Opinie o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Żukowo

Zażenowany zachowaniem

Szkoda czasu na branie udziału w procesach rekrutacyjnych do w/w firmy! Kasa bardzo słaba!!! A po rozmowie brak feedbacku co dalej !!!! Uwaga!

Bella
@Zażenowany zachowaniem

Jakie wynagrodzenie proponują na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Jolanta Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla pracownika pralni. Pokazuje, że godziny pracy są od 6 do 14 i nie widzę przy tym wzmianki o nadgodzinach. Czy one w ogóle występują?

Olo Nowy wpis

Firma tragedia po podpisaniu umowy na wymiane mat nagle wszyscy stali się milczący , zero pomocy , po rozwiązaniu umowy straszą sądem, wydzwaniają, wysyłają niewiadomo skąd wyciągnięte kwoty do zapłaty, po wysłaniu wszystkich płatności ( potwierdzeń) twierdzą że i tak spotkamy Sue w sądzie. Nikomu nie polecam

Elis Nowy wpis
@Olo

Olo, skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi klienta w zakładzie, który Cię obsługuje. Możesz również opisać swój problem wypełniając formularz kontaktowy na stronie - postaramy się pomóc.

A co z działem IT? widzę, że specjalista do niego jest poszukiwany od paru dni i to z oznaczeniem „praca od zaraz”. Czemu tak nagle ktoś jest potrzebny? dział się powiększa czy może ktoś odszedł? Napiszecie przy okazji jakie są zarobki?

Zażenowany zachowaniem

@Zażenowany zachowaniem

A o jakim stanowisku rozmawiałeś na miejscu? Ja potrzebuje się dowiedzieć jak teraz handlowcy zarabiają, czy na rozmowie podawane są widełki lub cokolwiek? ciekawi mnie tez powód tego, że się nie udało. Czy w bieżącym okresie trudno jest się dostać?

Blondi

Handlowcy przemiał? A pozostali? Mam na myśli obsługę klienta, bo teraz właśnie są oferty. Oferta mi odpowiada, bo to praca stacjonarna a kat B jest w mile widzianych. Pytanie tylko czemu? Kazaliby mi gdzieś nagle jechać? I w tym przypadku to rozwój czy tez rotacja?

.Q.
@Blondi

Stanowisko o które pytasz to jest nadal PH tylko z innymi zadaniami. Skrótowo twoim celem jest utrzymanie klienta, który już korzysta z usługi i chcesz aby przedłużył umowę W praktyce wygląda to tak: PH zdobywa klienta (podpisuje umowę). Klient przechodzi do obsługi klienta i wykonujesz klasyczną pracę PH Kiedyś bardzo fajne stanowisko ale obecnie nie masz nic fajnego do zaproponowania. Głownie balansujesz między niezadowoleniem klienta a złotymi pomysłami swoich przełożonych, którzy zatrzymali się na realiach rynku maksymalnie w 2016r.

Bella
@Zażenowany zachowaniem

Jakie wynagrodzenie proponują na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa na luzie, widać że nie szukają handlowców z krwi i kości tylko tanich i pracowitych.

O pasję, czas wolny i ile czasu mogę poświęcić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Mnie podobnie jak poprzednika zastanawia tamta powtarzająca się oferta na procesowanie zamówień. prócz opisu ogólnych warunków takich jak stawki i tym podobne to czy możecie opowiedzieć jak ta praca wygląda? taki przykładowy dzień z pracy?

witam, w ostatnim czasie pojawiło się już drugi raz ogłoszenie (po przerwie kilkumiesięcznej) ogłoszenia na Specjalista ds. Procesowania Zamówień, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w firmie? jak atmosfera? płaca? z góry dziękuję. Chodzi o Magazyn w Rumii :)

"ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ chce zatrudnić na stanowisko Księgowa kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 6500 będą osiągalne?

Mali

Te skrajne opinie, które ktoś ostatnio podkreślił w komentarzu odnoszą się głównie do produkcji w Tarnowie czy także innych działów? Będę wkrótce polować na jakaś prace w biurze, stąd zainteresowanie. widziałam wzmianki o konsultantach, jakie jeszcze działy się na nie składają? Jakie wymagania?

kandydat

Proszę o informację nt. stanowiska pracownik produkcji - pralnia w Tarnowie Jakie zarobki , jaka atmosfera w pracy oraz jakie dodatkowe bonusy? Różne skrajne rózne opinie słyszę o pracy w Tarnowie.

Ano, mnie tez ciekawią zarobki, może nie akurat dla konsultanta, o które ktoś spytał, ale padła kwota 5,5 tys brutto z premią bez limitu. Powiedzcie czy ogólnie w firmie zarobki w okolicach 8 tys będą na spokojnie możliwe? i czy napiszecie cos więcej o pracy przy produkcji? z rok temu była ona poruszana, czy cos w ogóle się zmieniło?

Jakie wynagrodzenie zasadnicze dla konsultanta ds. sprzedaży ? Proszę o podanie konkretnej stawki. Na drugim etapie są trzy zadania do wykonania. Przygotowanie do nich wymaga sporego nakładu czasu i zaangażowania. Firma unika konkretnej odpowiedzi. Chcę wiedzieć, czy warto ubiegać się o tę posadę. Moja obecna podstawa to 5500 zł brutto + premia bez górnego limitu.

terror

Uwaga firma kombinuje przy wykupach, szantażuje klientów kwotami wykupu idącymi w setki tysięcy, przy czym nie podaje podstaw wyliczenia tych kwot!!! Traktują klientów po podpisaniu umowy jak zakładników strasząc kosmicznymi kwotami wykupu odzieży. Przestrzegam!

Ola
@terror

Czy na pewno mówisz o firmie Elis? u nas każdy wykup jest szczegółowy rozpisany, a dzięki indywidualnego oznakowaniu każdej sztuki odzieży dokładnie wiesz ile i za co płacisz. widzę że konkurencję coraz bardziej w oczy kuje to, że rozwijamy się najszybciej na rynku i coraz więcej klientów przechodzi do nas z firm konkurencyjnych :) pozdrawiam zawistnych

Jaro
@terror

sam jestem w podobnej sytuacji.

Harris
@Ola

Niestety ale zaklinasz rzeczywistość, faktem jest że kwoty za wykup są astronomiczne. Firma pobiera dodatkowe opłaty za każdą czynność co sprawia że jest dużo droższa niż konkurencja. Jakość odzieży pozostawia wiele do życzenia. Kontrola jakości przy praniu jest prowadzona na wyrywki co sprawia że odzież wraca wyprana ale dziurawa. Zrezygnowaliśmy, mamy ubrania od konkurencji, jakość współpracy oraz odzieży zdecydowanie lepsza.

Chętna

Witam, jak to wyglada na stanowisku produkcji lub przygotowania do produkcji odzieży? Jakie wynagrodzenie, czy występują nadgodziny? Jest to praca zmianowa? Ogolnie czy polecacie?

Mirka

Dobrze tutaj oceniacie sposób zarządzania firmą czy byście coś zmienili?

Chico
@Mirka

Zakład w Brzegu Dolnym- tragedia. Kadra bawi się w manipulacje zaniast skupic na pracy. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takim (kolokwialnie) "kolesiostwem" jak w tej firmie. "Ulubiency" dyrektorki są traktowani ze szczególną taryfą ulgową co widac po wynagrodzeniach, pramiach, fakturach kierowców i przypisywanych obowiazkach. Pani M. czesto konsultuje ważniejsze decyzje ze swoim znajomym z firmy konkurencyjnej. Kierowniczka dok- marionetka dyrektorki. Łatwo przyłapać ja na braku podstawowej wiedzy. Obmawia pracownikow za ich plecami. Przerzuca swoje obowiazki na inne działy. Tak naprawdę to temat rzeka i wypadałoby trochę rozbić tą "klikę" bo ludzie ktorzy tam siędzą to w wiekszosci dlugoletni pracownicy ktorzy nie wnosza nic w rozwoj firmy, a wrecz przeciwnie- spoczeli na laurach bo wiedzą "z kim trzymać". Mają wygodnie, a jak przyjezdza ktoś z Centrali wszyscy stawali na bacznosc i probowali sztucznie ukryc wszelkie uszczerbki.

Bu
@Chico

Nie czasem te konsultacje pani M. z niejakim KS z konkurencji, co kiedyś pracował w Elis Brzeg Dolny?

Marian
@Chico

Ja wierze tej pani bo u mnie w firmie jest tak samo, kokesiostwo bmg.

Honorata
@Marian

No to u ciebie w firmie tak jest, ale skoro nie jesteś pewny na sto procent jak jest w tej firmie to po co się wypowiadasz?

Jaki dress code obowiązuje w Berendsen Textile Service Sp. z o.o.?

BOBO

Dress code zależy od stanowiska. Na produkcji odzież robocza. W biurze brak dress code

Honorata
@BOBO

A często na produkcji dostaje się odzież roboczą? Wiadomo, że z biegiem czasu ubrania się zużywają więc ciekawi mnie czy firma o to dba i daje co jakiś czas coś nowego

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Berendsen Textile Service Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bogdan

Jesteśmy dobrze zorganizowaną firmą, więc nadgodziny pojawiają się bardzo sporadycznie. Najczęściej przed dniami wolnymi (np. długi weekend albo święta), jak robimy tzw przyspieczenia czyli wcześniejsze dostawy do klientów. Nadgodziny są płatne zgodnie z kodeksem pracy.

Bożena
@Bogdan

A na czym te przyspieszenia polegają? Tzn te wcześniejsze dostawy. I czy stawka wtedy jest wyższa jak obroty pracy są? ;-)

klient

Tragedia, nie podpisujcie z nimi żadnych umów, zero kompetencji, zła komunikacja, zero

Hanna
@klient

Hej, przykro mi, że spotkała Cię jakaś przykra sytuacja związana z firmą ale czy mógłbyś podać trochę więcej szczegółów na ten temat? Co takiego się stało, że radzisz innym by nie podpisywali z nimi umów? Na jakiej podstawie sądzisz, że jest zero kompetencji? :(

Zadowolony klient
@klient

Witam, Moja firma od 3 lat korzysta z usługi wynajmu odzieży roboczej i nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy. Polecam.

Elis

Szanowny Ja, Bardzo nam przykro, że nie jesteś/byłeś zadowolony ze współpracy. Zasady jakimi się kierujemy są jasno opisane w umowach i znane od samego początku. Skoro Tobie udało się "uwolnić z kieszeni Berendsena" to chyba jednak nie jest tak źle. Podaj więcej szczegółów np jaką firmę reprezentujesz - postaramy się zweryfikować Twoje zarzuty. Oczywiście gruntowne badanie rynku zawsze warto zrobić, żeby mieć rozeznanie i nie trafić do firmy, w której są prawdziwe kłopoty.

Martyna

@laura a czy wyjazd na to szkolenie jest całe opłacane przez pracodawcę ?

@Martyna

Oczywiście, ze tak

Czy zdarzają się nadgodziny w Berendsen Textile Service Sp. z o.o.?

Zależy od stanowiska i twojego zaangazowania

Zostaw merytoryczną opinię o "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Żukowo

• Jak się pracuje w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"ELIS TEXTILE SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