Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

retro

Ten list motywacyjny to wymagany jest? Bo tak wysłałem cv od razu, bo oferta analityka mi pasuje, a potem doczytałem i nie wiem czy jest sens to dosyłać czy się nie przejmować tym tak bardzo?

twoset
@retro

myślę, że możesz dosłać, nie zaszkodzi

@twoset

to dzięki za podpowiedź

Aneta
@retro

A odezwali się do Ciebie? :)

@Aneta

na razie jeszcze nie, ale dosłałem ten list jednak

@Aneta

nie wiem ile się tu czeka na telefon

@Aneta

ale chyba jeszcze niedużo czasu mineło

Bez stresu, ja czekałem prawie 2 tygodnie

Także jeszcze jest czas

a to faktycznie dłużej

@Transformer

ale dobrze mniej więcej się orientować, dzięki

@Transformer

a dalszy proces ile trwał?

@Transformer

tak mniej więcej oczywiście, nie co do dnia

@becko

Kurde, no nie pamiętam szczerze mówiąc już

@Transformer

Okej, bez problemu, mam nadzieję, że się nie ciągnie długo

NNick
@becko

Analityk to jednak bardziej specjalistyczne stanowisko, przy takich rekrutacjach to nie jest strzał w ciemno na szybko

Szczerze ciekawy

Tak z czystej ludzkiej ciekawości, jak wygląda proces wymyślania produktów? Nie wiem, jak na filmach siadacie całą grupą i rzucacie pomysłami? Jak to działa?

pakso
@Szczerze ciekawy

a to chyba musi też odpowiadać na potrzeby klienta, więc może jakoś to sprawdzają wcześniej, a nie tak wymyślają z marszu

Kasjan

Są tu magazynierzy? Prosiłbym o opinie o pracy tu

matiu
@Kasjan

ja mam dobra opinię. praca okej, nie jest lekko (w końcu magazyn, normalka) ale też nie przepracowuje sie niewaidomo jak. jest okej.

Kasjan
@matiu

Wiadomo, że nie myślalem, że lekko będzie. Dużo nadgodzin bywa?

Kastor

Cześć, czy można liczyć na umowę o pracę?

@Kastor

I czy dają też na nieokreślony?

@Kastor

Wiem, że pewnie nie od razu, ale czy w ogóle?

@Kastor

Z góry dzięki za odpowiedzi

Doda
@Kastor

Tak, nie chce się za wszystkich tutaj wypowiadać ale ja mam umowę o pracę, już chwilę tu pracuję i nie miałam z tym problemu

Doda
@Kastor

A jeszcze pytałeś o ten nieokreślony. Z tego co się orientuje to nie ma tak że można sobie dawać w nieskończoność umowy na czas określony. Tak mi się wydaje że jest to jakoś prawnie zrobione.

@Doda

I jak długą "chwilę" już pracujesz? bo ja szukam pracy na dłużej jak już

szakso
@Kastor

jeśli się sprawdzisz i będziesz dobrze wykonywał pracę to nie ma z tym problemu. stabilnie jest

@szakso

A, ok. No to dobrze, że tak jest

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
praktyka

Był ktoś na praktykach a potem dostał się na etat? Zastanawiam się jakie są możliwości.

@praktyka

Przy okazji może też napisać jak to wygląda i czy można się czegoś nauczyć

Kobza
@praktyka

chyba po to są praktyki żeby się czegoś nauczyć prawda? nie byłem ale z tego co słyszałem są dobre.

@praktyka

Ja nie, ale koleżanka owszem. Przyszła tu na staż o teraz pracujemy razem, dostała etat.

@praktyka

Także możliwość jest, jeśli tylko się sprawdzisz i będzie wolne miejsce, to czemu nie.

@Otava

To dobrze, bo jak się słyszy czasami, to różnie z tymi praktykami i stażami bywa w firmach. A jednak w Sante praktyki to już by było coś...Dzięki za odpowiedzi.

@praktyka

Prawda, nawet same praktyki jak będą to już to dużo da na plus w innej firmie

@Otava

A ile trwał staż? Jest to jakiś konkretny okres czasu?

DD

A może być niekonkretny?

DD

wyczytałem, że 3 miesiące

@DD

No w sensie określony z góry, że musi trwać tyle a tyle

@DD

O, super, dzięki

coś tam
@CyberP

widziałam że jest taki temat to można sobie tam poczytać też

Jula

Był ktoś na stażu? Jakie wrażenia?

Marys
@Jula

Można się sporo nauczyć, przede wszystkim praktyki. Polecam na start bo otworzyło mi to sporo drzwi

@Marys

A trudno się dostać na staż do Sante?

Dej
@Jolita

jeśli wykażesz sie pewnymi predyspozycjami i pokażesz, że masz chęci do nauki nie powinno być problemu

@Dej

Dużo wymagają od stażystów?

Dej
@Jolita

no na pewno czegoś więcej niż parzenie kawki ale to już raczej uzależnione od konkretnego działu

@Dej

Ale w sensie podczas ich rekrutowania, czy mają dużo wymagań

@Jolita

Mogę powiedzieć z mojego doświadczenia. Ja Aplikowałam na staż po technologii żywności. Wiadomo, że musiałam na start ogarniać to, czego nauczyłam się na studiach, typu HCCP i inne tego typu kwestie. Ja akurat przykładałam się do studiów i nie miałam większego problemu z dostaniem się. Wiadomo, konkurencja jest, więc też trzeba się wykazać jakimś zaangażowaniem. Ogólnie startując do dużej firmy trzeba się liczyć z wymaganiami. Ale tutaj muszę powiedzieć, że warto się postarać bo na prawdę firma jest solidna, duża i na prawdę można rozwinąć skrzydła tutaj. No i taki staż to już naprawdę coś w CV. Powodzenia!

@Jolita

A i zapomniałam napisać, żeby podejść na jak największym luzie bo wtedy najwięcej można wyłuskać z głowy przy rekrutacji. Ludzie są mili więc nie ma się czym przejmować :) Mam nadzieję, że pomogłam, nie wiem jak to wygląda na innych stażach, no i trochę temu już odbywałam ale może akurat komuś się przyda.

@Cornie

to super, a ile ogólnie trwa ten staż i jest możliwość zatrudnienia po nim?

@Majk

Jak jesteś dobry i jest miejsce to Cię zatrudnią. A nawet jeśli nie, to masz taką petardę w CV, że problemów ze znalezieniem pracy nie ma za bardzo. Duża, znana firma = dobre rokowania na przyszłość jeśli chodzi o początek kariery. Powodzenia :)

@Cornie

to racja, ale jednak fajnie by bylo wpisać sobie w doświadczeniu, że sie pracowało trochę w firmie, nie? w sensie nie jako stażysta, tylko pracownik

@Majk

To każdy by chciał, ale życie bywa brutalne Majk Słonko.

@Cornie

płakać na pewno nie będę, taki life i tyle, ale może akurat będę tym szczęśliwcem oszczędzonym

Chill
@Majk

Wiecie czy są jakieś zapisy na praktyki od nowego roku? czy nie ma jeszcze informacji?

@Chill

Na praktyki z uczelni jakaś szansa jest, na staż/ płatne praktyki powiedziano mi w lutym, że obecnie miejsc i szans nie ma

Leo

Jak praca na magazynie? Jakie godziny i zmiany?

@Leo

Jeszcze jakby mi ktoś mógł powiedzieć jakie doświadczenie (ile) muszę mieć, żeby mnie przyjęli, czy wystarczy rok żebym mógł już na spokojnie złożyć cv

@Leo

tak teraz patrzę nie wiem czy tutaj jest dobry profil żeby o to pytac?

fello
@Leo

No jeśli pytasz o pracę w Sante, to dobry.

@fello

no tak, tak. Tylko popatrzyłem potem na nazwę, że o sklepie i dlatego nie byłem pewien

Leo

no to spoko, dobrze dla mnie. A jak te zmiany?

dolny
@Leo

tak, tak praca jest zmianowa na trzy zmiany

@dolny

dzięki.i godziny jak wszędzie są? czy jakoś inne?

avi
@Leo

z tego co wiem to normalne są takie jak wszędzie. podstawowy system. ale jak ktoś może potwierdzic to będzie pewne

Ben

Czy konserwator też pracuje na zmiany? I jest jeden na zakład czy więcej?

odpo
@Ben

a to nie jest tak że konserwator musi być przy produkcji też? nie znam się tak dokładnie to nie będę się tu wypowiadał jakoś bardziej a co do zakładów to wiem że jeden jest ale czy więcej to nie widziałem

Ben
@odpo

Pytasz mnie a ja ciebie Dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z wewnątrz udzielił odpowiedzi

Suz

hej są może jakieś praktyki czy staże organizowane?

dopler
@Suz

masz na myśli w tej chwili czy tak ogólnie?

Suz
@dopler

tak ogólnie

Oczywiście, że są

@Suz

Jest specjalna zakładka na stronie

Tam znajdziesz stosowne informacje

@Bo

Dużo można się nauczyć tu na stażu? Bo wolałabym nie tylko parzyć komuś kawę..

@kawka

to zależy ile będziesz chciała się nauczyć faktycznie i ile z siebie dasz. staże są o tyle fajne, że potem też można liczyć na zatrudnienie gdyby się okazało że jest wolne miejsce

@Penny

Niestety raz trafiłam do firmy, w której nawet nie bardzo chcieli mnie czegoś nauczyć, więc wolę się upewnić.

@kawka

tu raczej poważnie do tego podchodzą

@kawka

tylko tak jak mówiłam, też musisz pytać i się angażować itd jakoś coś z siebie dać

@Penny

O moje podejście w żadnym razie się nie martwię bo chęci są, chodziło mi tylko o podejście firmy i ludzi w niej

Pennny
@kawka

to o to się martwić nie musisz również - jest w porządku w tej kwestii

@Pennny

Okej, dzięki w takim razie za informację, bo taka duża firma i trochę się obawiałam. Jednak staże są specyficzne i różnie się podchodzi do stażystów, jak słyszę od znajomych, którzy się gdzieś tam załapali po całej Polsce. Ale skoro mówisz że jest w porządku, to dobrze. Pozdrawiam.

Pennny
@kawka

będzie dobrze ;) powodzenia i też pozdrawiam

klientka

szykujecie jakieś nowości produktowe???

nick
@klientka

w sprawie nowości to polecam obserwować facebooka sante, bo tam wrzucają wszystkie aktualności

mimi
@klientka

na stronie sklepu też jest zakładka nowości i tam się wszystko pojawia

Mila

Dla kandydatów - muszę powiedzieć, że rozmowa bardzo przyjemna i rzeczowa. Czekam teraz na odzew.

@Mila

jakie stanowisko? chociaż pewnie rozmowy przeprowadzają podobnie

@Mila

A po jakim czasie od wysłania cefałki się odezwali?

@Mila

Długo to trwało, czy raczej szybki odzew?

@maxy

U mnie nie długo ale to pewnie zależy na co się przyjmujesz też

@maxy

a to nie jest tak że różni się rekrutacja w zależności od tego na jakie stanowisko startujesz? że do niektórych stanowisk trzeba jednak mieć np. większe doświadczenie czy jakieś znajomości języków i tak dalej. ja tam się nie znam na tym ale tak mi się właśnie wydawało.

@git

no ale jakoś bardziej sprawdzają te języki czy cos ze dłużej miałaby trwać rekrutacja?

@git

nie wiem czy ty pytasz czy odpowiadasz i podajesz konkrety

@Sopel

tak gdybałem na podstawie tego co mi się wydaje, jak mówiłem nie znam się na tym.

@git

no ale chyba też przechodziłeś etap rekrutacji to cos tam powinno ci zostać w głowie

@Sopel

matko no i po co ciągniesz tak ten temat. napisałem co uważam i zdania nie zmieniam

Sum

Jaki system na produkcji - czterobrygadówka, czy inaczej jakoś?

odp
@Sum

tak jest czterobrygadowy sysdtem

wizz
@odp

i pracujesz? jak oceniasz? jak ludzie? ja nigdy jeszcze w takim systemie też nie pracowałem

odp
@wizz

wiesz co ja pół życia pracuje w takim systemie, więc dla mnie to normalka, już nie pamietam czy ciężko się było przyzwyczaić, czy łatwo przyszło... ludzie bardzo wporządku, praca też na poziomie

@wizz

Ludzie są okej tylko trzeba się umieć dogadywać.

ss
@Mata

jak to mówią szacunek za szacunek itp. jaki jesteś dla ludzi tacy ludzie są dla ciebie. nie ma się co nigdy przejmować na zapas

@Mata

a pomagaja nowym się wdrożyć?

@Mata

Czy raczej patrzą z góry i "radź sobie sam"?

@maxy

Jedziemy przecież na tym samym wózku jakby nie patrzeć. Jak się tyle godzin widzi te same twarze to warto sobie pomagać. Ja nie zauważyłem jakiś problemów nigdy. Ale wiadomo ta pomoc nie w nieskończoność

Konrad

czemu pisze że to opinie o sklepie sante??? myslalem że o całej firmie

On
@Konrad

Wcześniej było normalnie napisane po prostu Sante, ale z jakiegoś powodu gw zmienił. Czemu? Nie wiem. Ja i tak tu pisze o pracy i się tym dopiskiem nie przejmuję w ogóle.

kali
@On

wystarczy popatrzeć na wypowiedzi i byś wiedział. jak masz jakieś konkretniejsze pytania to lepiej by było bo nikt tutaj nie będzie wiedział takich rzeczy chyba

@kali

a to jest jakiś ban na zadawanie mniej konkretnych pytan? odpowiadasz tutaj za porządek czy jak?

@kali

mnie to po prostu zaciekawilo i sprawdzam czy to na pewno dobry profil. ale widzę że ludzie piszą o wszystkim

Vers

mocno sie zastanawiam na zlozeniem papierow, ale jeszcze chcialem tu zajrzec i zapytać jak jest z ubezpieczeniem? akurat to jedna z najważniejszych kwestii dla mnie

mądra
@Vers

A o jakie ubezpieczenie Ci chodzi? Jak jesteś na umowie o pracę to jesteś ubezpieczona. Chyba że chodzi Ci o jakieś prywatne ubezpieczenie albo medyczne. To już musisz uściślić bardziej wtedy.

@mądra

mój błąd, chodzilo o ubezpieczenie zdrowotne

mądra
@Vers

No to tak, też jest. Mydło i powidło.

super, dzięki

Romi
@mądra

Z jakiej firmy to ubezpieczenie jest ?

@Romi

Kiedyś pytałam o to, napisali, że PZU

@Romi

Ale nie wiem na ile to aktualna i informacja, więc najlepiej, żeby ktoś potwierdził

@Romi

A, teraz widzę, że chodzi o zdrowotne, nie na życie, to w PZU, to na życie. Ale chyba medicovera mają z tego co słyszałam

Lux

Macie jakieś rabaty pracownicze?

mała
@Lux

głównie na produkty firmowe i Studio Sante.

@mała

Dałabyś radę cos więcej o tym napisać?

@mała

Chodzi mi najbardziej o takie rzeczy typu czy są jakieś limity na to i czy się opłaca

@Lux

Czemu rabat miałby się nie opłacać? ;)

@Lux

Myślę, ze każda zniżka jest w cenie, niezależnie od jej wysokości

lop
@Pirania

tak zdecydowanie za darmo to uczciwa cena haha

Britta

Można tu liczyć na jakieś fajne dodatki pieniężne do pensji? Jak tak to od czego są uzależnione?

lubieCiastka
@Britta

Jeszcze pracy nie zaczął a już dodatki w głowie... no proszę proszę... Są premie i jakieś inne rzeczy typu paczki na święta. O właśnie, są rabaty na zabiegi w studio Sante i podobno bardzo przyjemne.

@lubieCiastka

zależy co kto lubi, bo ja akurat unikam wszelkich tego typu miejsc jak spa czy inne te zabiegi, ale np moja koleżanka korzysta i sobie chwali

@Kaja

O kurcze, to taki niespotykany dodatek. Jakby się zastanowić to czasami człowiek sam z siebie by nie poszedł, ale jak już dają to czemu nie. Coś jak z bonami na wycieczki albo coś. Dzięki za informację.

@Britta

hhaha, wiem o co chodzi - jak "za darmo" to trzeba brać, tutaj może nie za darmo, ale pewnie działa to podobnie. nie no nic na siłe mimo wszytsko tak uważam, nie ma co sie pchać tak gdzie sie źle czujemy

@Kaja

Może akurat mnie sie spodoba i jeszcze będę chciała wrócić.

@Kaja

A wiesz może co się składa na te zabiegi albo gdzie moge znaleźć o nich jakieś info?

@Britta

To najlepiej sobie wejdź w google i wpisz Studio Sante i tam wszystko jest wypisane.

@Kaja

Spoko, liczyłam jedynie na krótkie wymienienie kilku zabiegów, ale ok

@Britta

Zrobiłabym tak czy siak kopiuj wklej ze strony, więc to by się mijało z celem.

Rada
@Kaja

Żałuj, ja na wakacjach byłam to przez miesiąc chyba się lepiej czułam. Najtrudniej się przełamać i pójść uwierz. Tylko sauny nie mogłam, bo mi duszno za bardzo zawsze.

@Rada

nie do końca rozumiem twoje intencje..to nie żadna blokada napisałam wyraźnie, że to nie dla mnie i mnie to nie kręci

Rada
@Kaja

Na złość ci chciałam zrobić, taką miałam intencję. Relaks się każdemu przydaje a tobie tym bardziej jak widze...

@Rada

z pierwszy zdaniem polemizować nie będę, a drugiego nie chce mi sie komentować musiałabym powtarzać w kółko jedno i to samo

Pszenica

Pracuję już przeszło rok, może to nie dużo w porównaniu do innych ale mam już poukładane wszystko, stabilne stanowisko i wiem co gdzie położyć i tak dalej. To dla mnie dosyć ważne, bo nie lubie za bardzo jakiegoś chaosu. Jasne, że czasami się zdarzy jakiś gorszy dzień ale to rzadko a ludzie są pomocni. Wiem, że mówie tu o pracy ale ja odkąd tu pracuje to odpoczęłam, może tak bardziej psychicznie bo poprzednio to ciągle mnie ktoś przeganiał i się kłócił bez potrzeby a tu tego nie ma. Każdy robi co ma robić i sobie nie przeszkadza. Na produkcji nie jest specjalnie ciężko, nie mam problemów z wyrobieniem. Jeśli ktoś będzie czytał moją opinię to ja osobiście polecam spróbować jeżeli macie taką możliwość.

Ziel
@Pszenica

a jakie godziny pracy na produkcji?

@Pszenica

A kojarzysz czy przyjmuja nowych teraz?

@Pszenica

Bo jestem zainteresowany w sumie, zwłaszcza, że tak zachwalasz

@Pszenica

Jak masz jakieś info z wewnątrz to daj znać proszę

@Nevo

O kurde, nie spodziewałem się takiego odzewu szczerze powiedziawszy heh. Z tymi przyjęciami to bardziej chyba HR będzie wiedział albo sobie popatrz za jakimiś ofertami w internecie, pewnie są na tych wszystkich portalach jakieś

@Nevo

Tak zerknęłam aż z ciekawości na szybko ale nie widzę nic na portalach, ale CV złożyć zawsze możesz to będą mieli w bazie

@Pszenica

* nie spodziewałam się oczywiście, autokorekta

@Pszenica

powiedz, czy na produkcji wymagane jest doświadczenie? i ile ewentualnie?

@Pszenica

nie tak, że nie mam żadnego doświadczenia, ale pracowałem tylko 3 miesiące w podobnej pracy i się zastanawiam czy w ogóle sie zgłaszać

@Kas

Dobrze jak ktoś juz wcześniej pracował z maszynami na produkcji, ale doświadczenie jako takie nie jest wymagane, chociaż z tego co piszesz to i tak masz te 3 miesiące za sobą gdzieś indziej, więc coś juz zobaczyłeś i całkiem zielony też nie jesteś

wąsy
@Pszenica

zgadzam się z pszenicą, jak 3 miesiące robiłeś na produkcji no to wiesz mniej więcej jak wygląda organizacja linii i nawet jak tu będzie inaczej to zawsze szybciej załapiesz. najlepiej jak będziesz na rozmowie to podkreśl to i opowiedz co tam dokładnie robiłeś i czego się nauczyłeś. zawsze to jakiś dodatkowy plus dla ciebie.

@wąsy

myślę, że o to by mnie nawet sami zapytali, wiem z czym to sie je i już nie jedną rozmowe mam za sobą, dzięki

wąsy
@Kas

to dobrze, że wiesz, to taka tylko dobra rada, żebyś się nastawił na to i sobie poprzypominał. co rozmowa to inni ludzie i mogą mieć różne podejście. powodzenia.

Shi

Nie wiem jak wam, ale mi pracuje się całkiem O.K.

@Shi

nie powiem, że nie. zatrudniając się nie wiązałam z Sante jakichś szczególnych planów, a jednak zostałam na o wiele dłużej i jak na razie nigdzie mi sie spieszy

Kikio

a tak z ciekawości, ile już pracujesz?

Już blisko 2 lata, więc co nieco wiem o pracy tutaj

@Shi

I co, poleciłbyś składanie tu papierów? Myślę o takim dłuższym zatrudnieniu a to jednak byłaby taka poważna już firma.

@Kikio

Ja nie mam szczególnych zastrzeżeń, zawsze można by było coś znaleźć, ale ja nie lubię sie czepiać i do pracy chodzę bez żadnych oporów, ludzie są bardzo spoko pomocni, kasa jest ok i ogólnie już na tyle ogarniam, że czuje sie pewnie.

@Kikio

Więc jeśli na poważnie myślisz o złożeniu CV to jak najbardziej polecam, a takie doświadczenie zawsze dobrze wygląda w papierach nawet na przyszłość

@Shi

Dobra, dzięki wielkie za info

Krabik
@Kikio

Ja też muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z pracy. Przede wszystkim dlatego, że jest stabilnie. Udało mi się dostać i na razie nie zamierzam nic zmieniać.

sessio
@Krabik

jak długo pracujesz? z ciekawości pytam

Guido

Trudno się dostać? Duże wymagania stawiają?

@Guido

to zalezy na jakie stanowisko chcesz sie dostac, bo teraz do Warszawy są dwie oferty

Guido
@Bren

Dokładnie interesuje mnie manager projektów NPD

Justyna
@Bren

Hej, powiesz coś więcej? Ja bym chciała znać wszystkie informacje. Najlepiej jeszcze to, co oferują, jakie warunki Itp chcę wiedzieć wszystko ha ha

ego
@Justyna

To idź na rozmowę?? się dowiesz...

@Justyna

ee...myślę, że to nie problem, żeby wejść sobie na stronę z ogłoszeniami i po prostu poczytać wtedy bedziesz wiedziała wszytsko ha ha

@Guido

no to tutaj nie trudno sie domyślić, że wymagania są dosyć konkretne, przede wszystkim dużo doświadczenia

Rafa

W warszawie jest biuro czy tez magazyn produkcja itd?

@Rafa

Eee, to musi być to albo to?

@Rafa

Bo to się nie wyklucza a wręcz łączy

@Rafa

I tak jest w tym przypadku właśnie

@Kora

A kojarzy ktoś czy były w ostatnim czasie rekrutacje do biura?

@Kora

Albo czy może coś się szykuje?

@Kora

Niechcący oznaczyłam się jako pracownik

Nein
@Yen

pewnie jakieś tam były co jakiś czas pojawiają się oferty znajdują kogoś pojawiają się inne różnie to bywa.

Nein
@Yen

o jakie konkretnie stanowisko albo dział ci chodzi?

jol
@Yen

spoko nikt na to chyba uwagi nie zwraca, po treści widać

jol
@Yen

no obecnie są nawet, z tego co kojarzę

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE