Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

kierowca

(usunięte przez administratora) To jakaś kpina mam na niego złożony pozew w sądzie na 6600 zł. A byłonas wiele.

Dominika Nowy wpis
@kierowca

Wiadomo coś w tej sprawie ? Mój tata i dwóch wujków tam pracowali.

Karol Nowy wpis

Czy piekarnia to dobre miejsce na prace dorywczą ?

xxx

Czy ktoś posiada nowe informacje o zalewskim ?Firmę w Anglii zlikwidował ale podobno jest udziałowcem innej dużej firmy . Czy ktoś ma jakieś informacje o obecnym jego miejscu zamieszkania ? Inf, o nim pomoże wielu ludziom .

Ubuntu Nowy wpis
@xxx

Ten koleś pracuje jako kierowca w Tesco (własna działalność) A to link do jego adresu zamieszkania (usunięte przez administratora) pozycja nr: 4 to miejsce gdzie mieszka a poz. nr 2 to tam gdzie wskazał adres do korespondencji dla brytyjskiego urzędu skarbowego.

Wojtek Nowy wpis

Szkoda, że nie udało się utrzymać piekarni.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Piekarnia ''Mazowiecka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

ikar

co ma oznaczac ten post? piekarnia upadła

Ubuntu
@ikar

Wbijcie tylko ten link (pozycja nr 2 i 4 godna uwagi) https://m.192.com/atoz/people/zalewski/jaroslaw/ Powodzenia

ikar

O czym ty piszesz dziewczyno? Tu nie chodzi o jakośc produkowanego pieczywa a o sposób w jaki postąpił właściciel wobec firmy, pracowników i wierzycieli. Jakby nie trwonił pieniedzy nie brał by kredytów i nie uciekał z kasą porzucając wszystko. Nawet własny dom.

aaa
@ikar

PORZUCIL SYNOW I MATKE, KTORA WKRECIL W SWOJE BIZNESY, ZASTAWILA SWOJ DOM POD JEGO KREDYTY, ZA CHWILE WYLADUJE NA ULICY BO DOM ZABIERA SYNDYK

Ubuntu
@aaa

jan

Dlaczego w ściganie i znalezienie piekarza zalewskiego nie mogą się włączyć łowcy głów? Czy za mało ludziom kasy ukradł ?W czym problem?

zzz

Czy są szanse na zaległe pobory?

ikar

Ja już na początku mówiłam, że nie należy liczyć na policję i proponowałam zrzutkę na dobrego detektywa, Na pewno by go znalazł a wtedy łatwiej by można było ściągnąć kasę.

kierowca

Czy ktoś wie coś nowego w sprawie PM .Co z sprawami sądowymi. Przeprowadziłem się więc nawet gdyby było jakieś zawiadomienie z sądu to na stary adres.

k.w
@kierowca

cisza i spokój, sprawy odraczane, nie ma kasy, tylko wyroki

@k.w

Skoro macie już wyroki to może do komornika się udać niech szuka i ściąga.

Olga

drogi Wiel zapomniałeś napisać, że miała. |Firma od dawna nie działa upadła ta z Chłodnej. Chyba że piszesz o innej firmie i chętnie spróbuję skoro tak chwalisz tylko podaj gdzie mam się wybrać. Pozdowionka.

ikar

klik z choinki się urwała albo rżnie głupa. Powodzenia w zatrudnieniu się w nieistniejącej firmie.

ikar

Ma tam znajomości i bywał tam.

ale skąd Kanada ?????

nie ma za co - firma i jej wszelkie dane łącznie z nazwiskiem właściciela dostępne są w internecie po wpisaniu " jjjk ltd ".

poszkodowany
@12345

czy to pewne że ta sama osoba co wysterowala wszystkich

ikar

Dzięki, to niedaleko. Stawialiśmy na Kanadę.

Proszę bardzo - oto nowa firma pana j.z. nazwa firmy JJJK Ltd. adres 37 BILLING ROAD OFFICE 5 NORTHAMPTON NN1 5DQ

ikar

nadal czekam na info w imieniu nie tylko swoim ale paru osób, chyba, że to tylko Twoje przechwałki, czas na spełnianie obietnic

nnnnnn

a na h.... mi jego adres na kawe do niego się nie wybieram

niby tak wielu szukało a coś mało chętnych na adres pana j.z .....

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka