Pol Assistance

Opinie o Pol Assistance

admin 2015-06-03 12:00:47
Znacie firmę Pol Assistance, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
Robotnik 2016-05-02 13:50:59
Dobre wynagrodzenie, uczciwe szefostwo, naprawdę przyjazna atmosfera.
Pracownik 2016-06-07 00:22:00
Ciekawa, pełna interesujących wyzwań praca w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie.
jedendwatrzy 2016-06-07 10:43:34
Robota na słuchwace i dosyć wymagająca bo trzeba sporo ogarniać podczas rozmów i trzeba jako tako znać angielski (lub innych obcy język), do tego zmiany, weekendy itd. ale za to nawet dobry hajs (15-18/h netto), ludzie wiadomo różni ale generalnie większość bardzo w porządku, przełożeni bez ciśnienia, dosyć wyrozumiali jak na nkorpo, i najważniejsze, że nie ma żadnej sprzedaży i wciskania pierdół tylko obsługa klientów, i tyle, generalnie polecam
123 2016-08-14 01:02:58
mam nieodparte wrażenie że te opinie są sponsorowane.. dobre wynagrodzenie? żart. miła atmosfera? typowo korporacyjna atmosfera. ja nie polecam. max dużo roboty za marną kasę bez płatnych nadgodzin.. bleh.
Zostaw swoją opinię o Pol Assistance - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol Assistance