Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Dostawca

Wiecie coś na temat otwierania przez Panią(usunięte przez administratora) wraz z mężem piekarni w Piastowie,czy już otworzyła i czy zatrudnia pracowników z PM ?

kierowca

ja bym tam pojechał ale mam daleko szkoda kasy na taka wycieczke, może spytajcie kierownika kierowców on mieszka w okolicy a może nawet tam pracuje

onar

AE NADAL NIE WIEM CO MA WSPOLNEGO WLASCICIEL PIEKARNI W PIASTOWIE.....Z TEGO CO WIEM TO JEST BARDZO WPORZADKU I DAJE PRACE LUDZIOM Z PIEKARNI MAZOWIECKIEJ......

@onar

tylko i wyłącznie łączy ich branża i nazwa....no i byli pracownicy PM z Chłodnej

@onar

Właścicielowi bardziej się opłacało zgarnąć to co zostało i na nowo życie sobie gdzieś układać niż latami borykać się z wierzycielami i klepać bidę. Wcale bym się nie zdziwiła jakby okazało się, ze maszyny, samochody itd. zabrała sam właściciel a nie komornicy. Ktoś widział papiery tych co zabierali? No właśnie....Żadna władza nie będzie go szukać bo puki nie ma upadłości jest ok. Firma istnieje i dopiero za parę miesięcy zacznie się ściganie przez urzędy za niepłacone składki. A pracownicy też muszą ścigać na własną rękę. Wynając dedektywa i szybko znajdzie delikwenta i tylko wtedy macie szansę coś od niego wyciągnąć.

antekmuzykant
@ikar

nie w piastowie tylko w Żyrardowie - w ŻYRARDOWIE ul. Mickiewicza 28. tam podjedźcie to się zdziwicie :-)

@antekmuzykant

A Ty byłeś tam? Podziel się nowinkami(usunięte przez administratora)

a.a.
@ikar

jesli chodzi o piekarnię w Żyrardowie, to dwoje właścicieli o tym samym nazwisku nie prowadzi działalności od 28 lutego tego roku, więc co mogą, oprócz nazwy piekarni, mieć wspólnego? Jeśli coś wiecie, piszcie, przecież w naszym interesie jest pociągniecie do odpowiedzialności bezkarnych na razie wobec prawa ludzi. Nie tylko właściciela.(usunięte przez administratora)

chudy

święte słowa Onar ! żeby być uczciwym trzeba jeszcze mieć honor i cywilną odwagę a nie być wielkim panem za cudze pieniądze. Ja się dziwię, że nikt nie szuka, żadne władze, firma cały czas jest - o co tu chodzi ? Podobno niektórzy całkiem Nieźle wyszli na tym niby nagłym i niespodziewanym zamknięciu PM. I podobno dużo wcześniej wiedzieli co się stanie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
bułeczka

skoro Pan Admin usunął część mojego wpisu podam informacje w innej formie - polecam poszukać - Mazowiecka.Piekarnia z Żyrardowa ul. Mickiewicza 28 - i polecam przyjrzeć się jaką ma ta piekarnia swoją stronę internetową :-)bardzo ciekawe jak jedna piekarnia może posługiwać się stroną internetową innej piekarni ....no chyba że mają "COŚ" lub "KOGOŚ" wspólnego ......:-)

@bułeczka

albo tego samego informatyka....

@ikar

Sadzę, że to zbieg okoliczności i poza nazwą nie ma nic wspólnego z PM z Chłodnej. PM w Żyrardowie istnieje od 1992 roku

a.a.
@ikar

tamta piekarnia istniała do lutego tego roku

bułeczka

Polecam .........bardzo ciekawe - i co Wy na to !? :-) (usunięte przez administratora)

Robson

Szczerze wam współczuje czy ktoś z was pracował w PM przed 2006 rokiem? Robson

@Robson

Jeżeli nie rodzinę to znajomych. Przez wiele lat pracował tam jego ojciec i tam zarobił kasę na tą piekarnię (PM). Ja pracowałam tam przed 2006 rokiem i jeszcze kilku. A konkretnie o co ci chodzi?

kto wam takie głupoty nagadał że siedzi w kanadzie skoro tam nie ma nikogo i nigdy tam nie latał, pytanie do 'jaaa' kto prowadzi tą piekarnie w piastowie?

onar
@ja

A co wlasciciel piekarni w piastowie ma wspoolnego z waszymi pitami itp.Mozecie do niego jechac ale po co.....LUDZIE WEZCIE SIE DO PRACY....a kto tam jest włascicielem tej piekarni....

