nie odpowiada na wszystkie CV.

@Asia

Szczerze póki co aplikowałam do 5 firm .Byłam zaproszona na 3 rozmowy, w dwóch przypadkach to ja odmówiłam podjęcia pracy z\w na warunki płacowe. Dwie firmy się nie odezwały w tym Wittchen tylko że w tej drugiej ogłoszenie znikło dwa dni po mojej aplikacji. Widocznie jkogoś przyjęli. A tu ogł nonstop odświeżane , naprawdę przez 30 dni nie aplikował nikt kto zasługuje na tą pracę. Nie chodzi o to że nie przyjęli mnie tylko kogo szukają ? Przez tyle czasu dostali pewnie multum CV i nikt nie pasuje?

Kama
@Wittchen S.A.

Hm czyżby ? Jakieś 2/3tyg temu ogłoszenie znów było wystawione. Więc albo są wystawiane znów lub drugie rozwiązanie czyli ewidentny problem. Strasznie to dziwne że ludzie stamtąd ciągle odchodzą

Kamila
@Basia

Zgadzam się z Tobą Basia. Miałam przyjemność - o ile mozna to tak nazwać pracować z tą panią. Czysta manipulatorka. Wie jak zagrać ludzmi , zastraszyć ich by grali tak jak im zagra. Czasem zaglądam do sklepu jako klient, ekipa zmieniła się już chyba tysiąc razy

x

Tak

@Kama

Witam Pracowałam w salonie w Kielcach. Przed rozpoczęciem tam pracy przeczytałam opinie i czułam obawę. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Nie wiem skąd taka opinia ale zarówno kierownik, jak i dziewczyny były zawsze pomocne. Nie było kontroli, straszenia czy krytykowania na każdym kroku... W obecnym składzie każda z dziewczyn (wraz z kierownikiem) starała się o dobrą atmosferę w pracy. Dla jasności odeszłam z powodu zmian w życiu prywatnym...

@Kamila

Również miałam okazję pracować ale nie zgadzam się z opinią. Ludzie się zmieniają jak w każdej pracy. Jednym odpowiada drugim nie. Atmosfera w pracy miła dużo pracy ale wszędzie trzeba coś robić Kierowniczka zawsze pomocna na wolnym pomaga przez telefon dziewczyny również. Nigdy nie wpada na wolnym do salonu z pretensjami czy zastraszaniem Nie spotkałam się żeby ktoś mną manipulował każdy ma swój rozum Jakbym wróciła do miasta i byłaby możliwość chętnie bym wróciła do salonu

@x

@Kamila

Xyz

Firma żeruje na pracownikach. Średnio co 2 miesiące są inwentaryzacje. Za każdy brak w inwentaryzacji musi płacić pracownik (próg 100zł). Za rzeczy ukradzione lub braki wynikające z pomyłek w dostawach muszą płacić pracownicy w cenach pracowniczych (jeżeli chcą jeszcze pracować). Nawet po ustaniu stosunku pracy zmuszano mnie do podpisania odpowiedzialności materialnej za inwentaryzację na której mnie nie było i ktora odbywała się po moim odejsciu. Jeżeli macie ochotę oddawać pracodawcy kasę ze swojej najniższej krajowej to śmiało aplikujcie. Nigdzie nie widziałam tak złej atmosfery i takiej rywalizacji o klienta. Do tego dochodzi obgadywanie po innych salonach, donosy do regionalnej. Hitem jest też ustalanie grafiku. W grafiku ma się teoretycznie na godzinę o której otwiera się galeria... Ale przed sklepem czeka juz 30 kartonów dostawy, wiec musisz przyjść wczesniej. Czy ktoś Ci za to zapłaci? Nie.

X

Wytrwałam pół roku. Rywalizacja pomiędzy pracownikami o to, by nabić na siebie zakupy klientów. Mimo, że należała mi się premia roczna w postaci produktu to kierowniczka przyznała ją sobie i swojej ulubionej pracownicy. Kierowniczka ustalała grafik pod siebie i pracowałam 4 dni pod rząd po 12h. Dostawy walizek ustalała zawsze na wtedy kiedy jej nie było, by się nie napracować. Nie polecam trójmiasta,

@X

Naprawdę kierowniczka może sama sobie premie tutaj przyznać? A nie ma nikogo ponad nią, żeby ocenić jakość jej pracy? To ile tej premii ostatecznie wleciało?

