Opinie o Ruch S.A w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ruch S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Olsztyn

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ruch S.A?

Ajent Nowy wpis

Właśnie wypowiadam umowę. Totalna porażka. Za GROSZY !!!

Ladygieee33

Witam, mam pytanie czy ktoś z państwa miał może podobną sytuację. Otóż 3 msc temu miałam inwentaryzację, wszystko rozpisane do zapłaty tyle i tyle, ale zastanawia mnie jedna rzecz otóż mam Note obciazeniowa za niedobór gotówki na 600 zl, stan gotówki na dzień inwentaryzacji się zgadzał, skąd to obciążenie? Miał ktoś podobną sytuację ?

Mały kiosk
@Ladygieee33

Miałem i za każdym razem zwalają że to chodzi o lotto

Ajentka91

Ja miałam, a teraz po wypowiedzeniu saldo zmieniło się na 4000 złotych masakra

@Ajentka91

I co Pani z tym zrobiła? Odwołanie?

Agent Nowy wpis
@Ladygieee33

A utarg czy pozniej nie oddalas

Jakie są warunki zatrudnienia w Ruch S.A?

Adam Nowy wpis

Bardzo dobre widzisz chyba w komentarzu wlasna działalność i same stresy zero komunijacji z kim kolwiej.Tylko brać punkt.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ruch S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Pełny nadzieii

Zatrudnimy pilnie chętne osoby do prowadzenia kiosku ruchu w Katowicach przy ul. 1 Maja 133. Przeszkolony, tel. 514 607 620.

Irek

Może mi ktoś podpowie jak wygląda sytuacja z ewentualną pracą w firmie? Czy w ogóle są jakieś szanse?

@Irek

Ciągle firma potrzebuje ludzi w każdej miejscowości praca na własne ryzyko. Za wszystkie błędy później się płaci. Szanse na co? Proszę doprecyzować pytanie

Cóż
@Opi

Wypłacają dodatkowe nagrody w Ruch S.A?

Bnn

Więcej jest kar niż nagród.

Opi

Nie, dużo kar niż nagród. Nie wolno popełniać błędów, jak źle wyszkolavto płaci się więcej za błędy.

Patrycja

Jak często są robione inwentaryzacje w sklepie?

Zosia

Witam, dnia wczorajszego podpisałam umowę dot. pracy (prowadzenia) ***. Poprzednio oczywiście zakładając działalność gospodarczą itp. Umowa wskazuję na 3 miesięczny okres wypowiedzenia, która oczywiście- jeśli nie złożę rezygnacji, automatycznie zostaję przedłużona. Natomiast, dowiedziałam się skandalicznych wręcz opinii na temat traktowania pracowników ***, kar nakładanych niesłusznie, a także alarmu, który automatycznie wyłącza kasę (po 15 minutach nie używania kasy fiskalnej, a także po wyjściu z kiosku podajże, 2 minuty na reakcję) Moja sytuacja wygląda następująco, podpisałam umowę- owszem. Miałam także rozpocząć szkolenie (na umowie mam napisane, że muszę go mieć 32 godziny, mam na to 2tyg.) Nie rozpoczęłam go jeszcze. Czy jeśli na dniach (przed rozpoczęciem szkolenia, a także przed inwentaryzacją, przejęciem kiosku i pierwszym dniu pracy) złożę rezygnację, to będzie to mogło nastąpić natychmiastowo, czy tak czy tak będę musiała popracować tam przez te 3 miesiące?

Ajentka91
@Zosia

Pisz wypowiedzenie i nie mieszaj się (usunięte przez administratora)

Bogna

@Ladygieee33 Podczas inwentaryzacji spisywany jest stan aktualny a rozliczenie z całości daje prawdziwy wynik!!

Joanna

Wiecie może coś o ofercie pracy w firmie? Warto aplikować, jakie zarobki wchodzą w grę?

Ewcia12

Porażka po 2 tygodniach od inwentaryzacji rocznej braki na prasie i papierosach takie, że musiałabym jesc te gazety. Nie pomaga pokazywanie faktur, firma i tak to przekręciła na swoje. jak tak dalej jawnie będą okradać pracowników i robić z nich (usunięte przez administratora) to żadna restrukturyzacja im nie pomoze.

Rafija

Jutro zebranie na Chłodnej paru KS wyleci i Wigilia dla poprawy humoru

Jaro

Dzisiaj dzwoniła Pani z ruch że niby nie wpłaciłem utargów na kwotę 5680 zł co jest bzdurą gdyż posiadam wszystkie dowody wpłaty. Tonący chwyta się wszystkiego i żądają wpłaty o dziwo do 28.08.218 a dzisiaj mamy 2.09.2018 . Wielka ściema. Na dodatek podają że niby zaległość potrącą z prowizji. Jeżeli tak będzie to sprawa trafi do sądu a wypłatę i tak sobie po powiadomieniu odciagnę z utargu.Oszuści

Mario
@Jaro

Mam taką samą sytuacje... nota z 29.09 termin płatności 29.09. Napisałem odwolanie i cisza ale przelewu nie dostałam...

Gwiazda
@Jaro

Też tak miałam obcięli mi kwota gwarantowana prosiłam o pomoc kierownika sprzedaży zrobiłam też kopię dowodu wpłaty,udało się przelali cała wypłatę nawet usłyszałam przepraszam

Paulina

@Jaro czy coś zmieniło się w Twojej sprawie? Możesz coś więcej powiedzieć o samej pracy w Ruch S.A? Jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę, zlecenie czy może działasz na zasadach franczyzy? Jakie są plus pracy z tym pracodawcą?

Annia
@Paulina

Nie ma żadnych korzyści tylko same problemy po zamknięciu działalności (usunięte przez administratora)

Annia

Co za banda oszustów firma upada to ciągną ludzi za sobą

op

ci co siedzą w biurach w ruchu to staruszkowie którzy dorwali prace 30 20 lat temu i się trzymają stołka jak tylko mogą, firma w rozsypce ledwo ciągnie jedynym wyjściem jest wymienić kadrę na młodych zdolnych zaradnych ludzi

@op

wszyscy wszystkich się boją i nikt nie ruszy palcem bo wyleci z pracy...

Paulina

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Ruch S.A w Olsztynie. Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników chciałby się wypowiedzieć, jak wygląda sytuacja w tej firmie? Firma aktualnie poszukuje Partnerów do spraw Sprzedaży - czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikacją? Tutaj znajdziecie całą ofertę: http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2604803&cfg=534c7254610449049925921cae483040&fromSkk=1521042402383&ejoId=65561&ejorId=121355&comId=18797102

Akcja pomocy prawnej dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. W najbliższy poniedziałek (19 lutego 2018 r.) rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W wielu miejscach w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatną poradę prawną. Punkt pomocy dla poszkodowanych zostanie uruchomiony również w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości. A mi nadal prokuratory z Gdańska nie odpowiedzieli na moje pismo, czy jest odmowa wszczęcia śledztwa z art 299 kk czyli przestępstwo prania brudnych pieniędzy , czy coś robią. A wiem ,że nic nie robią.... Dokopałam się do wpisów z 2014 r , dalej nie kopałam , agenci pisali juz wtedy ,że składają zawiadomienia do prokuratur w swoim mieście. Myslę, że nadchodzi czas że bedziemy skarżyć skarb państwa za istnienie mafijnego tworu który oszukuje ludzi na masowa skalę od wielu lat.

Paulina

Aktualnie firma Ruch S.A poszukuje na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Usługi Paczka w Ruchu w Warszawie. W ofercie napisali, że zapewniają: Współpracę w oparciu o umowę zlecenie bądź własną działalność gospodarcza Wynagrodzenie stałe plus prowizyjne Atrakcyjny pakiet benefitów dofinansowanych przez pracodawcę – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, karta zniżkowa Benefit. Ktoś zainteresowany jest aplikowaniem do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Olsztyn

Ruch S.A