ADRO sp.j.

Opinie o ADRO sp.j.

Dominika Nowy wpis

Chłopak właśnie jest bliski wysłaniu aplikacji na ofertę spawacz konstrukcji stalowych. Najpierw chcieliśmy zobaczyć co pracownicy mają do powiedzenia ale piszecie, że kasa ok, inne warunki też. To może odrazu podpowiecie właśnie jakiej kasy spodziewać się na początek jako taki spawacz?

Julia Nowy wpis

Dlaczego jak firma ma ofertę pracy na swojej stronie, to nie ma tam żadnych informacji o posadzie? Widziałam ogłoszenie dla księgowej i napisali o atrakcyjnym wynagrodzeniu i umowie o pracę. Tyle. Może ktoś wie np. jakie są benefity albo jakie wymagania dla kandydatów.

Xyz

Nie rozumiem tutejszej nagonki na adro, firma jest wyplacalna, pieniadze sa wyplacane do nasteonego dnia po podpisaniu odbioru faktury, atmosfera w pracy ok, wyzywienie zapewnione, transport tez, zarobek praktycznie wychodzi na czysto, jak ktos chleje do odciecia to sie nie dziwie ze jest nazywany alkoholikiem bo jak takiego delikwenta nazwac, ktory nie potrafi odpowiednio dawkowac uzywek?

elektryk
@Xyz

pomyśl !!! inni to rozumieją.

Adrzej - malarz Nowy wpis
@Xyz

Wszystko się zgadza. Dobra firma i sporo wybacza... Ubrania dojazdy kasa. Darek zawsze ok Polecam

adam strzelczynski

Pracuje od 3stycznia tego roku pracy jest bardzo duzo nie dadza posiedziec w domu mieszkana w ktorych mieszkamy maja bardzo dobry standard ubrania robocze daje adro wyplata na czas busami jedziemy do pracy polecam

Spawacz Nowy wpis
@adam strzelczynski

Witam serdecznie jakieś stawki dla spawaczy przybliżone na rękę coś mógłby kolega powiedzieć więcej

Monter

W każdej firmie płaca za ubezpieczenie za buty ubranie sprzęt bhp tylko nie tu kask na głowę i cienkie ubranie jak do sprzątania i do pracy niewiem gdzie kto z was pracował ale stawki po 30 zł to sprzątaczki w Niemczech maja więcej a wy jeszcze chwalicie ze ktoś wam wypłatę da na czas nie wiem czy do tej pory za darmo pracowaliście zamiast pisać prawdę żeby ludzie uważali na takie firmy to piszecie głupoty o zarobkach tam możesz jeździć jak jesteś na walizce i czekasz na telefon nic nie mozna zaplanować nie pracujesz nie zarabiasz urlopu nie ma socjalu tez nie wiec co wy piszecie ze jest super a emeryturę slad weźmiecie jak tu wszystko co sie da to ponad cztery tysiące na okres tego co jesteś w pracy i w domu bez chorobowego itp prawa do zasiłku w razie czego prezesi zarabiają ale reszta pracowników to zbiera resztę co zostanie przerwy odliczane od czasu pracy dojazdy bezpłatne

Lepiej niech każdy sie sto razy zastanowi bo wyjechać łatwo ale dostac 4 tys i żyć w Holandi miesiąc i jeszcze cos miec w Kraju to tylko wycieczka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do ADRO sp.j.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spawacz?

Zuzanna

czyli z ostatnich opinii wynika, że warto byłoby podjąć się współpracy z firmą? a jest ktoś na bieżąco i by mi proszę napisał jak teraz jest? chłopak będzie wyjazd planował i może tutaj o ile potwierdzicie aktualne warunki na dobrym poziomie. jak z kasą teraz się wychodzi?

Jarek
@Zuzanna

Z kasą się wychodzi normalnie tylko trzeba zapracować

Julia
@Jarek

A normalnie to ile to mniej więcej? Co odliczają? Mieszkanie? Jakieś dojazdy? Ile godzin można pracować?

Tomasz B

Wyjechałem z ADRO kilka lat temu , parę razy do holandi. Warunki mieszkalne były różne. pieniądze sie zgadzały. ile ludzi tyle opinii.

Rumia
@Tomasz B

Różni ludzie są w każdej pracy tez mi się zdażyło coś tam narozrabiać lecz jeśli byłem w potrzebie to tym ze dobrze pracowałem i wyrabiałem normy a nawet więcej mimo jakiś przegięć to pomoc była wiec (usunięte przez administratora) bo każdy wie gdzie jedzie i za ile dlatego po czasie patrzę na to inaczej z Darkiem Trzeba Szczerze

NL

Dzień dobry. Panowie jak jest teraz z pracą w Holandii dla spawaczy? Są teraz jakieś wyjazdy? Pozdrawiam

Sandra

Czy są tu delegacje?