@onar

to daj im prace mądralo. Wielu z Nich pracowało w pm latami a teraz nie mają na to papierów bo jeden tchóżliwy hazardzista przepuścił to co dostał od ojca zwinął co się dało i zwiał.A przecież zbankrutować można w cywilizowany sposób,zgłosić w sądzie ,wydać ludziom dokumenty, rozstac się poludzku i spokojnie spac. Ale do tego trzeba być uczciwym człowiekiem.

jaaa

a moze ktos wie na temat piekarni w piastowie prowadzonej przez bylego pracownika pm podobno. jaki tam sprzet stoi i moze owy wlasciciel pomoze w zalatwieniu swiadectw pracy i pitow i moze kasy ktos u niego pracuje z pm?

ikar

Ale pozwu zbiorowego o wynagrodzenie czy o upadłość? Pomysł o upadłość firmy upadł ze wzgledu na zbyt wysokie koszty. Tylko kilka osób deklarowało złożyć się na pozew. A jeżeli chodzi o wynagrodzenie to moim zdaniem tylko wpozwie zbiorowym a nie indywidualnym macie sznasę na odzyskanie pieniedzy.

ikar

A jak uważasz kto to ma zrobić? Jak znajdziesz szefa to może ci wypłaci ?

wezyr

podobno 24.12 ma się pojawić Mikołaj z ogromnym worem prezentów dla wszystkich. a tak serio = chłopie czy Ty się dobrze czujesz - jakie odprawy? już wystarczająco odprawili z kwitkiem bo 160 osób.

kierowca

moze i tak byc potrafil tam poleciec na imieniny

Jeżeli w kanadzie to u rodziny? Czy ktoś tam się wybiera?

śledźik

Na Borsuczej brama zamknięta ,sprzęt wywieziony w nieznane.

kierowca

mazowiecka nic a nic sie niezmieniła wyglada tak samo jak wygladala przez ostatnie 3 lata jeden wielki k*bel dla gołebi zostawionych samym sobie ,no moze myszy maja teraz wiecej swobody

A

Zainteresowani (wiadomo o kogo chodzi )cierpliwie czekają na wyciszenie afery , aby można było spokojnie korzystać z wyprowadzonej kasy .Krzywda ludzka ich nie obchodzi . Poszkodowani sami muszą walczyć o swoje ,nikt im nie pomoże dlatego że chodzi o dużą kasę.Kto ma kasę ,ten ma rację .A jacy RZĄDZĄCY, takie prawo. Czy ktoś wie jak się skontaktować z pracodawcą lub z kimś kto go teraz reprezentuje?

***

pewnie nie olał tylko czeka ąz inni to za niego zrobią

B

ten kto ma prace olał.ten kto nie, walczy

@B

złożyłem pozew do sądu,co mogę więcej zrobić? szukać (usunięte przez administratora) po POlsce?

bromba
@kierowca

tego pierwszego będzie trudno Ci znaleźć - podobno jest w kanadzie a ten drugi jest u siebie w domu pod warszawą

@kierowca

a czemu admin wycina imiona (usunięte przez administratora)???

***

Wcale bym się nie zdziwiła że to okaże sie prawdą. Firmę można otworzyć na słupa a maszyny jedynie oni sami wiedzą kto zabrał. Rutkowski albo inny dobry poszukiwacz szybko by go wyśledził. Wtedy wiecie gdzie udać się po forsę za pracę. "kupą mości panowie, w kupie siła"

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka