Opinie o Opek w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Opek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opek w Warszawa

?????????????

O i właśnie takie podejście jest w tej firmie do pracownika.GRATULACJE wrr twoja opinia bardzo pomaga nowym o podejmowaniu decyzji przyjścia do tego wyzysku.Jak tam luzy się trzymają ludzie odchodzą jeden po drugim.Myślisz że ludzie pracujący fizycznie są bez szkoły????? To mocno się mylisz,bez szkoły to macie tych SS na stanowiskach brygadzistów itp.Założy taki okulary i udaje pajaca,a jego atut to nadawanie.Ciekawe czy firma inwestująca w opka czyli fedeks wchodzi na tę stronę może poczytali by trochę.Zapraszacie ich na 20stą zaproście na 23,24,1,2,3 cią.Wtedy zobaczą co naprawdę tam się dzieje a wy wciskacie im te swoje słodkie kłamstwa i udajecie pokrzywdzonych jak to was oczerniają bezduszne nieroby.Idz tam popracuj to godziny nie wytrzymasz.Patrzcie jaki mi rarytas pęsje na czas""jałmużna"" za tą pracę.A najgorsze jest tam to że Ci co naprawdę ciężko pracują są najmniej doceniani.Konfidenci biorą się za pracę jak [usunięte przez moderatora] na hali się pokarze a ten co zatrzyma się na moment aby odpocząć palcami wytykają.[usunięte przez moderatora] idz na ten monitoring i tak szczerze w niego popatrz tylko cześciej nie raz na jakiś czas.Wszystko grubymi nićmi szyte,przyjeli spowrotem paru nierobów,przyjrzyj się im i nie tylko im.Dlatego w tej firmie nigdy nie będzie dobrze ten co naprawdę pracuje jest NIEDOCENIANY NIESTETY.Ja bym tych konfidentów nieudaczników pozwalniał.[usunięte przez moderatora] NIEWIERZ brygadzistom sam się przyjrzyj ludziom dobrze ci radze.

wrr

Nowy, proponuję ci zostać prezesem, w Alfa Post są właśnie wolne miejsca. A Opek jak ci nie pasuje to [usunięte przez moderatora] nikt za tobą nie będzie płakał, na twoje miejsce już są następni chętni.

Nie no jeszcze [usunięte przez moderatora] mam klaskać że za miesiąc [usunięte przez moderatora] ktoś łaskawie mi zapłaci. Niedługo dojdzie do takiej sytuacji że praca będzie tylko dla wybranych i będzie zaszczytem , dla takich "słomianych chłopców" jak Wy praca za "miskę" i za marne grosze to jest rarytas [usunięte przez moderatora]. Przyjedzie taka gwiazda z wiochy dostanie 10 na godz i jest panisko. Ciekawy jestem czy jakbyście mieszkali w Warszawie i mieli samych opłat 1500 miesięcznie to byście byli happy i tu nie chodzi o to czy robota jest zła czy dobra tylko [usunięte przez moderatora] o podejście i o jakąś godność... teksty nie pasuje Ci to się zwolnij jakbym miał taką możliwość to bym się 5 minut nie zastanawiał...

TTT

Jesteś Cie chore judze tylko co dobrze potraficie to ponarzekać a nie pracować czytam Wasze opinie i się śmiać się chce , to jest już choroba narodowa . Przeczytałem opinie w Opku, DHL, DPD wszyscy narzekają na Kierowników , Dyrektorów, na firmy w których pracują , na zarobki. Szkoda mi Was nieuków i nierobów trzeba było uczyć się a nie szwendać się po ulicach a teraz narzekacie na marne pensie sami sobie jesteś cie winni !!!!!!!!!!

Kurier

Byłem w Gorzowie wlkp. w kilku firmach od Siódemki, przez DPD i DHL, ale wszędzie czarowano i opowiadane dyrdymały bez pokrycia chyba jak mi się wydaje. W poniedziałek umówiłem się z kierownikiem firmy OPEK czy Fedex jak już mówią i pierwszy raz ktos mi opowidzieział o pracy od poczatku do końca.Najpierw opowiastki o trudach - szczere i takie ciekawe, a potem gadka iz jak juz się zgodzę i kupię nowy samochód to nie wszystko bo najwazniejszi są ludzie. Przed rozmową w tej wfirmie słyszałem gadanie że bycie kurierem jest łatwe i prosto bo to tylko jeżdzęnie. Facet z OPEk wyjasnił mi dokłądnie i dziś wiem, ze to się nie opłaca mi ale za klasę z jaką mnie gość w gorzowskim Opek potraktował muszę tu o nim napisać. Jak ktoś chce wiedzieć co to za robota kuriera to tylko do niego. Tomasz Czerniejewski

Czy jestem w stanie pracować od 8 do 19 i czy mam odporność na kilka telefonów, które będą mi przeszkadzać w doręczaniu pudełek. Pytał o rodzinę i sprawy mojego podejścia do innych ludzi. zaplusował u mnie.Nie będę tam pracował ale wiem o pracy kuriera już wszystko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
!!!!!!!!

Czy ktoś z tych osób które tak narzekają na tom firmę napisze gdzie jest lepiej , gdzie są lepsze warunki ??? Ja nie bronie firmę Opek tylko pytam Was gdzie jest tak różowo ???? W tej firmie jest chociaż jeden dobry plus ze wynagrodzenia są płacone w terminie , znam judzi które też chorują nie mniej jak my w Opku a muszą czekać na SWOJĄ kasę miesiącami .

?????????????

jak robisz gębą na dwa etaty to ci super.Tacy jak ty-" napisał bym z dużej ale niewart jesteś"-godni pożałowania ludzie nie maja swojego zdania i nie walczą o siebie,jesteś zwyczajnym popychlem w tej całej maszynie.Zawsze będziesz [usunięte przez moderatora] takich pracodawców jak ta firma.Tylko zastanów się o co walczysz,jak masz dzieci to pomyśl o tym że one też tak będą orać sobą jak ty.Sam tworzysz nędzną przyszłość swoim dzieciom,także zawczasu zaklep im miejsce na sorterze i karz [usunięte przez moderatora] trzymać krótko.Oni o swoje zapewne zadbają a twoje będą ich robolami.Pisząc dobre opinie o tym [usunięte przez moderatora] uwłaczasz sobie,albo najwidoczniej na tyle tylko cie stać.A recesje to właśnie oni tworzą zarabiają krocie a ty???.Starcza ci od 10 do 10,czy długoletnia wegetacja.Przez takich właśnie jak ty takie firmy wykorzystują ludzi.A jeśli chodzi ci o chłopków to co drugi ma własny interes opek to tylko przystań na dodatkowe parę"PARĘ"groszy a twoje jedyne żródło dochodu.[usunięte przez moderatora] i okolice to kolejne [usunięte przez moderatora] no może nie wszyscy jest tam jeden może dwóch normalnych.I poco taka dyrekcja ma ingerować jak wy sami się tłuczecie.Czytają te opisy i leja za biurkami ze śmiechu.Jak jesteś stworzony do tyrania to tyraj a innym pozwól pisać prawdę.Wyrabiasz fałszywą opinie tej firmie bo ludzi nie maja do pracy.SZKODA SŁÓW

wierny

A mi tam się podoba w tej firmie, jest super. Wy się nie znacie.

stary

Nowy, zawsze możesz pracować w biedronce, te same pieniądze, ta sama stawka, opek to nie koniec świata, więc nie [usunięte przez moderatora] głupot. Mi tam się podoba, godziny ranne, za [usunięte przez moderatora] się płacą, czego więcej chcieć.

nowy

tak to szczera prawda my jesteśmy zwykłymi pracownikami którzy maj (usunięte przez administratora) do gadania dziwi mnie to że skoro firma jest tak wspaniała i tak jak to kolega wyżej pisze ludzie wracają i błagają na kolanach ciekawe dlaczego bo pewnie poszli gdzieś indziej i było jeszcze gorzej hmm a może dlatego ze na rynku pracy jest taka (usunięte przez administratora) jak i w opku że wszędzie tylko umowa zlecenie albo o dzieło a jak Ci nie pasuje to tam są drzwi prawda jest taka że pracy jest w (usunięte przez administratora) ale pracy która jest czegoś warta i można w niej uczciwie zarobić godne pieniądze nie ma

FAN

Poziom firmy najlepiej ocenić poprzez pryzmat kadry kierowniczej, tudzież dyrektorskiej. Nie chodzi tu o zwykłych pracowników, kurierów i magazynierów. To są tylko ogniwa najniższego szczebla, które muszą się sporo napocić, żeby dostać swoją skromną wypłatę. I mają prawo ponarzekać. Szczególnie, że niektórych spraw nie można poruszyć na głos, a nawet to co napisane na portalu, gdzie prawo do wypowiedzi ma KAŻDY, jeśli jest dla kogoś niewygodne, bywa usuwane- nie tylko wypowiedź, ale cały wątek. Oddział piotrkowski, a może raczej eminencja tego oddziału nie lubi, kiedy się o niej mówi.... ciekawe dlaczego...ale dyrekcja ma swoją policję wewnętrzną (czytaj: [usunięte przez moderatora]), która nie dopuści do skazy na wyidealizowanym i narcyzowatym wizerunku Pana Dyrektora. Pozdrawiam wszystkich- byłych i obecnych pracowników, którym los dał szanse ogrzać się w blasku Władzy.

bla bla bla

Nowy, proponuję ci się najpierw wyleczyć, bo masz [usunięte przez moderatora] w tym swoim pustym łbie że aż mi ciebie szkoda. A to czy ja tam pracuje czy nie to nie twoj wscipski wiejski interes. Z drugiej strony zycze ci abys jak najszybciej odszedl z tej firmy, jednego .............. mniej.

nowy

o następna urażona duma się odezwała widzę że opek to szczyt Twoich możliwości bo bronisz tej firmy jak ... a tak na marginesie nie martw się znajdę coś lepszego i już mnie tu nie ma będzie więcej zupiny dla Ciebie chłopku małorolny a co do zatrudnienia to proponuje 5 Ukraińców na moje miejsce albo następnych chłopków małorolnych z Płońska lub okolic a Ty dalej gnij w Opku a i przez takich jak Ty baranów nie ma pracy niedługo to za darmo będziecie [usunięte przez moderatora]

bla bla bla

to siedź i nie marudź i ciesz się że ktoś w ogóle cię zatrudnił, a nie jeszcze ci źle, nie pasuje to won, na twoje miejsce jest następny chętny który już czeka na przyjęcie, nikt za tobą nie będzie płakał.

nowy

nie zupka mi nie odpowiada tylko podejście ludzi którzy tam pracują zjadłeś to na koniec kolejki a nie wpychasz się przed wszystkich bo chcesz 5 czy którąś dokładkę a stawka jest licha i taka jest prawda problem w tym że na rynku pracy jest taka bryndza że nie ma w czym przebierać i tyle takie jest moje zdanie

jest git

Cieszcie się z tego co jest, tu macie super Alfę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,35838,0,0,8 Jak zwykle wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

fe

Jak ci stawka i zupka nie odpowiada to się zwolnij, przecież nikt cie tam siłą nie trzyma, zawsze możesz iść do ochrony za 5 pln albo do Alfy za darmo pracować.

nowy

a ja powiem tak najgorszą tragedią jest porażająca stawka 8 zeta na rękę , ale to nie koniec kiedy o 21 jest zupina się pojawi eh no coments chłopki się tak rzucają jakby sam Ramsey dla nich ugotował brak kultury to tam chleb powszedni ciekawe jak długo jeszcze ten bałagan będzie działał i ile jeszcze wytrzymam w tym syfie pozdro dla normalnych bo i tacy tam są

robol

Masz k4 rację, wszyscy tak tej firmy nie nawidzą, psy na niej wieszają a masowo na kolanach wracają i błagają o ponowne przyjęcia, banda dwulicowych cwaniaków, która wyżywa się w necie a nie potrafi tych samych rzeczy powiedzieć prosto w twarz. Wiedzą doskonale, że ta firma to ich jedyna deska ratunku, bo nikt inny nie chce ich zatrudnić.

program k4

Czytam te opinie i ręce mi opadają. Właściwie nie bardzo wiem czego niektórzy oczekują po firmie.Każdy ma możliwość wyboru: pasuje-to pracuję, nie pasuje-nie pracuję. A godziny pracy, wykorzystywanie, ludzie to nie ochronka tylko kapitalizm we wszystkich kolorach.Gdzie indziej jest lepiej? Być może, ale rozejrzyjcie się dookoła i zobaczcie tych co powracali z tego "dobrobytu".Owszem jest wiele nieprawidłowości, ale gdzie ich nie ma? Jakoś nie czytam o sprzedawanych na lewo paletach, nie rozliczanych pieniądzach,ale jak się delikwenta złapie za ucho to co:"syf,badziew,itd"i dawaj wiadro pomyj na forum bo tu można.

?????????????

PS"Mądry człowieku nie jestem pracownikiem fizycznym.Może czas rozejrzeć się dookoła nie każdy jest zakłamany jeszcze są ludzie którzy myślą nie tylko o sobie narcystyczny mądry człowieku.Dzięki takim jak ty tak jest w tym kraju ale jak nie będzie pracowników fizycznych nie będzie i was.Sam wtedy pójdziesz paść OWCE inteligencie.

Zostaw merytoryczną opinię o Opek - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opek?

Kandydaci do pracy w Opek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opek