IGS Ground Services

International Airport Keflavik Iceland

Opinie o IGS Ground Services

admin 2015-05-17 01:02
Znacie dobrze firmę IGS Ground Services lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
GrubyLolo 2016-01-29 17:43
Witam, Ktokolwiek cos slyszal jak sie pracuje ,jakie warunki itp?
30stycz firma prowadzi rekrutacje do ruznych dzialow
Jeszcze przed zaczęciem pracy 2017-04-08 18:30
Mam pracować dla IGS. Jestem już na Islandii od jakichś 2 tygodni w trakcie szkoleń. Jak dotąd jakieś 30% informacji jakie podała nam firma jest kłamstwem większym bądź mniejszym. Miejsce zakwaterowania inne niż podane, cena za pokój podawana była wiele razy i ostatecznie chyba została ustalona jedna z najdroższych wersji. "Chyba" bo już sam nie wiem czy coś firma ustaliła z zarządcą hoteli czy sobie gdybają. Miała być jedna toaleta na dwie osoby a jest jedna na 7 osób. Cena miała być za to obniżona około 10-15tys kr. a jest obniżona o 2 tys kr, czyli tyle co 4 bilety na autobus. Zamiast tanich sklepów w okolicy jest jeden o wiele droższy.
Spowodowane jest to tym, że chcą zatrudnić więcej ludzi niż są wstanie zakwaterować i część z ludzi kwaterują gdzieś daleko poza miastem. To jest wersja oficjalna. Tymczasem osoby mieszkające blisko centrum i blisko lotniska (miejsca pracy) mówią, że miejsc u nich jest jeszcze mnóstwo.

Co do samej jakości miejsc zakwaterowania są one zupełnie przyzwoite. Pokoje są w miarę nowe, budynek dość dobrze utrzymany. Minusy to to, że opisuję budynek świeżo po remoncie. W reszcie podobno jest syf. Ludzie w hotelach IGS są za to dość mili i pomocni. Niestety zdarzają się drobne kradzieże w kuchniach. Albo przez przypadek albo celowo, nie wnikam. Po prostu rzeczy znikają :P. Laptopy/telefony/pieniądze nie giną.

Firma posunęła się niestety ostatnio do jednego z gorszych rozwiązań jakie mogła odwalić. Zaprosili ludzi na Islandię do pracy zgodnie z całą rekrutacją. Ludzie pozwalniali się z pracy, sprzedali samochody żeby kupić bilety/sprzęt/torby, zrezygnowali z mieszkań i nagle... Dostali informację od IGS żeby nie przyjeżdżać. Zostali bez pracy, samochodów, mieszkań i z niepotrzebnymi rzeczami które kupili na Islandię. IGS poczuwa się jedynie do zwrotu pieniędzy za kupione bilety, a w rzeczywistości zniszczyli ludziom przypuszczalnie z 6-12 miesięcy życia.

W firmie rekrutują polaków Bartek i Artur. Świetni i mili ludzie na których niestety sypią się gromy za sprzeczne informacje które daje im firma. Jeśli macie z nimi kontakt to jak najbardziej są pomocnymi ludźmi, ale nie opierajcie się za bardzo na ich informacjach, bo albo firma kłamie też ich, albo sami coś kryją.

Relacje z Bartkiem i Arturem ocenię na 9/10
Rzetelność i słowność samej firmy ocenię na 2/10, trzeba bardzo uważać na to co oferują i brać na to ogromną, zimną poprawkę. Trzeba też uważać na Bartka i Artura bo relacje z nimi są naprawdę dobre i ma się wrażenie że to co mówią to prawdziwe informacje. W rzeczywistości jest różnie.
Jakość zakwaterowania ocenię na 7/10 w nowych budynkach a w starych nie ocenię bo nie byłem.
Miejsce zakwaterowania lepszego 7/10, gorszego 3/10

johnny 2017-06-17 20:58
a ty znasz angielski?? bo polskiego chyba nie.......
Zostaw swoją opinię o IGS Ground Services - International Airport Keflavik Iceland
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGS Ground Services