Klient

Witam, chciałbym zapytać właściciela czy jest możliwość zakupu kółek do walizki, ewentualnie oddania jej na serwis? Jak to wygląda? Gdzie się z tym problemem udać? Bedę bardzo wdzięczny za odpowiedź na adres mailowy : piotr302@poczta.onet.pl

Xyz

Hejka.Zastanawiam się czy warto aplikować do Wittchen.Czy faktycznie plany są do wyrobienia, i czy są premie.Ile można zarobić miesięcznie, uczciwie pracując w tej firmie? Proszę Kogoś o kilka słów prawdy.Z góry dziękuję.Dodam tylko,że ogłoszenie jest z Wrocławia.

@Xyz

Witaj XYZ, zapraszamy do aplikowania, podczas rozmowy rekrutacyjnej będziesz mógł/mogła zapytać Kierownika jak wygląda praca w naszych salonach. Najlepszym dowodem na to, że warto u nas pracować, jest fakt że większość naszych pracowników związana jest z WITTCHEN od wielu lat. Zawsze doceniamy uczciwą pracę. Rozwijamy się, nie zapominając o naszej załodze, w tym wdrażamy nowe benefity pozapłacowe. Pozdrawiamy !

@Xyz

Podpinam sie pod pytanie. Nowy rok , nowe stawki. Ile się teraz zarabia ,czy są benefity pozapłacowe ,czy plany do wyrobienia ? I czy jest sens aplikować kobiecie 40+ ze sporym doświadczeniem w sprzedaży , czy odpuścić bo przyjmują tylko studentki ?

ona
@Anna

Pracowałam dawno temu.Za moich czasów na sklepach były konkretne panie ( właśnie takie 40+) z wiedzą. doświadczeniem, potrafiły doradzić. Teraz widzę młode zagubione dziewczęta co chwile inne z miną " co ja tu robię" . Niestety jak w większości sieciówkach zatrudniają studentki z/w na koszty

@ona

Dzień dobry ONA i ANNA, zapraszamy do aplikowania i współpracy osoby w każdym wieku, wśród naszej załogi są osoby zarówno młodsze jak i dojrzalsze, wszystkich z chęcią witamy w naszym @WITTCHENteam :) Obecnie nowe młode pokolenie weszło na rynek pracy, w WITTCHEN dajemy możliwość również podjęcia swojej pierwszej pracy, zdobycia doświadczenia i rozwoju razem z nami. Posiadamy szereg atrakcyjnych benefitów pozapłacowych dostępnych dla każdego naszego pracownika, zachęcam do odwiedzenia zakładki Kariera na naszej stronie internetowej http://www.kariera.wittchen.com/ Pozdrawiamy !

Zainteresowana
@Wittchen S.A.

A czy osoby niedyspozycyjne w weekendy mają szanse na pracę.( niepełny etat, zlecenie) Wiem ze przy aplikowaniu jest opcja zaznaczenia. Czy jeśli zaznaczę ze nie to z góry przekreślam swoją szanse ? Ps. Duży plus dla firmy za udzielanie sie na tej stronie :)

@Zainteresowana

Tak, jak najbardziej mają szanse i to duże. Opcja oznaczenia swojej dostępności służy wstępnemu określeniu dyspozycyjności kandydata i możliwości dopasowania grafiku w danym salonie. Każdy kandydat jest brany pod uwagę, a fakt dyspozycyjności w tygodniu daje również możliwość stałego zatrudnienia (w różnych wymiarach czasu pracy). @Zainteresowana, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji i do zobaczenia w WITTCHEN. Dziękujemy również za miłe słowo :)

Bibi
@Anna

Nowy rok stara firma.. w tak "ekskluzywnej" firmie zarabia się NADAL najniższa krajowa. Tłumaczone jest to premiami które dostają dziewczyny Tylko i wyłącznie za swoją ciężko pracę - przecież produkty same się nie sprzedają. Choć nawet z premia szału nie ma, nawet w Pepco zarabia się więcej.

A

Pracowałam w wittchenie rok, więc poznałam wszystko dokładniej, jednym słowem określę pracę tam jednym słowem- porażka. Po odejściu byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Nie raz po wyjściu z pracy płakałam. Jeśli chodzi o magazyn- potrafią nie wysyłać walizek przez tydzień a później wysyłają wszystko czego efektem jest caly zawalony sklep w walizkach, które ważą DUUUUŻO kg. (usunięte przez administratora)- takiej osoby jeszcze na swojej drodze nie spotkałam. Czepianie się dosłownie o wszystko, myśli ze pracownicy nie maja swojego życia i ich myśli krążą 24/7 wokół pracy. Wymaga chorych rzeczy, tworzone są coraz większe plany, które sklep ledwo realizował na 90%. A bez premii wypłata jest nędzna, gdyż zarabia się najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)pewnego sklepu w (usunięte przez administratora)również niczego sobie. Układziki, układziki i jeszcze raz układziki. Branie nadmiaru gotóweczki do własnej kieszeni to pikuś przy niektórych rzeczach jakie tam się odstawiały. Poza tym koleżanki w pracy to jeden wielki wyścig szczurów. Ukradną twojego klienta tylko żeby nabić sobie kaskę do swojego planu. Patrzą na twoje ręce a przy potknięciu nogi od razu jazda do kierowniczki (usunięte przez administratora) ogólnie rzecz biorąc, odradzam każdemu pracy w tym miejscu jeśli chcecie pozostać przy dobrym zdrowiu psychicznym

@A

Dziękujemy za opinię, każda opinia jest dla nas ważna. Ponieważ nie wiemy jakiego salonu dotyczy opisana sytuacja zapraszamy Panią do kontaktu z działem HR (skoro wskazuje Pani iż jest byłym pracownikiem firmy), dzięki czemu będziemy mieli możliwość zweryfikowania prawdziwości Pani słów oraz przyjrzenia się całej sprawie. Pozdrawiamy.

Viola
@A

Tak sporo pracy i dużo obowiązków za najniższą krajową

Margo

Pracuję w Wittchenie już jakiś czas ale coraz bardzie zastanawia mnie czy na umowę o pracę można pracować 14 jednego dnia i następnego masz 11 godzin. Z tego co wiem i czytałam to kodeks pracy na to nie zezwala max jest 13 czyli 5 godzin nadliczbowych i następnie dzień wolny. No a niestety w Wittchenie co 3 miesiące są inwentaryzacje i tak się pracuję. ( Za najniższą krajową ) Zastanawia mnie to jak w takim razie zatwierdzane są grafiki, czy ktoś je sprawdza? Bo to jest już naruszenie.

Monis
@Margo

A może w końcu zgłosić do odpowiednich służb żeby sprawdzili i zobaczyli tym bardziej że 14 godzin w takie upały nie da się pracować i w do datku następny dzień 11. Wyzysk pracowników

Łucja
@Monis

Chyba nie jest tak że w upały nie można pracować przez ileśtam godzin? Tylko jak zwykle. Ale mogę się mylić?

@Monis

czy już sama praca przez 14 godzin nie powinna czegoś sygnalizować niezależnie od warunków? jeśli to o czym piszesz to prawda to ciekawa bym była czy faktycznie jakaś reakcja została wobec tego podjęta, ktoś ostatecznie zgłaszał czy jednak nie było co?

@Barbara

Witaj Barbara, to nie prawda, nie pracujemy po 14 godzin. Dział HR jest do dyspozycji każdego pracownika i w razie potrzeby można zgłosić wszelkie wątpliwości czy zapytać - tak samo do Managerów Regionalnych. Pozdrawiamy!

@Wittchen S.A.

witam, dziękuję za rozwianie tych wątpliwości, mogłabym z ciekawości się dowiedzieć jakie warunki obecnie panują na dziale HR? ile osób obecnie jest, jak praca przebiega i czy są planowane jakieś przyszłe przyjęcia?

@Barbara

Pani Barbaro, obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu HR. Jednakże w związku z dalszym rozwojem marki pojawiają się również nowe możliwości u nas, zatem zachęcam do śledzenia naszej zakładki http://www.kariera.wittchen.com/ , gdzie na bieżąco publikowane są otwarte procesy rekrutacyjne do naszej organizacji. Zapraszamy do aplikowania, pozdrawiamy !

Viola

Pracujemy po 12 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.