brak logo

Amtrans s.c.

Gliwice

Opinie o Amtrans s.c.

admin 2015-05-17 00:58:55
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Amtrans s.c., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
ammm 2015-07-30 01:15:26
Jeśli firma Amtrans to ta, o której słyszałem kiedyś, to wydaje mi się, że warta jest zainteresowania. Ja znam firmę AMTrans i nie wiem, czy to kwestia złego zapisu tu na stronie, czy to jednak co innego, ale jeśli to to samo, to dla kierowców międzynarodowych godna uwagi, o ile ktoś szuka pracy jako kierowca.
wozidło 2015-07-30 01:16:41
Teraz chyba nikogo nie poszukują do pracy. Widziałem, kiedyś jakieś oferty, ale wówczas nie aplikowałem. Na dobrą sprawę nie wiem czy wówczas to był dobry wybór czy nie ... Teraz poszukuję pracy ale jak na złość w Amtransie nikogo nie poszukują... Czy ktoś ma jakieś informacje czy w najbliższym miesiącu będzie rekrutacja prowadzona?
tomek 2016-04-26 15:09:57
Na pewno wydaje mi się, że jest oferta u nich jako Kierowca Międzynarodowy - kat. B, chyba nadal aktualna jak widze od miesiąca już jest wystawiona u nich.
Zostaw swoją opinię o Amtrans s.c. - Gliwice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amtrans s.c.