Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

spider

czy w Sante obowiązuje praca zmianowa?

harry
@spider

Na stanowiskach fizycznych owszem.

spider
@harry

i to obowiązuje wszystkie stanowiska? i magazyn i produkcja itp?

harry
@spider

Taaaaak. ale ręki nie daje uciąć że każde pojedyncze stanowisko ma tak samo, bo nie pracuje wszędzie

Artur

Praktyki są płatne?

Tadeusz

Jak wygląda praca na magazynie? Czy jest dużo dźwigania i ciężkiej roboty? Szukam pracy, lata już nie te, oczywiście jeszcze daje sobie radę, ale najchętniej to pracowałbym na wózkach, mam uprawnienia od lat

Tim
@Tadeusz

teraz to może być problem z praca na magazynie bo nie ma żadnych ofert, jest na produkcje no ale tam w sumie nie są potrzebne uprawnienia na wózki

@Tim

Na produkcje też może być

Tim
@Tadeusz

no to składaj cv w takim razie.

@Tim

Już to zrobiłem ale dzięki

Hektor

czy jako operator musze miec wczesniejsze doswiadczenie na tego typu maszynach

Kamos
@Hektor

Tak, doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych jest wymagane

@Kamos

a w takim razie na produkcje nie trzeba mieć doświadczenia czy też trzeba?

Kamos
@Hektor

Mile widziane, ale nie koniecznie wymagane

@Kamos

czyli musze celować w produkcje. okej, dzięki w takim razie za te informacje, może mi się uda na coś załapać

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Czy trudno się dostać do pracy w Sante?

Kizo

tak naprawde to zależy. jakie masz doświadczenie, umiejetnosci, jakie stanowisko

wddqw

co to za pytanie wgl

wddqw
@Kizo

tyle konkretów że ciężko się zdecydować od czego zacząć odpowiadać

@wddqw

Pytanie jak dla mnie jest całkowicie normalne, ale może mamy jakieś inne rozumowanie

Mła

Nie- taka rotacja, że zawsze jest wakat

@Kizo

A na magazyn?

Asterix
@Tadeusz

W sensie pytasz czy trudno się dostać na magazyn? No, jak spełniasz warunki to pewnie nie, myślę, że na magazyn jest zapotrzebowanie na większą liczbę osób zazwyczaj

Daim

czy pracownicy Satne mają multisporta?

Red
@Daim

jak najbardziej, mamy multisporta ;p teraz to już chyba wszystkie firmy mają

@Red

no właśnie nie wszędzie, ja nie miałem poprzednio, a firma wcale nie była taka mała i nieznana :)

Red
@Daim

uuu to jakaś lipna ta firma była :D ta na szczeście ma

@Red

nie była "lipna", ale po prostu nie miała w ofercie. Nie ma co się rozwodzić nad tamtą firmą, bo jesteśmy w temacie sante tak mi się wydaje

@Red

ale w zasadzie odpowiedź o multisporta już uzyskałem, więc mam to czego potrzebuje :)

kim

@Red a jakieś premie czy bonusy do pensji ?

Buła
@kim

Również występują.

Oreł
@Buła

Za co można wyhaczyć? Za brak absencji? Produktywność?

Buła
@Oreł

Uznaniowe, od obrotów

Oreł
@Buła

No i dobre, takie też mogą być, ważne że ogólnie jakieś są

Golden

Witam, minęło już trochę czasu od mojej rozmowy kwalifikacyjnej w sante, ale uznałem że jeśli było ok to może warto tutaj o tym wspomnieć. Ogólnie to dość szybko to wszystko przebieglo, nie czekałem długo na kontakt z ich strony. Po paru dniach dostałem telefon, wstępna rozmowa i zaproszenie na spotkanie. Na miejscu byli pracownik kadr i mój przyszły przełożony. Pytania raczej standardowe, atmosfera jak najbardziej w porządku, nie jakaś bardzo stresująca i oficjalna. Byłem zadowolony z jej przebiegu ogólnie i miałem rację, bo niedługo odezwali się by powiedzieć że jak najbardziej chcą mnie zatrudnić, więc rozpocząłem pracę. No i tak pracuje nadal. Pracownicy spoko mnie przyjęli atmosfera jest niezła i tak to się kręci wszystko.

Zuzi
@Golden

A nie napisałeś chyba na jakim stanowisku pracujesz? oczywiście jeśli to nie jest jakaś tajemnica

Golden
@Zuzi

No zgadza się, nie napisałem :) Nie to jest clou mojej wypowiedzi, tajemnicą to nie jest, ale cenię sobie moją anonimowość, więc niech to pozostanie w sferze domysłów ;)

Zuzi
@Golden

W porzadku, tak tylko zapytałem z ciekawości czystej :) masz rację, pewnie to nie ma żadnego znaczenia

remek

szukam pracy na magazynie może u was jest miejsce?