Artur

Witam jakie teraz są stawki dla doświadczonego montera konstrukcji, kadłubów

Artur

Jakie teraz są stawki dla doświadczonego montera konstrukcji i kadłubów okr.

Karol

Mówicie ze kasa się zgadzała a to ile tak mniej więcej można dostać ?

zainteresowany

Tomek , napisz mi czy kasa sie zgadzała i czy pieniadze dostales na czas.Czytałem kilka opini i niektorzy pisz że firma zabiera jakieś pieniadze?

@zainteresowany

poczekaj jeszcze wszystko przed Tobą!!

@zainteresowany

zainteresowany mi się kasa zgadzała , na to co umówiłem sie w biurze to wszystko wypłacili. Jezdze juz troche po kontraktach i trochę już widzialem , także mozliwe jest ze i w tej firmie sie komus nie zgadza. Na tym kontrakcie też był jeden gosciu co pił i nie chodził do pracy i go zwiezli i mysle ze jemu tez kasa się nie bedzie zgadzac, no ale to nie moj problem. Ja napewno jak bedzie propozycja wyjazdu to pojadę

elektryk
@Tomek

tak trzymaj!! dzięki tobie ta firma będzie istnieć

potrącają za ubrania,szkolenia

Wojtek

Holandia 30 ,32 zł + wyżywienie

Kazik
@Wojtek

Te stawki to dla pomocników????

Anita

Mój mąż pracuje w firmie już długo i jest zadowolony i czytając te wpisy dziwnej treści są po prostu żenujące. Polecam firmę. Pozdrawiam Anita Pietrzak.

siema byłem z tej firmy w kwietniu na kontrakcie .Dzisiaj dostałem wypłate. Co do warunków na kontrakcie , praktycznie jak wszedzie , woża d o pracy firmowymi busami jedzenie po mojej stronie.wkurzało mnie to ze codziennie dojezdzalismy po 35km w jedna strone no i nie było pokoi pojedynczych, reszta ok.Pozdrawiam

pracownik adro

Witam wszystkich pracuję w ADRO od grudnia 2019 i na tą chwilę nie mam zastrzeżeń .Praca jest ok jestem Malarzem , dla mnie foremani są ok .wypłata przez ten czas zawsze mi się zgadzała .Polecam i będę polecał ADRO . Pozdrawiam

też malarz
@pracownik adro

brawo ty!!!! trochę za krótko pracujesz pupilku.

pracownik adro
@też malarz

Witam kolego ,dlaczego nazywasz mnie "pupilkiem" skoro nawet mnie nie znasz.Ja poprostu napisałem o tym gdzie pracuję i jakie mam zdanie o firmie. Pozdrawiam

ELEKTRYK

gdzie te aktualne opinie?

Były

(usunięte przez administratora) Oni nie uznają normalnych, kulturalnych, pracowitych ludzi. ? Liczy się tylko rodzina i inne (usunięte przez administratora) które rechoczą na dowcipy derektorów. (usunięte przez administratora) Obłuda i fałsz, ale ważne, że na koncie sie zgadza.

@Były

" Były " gdybys był NORMALNY , KULTURALNY I UCZCIWY to dalej zapewne bys pracował .Nie obrażaj 200 osób które pracują w tej FIRMIE

Dariusz Rymarski ADRO

"MONTER" jak jesteś taki poszkodowany to przedstaw się jeżeli masz odwagę i popiszemy konkretnie o TWOICH PROBLEMACH W ADRO. Jak już zapewne zauważyłeś JA się podpisuję ponieważ nie mam nic SOBIE do zarzucenia. PYTANIE CZY TY TEŻ NIC NIEMASZ SOBIE DO ZARZUCENIA???

Dariusz Rymarski ADRO

szczerze przyznam że nie rozumiem kompletnie twoich wpisów. Ale jak coś leży Tobie na sercu to zapraszam na rozmowę do biura. Może będę mógł pomóc

Malarz
@Dariusz Rymarski ADRO

No ja to się akurat nie dziwie, że nie rozumiesz. Ale inni na tym forum już tak.

Byly
@Dariusz Rymarski ADRO

A czy wy myślicie, że jedno adro jest na świecie??? Nie piłem wódeczki ani orenzadki to i się nie nadałem hehe, a tak na poważnie, nie chciałem być częścią zespołu z trzema detektorami na dwóch metrach kwadratowych. A wyy to takie derektory co jezioro przestawiaja na miejsce spółdzielczych punktówcow hehe kim jest z zawodu pani mąż,? Mój mąż jest z zawodu derektorem hehehe

Spawacz

Wierzę. Fałszywych ludzi sporo tam pracuje ale kiedy prezes przejrzy na oczy nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ADRO sp.j. - Rumia

• Jak się pracuje w ADRO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ADRO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADRO sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADRO sp.j.?

Kandydaci do pracy w ADRO sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADRO sp.j.