Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Zuzanna

@g.i.joe chętnie dowiemy się o tym jak Ty postrzegasz firmę jako pracodawcę. Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju?

pietrek

myślę że dużo nieprawdy jest w kilku ostatnich komentarzach, gdyby rzeczywiście byłby taki chaos i mobbing to firma by już dawno zniknęła z rynku a jak widzę trzyma się całkiem nieźle. proszę dajcie kochani znać czy obecnie w sieci są jakieś ich oferty pracy i rekrutacje bo jesteś młodym człowiekiem od IT i szukam pilnie pracy

na szczęście były pracownik
@pietrek

Negatywne opinie w całej rozciągłości są prawdziwe. Instytut jest finansowany z dotacji (statutowej) oraz różnych projektów, ale rozsądne pieniądze oglądają jedynie "wybrańcy" i to nie ci którzy są najbardziej kreatywni i pracowici. To jest instytucja do wyciągania kasy dla nielicznych, dla reszty niekoniecznie. (usunięte przez administratora)

g.i.joe
@na szczęście były pracownik

Ciekawe... Wielu tu plujących jadem na EMAG to pewnie byli, którzy są byli bo ograniczono im możliwość kombinowania i dogadywania się na boku z kontrahentami EMAGu. Wielu takich odeszło w ramach tzw. "czystek". Naukowcy bez pomysłu i dorobku, korzystający z przywilejów pracowników naukowch z wielkimi oczekiwaniami ale nie identyfikujący się z firmą tylko z kasą. Brak pomysłów na nowe rozwiązania, powielanie tego co było i specjaliści z bożej łaski. Dodatkowo opinie nie są uczciwe, nie uwzględniają warunków w jakich muszą działać takie jednostki jak EMAG.

cśśś

A jakie sa średnie zarobki u nich? Dzięki za odpowiedź

Były

Minęło już kilka lat odkąd odszedłem z EMAG. Mimo wszystko dobrze wspominam te przepracowane tam lata. Z kasą było różnie, ale dzięki tej pracy poznałem wielu ciekawych ludzi i zdołałem się sporo nauczyć. I szlag mnie trafia, gdy zaglądam pod stary adres emag.pl a tam co...... "agito". Wiem, wiem... teraz to jest ibemag.pl. Ale mam wątpliwości czy było to dobre marketingowe zagranie. Panowie rządzący aktualnie EMAGiem, zabiliście markę, która była rozpoznawalna.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. badań w laboratorium badań urządzeń radiowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?

były Pracownik

Obecna firma nie ma nic wspólnego z byłym EMAGiem. Prywata i cwaniactwo. To już koniec renomowanej firmy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Młode wilczki wychowane na komputerach bez doświadczenia. Koniec.

plotkowa

gdzieś mnie tam plotki dosięgły że niby teraz są w EMAG jakieś wielkie zatrudnienia nowej dużej grupy pracowników. nie wiem czy to prawda ale jeśli to prawda to byłabym tym bardzo zainteresowana. ktoś ma takie info konkretnie albo poda chociaż źródło gdzie takie info mogę sobie takie info samodzielnie sprawdzić?

Były

Z jednej strony Emag się chwali na stronie internetowej że się rozwija a z drugiej zwalnia ludzi z przyczyn ekonomicznych. Coś nie tak chyba.

Szczęśliwy EMERYT

EMAG spada na dno, rozszabrowany, szkoda tylko fachowców, a młodzi kierownicy - komputerowo wychowani, bez doświadczenia i praktyki, myślą że są niewiadomo kim. Czasem piana uderza do głowy. Szkoda, kiedyś to była super firma, rozwijająca się, szanowana, a pracownicy to była jedna wielka rodzina. To już historia. Cieszę sie, że jestem emerytem, bo serce pęka jak widać zgon EMAGu.

ubawiony

jak zawsze - pracownicy chcą mieć więcej do powiedzenia od pracodawcy. Narzekacie jakbyście mieli na wypłacie najniższą krajową.

zrezygnowany

JAK pisalem. Zatrudnic sie zeby zdobyć doswiadczenie to jak najbardziej. Kariery i kasy tam raczej nie zrobisz .

Zrezygnowany

Sebastianie. Jeżeli jesteś zaraz po studiach to jak najbardziej się ubiegaj o pracę w Emagu. Jeżeli masz już doświadczenie to sobie daruj. Plusy firmy: - wypłata w terminie, - dobra atmosfera, aczkolwiek fałszywi ludzie : Minusy firmy: - nędzna płaca, - mętne przyznawanie premii, - kolesiostwo, - wieczne obietnice, - protekcjonalne traktowanie nieudaczników będących znajomymi kierownictwa, - od 2 lat zwalniają się najwartościowsi pracownicy,którzy odchodzą do poważnych firm, - niestety obłuda i brak perspektyw.

zyź

Da się zjeść. Na parterze mają stołówkę. Ciepłe potrawy, pieczywo, drożdżówki itd.

teodor

Firma nie ma problemów finansowych tylko problemy w zarządzaniu organizacją i chęcią sprywatyzowania przez ekipę aktualnie rządzących (kadencja przecież kiedyś musi się skończyć:)

Teodor

W EMAGU są zwolnienia i będą nadal w najbliższym czasie - uciekajcie z tej firmy. Z nauką koniec, niedługo nie będzie projektów, ale do tego czasu ludzie sami się wyniszczą wewnętrznymi działaniami odgórnymi. Szkoda czasu i nerwów. Tylko nieliczni przejdą do spółeczek naczelnego powstałych z majątku Emagu.

Bolek

anonim - 2013-06-20 13:17:10 Czyli zwolni się stanowisko? @arek jak poszło na rozmowie? Może napisałbyś jakie pierwsze wrażenia ?Witam. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. W tej firmie nie ma miejsca dla uczciwych ludzi, a jak nie umiesz kręcić na korzyść rządzących najwyżej to wypadasz z gry i się nie liczysz.To typowe dla polskich firm, gdzie zarządzający pracują tam ponad 25 lat. Gdzie mieli się nauczyć dobrego, uczciwego zarządzania, jak cały czas w tym samym gnieździe. Czasem tam najwyższy coś próbuje, ale to tylko ściema, nie zna się na zarządzaniu wiedzą. Radzę dobrym inżynierom rozejrzeć się na rynku, bo ofert jest coraz więcej. Jak ktoś nie chce głodować, to niech zwija się z tej firemki.

czas odejść

arek - 2013-05-20 09:26:21 Były co masz dokładnie na myśli pisząc "Ale podstawy dostaniesz 1200 + "może nieograniczona" premia. Jeśli nikogo nie znasz przyspawanego do stołka - szukaj gdzie indziej"? Idę tam na rozmowę w sprawie pracy za parę dni dlatego się dopytuje. Czy możesz napisać coś więcej na temat tej premie. Z góry dziękiKiedyś było tak, że podstawa była niska, ale w miarę sprawiedliwie dzielono zyski ze sprzedaży. Dało się zarobić i chciało się robić. Ale to skończyło się 4 lata temu. Teraz żadnych premii i podstawa godna pracownika marketu, bo firma dołuje. Tematy przynoszące zysk wyciągnięto do Sevitela, Emag Serwis i CTT. Dziwnie bliskie adresy mają. Zobacz w KRS że w zarządach pojawiają się te same nazwiska. Jeśli nikogo z nich osobiście nie znasz, ani nie są Twoją rodziną, to możesz albo zostać kablem, albo klepać biedę. Będąc w projektach naukowych może dostaniesz parę złotych więcej. Ale nie licz, że wpadniesz na pomysł, zgłosisz go do Warszawy i dostaniesz kasę Musisz wpisać w temat kilka grubych ryb i zapewnić im "godną pracę" żeby jakiś projekt przeszedł. Podwyżka to rzecz znana tylko z legend. Omijać i wszystkim odradzać.

Były

Pensja wpływa na czas. Ale podstawy dostaniesz 1200 + "może nieograniczona" premia. Najlepiej, jakbyś był kolegą kumpla kierownika. Jeśli nikogo nie znasz przyspawanego do stołka - szukaj gdzie indziej

obecny - 2013-01-23 16:41:51 Osobiście nie polecam firmy, szkoda czasu (usunięte przez administratora) totalne, brak rozwoju, a stanowiska kierownicze obsadzane nie na zasadzie kompetencji ludzi tylko rozdawane wśród tych, którzy nie przeszkadzają naczelnemu w rozwalaniu firmy i wyprowadzaniu z niej dorobku państwowego. Swoją drogą niezły z niego manipulator. W zależności z kim rozmawia mówi co innego, a wymyśla rzeczy niestworzone, myśląc, że ludzie się wzajemnie nie komunikują. A może by tak w ramach oszczędności zrezygnował z osobistego kierowcy.A co tam słychać u pani kierownik [usunięte przez moderatora]? Dalej robi wszystko by osiągnąć sukces?

obecny

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG - Katowice

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Technik Innowacyjnych EMAG