Opinie o Catering Service Sp. z o.o. w Płaczki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Catering Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Catering Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering Service Sp. z o.o. w Płaczki

Nieznajoma

Dzięki Pani Beacie Mostowskiej zdobyliśmy przepis na sosy którą jest tam zatrudniona była Tak głodna pieniędzy że za 1000 tyś zł sprzedała

Cześć, czytam właśnie wczoraj dodana ofertę dla Zastępcy kierownika produkcji i jest w niej napisane, że w tygodniu pracuje się od 6 do 14 a w soboty od 5 do 13. Czemu o godzinę się wszystko w nie cofa?

... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakie godziny pracy obowiazują na kuchni?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Catering Service Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Piekarz Nowy wpis

Kierownictwo (usunięte przez administratora) firmę tak samo jak i pracowników wypłaty zawsze jest o parę złotych mniej niż powinno być.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Catering Service Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Tak dla pewności to przelewy teraz były w piątek na koncie czy dopiero dziś? z parę miesięcy napisano, że do 10 maks przychodzą, ale wole się upewnić. w dodatku jakie kwoty mogą teraz przypadać? Czy były od nowego roku jakieś podwyżki?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Catering Service Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Kokoszka

Między 3-10. dniem miesiąca. Zazwyczaj na początku miesiąca, rzadko kiedy trzeba było czekać do 10.

Kierowca

Pracuje parę miesięcy z wynagrodzeniem faktycznie jest tak że najniższą na umowie a reszta w kopercie i tak wszyscy mają za nadgodziny których jest dość sporo stawka jest taka sama w przypadku urlopu czy l4 brane jest pod uwagę tylko to co na umowie poza tym praca jest spoko

Dorota

Do dziś tak jest z tym nadgodzinami, że wyższej stawki nie ma? Tak było na forum opisane a z tego co zauważyłam jest ogłoszenie na produkcję na pewnym portalu. Wyczytałam, że w opisie zostało podkreślone zachowanie obowiązujących w firmie zasad higieny i reżimu sanitarnego. Czy ktoś opisze konkrety? i tak po za tym jak pracuje się w tym roku? jaka atmosfera?

Hanna

Cześć czytałam że tu jakieś problemy są z wynagrodzeniem w jednym komentarzu...Teraz już wszystko ok? Tam było coś, że niby nie wszystko idzie na konto, ciężko zweryfikować.

@Hanna

Najniższą krajową dostajesz na konto, resztę od stołem. Parenaście złotych mniej za urlop niż być powinno, l4 to chyba 30 procent tego co powinno być... właściwie nie idzie doliczyć się tego ile zarabiasz

Iza

jak masz l4 od lekarza to czemy niby30% ma być płacone a nie 80% zgodnie z prawem ?

@Iza

Nie doliczysz się wypłaty. Nie wiesz ile zarabiasz brutto. Godzinówkę znasz netto. Przy zarobkach do ręki 15zl na godzinę, za dzień L4 dają ci 50zł. Czasem 48, czasem 52. A miesięcznie około 210 h przepracowanych.

Dorota

Ale nawet jak się ich wprost człowiek spyta to nie będzie o tym brutto dalej niczego konkretnego wiedzieć? I przy tym l4 to wiesz skąd te różnice się biorą?

Ilona
@Dorota

Na miejscu nie ma żadnego księgowego. Rządzi tam ktoś z zarządu spółki. Ten gościu ci wciśnie jakiś kit, nie ma pojęcia na temat, wielokrotnie były problemy, żeby czegokolwiek się dowiedzieć

Jakie godziny pracy obowiązują w Catering Service Sp. z o.o.?

Ilona

5 lub 6 do 14 A zmiana popołudniowa od 14 do konca :) tzn 2 w nocy, 3… jak Bóg da. Nie, za nadgodziny nie ma wyższej stawki.

Pracuję od paru miesięcy i w sumie nie mam zastrzeżeń.

Zaciekawiony
@Adam

w jakie dni pracujecie i kiedy macie wolne i ile tego wolnego wam przysługuje?

@Zaciekawiony

haha wszystko to zależy jaką umowę dostaniesz ;) także mną się nie sugeruj

Aga
@Adam

A jakie wynagrodzenie w catering service? Czy wszystko na konto (usunięte przez administratora)

Weronika
@Aga

No właśnie też jestem ciekawa czy całość na konto, czy np nadgodziny dają osobno?

Nieznajoma

Bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający więc nie każdemu to odpowiada.

Oszukana

No niestety na temat tej firmy nie mogę wypowiedzieć się pozytywnie. Byłam tam tak na prawdę przez chwile, bo poziom przede wszystkim intelektualny zdecydowanie mi nie odpowiadał osób pracujących tam. Dodatkowo wykorzystanie ludzi na okresie próbnym i nie zapłacenie im pomimo zapewnień oraz kilkunastu wizyty u nich po wypłatę to już w ogóle zero poszanowania jakiegokolwiek i brak odpowiedzialności. Płacenie wynagrodzenia pod stołem zdecydowanie nie dla mnie. Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie na pewno można znaleźć coś lepszego.

Renata

To forum pracownicze natomiast klienci firmy powinni zostawiać informacje na inny adres.

Zadowolona

Najlepsza garmażerka jaką kiedykolwiek kupiłam.

lulu

spoko

Jerzy
@lulu

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, czy słowo spoko, którego użyłeś oznacza, że jesteś zadowolony z zatrudnienia? Dodaj jak wygląda wynagrodzenie i benefity, które oferuje pracodawca. Także atmosfera jest istotnym aspektem zatrudnienia, więc fajnie by było gdybyś dodał o niej kilka słów. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Witek

Jak wyglądają godzinówki/wypłaty/podwyżki itd ?

AX_3L
@Witek

dopisuje się do pytania

Witek
@AX_3L

Szyba nikt nam nie pomoże hahah

Marian

jakie są warunki współpracy?

i jak ogólnie oceniacie?

ale na jakim stanowisku?

@Hubert

mam na myśli współpraca - sprzedaż ich produktów w sklepie

a to nie wiem

@Hubert

nie znam się

@Marian

sprzedaje u siebie w sklepie ich rzeczy i mogę śmiało powiedzieć że nigdy nie było problemów

@Marta

produkty mają zawsze dobrą datę ważności

@Marta

ale szybkoo schodzą u mnie, często schodzą w ten sam dzień co przyjedzie dostawa, ale to też dlatego że dużo studenciaków to je

RI

Ja tam nie narzekam. Fajnie sie pracuje :)

Ola
@RI

dużo chemii dodajecie do tego jedzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Catering Service Sp. z o.o. - Płaczki

• Jak się pracuje w Catering Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Catering Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Catering Service Sp. z o.o.?

Catering Service Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 138 ocen.

Catering Service Sp. z o.o.