Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Polnord Warszawa-Wilanów I Sp z oo

Pracowałeś w firmie Polnord Warszawa-Wilanów I Sp z oo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-03 11:43:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
zdjecie uzytkownika
podor - 2015-12-16 19:56:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Doświadczenie w tej firmie jest ważne jak i w każdej innej firmie, mniej jednak ważne jest wykształcenie, można powiedzieć, że zatrudniając się tutaj jest to czynnik drugoplanowy.
zdjecie uzytkownika
house - 2016-05-02 22:47:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Posiadanie odpowiedniego wykształcenia @podor jest oczywistym wymogiem do spełnienia, bo potem dają zarobki adekwatne do kwalifikacji, więc nie ma się co dziwić.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Polnord Warszawa-Wilanów I Sp z oo!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polnord Warszawa-Wilanów I Sp z oo

Twoj email:
Wiadomość: