ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Benek

Słyszałem o firmie z polecenia, przeglądałem oferty i jest ich sporo ale żadne na zwykłego budowlańca czy to jest kwestia tego że nie są wystawiane takie czy ich nie ma?

gekon
@Benek

nie noo powinny być, pytanie gdzie.. ?

robotny
@Benek

też byłbym chętny na takie stanowisko, dałby ktoś znać gdzie mamy szukać ofert? jak się do was dostać?

greg
@robotny

Ja rekrutowałem się przez pracuj.pl. Najlepiej wejść na profil pracodawcy i tam zawsze jakieś ogłoszenia o pracę wiszą.

Riski
@robotny

Oferty są na ich stronie i na pracuj.pl

Ramona

Po jakim mniej więcej czasie można spodziewać się jakieś odpowiedzi ? Wyslalam aplikację poprzez pracuj.pl ale do dziś nie została otwarta, a wysyłałam jakieś 2 tyg temu

magnus
@Ramona

ale tak ogolnie to chyba czesto jest tak ze te ogloszenia wiszą ludzie wysyłają tam cv i potem otwiera sie je wszystkie na raz i przegląda, dalbym sobie jeszcze tak tydzien nadziei na rozwiniecie tej sytuacji

es
@Ramona

obstawiam jakies stanowisko biurowe. rekrutacja wtedy na pewno trwa dluzej, w koncu musza najpierw sprawdzic wszystkie zgloszenia i niektorzy dopiero po zamknieciu rekrutacji zaczynaja sie odzywac

es
@Ramona

plus 2 tygodnie to nie tak duzo, wlasnie raczej 2-3 tygodnie trwa rekrutacja a czasami nawet miesiac, jesli musi to przejsc przez wiecej dzialow np najpierw hr a potem z kims wyzej bezposrednio. mysle ze nie masz sie co martwic lepiej cierpliwie czekac

Ramona

Na pracownika biurowego czy ds. Administracyjnych w Poznaniu. Teraz dokładnie nie pamiętam stanowiska :-)

@es

zakończyłeś już rekrutacje? jesteś w stanie powiedzieć jak to teraz z dośiwadczenia praktycznie wyglądało i czy się pokrywa z tym co napisałeś?

Munk
@Szpula

ja nie dawno skończyłem rekrutacje, dwie rozmowy jedna z hrem druga z przełożony, atmosfera okej, nic specjalnego jeśli chodzi o pytania

Munk
@Szpula

całość rzeczywiście zabrała mi jakoś dwa tygodnie z hakiem od momentu wysłania cv

Nikon
@Munk

jak z samą pracą? poleciłbyś?

Nikon

mogę zapytać jak się zgłaszasz? przez ogłoszenie czy prywatnie?

@Munk

Odzwaniali do ciebie najpierw czy na maila jakos odp dostales?

@Munk

I na tej drugiej rozmowie z przełożonym podpisywałeś już umowę czy kiedy? I jak jest wtedy z negocjacjami, z kim można o nich rozmawiać? Przełożony posiada co do tego kompetencje?

Hemakry

czytam Twoje pytania i zastanawiam się jak wpadłeś na ostatnie, zazwyczaj przełożeni są od tego żeby mieć kompetencje i sprawdzać twoje xd

bo
@Hemakry

ale to na temat podpisywania umowy też mnie interesuje?

drop
@bo

po uzyskaniu decyzji następuje podpisanie umowy oczywiście o ile jest pozytywna

Lol
@Hemakry

Złośliwa odpowiedź. Słusznie się pytał. Bo często główny przełożony ma co do kasy tyle do powiedzenia że ma budżet i że chcesz za duzo

Rejan
@drop

decyzje uzyskuje się na spotkaniu?

@Rejan

pewnie po spotkaniu troche, tak od razu chcesz decyzje? nie wiem czy gdzies tak robia

@bo

jakie tutaj umowy w ogóle dają, zawsze proponują umowę o pracę?

kreppo
@Zasyp

z tego co wiem prawie wszyscy pracują na umowie o pracę, natomiast w teorii masz wszystkie rodzaje umowy dostępne

@Zasyp

Czy jest szansa ugadać się na zlecenie chociaż na trochę?

@kreppo

jak dla mnie nawet nie warto myśleć o innych umowach, bo na uopie się najlepiej pracuje

@Eaos

są jakieś róznice w wypłatach na róznych umowach?

pablik
@Mappa

pewnie jakies by byly, ale np takiego b2b nigdy nie mialem, bo na uopie jakos tak zawsze najwygodniej mi bylo

menszew

na ich stronie masz rzeczywiście poważniejsze te oferty, ale na profilu ich na pracuj.pl jest już bardziej "przyziemnie"

podenki
@menszew

są stanowiska bez wymaganego doświadczenia które byś polecał? mi tak naprawdę obojętne gdzie robie ale no jak mówię z doświadczeniem u mnie krucho

podenki

wysyłałeś juz aplikacje i możesz coś powiedzieć jak to wygląda na samym początku?

glonojad
@kreppo

skoro pracujesz to może mógłbyś coś więcej powiedzieć o samej atmosferze w miejscu pracy? ludzie są do dogadania?

glonojad
@kreppo

i może orientujesz się jak tutaj ma się kwestia benefitów? macie jakieś dodatki pracownicze?

kutter
@glonojad

multisport i opieka medyczna z ważniejszych

Skyler
@glonojad

wiadomo ze zalezy na kogo trafisz, ja tam nie narzekam porownujac z tym co mialam w poprzedniej pracy:)

afryka
@podenki

wlasnie. oni sie kontaktuja telefonicznie czy mailowo?

był w gratisie
@kutter

jesteś w stanie powiedzieć w jakiej części ten multisport jest finansowany przez pracodawcę?

Midas
@był w gratisie

i czy do opieki medycznej sie doplaca czy jest w 100% za darmo?

Grzebień
@glonojad

podbijam pytanie macie tutaj coś ciekawego?

chlorek
@był w gratisie

nie pracuję więc w sumie nie wiem aczkolwiek z doświadczenia wiem, że zazwyczaj w dłuższej perspektywie bardzo się opłaca

alfa
@Midas

takie benefity pewnie nie przysluguja jesli chodzi o praktykantow?

Ciacho
@Skyler

wiesz może jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby się zatrudnić? myślisz, że jakbym odbył tutaj praktyki to byłaby opcja dalszej współpracy?

gawel
@Ciacho

wlasnie ciekawe jak to jest z praktykami bo musze zrobic na przyszly semestr i myslalem o tym miejscu. czy kto cos wie?

Mielons
@gawel

Ja slyszalem dobre opinie na temat praktyk, tez bede sie rozgladal w przyszlym semestrze albo moze blizej wakacji chociaz.

Nurek
@gawel

nie wiem, ale czy praktyk wy przez uczelnie nie ogarniacie?

Kielecki

Napisz może maila? powinni się jakoś do tego ustosunkować

Koperek
@Nurek

Z doświadczenia wiem że uczelnie często nie tylko nie pomagają ale wręcz utrudniają tę sprawę, najlepiej zadzwonić do firmy po prostu i się tam wszystkiego dowiedzieć

Fakt

Czemu miałaby być nieaktualna? nie wiem o co chodzi z tymi podejrzeniami jak wisi numer na stronie to najlepszym wyjściem jest wziąć, zadzwonić i się przekonać

Imi
@Kielecki

Ja bym ze swojej strony najpierw chyba zadzwonił żeby chociaż wiedzieć do jakiego działu kierować ewentualnego maila

Krajalnica

Nie wiem, napisz do nich i daj znać jak poszło, raczej nie musimy się z nimi kontaktować

pro

podali maila i nr tel na stronie więc podejrzewam że można się z nimi kontaktować

kapitan Nowy wpis

jest kontakt nie było z tym raczej nigdy problemu

Glamo Nowy wpis
@pro

Chodzi o tą zakładkę tutaj po lewej stronie?

Cześć, jak wygląda kwestia urlopów gdy jesteś na B2B? w ogłoszeniu dla HR Business Partnera jest ono wskazane ale też umowa o pracę. Mnie ten pierwszy wariant by odpowiadał i zastanawiam się czy maja tutaj wprowadzone jakieś płatne wolne dni od pracy na kontrakcie?

Dor

Daja glownie umowe o prace, ale jak juz bys wybral b2b to pewnie takie rzeczy ustala sie indywidualnie z pracodawca.

dowolna forma zatrudnienia

Też bym chciał się dowiedzieć po jakim średnio czasie odzywają się odnośnie aplikacji? dosłownie wczoraj dodano ofertę dla młodszego specjalisty ds. IT. Tydzień trzeba czekać czy jednak więcej? moją uwagę zwróciło także to, że rekruter jest poszukiwany, czy to dlatego teraz proces może trwać nieco dłużej? brakuje HRców?

Gazowany

Do mnie jak aplikowałem dwa lata temu to coś koło 2-3 tygodni trwało zanim się odezwali ale może w takim momencie się wstrzeliłem po prostu. Zależy też jak szybko kogoś potrzebują zatrudnić

pan

do mnie sie też odezwali jakoś po około dwóch tygodniach, myśle, że przewidzieli wcześniej rekrutacje pracowników i nie powinno być to opóźnione z tego względu

Talsak
@pan

Za kazdym razem na zywo rozmowy przeprowadzaja czy internetowo tez sie zdarza?

kijan
@pan

jak oceniacie te rozmowy? bardzo trudne i wymagające?

Ja to bym mailowo wolał, bo z telefonem to rożnie bywa. Ciekawe czy można na starcie wskazać jak kandydat chce by kontakt był utrzymywany. Swoją drogą wychodzi na to, że zawsze będzie odzew?

Go

Nie za bardzo rozumiem co cię trapi ale moim zdaniem szybciej się takie rzeczy załatwia przez telefon jednak

Go

Swoją drogą to czy dają znać w przypadku negatywnej decyzji też mnie interesuje

nell

mysle ze w wielu kwestiach jest sie w stanie dogadac z przelozonymi

@nell

masz może na myśli coś konkretnego?

@Taag

chodzi mi już bardziej o codzienną pracę a nie samą rekrutację

Lambo
@Go

Najpewniej w takim wypadku firmy odsyłają maila

Krajalnica

Co pytasz pracowników czy dają jak wszyscy dostali pozytywne? XD

pro
@Krajalnica

no ale jak tam pracujecie to moze słyszeliście co nieco :)

Dor
@Krajalnica

Moze kiedys natrafi na osobe ktora przyszla sie jedynie pozalic.

@pro

zapytaj ich podczas rozmowy czy czekac czy nie i problem z glowy

Co tam się dzieje na dziale marketingu w Bydgoszczy, że szukają? Nie ukrywam, że atmosfera jest dla mnie kluczowa. Zarobków dla specjalisty widzę, że na stronie nie macie podanych. Mam przyjąć średnią rynkową?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Działu Serwisu Gwarancyjnego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
sws

Jakie są takie największe i najbardziej charakterystyczne realizacje Alstala? Słyszałem coś o jakimś aquaparku, postawili to już?

Najpierw trzeba wszystko zaprojektować. :D robił ktoś jako kierownik projektu tutaj i miałby opinie? Są oferty a trzy miasta, mnie Wrocław interesuje. Średnie widełki są do podania? Warto się interesować?

Czaro

Kogo tam we Wrocławiu szukają?

Czaro

Jakieś wymagania są dokładnie podane i możesz je przybliżyć jak to wygląda?

@Czaro

Najwięcej dowiesz się z ogłoszenia, więc od tego bym zaczął.

Endy
@izol

Właśnie próbowałem znaleźć na ich stronie ogłoszenie i nie widzę, myślisz że już kogoś znaleźli?

Endy
@izol

Jest też możliwość że to nie na ich stronie było, dlatego pytanie gdzie znaleźć mogę ;)

gallak

na pracuj też są ale poza tym na str internetowej jest ich dużo i można z każdego przejść wypełnić formularz

konfu
@gallak

wy macie 6 oddziałów w polsce czy to mi jakiegoś innego alstala pokazuje?

konfu
@Endy

teraz też jest jakaś rekrutacja?

morell
@konfu

tak lacznie jest szesc lokalizacji

morell
@konfu

w informacjach ogolnych na stronie alstala mozesz se poczytac jakie miasta dokladnie

bolly

gdzie znajde ogloszenia aktualne?

Fakt
@konfu

ostatnio mi mignęły jakieś ogłoszenia na ich stronie i na pracuj złożyłem cv i czekam póki co

Talsak

Podbijam! Jak tak to mozesz napisac jak wygladala rozmowa rekrutacyjna, jakie pytania zadają.

kijan

macie teraz jakieś duże nabory?

@kijan

Weź sobie wpisz w wyszukiwarce nazwe firmy o dopisz oferty pracy a nie tu próbujesz coś znaleźć XD to najbardziej pokrętna ze wszystkich dróg

Taag

i tak w sumie to bez różnicy bo widzę że to i tak przenosi na ich stronę internetową

orzeł

a ty pamiętasz może przez jaką strone aplikowałaś/eś ? bo zastanawiam się czy wysyłanie cv przez te strony jest w ogóle legitne, dociera to do pracodawcy koniec końców?

Plusz
@orzeł

Na ich stronie masz normalnie zakładkę kariera i tam są oferty pracy

Cześć, ktoś pytał czy każdego roku praktyki są organizowane, lecz nikt nie odpowiedział. To jak z tym będzie? chce się zorientować na ten przyszły, jak „datowo” to wygląda i przede wszystkim czy polecacie? zastanawiam się czy po nich łatwo potem jest się zatrudnić na jakichś fajnych warunkach?

Santa

podbijam, tez jestem zainteresowany praktykami, slyszalem dobre opinie - czy to prawda?

a ktos wie jak sie zalapac na te praktyki? napisac do nich maila, dzwonic czy jakos w formie cv?

@0901

i w ogole jakby ktos mogl powiedziec jak to wygląda od początku do konca

alfa
@0901

no wlasnie ciekawe jak sie zalapali, moze w sumie wspolpracuja z konkretnymi szkolami tylko?

Ciacho

orientujesz się czy takie praktyki tutaj są przypadkiem płatne?

@alfa

Jakie szkoły masz teraz na myśli, że tylko te konkretne by preferowali? Teraz to się zastanawiam co z ludźmi po szkole? Tacy to nawet nie maja szans by się zakwalifikować?

Koźlarz

cześć, wie ktoś może czy firma jakoś dofinansowuje dojazd do pracy? jeśli tak to w jakiej formie?

Salazar
@Koźlarz

oooo dofinansowanie dojazdu byloby super, ktos wie jak z tym jest?

chlorek

2 razy w miesiącu to wydaje się być całkiem często, wiesz może od ilu kilometrów zwracają czy coś?

Mali

Mnie to zastanawia czemu akurat dwa razy w miesiącu? Czyli wszystko nie idzie tu jedna transza jeśli o wpływu chodzi? cos jeszcze rozbijają? Wynagrodzenie w całości wpada?

Masterklaster
@Mali

Ale jakie to ma dla ciebie znaczenie dlaczego? Tak jest i tyle. Węszysz jak kret. I nie, nie wszystko jest w dwóch transzach, wypłata w całości i nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz taki wniosek, gdzie dyskusja dotyczy konkretnie kwestii dojazdów.

Kielecki

Już się zgubiłem czyli zwracają 2 razy w miesiącu za dojazd czy rozbijają wypłatę na dwie? XD

Ja tam w benefitach z ofert na takiej stronie niczego o dojeździe nie widzę ani tym by go finansowano. Są za to chociażby wskazane integracje. Czy w święta cos było? mam na myśli wigilie pracownicza, skoro paczki normalnie są przyznawane?

Czemu w zasadzie tak jest jak już ktoś zauważył w poprzednim wątku, że ofert dla fizycznych na zewnętrznych portalach raczej nie ma? sam aż sprawdziłem teraz i faktycznie same jakieś biurowe są obecnie powystawiane. Macie w biurach większe rotacje w porównaniu z tymi fizycznymi czy o co tu chodzi?

Reten

Czy można u Was otrzymać dowolną formę zatrudnienia, czy firma preferuje jakiś jeden konkretny rodzaj?

Balor
@Reten

Z tego co kojarzę to większość ma umowy o pracę u nas

Grunkel
@Reten

z tego co wiem można robić na dowolną umowę ale tak jak kolega wspomina prawie wszyscy na uopie bo najbardziej się opłaca

nosorozec
@Balor

to myslisz ze ewentualnie bylaby szansa na poczatek dostac zlecenie?

@Grunkel

czemu się najbardziej opłaca? w sumie zlecenie też chyba jest spoko..

@Grunkel

A na innych umowach jak wyglądają warunki, ktoś jest w stanie przytoczyć jak to wygląda?

pstryk
@Nowy

na uopie wiekszosc jest, ale podejrzewam ze warunki sa te same mniej wiecej to chyba jednie inna forma zatrudnienia

pstryk
@Nowy

ewentualnie jedynie moze o urlop chodzic, no bo jednak na uopie masz platny urlop na pewno

@Nowy

Umowa o pracę daje Ci przecież możliwość do wszystkich dodatków i odkłada ci składki etc. Wydaje mi się, że zlecenie to raczej dla studentów.

@Nowy

Ale ja też nie jestem w tym w 100% obeznany więc lepiej sobie o tym poczytać co dla Ciebie się będzie bardziej opłacać

@Nowy

Ja dla siebie na pewno wybrałbym zatrudnienie na umowę o pracę jeśli byłaby taka możliwość :)

epih
@Aidy

jakies benefity macie na uopie dla siebie?

Śniady
@epih

Opiekę medyczną i multisport. Są jeszcze premie, paczki na święta itp.

Kot
@Śniady

Czy możesz powiedzieć jak to wygląda z multisportem i kiedy się go otrzymuje? Czy to uprawnia tylko na wchodzenie na siłownie czy również na inne obiekty sportowe?

mim
@Kot

multisport jak dostjesz umowe o prace

mim

normalnie możesz sobie wbić na strone multisporta i posprawdzać co cię interesuje

@mim

Nawet na okresie probnym mozna sie o niego starac czy dopiero po?

Marian
@Kot

Jak zagadasz i masz fajnego przełożonego to już po miesiącu możesz dostać. Jak nie to po okresie próbnym 3 miesięcznym. Inne obiekty sportowe (basen, tańce, tenis itp) też są obsługiwane przez multisport (ale oczywiście nie wszystkie).

Czaro

No w tych czasach to wszystko drogie jest, dlatego jakieś ułatwienia zawsze się przydadzą

bo

czy ten multisport jest w pełni przez firmę dofinansowany?

@Marian

Tak jest. Trzeba sobie sprawdzić na ich stronie jedynie jakie miejsca honorują mutlisport.

@Czaro

Oj żebyś wiedział. Nie wiem ile lat masz, ale może już zauważyłeś, że z wiekiem może i pensja idzie w górę, ale wydatki też. ;)

@izol

A czemu na stronie nie jest to w sumie aktualizowane? Czyli w którym miejscu na 100% są bieżące dane? I co z rozmową? Byliście może teraz? polecacie isc czy nie? Miałbym daleko i nie wiem czy czas warto poświęcać. Sporo ludzi się zgłasza?

terecz

ja miesiąc temu miałem rekrutacje, słałem na te ogłoszenia i normalnie się kontaktowali więc chyba aktualne

terecz

Jak chodzi o samą rozmowe to nie mam żadnych zastrzeżeń, atmosfera była okej, pytania też niezbyt stresujące

@terecz

wdrozenie na poczatek wystarczajace wedlug ciebie?

@terecz

chociaz nawet nie napisales jako kto sie zatrudniles to moze od tego zacznij

@terecz

Powiesz coś więcej o tej rekrutacji? Ile miałeś etapów?

@terecz

Jeśli mogę też zapytać to na jakie stanowisko się przyjmowałeś? Na każdym rekrutacja jest okej?

kreppo
@Zasyp

rekrutacja ogółem w firmie jest na poziomie, sam byłem bardzo pozytywnie nastawiony jak się przyjmowałem atmosferą itd.

@kreppo

Jak dokładnie wyglądała twoja rekrutacja, na ile części była podzielona?

@kreppo

z chęcią dowiem się czegoś więcej na ten temat, bo sam jestem zainteresowany pracą

sosna
@kreppo

o jakim stanowisku mówisz? bo to pewnie nie wygląda na każde tak samo jednak

sosna
@sosna

ile się czeka zanim się odezwą jak składam na inżyniera budowy?

Marian

Firma Alstal składa się z wielu fajnych ludzi, przypuszczam, że w każdym oddziale, na pewno w Gdańsku i Bydgoszczy (kiedyś Jacewie) Jednak zarząd firmy jest bardzo mściwy i nieuczciwy. Mogą zniszczyć Ci życie prywatne...

Mappa

Czy może ktoś z was wejść w zakładke kariera tutaj na goworku i mi potwierdzić że te opis są zgodne z faktyczną sytuacją w firmie?

@Mappa

Szczególnie mnie interesuje na jakie te sportowe wydarzenia sa bilety?

Stud.

Jak tutaj podchodzą do zatrudniania studentów?

@Stud.

Jestem na zaocznych, więc i tak raczej na pełen etat bym chciał się zatrudniać.

@Stud.

co za różnica student czy nie, i tak będziesz musiał powiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej że studiujesz

@Stud.

plus nie wiem tak szczerze kto albo czy wgl ktoś robi na pół etatu więc raczej i tak zostaje ci cały etat

@gallak

ewentualnie jak wolisz to może o jakieś praktyki albo staż możesz zapytać

Ciekawa
@gallak

a był ktoś może teraz jakoś niedawno na takiej praktyce i mógłby ocenić? Ciekawa jestem jak je prowadza, czy poświęcają dużo czasu komuś czy raczej trzeba stawiać od razu na samodzielność?

as

Przestrzegam potencjalnych zainteresowanych stanowiskiem Kierownik Działu Finansowego w Bydgoszczy. Ogłoszenie pojawia się kolejny raz. Uczestniczyłem już w pierwszej rekrutacji i szkoda czasu. Trzy spotkania, zadania, cuda wianki :-). Prowadzący rozmowy zastępca dyr. finansowego to wyjątkowa i nieudolna melepeta. Boi się mocnych kandydatów, a tym samym konkurencji. Wtóruje mu równie ospała dyr. finansowa. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji nie wiedzące czego chcą. Zero dynamizmu, życia. Widać, że przesiąknęli alstalową, ciężka atmosferą w bydgoskim biurze.

Kawka
@as

Mam dokładnie te same wrażenia. Mi na miejscu powiedziano, że obowiązki z ogłoszenia nie są ważne bo tak naprawdę szukają do windykacji. Swoją drogą zastanawiam się czym się zajmuje zastępca dyr fin. I dyr. Finans. Bardzo mam negatywne wrażenia do tych osób i firmy.

@Kawka

Z jakich przyczyn masz jakieś negatywne odczucia tak na starcie? Tylko po pierwszej rozmowie tak masz? Co do tego zakresu obowiązków o których piszecie to jakie są teraz te właściwe? Pracuje ktoś i opowie? I zastanawiam się także nad jakaś opcja na awans. jakie stanowiska jeszcze występują wyżej w strukturze na tym dziale?

Mick

gdzie znajdę informacje dla klientów?

Rzeszowy
@Mick

Pewnie na stronie Alstal.

@Rzeszowy

sa nowe ogloszenia o prace? bo bym sie zatrudnil z checia

bez doswiadczenia przyjmuja?

@Rzeszowy

dobre miesjce na pierwsza prace?

@kapela

jest sporo ogłoszeń ale na wyzsze stanowiska, nei wiem czy cię to ustawia

@kapela

zależy na co, powiedz, która fucha cię interesuje to można będzie coś więcej rzucić

@kapela

dobra, jak każde inne moim zdaniem praca nie jest nie wiadomo jak neiprzystępna więc raczej szybka do przyuczenia

kiryn
@kapela

sprawdź na ich stronie najlepiej tam zawsze tego dużo wisi, ewentualnie możesz się bezpośrednio z nimi skontaktować tak może nawet szybciej będzie

kiryn
@kapela

moim zdaniem rzetelny pracodawca i nienajgorsza praca, wiec powiedziałbym ze tak

dejw
@kapela

możesz spróbować, coś dla studentów też mają, wiec poczytaj na stronie, ewentualnie się kontaktuj już bezpośrednio

@kiryn

Nie zdarzaja sie opoznienia w wyplatach?

koder

Kojarzysz czy ciezko sie tu dostac na praktyki studenckie?

koder

Ostatnio byly organizowane praktyki dla studentow na sezon letni, czy odbywaja sie one kazdego roku?

Jestem zainteresowany aplikowaniem do firmy Alstal na stanowisko biurowe. Jaka panuje tam atmosfera? Zarobki są dobre? Czy krążące plotki o dużej ilości zwolnień i ciężkiej sytuacji finansowej są prawdą?

@Kandydat

Co od siebie mogę powiedzieć to to, że na razie jest w porządku. Praca siedząca, jeśli już taką miałeś to wiesz, że czasami niestety monotonna. A atmosfera, ogólnie ludzie są bardzo w porządku, jest z kim porozmawiać w wolnej chwili chociaż. I oczywiście zarobki - nie wiem jak inni, ale ja nie mam na co narzekać, więc raczej plotki to tylko plotki i nie warto się tym sugerować. I w sumie to chyba tyle chciałeś wiedzieć

@Kandydat

A jakie stanowisko dokładnie cię interesuje? Ogłoszenie znalazłeś na stronie firmy?

rito
@aron

a jakie są godziny pracy?

rito
@aron

i wiesz coś może o tym ile się czeka na odpowiedź na cv?

budowlan
@rito

Wsparcie od 7:30 do 16:00 i chyba w piątki krócej, budowa jest od 7 zazwyczaj

@rito

od poniedziałku do czwartku 7:30 - 16:00, a piątek 7:30 - 13:30

kono

w jakim sensie? czyli jak szukaja wiecej osob to szybciej dzwonia?

tulok

ja czekałem 2 tygodnie po wysłaniu cv i coś ponad tydzień po rozmowie

minos
@tulok

to nie tak dlugo, biorac pod uwage ze ja czekalem ostatnio miesiac w innej firmie.. no ale tez wlasnie zmieniam i tak obczajam co chwila czy moze tu nie szukaja, wiesz cos skoro tu pracujesz czy sa wolne miejsca?

DomDom
@minos

jest dużo ofert na ich stronie w zakładce kariera, ale nie wiem jaka lokalizacja cię interesuje

Pink
@minos

a ktoś wie może jak tu wygląda rekrutacja i byłby w stanie opowiedzieć coś więcej o tym? ile na przykład jest etapów i czy atmosfera jest okej?

Pink
@tulok

i dawali ci znać, że Cię zatrudniają, tak? A może ktoś powiedzieć czy zawsze to tak wygląda czasowo czy może ktoś dostawał odpowiedź szybciej/wolniej?

banok

a to mozesz powiedziec o co chodzi dokladnie z tymi 2 etapami?

banok

chodzi ci o caly proces takiego zatrudniania czy ze 3 tyg czekales na odp?

poczwara
@banok

w sensie no najpierw masz jakas rozmowe z hr a pozniej bezposrednio juz z przelozonym gadasz

kiniak

a powiesz mi jaką umowę dostałeś na start?

Grunkel
@kiniak

uopy spokojnie dają, ale od ciebie zalezy co będziesz chciał

@Grunkel

a wiesz coś może o okresie próbnym? jak to tutaj wygląda jako wdrożenie?

@poczwara

a o co pytają są jakieś testy, albo przepytywanie czy raczej normalna gadka o tym co się robiło i czego oczekują?

@Grunkel

do uopów jest jakiś okres próbny czy odpuścili to sobie?

Azzu

Dla młodych osób znajdzie się tu miejsce na pierwszą pracę? Jak oceniacie?

eko
@Azzu

czytając forum mam wrażenie że tak

Maniek
@eko

A ja właśnie odniosłem wrażenie, że raczej poszukują doświadczonych osób...

Maniek
@eko

Owszem, są praktyki, o których sporo pisali niżej, ale wydaje mi się, ze odnośnie pracy to jednak biorą kogoś kto ma pojęcie

eko
@Maniek

no trochę racji w tym co piszesz jest, ale ja i tak planuje zacząć tu od praktyk, więc potem myśle, że jakoś to pójdzie już samo :)

kp
@Azzu

z zewnątrz patrząd to alstal się wydaje dość rozwojową firmą więc myślę że tak

Ewelina
@kp

Piszesz, że z zewnątrz ten rozwój widać, ciekawe jak z tym od środka jest? mamy tu kogoś kto obecnie zaczął dopiero praktykę i by się odniósł? jak wdrażają i jakie wrażenia ma się na początku współpracy?

Zikkk
@Ewelina

Jestem teraz w trakcie praktyk na studia i ogolnie wszystko ok, nie bylo zadnych problemow. Na pewno plusem jest to, ze jak sie zglosilem to szybko moglem zaczac.

nowik

też polecam, atmosfera spoko, praca nie za ciężka, ogólnie nie ma źle

Ewelina
@Zikkk

i widzisz i na jakim etapie merytorycznym jesteś? jak początku praktyk przebiegają oraz ogólne wprowadzenie? one mają ogólny schemat? ile mogą trwać?

Swart

Nie wiem co znaczy jakieś mam ale nie az tak duże xd jak w ogloszeniu nie ma podanego dokładnie ile doswiadczenia, to znaczy że po prostu musisz wiedzieć jak robote wykonać w teorii

praktyk
@Zikkk

teraz są jakieś zapisy na wakacje na praktyki?

Wiwa

Chciałabym rekrutować na stanowisko Specjalista ds. Umów (Bydgoszcz) - jestem prawnikiem. Czy ktoś mógłby się podzielić opiniami, jak się pracuje w oddziale w Bydgoszczy oraz w jakimś Dziale Prawnym jeżeli takowy istnieje ? Z góry dzięki

Ramona

Witam, wyslalam aplikację na stanowisko biurowe (poznań). Chciałabym się dowiedzieć jaka jest atmosfera wśród pracowników i pracodawcy do pracowników:-) jakie mniej więcej są zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.