Okoń
@remek

z tego co się orientuje to tak, ale obczaj sobie jeszcze na stronie czy na pewno

Sobol
@remek

tak jest miejsce na magazynie. ale trzeba mieć doświadczenie.. masz?

remek
@Sobol

tak mam roczne doświadczenie w pracy na magazynie, mam też uprawnienia na wózki

Sobol
@remek

no to nie ma na co czekać, uderzaj póki ogłoszenie wisi

Witam

Witam . Jakie są warunki pracy pH ?? Ile wizyt ?? Czy zarobki są na jakimś sensownym poziomie ?? Jak liczą czas pracy ?? Uczciwe liczą czas czy cwaniakują i naciągają i wymawiają jakieś bajki ??

@Witam

Zasady premiowania dla pH są niby jasne tylko ze premia jest uznaniowa i można zrobić wszystko na 100 % ( zadania- ambitne) a dostać 60 % premii. Premia zależy często od widzimisia i regularnie jest obcinana. Nikt nie pomyśli, ze to demotywuje do starania się o wynik. Nowi pracownicy, którzy noe wyrabiają planu nie dostaną nawet 1 zł premii na zachętę. Czy to naprawdę tak wiele kosztowałoby firmę dać chociaż 200 zł, ale zachęcić pracownika do dalszej walki? Zadania są z kosmicznymi wartościami czego wcześniej nie było tu. Pakiety okrajane dla klientów. Plus za towar na promocje i na wymiany choć ta kwota i tak jest dość mała na potrzeby ok 160 klientów w bazie . Wizyt 15/16. Gps, kontrola na najwyższym poziomie.

Tiki
@Ricki

a czy to nie jest przypadkiem tak, że premie dostaje się za dobrą i efektywną pracę, a nie "na zachętę"? Zachęcić się powinien pracownik sam tym własnie żeby tą premie dostac :D

@Tiki

Oczywiście za dobrą pracę, ale myśle, ze 200 zł nikogo nie zbawi, a pracownik przez pierwszy miesiąc może nie wykonać planu jeszcze bo się wdraża co nie oznacza, ze złe pracuje. Z reguły w innych firmach przez pierwsze 3 miesiące były premie żeby nie zniechęcić pracownika.

Tiki
@Ricki

oczywiście, nic nikogo nie zbawi. Nie zawsze wszystko jest takie proste i przejrzyste jak nam się wydaje ;p z reguły w innych firmach to się na początku premii nie dostaje, bo jak można dostawać premie za pracę której dopiero się uczy

Korek
@Tiki

ale wiesz jak to jest, każdy by chciał na początek kokosy, ale no życie weryfikuje wymagania z kosmosu

@Korek

Nie chodzi o wymagania finansowe z kosmosu lecz formę motywacji pracownika . 200 zł to dla takiej firmy nic, a można zatrzymać i zmotywować pracownika . Niestety jak się nie rozumie prostych mechanizmów to potem jest jak jest z tym zarządzaniem i demotywująca ludzi do pracy. To, ze pracownik się uczy nie znaczy ze nie ode dostać premii :)) Właśnie pracowałem w formach gdzie na początku były gwarantowane pensje maksymalne aby dać czas na wdrożenie pracownika i nie zniechęcić sama podstawa :)

Korek
@Ricki

No ale nie wszystkie firmy mają takie same formy motywacji, nie możesz wymagać od jednej żeby była taka jak druga i robiła to samo. Także jeśli coś nie pasuje mi, to idę i szukam takiej firmy, która mi odpowiada i tyle w temacie

tiger

czy w sante pracuje sie w czterobrygadowce?

odp

tak jest 4 brygadówka

@odp

I to się rozumiem odnosi do produkcji?

@tiger

Nie, w administracji XD a czego się spodziewasz?

@Kos

Wolałem to doprecyzować dla pewności ;)

@tiger

Wydawało mi się, że coś takiego jest całkowicie logiczne no ale spoko xd

@Kos

to, że tobie się wydawało, nie znaczy, że wszystkim musiało :) zwłaszcza tym, którzy tu nie pracują

@tiger

Dobra dobra, niech ci będzie

obserwator

(usunięte przez administratora). A od kiedy to obecni pracownicy firm wchodzą na taki portal i tak sami z siebie dementują negatywne oponie o swoim pracodawcy? Prawie zawsze to są albo pracownicy HR danej firmy albo samo kierownictwo, albo wyznaczone przez kierownictwo do tego osoby. Ja o tę firmę rozpytałem w branży i okazuje się, że nie mają najlepszej opinii. Brak szacunku do pracowników to podobno norma, więc ja wierzyłbym tutaj raczej tym negatywnym opiniom bo są bliższe prawdy.

