Piekarnia ''Mazowiecka

Jarocin

Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka

2013-09-28 18:12:16
firma p.B.......... nie ma nic wspolnego z p.m.wiec swiadectwa mogliby nam wystawic jako pelnomocnicy p.Jaroslawa Z
2013-09-28 21:04:53
zgodze się z tym że oni powinni pracownikom ułatwić odejście z p.m i grało by to ma ich korzyść a nie chować głowy w piasek.A z jazda do nich do domu to ostrożnie bo to jest nachodzenie .Pani D.....do każdego ma tel i jakby chciala współpracy to nawiązałaby kontakt.
2013-09-29 11:24:40
Może spróbujmy zainteresować się sklepami firmowymi? dowiedzieć się w administracji jak wygląda sytuacja z wynajmem i zacząć działać coś na własną rękę,zarabiać na siebie.Jest wyrobiony klient,znalezć dobrą piekarnie i działać...
hanna 2013-09-29 11:44:28
sklepami firmowymi już się zainteresowali INNI niestety........
2013-09-29 12:11:10
jacy INNI???
hanna 2013-09-29 12:43:50
inni przedsiebiorcy inne piekarnie inne firmy ...niestety
2013-09-29 13:50:26
chętnie bym podjęła pracę z inna piekarnia w miejscu gdzie do tej pory pracowałam bo klientów dużo.swoich miałam jak każda pewnie z nas.
hanna 2013-09-29 14:12:46
powysyłajcie cv do piekarni warszawskich - wiem, że sporo z nich szuka sprzedawców i kierowców trzymam kciuki . a tak z innej beczki - to sprawa jakoś dziwnie szybko przycichła........
2013-09-29 14:13:00
To by było najlepsze rozwiązanie,dowiedzieć się kto przejmuje nasze sklepy i starać się tam o pracę
2013-09-29 14:22:24
tak właśnie sprawa strasznie przycichla nie dajmy jej tak łatwo wygasnac ludzie z piekarni mazowiecka trzymamy się razem i razem doprowadzmy sprawę do końca niech ukarani będą winni za nasza krzywde
Gwiazda:) 2013-09-29 16:37:47
Pan [usunięte przez moderatora] i państwo [usunięte przez moderatora] tak samo nas oszukali i potraktowali gorzej niż niewolników.Niektórzy się zastanawiają dlaczego sprawa przycichła i naszego szefunia nie spotkają konsekwencje-bo się dogadali i każdy z nich wziął swoją działkę!!!!Dobrze wiemy kto wypłacił ostatnie pieniądze pare dni przed TYM UPADKIEM! Cierpią teraz pracownicy a w branży się z nas śmieją!
2013-09-29 16:53:50
pracownicy piekarni mazowiecka zjednoczmy się i utrzymy im nosa ........tak jak szefunciowi tak i państwu [usunięte przez moderatora] każdy z nas był pewien że pani [usunięte przez moderatora] doprowadzi firmę do upadku
zapytajnik 2013-09-29 17:03:18
a tak jak Wy sądzicie - co było przyczyną, że z dnia na dzień takie BUM i wszyscy bez pracy i świadczeń. A gdzie jest właściciel tej piekarni ?
piekarz 2013-09-29 18:07:25
właściciel podobno gdzieś zniknął a współwłaściciele wraz z swoją panią dyrektor i całym kierownictwem mają wszystko w [usunięte przez moderatora] albo poszli na zwolnienia. A nas zostawili samych .
*************** 2013-09-29 20:37:01
z Chłodnej już wywieziono maszyny..... ciekawe kto to zrobił. Właściciele, współwłaściciele, komornicy, wierzyciele????
2013-09-30 11:10:49
Kochani jutrowe 01.10.13. jedziemy do inspekcji pracy na ul.Lindleya 16. Może uda nam sie coś zalatwić zbiórka o godz.11 z dokumentami zapraszam chętnych.
2013-09-30 11:12:34
gdzie ta zbiórka i jakie dokumenty mamy wziąć
2013-09-30 12:16:32
To powiadomcie koniecznie o tym fakcie jakieś media!!
2013-09-30 12:40:26
zbiórka na lindleya 16, wypowiedzenie umowy o prace i dowód osobisty przynieście
2013-09-30 16:51:41
Jedyne co mamy to wypowiedzenia,nie wypłacono nam żadnych należności i nikt z nami się w tej sprawie nie kontaktuje
ByłyPracownik 2013-09-30 17:57:43
Ludzie! A może by zainteresować sprawą Panią Prezydent Warszawy? Zbliża się referendum a każdy polityk będąc w takiej sytuacji jak HGW nie przepuści okazji na zdobycie dodatkowych punktów i pokazanie się w mediach! Myślę że pani redaktor [usunięte przez moderatora] z Polsatowskich "interwencji" będzie wiedziała jak to mądrze rozegrać a HGW którym urzędnikom bądź instytucjom nakazać pomoc poszkodowanym pracownikom piekarni To taka moja sugestia..
2013-09-30 18:10:16
powiem szczerze dobry pomysł aby prezydent Wawki dowiedziała się o tej sprawie tylko jak to rozegrać ?
2013-09-30 18:57:12
- 2013-09-30 11:10:49

Byłem na Lindleya i generalnie nie nastawiajcie się na jakiś przełom w tej sprawie oczywiście z korzyścią dla nas,człowiek powiedział mi tam że to wypowiedzenie jest napisane zgodnie z prawem i to że dla osób z umową na czas nieokreślony zostało skrócone do jednego miesiąca też jest taka możliwość.Jedynie czego niema to tego że niema żadnej wzmianki w kwestii urlopu, ile kto ma itd.powiedział że to powinno być tam na tym wypowiedzeniu napisane bo na jakiej podstawie nap.wystawi Ci sąd pracy świadectwo pracy.
mecenas 2013-09-30 19:14:59
LUDZIE SAD PRACY NIE WYSTAWIA SWIADECTWA PRACY!!!!!!!!!! SWIADECTWO PRACY WYSTAWIA PRACODAWCA.Z chwila gdy pracodawca miga sie sad moze nalozyc kare grzywny do 30.000
2013-09-30 19:59:12
Ale sąd może wydać oświadczenie w zastępstwie świadectwa pracy.
Poza tym jeśli ktoś będzie jutro w PIP zgłoscie, że w firmie nie ma nikogo kto by zabezpieczył akta osobowe, że każdy w tej chwili ma do nich dostęp, a to jest niezgodne z Konstytucją.
2013-09-30 20:31:25
Ja i kilka innych osób będziemy w PIP o 12.00. Czym nas więcej osób tym lepiej, szkoda że nie umówiliśmy się wszyscy na jedną godzinę.A pomysł z p.prezydent to może strzał w dziesiątkę?
2013-09-30 20:53:45
kurcze to na która wreszcie sie umawiamy na 11 czy na 12
piekarz 2013-09-30 20:55:30
z P. Prezydent uwazam, ze pomysl bardzo dobry, mozna o tym pomysle poinformowac media / , te stacje co byly u nas na piekarni / a moze wogole zainteresowac politykow np. Palikota albo innych .
m.n. 2013-09-30 22:29:14
mecenas - 2013-09-30 19:14:59

Załóżmy taką sytuacje: Twój pracodawca jest właścicielem firmy która zajmuje się przeprowadzkami,zatrudnia cztery osoby.Jesteś tam zatrudniony/zatrudniona na umowę o prace i ginie w wypadku samochodowym,firmą niema kto zarządzać bo był tylko jeden właściciel.Czterech pracowników zostaje bez pracy,chcą pójść do innej pracy to kto wtedy ma im wystawić Świadectwo Pracy ... ?
m.n. 2013-09-30 22:39:59
- 2013-09-30 20:31:25

Byłem tam dwa razy i zawsze były tam te same osoby do obsługi czyli trzy i niema tak że morze wejść tam za jednym razem sto sześćdziesiąt osób bo jeśli wyjdzie ktoś to dopiero może wejść ktoś następny a poza tym przepisy są takie same dla jednej osoby czy dla stu.
m.n. 2013-09-30 22:45:05
- 2013-09-30 19:17:50

To okres wypowiedzenia Was nie obowiązywał, w sumie naturalne. Teraz piekarnia jest zamknięta, czy są tam jeszcze jacyś ludzie?
Jeśli piekarnia jest zamknięta ......
:-)
m.n. 2013-09-30 22:46:53
- 2013-09-30 20:53:45

kurcze to na która wreszcie sie umawiamy na 11 czy na 12
Może 11:30 h. ... :-)
*************** 2013-09-30 23:21:30
Wiem, że niektórzy kierowcy mieli podpisaną umowę z firmą państwa [usunięte przez moderatora] a więc to oni powinni im wystawić świadectwa pracy.
luiza 2013-10-01 07:19:50
obawiam się że nic nie załatwicie ani w Zus ani w Pip sprawa niestety już cichnie tv dostała już porcję sensacji i tyle. Sprawa raczej do prokuratury ale tam też się tym nie zajmą. Właściciela po prostu nie ma i tyle. I to nie on kazał odejść od maszyn, upadłość nie jest ogłoszona więc firma działa. Jakoś widzę w tym wszystkim drugie dno .........komornik wchodzi do firmy pod nieobecność właściciela ?, kto wpuścił komornika pod nieobecność właściciela?, był z policją ?, zabiera jak leci?, a jakieś papiery pokazał?, ktoś spisał te rzeczy co zabrał?, a listę płac pracowników dostał ? pokwitował, że dostał ? zostawił w firmie jakiś protokół z tego co zrobił? ktoś to nadzorował? jeżeli na większość z tych pytań odpowiedź brzmi - nie ...to serdecznie współczuję.
2013-10-01 08:30:47
2013-10-01 08:34:59
m.n. - 2013-09-30 22:29:14

mecenas - 2013-09-30 19:14:59

Jeżeli brak jest pełnomocnika (także z powodu jego wygaśnięcia) lub pełnomocnik odmawia wykonania czynności, to należy zwrócić się do spadkobierców zmarłego pracodawcy, gdyż na nich przechodzą prawa i obowiązki zmarłego (art. 922 KC). Należy uznać, że obowiązek wydania takiego dokumentu wchodzi do spadku, gdyż ma charakter majątkowy. Wszak za jego niewydanie pracodawca ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą (art. 99 § 1 KP). Były pracownik powinien więc ustalić, kto jest spadkobiercą zmarłego pracodawcy i zwrócić się do tej osoby o wydanie świadectwa pracy. Jeżeli jest kilku spadkobierców, każdy z nich osobno jest uprawniony i zarazem zobowiązany do dokonania tej czynności. Innymi słowy, świadectwo pracy nie musi być podpisane przez wszystkich spadkobierców. Jeżeli trudno jest byłemu pracownikowi ustalić krąg osób obowiązanych, to może zwrócić się do sądu spadku (sądu rejonowego właściwego ze względu na ostatnie miejsce zamieszkania zmarłego) o wydanie postanowienia o nabyciu spadku (art. 669 KPC i nast.). Jako interes prawny powinien wskazać potrzebę uzyskania świadectwa pracy.
stefan 2013-10-01 08:35:09
2013-10-01 08:45:48
stefan - 2013-10-01 08:35:09

człowieku nikt nie umarł - co ty piszesz ???????
czytaj ze zrozumieniem .Zobacz jakie zadane jest pytania powyżej danej odpowiedzi.
m.n. 2013-10-01 14:31:48
- 2013-10-01 08:30:47

Tak może i jest ale jak pracodawca nie żyje ale z tego co wiem to P.(usunięte przez administratora)i Żyje :-)
m.n. 2013-10-01 14:35:37
- 2013-10-01 08:45:48

stefan - 2013-10-01 08:35:09

Popieram !
POZDRAWIAM :-))
2013-10-01 15:15:43
...a może jednak nie żyje...? Jakiś wierzyciel go spotkał przypadkiem w kasynie i wywiózł do lasu... :p
******************** 2013-10-01 16:34:25
Z INFORMACJI UMIESZCZONYCH NA TVN24 WARSZAWA WYNIKA ,ŻE ŻYJE. CYTAT PONIŻEJ
Zdezorientowani ludzie zatrudnili do pomocy adwokata, który ma ich reprezentować w sądzie. Udało mu się ustalić, że pracodawca, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, zniknął miesiąc temu. - Było zgłoszone jego zaginięcie. Gdy policja go odnalazła, pan oświadczył, że nie życzy sobie kontaktu z kimkolwiek - wspomina pełnomocnik.
Z TEGO WYNIKA ŻE WSPÓŁWŁAŚCICIELE OD JAKIEGOŚ CZASU WIEDZIELI CO SIE SZYKUJE. ZABEZPIECZYLI SWOJE INTERESY (BO PRZECIEŻ MAJA FIRMĘ-KWIACIARNIE) A PRZED PRACOWNIKAMI RŻNĄ GŁUPA
2013-10-01 19:28:36
Ten cytat to zdecydowanie pomyłka, kto by pozwolił pozostawać zaginionym, komuś kto jest poszukiwany prze policję i prokuraturę...?
2013-10-01 19:35:37
- 2013-10-01 19:28:36

a kto jest poszukiwany przez policje i prokurature.......
sylwia 2013-10-01 19:36:47
Pan (usunięte przez administratora)nie jest poszukiwany przez policje ani przez prokurature. Nic się nie stało. życie toczy się dalej. o co taki szum ?
stoczniowiec 2013-10-01 19:40:52
w stoczni nie wypłacili wynagrodzeń dużo większej ilości pracownikom niż w jakiejś piekarence. Poszukajcie pracy zamiast się użalać.
filimonek 2013-10-01 19:47:29
tyle waszego co sobie popiszecie na tym forum. smutne ale prawdziwe. efekt = 0
2013-10-01 20:26:02
sylwia - 2013-10-01 19:36:47

Pan Z. nie jest poszukiwany przez policje ani przez prokurature. Nic się nie stało. życie toczy się dalej. o co taki szum ?
nic sie nie stalo.o co szum ????? moze ty maaz na chleb i do chleba o nikt cie nie wywalil z pracy z dnia na dzien nie wierz jakie ro uczucie wiec nie wypowiadaj sie
2013-10-01 20:27:34
sylwia - 2013-10-01 19:36:47

m.n. 2013-10-02 08:45:02
- 2013-09-30 11:10:49

Byliście na tego Lindleya, udało się coś sensownego dowiedzieć ?
POZDRAWIAM :-)
Zostaw swoją opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia ''Mazowiecka