EXITO BROKER Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o EXITO BROKER Sp. z o.o.

Nick. 2010-07-28 19:20:50
Ja nazywam się ( usunięte przez administratora ) jestem właścicielem exito Broker, firmy którą tu obsmarowałeś. W Katowicach mieliśmy dwóch pracowników, obydwaj byli zwykłymi ( usunięte przez administratora ) Nie będę pytał jak się nazywasz, bo nie dość że jesteś ( usunięte przez administratora )
exiter 2010-09-13 10:53:21
Zgadzam się
anonim 2010-09-13 11:02:20
Nick. - 2010-07-28 19:20:50Ja nazywam się( usunięte przez administratora ) jestem właścicielem exito Broker, firmy którą tu obsmarowałeś. W Katowicach mieliśmy dwóch pracowników, obydwaj byli zwykłymi ( usunięte przez administratora )..
anonim :) 2010-09-17 12:58:09
Zgadzam się, że przerost formy nad treścią... W szczególności ( usunięte przez administratora )
K. Mleczak 2010-10-06 17:56:19
ale ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem. Może i bajkopisarz ale z pewnością ( usunięte przez administratora )
nikoś 2010-10-19 09:32:36
ha ha ha...
winny się tłumaczy... Pozdrawiam i życzę zadumy nad własnym postępowaniem wobec innych :)
egege 2016-05-19 20:54:20
No ja się nie dziwię, że szukają kogoś z doświadczeniem @yakao. Co prawda na stanowisko asystentki nie trzeba mieć doświadczenia, ale biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i umiejętność efektywnego działania i bardzo dobrą organizację pracy już tak.
Zostaw swoją opinię o EXITO BROKER Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXITO BROKER Sp. z o.o.