@obserwator

Słuchaj, jako kandydatowi to chyba ciężko ci się wypowiedzieć na temat pracy. Opinie są usuwane niezależnie od ich wydźwięku, moich komentarzy chyba z 5 zniknęło, a żaden nie był negatywny, raczej neutralne. "A od kiedy to obecni pracownicy firm wchodzą na taki portal i tak sami z siebie dementują negatywne oponie o swoim pracodawcy?" Od kiedy pracują w firmie, w której chcą pracować i bronić jej przed oczernianiem. Wiem, że są takie osoby. Nie wiesz czy te opinie są bliższe prawdy, oczywiście, że znajdzie się spora grupa osób, którym praca nie odpowiada (i to oni w większości się wypowiedzą, nie ta druga grupa, więc nic dziwnego, że ogólna opinia tak wygląda) ale jednak to subiektywna kwestia, ciężko tu mówić o uniwersalnej prawdzie. To nie tak, że jestem obrońcą tej firmy, czy coś takiego, ale Twoje zarzuty wydają mi si być postawione na wyrost. A cel istnienia tego serwisu też jest przeze mnie kwestionowany, bo niestety z obiektywizmem nie ma on nic a nic wspólnego.

Anka

Czy praca wykonywana na produkcji jest ciężka fizycznie?

Ludwik
@Anka

czy to nie jest czasem tak, że każda praca na produkcji jest swego rodzaju pracą ciężką? :D

@Ludwik

Być może, ale pytam konkretnie tutaj, z perspektywy kobiety, czy przykładowo też bym się nadała, czy jednak dużo ciężkiej fizycznie roboty

Ludwik
@Anka

raczej tak, podejrzewam, że jednak jakieś kobiety na zakładzie pracują ;p

Jom
@Anka

Myślę, że spokojnie sobie poradzisz i nie ma się co na zapas zamartwiać ;)

@Jom

Dziękuję Wam bardzo :)

Pyt

Czy Sante oferuje opiekę zdrowotną dla pracowników?

Lucky
@Pyt

Tak, jest opieka zdrowotna medicover

?
@Lucky

a ubezpieczenie skąd?

Henk
@?

no ubezpieczenie na życie jest z PZU

Karla

Hej, jaki jest system pracy w Sante? Jakie godziny?

Katarzyna
@Karla

a konkretnie o co chodzi , biuro , produkcja , studio ?

@Katarzyna

Mi chodzi o pracę w biurze najbardziej, ale z ciekawości też się chętnie dowiem jak pracuje produkcja

Mozart
@Karla

W biurze jest podstawowy system pracy

Zniechęcona
@Karla

Mikro zarządzanie, raporty, procedury, procesy, stres, stres, zmiany, anulaty zmian i tak w kółko.

@Zniechęcona

Jak zależy na pracy i na jej poprawnym wykonywaniu to chyba zawsze jest jakiś tam stres, no przynajmniej ja tak mam :)

@Zniechęcona

Poza tym, ja pytałam tylko o godziny pracy, a nie o opinie ;)

Takisobie

Dokładnie....

Tatar

Czy jak się woli pracować np. na umowę zlecenie, to czy jest możliwość takiej umowy?

Sally
@Tatar

Tak jest taka opcja. Można na zlecenie, można uop. można na b2b

@Sally

Czyli wszystko jest, do wyboru do koloru :D Dzięki piękne za odp

Sally
@Tatar

No niby jest, ale przecież i tak raczej ludzie pracują na uop

@Sally

Czy ja wiem, zależy jak kto tam woli, wedle preferencji ;) studentom zaocznym raczej się bardziej opłaca zleceniówka np :D

Chciałabym w niedalekiej przyszłości jeśli pojawi się taka możliwość rozpocząć pracę w sante, jednakże chciałabym także płynnie przejść z mojej obecnej firmy. Jak długo czeka się na wyniki rekrutacji? Ile ona tak wlaściwie trwa i kto ją przeprowadza

@Pytania

rekrutacja max 3 etapy to też zależy od stanowiska pewnie. jest rozmowa z pracownikiem kadr, bezpośrednim przełożonym a potem feedback, z moich doświadczeń wynika, że na odp nie czeka się jakoś długo

@raja

Jednocześnie rozmowa z pracownikiem kadr i przełożonym czy to są dwa osobne etapy?

osobne

@raja

Okej dzięki wielkie, czyli jest jakaś szansa że w miarę szybko udałoby się to załatwić :)

@Pytania

jest szansa :) nie dam gwarancji, że to będzie szybka akcja, ale nie powinno się rozwlekać w nieskończoność

@raja

Wychodzę z założenia, że jeśli mam się spodobać to od razu i szybko będzie jakaś decyzja czy dobra czy zła to się okaże

@Pytania

życzę powodzenia, żeby była dobra :)

@raja

Dziękuję, dam znać jeśli faktycznie mi się udało cokolwiek załatwić w tej kwestii :)

Nie polecam, atmosfera w firmie straszna. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Pracownik próbujący wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafi i tak jest sprowadzany do parteru... rotacja jest, bo ludziom się odechciewa, nie wytrzymują. Odchodzą gdzie indziej, gdzie spotkają się z szacunkiem do pracownika, przyjazna atmosfera i normalna komunikacja w firmie.

Mir

Tak jest wszędzie bo taka kultura pracy cechuje Polaków.. Taka mentalnosc

@Mir

(usunięte przez administratora) Nie ma co generalizować mentalności Polaków, mam nadzieje, ze uda Ci się znaleźć prace w fajnej atmosferze :)

Maria

Czym spowodowana jest ta domniemana "zła atmosfera", o której piszecie? Czy chodzi tutaj o podejście pracodawcy do pracowników, czy też na przykład o wzajemne relacje pracowników? Może mógłby ktoś coś o tym napisać tutaj na forum.

Zorro

Atmosfera atmosferą, ale nie zapominajmy, że bardzo istotna jest też etyka prowadzenia biznesu, którą kieruje się firma i zarząd! każdej firmy. To naprawdę bardzo istotny aspekt... A na marginesie to w firmie można spotkać w wielu działach naprawdę bardzo sympatyczne i merytoryczne osoby. Naprawdę. Tylko szkoda, że niektórzy tak szybko zmieniają pracę (a zarobki przecież wcale nie są takie złe...)

Katarzyna

ha ha , to dlaczego cześć chce wrócic i wraca do sante . praca jak wszędzie . masz zadania jesteś rozliczany z nich i tyle, czasy nie sa łatwe , konkurencja duża , zeby utrzymac sie na rynku tzreba walczyć , firma ma ponad 1000 osób od kadry zarządzajacej zależy praca i byt tych wszystkich ludzi , nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe , przyjdą odbębnią 8 godzi i pensje dostana, sorry ale w handlowej firmie tak nie da rady . A jak ułożysz sobie stosunki z pracownikami to juz od ciebie zależy . Mniej plotkarstwa wiecej skupienia i tyle.. Jak ktos nie daje rady , to nie firma handlowa .

@Katarzyna

to, że Ty masz taki punkt widzenia i doświadczenia, nie oznacza, że inni mają tak samo. każdy ma prawo do swoich spostrzeżeń. nie rozumiem sugerowania plotkarstwa i nieróbstwa, ocenianie przez pryzmat czego? :) miałem na myśli głównie podejście i kwestia szacunku, normalnej, ludzkiej komunikacji, co powinno być rzeczą naturalną... liczne opinie innych o ciągłym napięciu, stresie również sporo świadczą o tym pracodawcy.

M

Były pracowniku a co nazywasz brakiem szacunku? To, że skrytykowało się Twoją pracę bądź zwróciło się o coś uwagę? Jako obecny pracownik widzę, że Zarząd notorycznie zderza się z problemem jakim jest popełnianie tych samych błędów, niedociągnięć przez pracowników. Prosi się ich, pisze się procedury, raporty, uczula się, a mimo to pracownicy mają wiele rzeczy w wielkim poważaniu, lekceważąc polecenia. Zatem pytanie kto kogo tutaj nie szanuje?

@M

nie, potrafię przyjać krytykę w codziennej pracy...kolejna osoba generalizuje. ja mam swoją opinie (na podstawie własnych doświadczeń), Ty masz swoją. nie rozumiem podważania czyiś przemyśleń. miałem na mysli obrażanie i ośmieszanie w towarzystwie innych... zresztą taka licytacja kto ma racje nie ma żadnego sensu... jest Ci dobrze w Sante, super. powodzenia! nie rozumiem czemu negatywna opinia o firmie, jest dla niektórych równoznacznaz tym, że ktoś jest nierobem/ leniem/ niedojdą/ plotkarzem/ czy nie potrafi przyjąć krytyki...

katarzyna

następny" mądry" i napewno w firmie nie pracuje

M

co za bzdura i kłamstwo! widzę konkurencja albo jakiś rozgoryczony były pracownik i wylewa gorzkie żale w necie... nie no odważny jesteś jak mało kto hahahahah podziwiam odwagę! Wszystkie konkursy były prowadzone uczciwie i wszystkie nagrody uczciwie zrealizowane. Pisze to OBECNY PRACOWNIK, a nie fejk konto. Pozdrawiam

Małgośka
@M

Dokładnie, tak jest, ja sie pod tym podpisuje. Jeśli jest konkurs to jesta za niego uczciwe rozliczenie wg zajętego miejsca i wszystko się zgadza. A jak sie komuś nie chce włączyć 100% obrotów w firmie to nie zarobi. Są jasne zasady, za co zarabia się pieniądze, zamiast narzekac to sie weźcie co niektórzy do pracy, bo zarobić można, ale za pracę, a nie za siedzenie i pisanie głupot...

S
@Małgośka

Zasady premiowania dla pH są niby jasne tylko ze premia jest uznaniowa i można zrobić wszystko na 100 % ( zadania- ambitne) a dostać 60 % premii. Premia zależy często od widzimisia i regularnie jest obcinana. Nikt nie pomyśli, ze to demotywuje do starania się o wynik. Konkursu były rozliczane, chociaż zdarzyło się, ze zasady były zmieniane w trakcie trwania konkursu. Jeśli ktoś ty pisał, ze kasa nie została wypłacona to pewnie miał na myśli akcje ze zmiana zasad i nagle postawienie warunku wstawienia regałów drewnianych... kto ty pracuje wie o co chodzi.

M

Ja osobiście bardzo polecam. Ludzie strasznie narzekają ale chyba nie mieli do czynienia ze złymi warunkami pracy i im się za przeproszeniem poprzewracało nie powiem gdzie. Dobre wynagrodzenia, możliwość rozwoju i awansowania. Umowy o pracę, medicover, multisport, dostęp do Spa z mega dużymi zniżkami niemal pół darmo. Zniżki do firmowego bistro z pysznym jedzeniem. Atmosfera odbiegająca od korpo pomimo, że jest już nas sporo. Prawda jest taka, że większość osób "hejtujących" narzeka bo coś zawaliło albo pracuje bo pracuje bez większego zaangażowania. Wszystkie konkursy jakie do tej pory były a cieszyły się mega powodzeniem. Dlaczego nikt nie wspomni, że właśnie dzięki konkursom w sumie około 30 osób wyjechało na tygodniowe wycieczki w nagrodę. Jedna część za granicę, a druga do super ośrodku w nad polskim morzem. Najlepiej jest narzekać i wprowadzać ludzi w błąd i sobie konkurencji nie robić.

Artur
@M

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź, w szczególności informacja o organizowanych konkursach, gdzie można wygrać tygodniowe wycieczki. Mógłbyś dodać, jak często organizowane są takie konkursy?

@Artur

Z tego co wiem nie jest to stały program konkursów. Natomiast w ciągu ostatnich 5-6 lat były zorganizowane około 2-3 konkursy z wycieczkami za granicę i w Polskę. Na każdą wycieczkę jechało około 20-30% najlepszych handlowców.

ogon
@M

Ja bym zorganizował jeden konkurs dla pracowników (usunięte przez administratora)

Mały
@M

Jak jest tak dobrze to dlaczego jest taka duża rotacja?? (usunięte przez administratora)

@Mały

Podaj konkrety, bo ja pracując w biurze dostrzegam jedynie rotację w niewielkiej ilości pracowników. Nie umniejszając tym ludziom pod kątem prywatnym bo są/byli to ludzie zapewne bardzo sympatyczni, niestety wiele z nich było bardzo ale to bardzo niekompetentnych. Pracuję w dziale, w którym chcąc nie chcąc musiałam współpracować zatem moje rozczarowanie i rozczarowanie mojego działu ich podejściem czy umiejętnościami było spore a co dopiero Wspólników, którzy ufając i zawierzając im ważne losy firmy musieli spotkać się z dużym ciosem. Nie żyjemy w czasach komuny, gdzie wszystko jest państwowe i czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy. To prywatna firma, która ma prawo prowadzić własną politykę i tym bardziej wymagać pewnych standardów. Jeżeli podajesz coś w CV to nie kłam... bo bardzo szybko zostanie to zwyczajnie zweryfikowane Twoimi działaniami. Dla mnie oczywiste... jak widać nie dla każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE