BCMM

Katowice

Opinie o BCMM

Ziemowit 2009-02-12 02:00:29
Słowa kojarzące się z BCMM (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): luźna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerową
Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozytywni poza panią Szefową Od jakiej stawki można negocjować pensję? praca na akord
Najbardziej podobało mi się w BCMM: bicie rekordów sprzedaży
Najbardziej nie podobało mi się w BCMM: kontakty z panią kierowniczką
anonim 2010-10-14 17:43:23
rowniez miałam komtakt z pania (usunięte przez administratora), kobieta byc moze i merytoryczna ale takich ludzi po prostu sie nie szanuje. zaluje ze miałąm okazjęja poznac. Pani(usunięte przez administratora) życzę szczescia nie tylko w pracy ale i w kontaktach z ludzmi
ja 2012-06-29 14:37:39
faktycznie (usunięte przez administratora) nie jest sympatyczna, chociaz mi nic nigdy zlego nie zrobila, ja pracowalam tam studiujac dziennie wiec dla mnie byl to dobry sposob na zarobek. inni ankieterzy tez zawsze byli spoko, gosia super! ja jeszcze pamietalam(usunięte przez administratora)jako koordynatora,(usunięte przez administratora)
24 2012-12-09 20:55:58
polecam. naprawdę fajne miejsce pracy. praca na umowę o dzieło czyli ile ankiet zrobimy, tyle kasy dostaniemy. zawsze udawało się zarobić, nigdy nie wychodziłem z niczym. badania związane z przedsiębiorcami idą naprawdę sprawnie. gorzej z badaniami dotyczącymi osób prywatnych. wtedy zaczyna się robić ciężko. uważam, że nawet średnio wprawiona osoba jest w stanie wyciągnąć w tej firmie kilka stówek na jednym badaniu. jeżeli ktoś chce sobie dorobić lub zdobyć doświadczenie, to jest to idealne miejsce do tego.
ja 2013-07-29 19:32:15
zależy od kilku czynników, ilości ankiet, ilości ankieterów, odpowiedniej bazy numerów.Czasem trwały tydzień , czasem trzy. Kto chce zarobić to siedzi i dzwoni, a komu się nie chce to wiadomo. Polecam, jedyny rodzaj telemarketingu który nie stresuje, atmosfera fajna, nikt się za bardzo nie czepia.
Nie nie 2014-02-12 21:44:16
Okazało się,że to praca na umowę o dzieło :( Pieniądze zarobione ,dostaniesz tak po około 2 miesiącach :( Kampania np. trwa 3 tygodnie,albo i 4 :((usunięte przez administratora)
fabek 2016-05-18 16:12:03
@hoł hoł hoł możesz w każdej chwili wejść na ich stronę internetową i tam wypełnić formularz aplikacyjny lub wysłać swoje CV na adres email podany w zakładce kontakt. Mam nadzieję,że pomogłem trochę :)
Zostaw swoją opinię o BCMM - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BCMM