Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Grzegorz Nowy wpis

Firma zasługująca na dobrą opinię, świetna atmosfera i fajni ludzie więc polecam aplikować.

xpaulife Nowy wpis

Czy ktos mógłby jasno napisać ile zarabia ph ? Miesięczna stawka na wejście czy okres próbny i stawka po tym, jakie są premie i za co ? Czy służbowy samochod mozesz brać do domu i używać jako prywatny ?

Monika Nowy wpis

Zapraszam was do napisania nowych wieści w temacie firmy Coca-Cola w Szczecinie, może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie lub właśnie szykuję się do otwarcia nowych miejsc pracy? Informacje dotyczące dodatków płacowych i aktualnego rozwoju firmy Coca-Cola będą bardzo pomocne dla wielu osób.

Gutek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisał?

misia
@Gutek

Od kad wróbelki wycwierkaly i wywaliłby Krzysia Armaniego Jarzynę to teraz każdy się boi odezwać.

Jaro
@misia

Bo w tej firmie wszyscy siè boją o swoją ciepłą posadkę,a on siè nie bał .....szkoda bo tak oddanych ludzi brak

ana Nowy wpis
@Gutek

Pracuje sie tak jak wszedzie

Przedstawiciel Handlowy

Pytania standardowe ,opowiedziec trzeba o poprzednich pracach, dlaczego tam nie pracujemy

Jakie masz cele w zyciu , czego oczekujesz itp , bez stresu

Szysz

Jak u was wyglada sprawa ze skoczkiem który was zastępował??? Zwolnili go czy przeszedł pod inna firmę ?? Macie go w ogóle ??

meg
@Szysz

w szczecinie ta funkcja jest juz zajeta

Mark

ale bzdury tu piszecie, jakoś nikt się nie zwolnił do tej pory , to chyba jacys zawistni odrzuceni pracownicy pisza buhahaha

obiektywny

Czytam wpisy nt. mojego pierwszego pracodawcy, z którym rozstałem się (za moją decyzją) blisko 4 lata temu, za czasów jeszcze czci"godnego" Rafaela, Jakubów Sz. innych wtedy dziwaków. Teraz czytam to i patrzę z perspektywy osoby zarządzającej i powiem Wam jedno. Firma na psy nie schodzi, wręcz ma się wyśmienicie, człowiek w firmie jest największym kosztem (nie mówiąc o ph - auta, telefon itp). Policzcie sobie Waszą pensję i ile musicie UC sprzedać aby siebie opłacić (koszt ph około 13 tys/msc po stronie pracodawcy), tylko policzcie na podstawie marży na produkcie + dodajcie, że ktoś musi utrzymać stanowiska, które generują tylko koszty a są niezbędne (np. księgowość). Ogólnie rynek się zwija, punkty są badziewne, sprzedaż coraz mniejsza, punkty coraz slabsze, brak miejsca dla Was. Mimo wszystko kolę wspomniam miło dopóki Szczecin nie przejął wszystkich ościennych oddziałów, a w pracy mogłeś mieć rodzinną atmosferę.

Maniek

Hmmm... Jako były BD, który ma w d... tą parchatą firmę wszedłem tutaj bo usłyszałe, że niezłe chece się wyprawiają na tym forum... :D I muszę przyznać, że pięknie mi się czyta jaka to wielka katastrofalna porażka dzieje się w HBC (specjalnie piszę bez CC - bo z CC w ju-es-ej ma ten grecki twór niewiele wspólnego). Gratulacje panowie managerowie! Oby tak dalej:D Pozdroski!

bratMarka

do tego 1 osoba w Koszalinie poleciała -> taka była decyzja STL-a. ... a podobno ma się coś jeszcze dziać.

K

Teraz ida zwolnienia PH i stl. Wiec poczekajcie i zobaczycie . Wiec tak Lublin Depot Manager juz nie pracuje po 15 latach won. 2 stl po ..... latach juz nie pracuje. Kielce 1 Depot manager juz nie pracuje. Biąłystok 3 BD sami się zwolnili i 2 z odprawami 01.03.2017 . Razem 5 osób . Koszt BD miesieczmnie 10000 tys razy 12 miesiecy 120000 tys..razy 5 osób łatwo policzyć po co to robią .CYFRA JEST NAJWAZNIEJSZA. Jestes PL>>>>>>>> ka. w tej firmie. A jak już nie robisz tyle co chcą to dziękuję przy REROutingu. Stl jede przeszedł na BD. Kotś napisze ilu w Szczecinie podziekowali za pracę. Teraz kolej w kwietniu na Lokacja Lublin Kielce. Kolejni. Rynek sie zmienia. wiec coraz mniej potrzeba ludzi do pracy.

MarekG
@K

W Szczecinie nikomu nie podziekowali bo okolo 10 osob rzucilo papiery na stoł.

MarekG
@K

Slyszalem ze area 1 w szczecinie ma nowego kierownika - Krzysztofa Armani za male ubranka - uuuuu wspolczuje i wyrazam najszczersze kondolencje dla ekipy...

Cichy wielbiciel

Na chwile obecna, patrzac na zmiany jakie zachodza w Szczecinie (a dokładniej od marca).. Sporo na prawde bardzo dobrych handlowców sie zwalnia... (co mnie nie dziwi) bo robi sie kicha... kasa coraz gorsza, roboty o wiele wiecej. Ankiety, które jak ktos wyzej napisałał sa zakłamywane (podnosza targety i ankiety maja wiecej opcji - co nie pozawala ich wykonac i jednoczesnie ph nie zarabia). Oszukiwanie, brak szacunku od stl (kierowników) do bd (przedstawicieli), zrzucanie obowiazków kierowników na przedstawicieli (Ty zrób to... Ty to... a Ty to... jesli CI sie nie uda to bede podpinał przełozonych wyzej i bedziesz sie tłumaczył...) Chore zagrywki po to aby stl nie musiał robic tego za co ma płacone... Myśle, że przydałyby się kontrole dotyczące mobingu, oraz zachowania kierownikow wzgledem przedstawicieli... Powoli zastanawiam sie nad tym aby tez sie zwolnic... Jesli jestes masochistą ZAPRASZAMY w nasze szeregi!

TenKtoregoImieniaNieWolnoWymawiac
@Cichy wielbiciel

Pięknie mi się tego słucha jak bardzo tafirma schodzi na psy i z jak ogromną rotacją musi mierzyć sie teraz fanatyczny zastepca dyrektora depo w Szczecinie. Ludzie kładą papiery na potęgę i podejrzewam że to jeszcze nie koniec:) Z drugiej strony nie ma co sie dziwić. Nikt nic nie wie, glupie zadania typu panorama, rsp i nierealny red, a wszystko to przy dobrych wiatrach za marne 4,5 tysia na rękę... Do tego awanse z (usunięte przez administratora) quot;bo grales z drektorem w pilke" to chodz bedziesz kierownikiem bo i tak jako BD masz slabe wyniki, to jako stl sie sprawdzisz. Fantastycznie dramatyczna sytuacja w szczecinie!!! :D Zacieram raczki i czekam na wiecej newsów:)

Tobiasz

Musiałabys popytać innych. Mam znajomego który tam pracował. Rok temu mial ze wszystkim ok. 4,5-5 tys. Słyszałem, że to zależy od wyników. Do tego oczywiście auto służbowe i dużo innych fajnych dodatków (pakiet med., bilety na fajne imprezy, i takie tam...)

Tobiasz

Moim zdaniem, chłopaki z Coca Coli ze Szczecina robią naprawdę dobra robotę! Wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu, zawsze porządeczek na półkach, dobre zaopatrzenie w napoje, które sprzedają. Uwierzcie mi, że sporo latam po Polsce i w Szczecinie jest pod tym względem naprawdę super! Praca wiadomo ciężka ale słyszałem, że za przyzwoite pieniądze i myślę, że dlatego chłopaki dużo z siebie dają. Nie wiem po co tracić czas na wypisywanie jakichś osobistych żali, ten portal to chyba nie miejsce na to... Słyszałem, że mają tam dobry team i motywację do roboty... i nie chodzi tylko o kasę. Znajomy mówił również, że są podobno otwarci na nowych ludzi szczególnie w sezonie wakacyjnym. Wszystkim rozważającym oferty pracy proponuje spróbować, i to nie tylko dlatego, żeby pochwalic się w CV stanowiskiem w tej firmie, ale również po to by coś w życiu osiągnąć :)

jogi

A przedstawiciel ci lata toyotą jaris z napisem coca cola na warszawskiej rejestracji to idiota za kirownicą,to jest cham dopiero.

emeryt

Zgodzę się z przedmówcą, w Coca Coli pracuję się na raporty które i tak są zakłamywane

O co comon?

pedro

A ja myślę iż warto zmienić temat .I przytoczyć największych dealerów z ic i lans blank. Ł.J

Ciekawy

A kogo mieli "odsunąć" ? Pozostali KA pracują ciężko i moim zdaniem zasługują na te stanowiska Tutaj chodzio zasady a jak pokazuje sytuacja nie wszystko było ok.

Loko

Wg mnie nie jest aż tak dobrym kolesiem skoro został odsunięty z trasy którą zajmował.u Krzycha w team kto pracuje ciężko i roboli co do niego należy ma naprawde dobrze.Piszecie tu różne dziwne opinie nie do końca zgodne z prawdą ,dlaczego nie powiecie tym osobom bezpośrednio co myślicie o nich najlepiej jest oczernić i schować się w krzakach

Koka

Ciekawe co musiał zrobić :-))) A tak poważnie to nigdy nie bedzie dobrze jesli "kolesiostwo" bedzie wyznacznikiem kompetencji. Czym takim zabłysnął Maciek poza znajomością z Krzysztofem że się dostał na te stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola