Artech Polska Sp. z o.o.

Prudnik

Opinie o Artech Polska Sp. z o.o.

>>> Misia 2010-01-29 09:25:20
Praca jest dobra jesli masz tam kogos z rodziny;p wtedy masz zajebiscie,bo wcale nie trza sie wytezac by pracowac;p,a co do płacy jak sie gowno robi to placa jest zajebista :)
polecam
okton 3 2010-11-04 23:33:04
Artech Prudnik,duuuza odpowiedzialnosc materialna w szczegolnosci w magazynach nie adekwatna do zarobkow,wogole kiepskie zarobki, ogolnie chaos i galimatias panuje w firmie.
artech 2011-02-14 16:37:34
W Prudniku i tak nigdzie pracy nie znajdziesz poza sklepem i to dużym jak masz chody ,a to co się dzieje teraz w artechu to masakra.Pracujemy jak chińczycy za miseczkę ryżu.
jasiek 2011-10-09 00:29:53
[usunięte przez admina] jak nic. Nędzne pieniądze, atmosfera nieciekawa na wtryskach 4-ro brygadówka (tylko na wtryskach). Inspekcja pracy miałaby tam co robić. Niestety ludzie muszą zarabiać na papu, a w okolicy co jest? meble i coroplast, który ma jeszcze gorszą opinię.
na szczęście były pracownik 2012-12-05 20:46:37
Artech porażka, płaca mała a atmosfera masakra. Nie polecam pakowania bo tam na jedenej ze zmian nie rządzi brygadzistka tylko jedna panienka rozwrzeszczana a nastepna zarozumiała, a Pani brygadzistka się ich słucha i wynosi na piedestał. Po za tym klimacik może być. Najlepiej iśc na sterylną
holly grey 2014-01-13 09:14:26
Pracowałam tam, więc wiem wszystko.(usunięte przez administratora) Płacą najniższą krajową, raz na kwartał sypną premią 150 zł brutto - pod warunkiem, że się nie chorowało. Praca na 3 zmiany, weekendy wolne. Jeśli trzeba pracować w sobotę, to wcześnie uprzedzają. Czasami jest ciężko, czasami lżej - zależy od pracy. Niektórzy ludzie są OK, a z innymi to masakra. Żeby zobaczyć jak tam jest, muszą cię tam zatrudnić, a to nie jest takie proste. Bardzo mała liczba zatrudnień, najczęściej umowa zlecenie, ale to i tak znanych pracowników. Można próbować przez Agencję Pracy OTTO w Opolu, ale marne szanse. To był mój pierwszy taki zakład pracy, więc nie mam porównania z innymi. Ale praca to praca i w Prudniku nie ma co wybrzydzać. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam. Pozdrawiam obecnych, przyszłych i byłych pracowników:)
taka ja kaja 2014-03-08 12:18:14
a moze mi ktos powiedziec jak mniej wiecej wyglada ta praca.dlaczego warunkiem zatrudnienia jest umiejetnosc pracy w grupie?czywy faktycznie robicie cos w grupach nie nie wiem przy stolikach czy co,czy kazdy jest od siebie oddalony ma odrebne stanowisko.bardzo zalezy mnie na tej informacji,no i ile mozna zarobic na czysto tak konkretnie.baardzo bede wdzieczna za odp
holly grey 2014-03-20 23:16:39
Praca w Artechu polega na wyrobie kaset do drukarek. Jedną kasetę robi kilka osób. Na stoliku jest maszyna. siedzi się koło siebie.Jak zrobisz swoją czynność, to podajesz kasetę do następnej osoby, a ona do następnej itd. Jest to praca siedząca. W każdym razie tak jest na produkcji. Nie wiem jak wygląda praca na pakowaniu. Czasami są duże normy i trzeba szybko robić. Nie jest to praca na akord. Twoja wypłata nie zależy od wyrobionych norm. Płacą tam najniższą krajową. Na rękę można zarobić ok. 1200 zł, czasami więcej zależy jaki m-ce. Wypłata jest zawsze na czas. Słyszałam, że szykują się przyjęcia, więc jak chcesz to możesz spróbować. Pozdrawiam
szyszka734 2014-04-03 09:11:56
Atmosfera to masakra szczególnie na produkcji,bardzo wredne babsztyle które tylko koncentrują się na tym jak Cię upokorzyć.Nowe osoby mogą to przetrwać jeśli nie będą zwracać na nie uwagi i tylko patrzeć na to co ma do zrobienia. Te hieny zachowują się tak jak by w tym zakładzie nie umiał nikt robić tylko one,te prostaczki które myślą że są nie zastąpione.Nic w życie nie wniosły i nie wniosą bo są za tępe. Koncentrują się tylko na tej jednej czynności którą potrafią i w ten sposób prostacki chcą zawojować.Żenada!!!
lupo 2014-04-26 23:25:55
to że są w stanie się utrzymać w to wierzę, ale raczej nie zostaje im za wiele. Dużo ludzi w Polsce jednak za takie pieniądze funkcjonuje
francuz 2014-05-09 00:47:26
waldek konfident
holly grey 2014-07-03 06:34:37
Nie trzeba mieć żadnej wiedzy, wszystkiego Cię nauczą. Teraz są przyjęcia. CV można składać osobiście albo mailem hr@artech.pl. Słyszałam, że wysłane aplikacje są niszczone co miesiąc, więc trzeba próbować. Przyjmują też przez OTTO na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora) Aktualnie sama staram się o przyjecie, może w końcu mi się uda. PZDR.
anim 2014-07-14 11:40:18
Zostaje ??? Ta pensja wystarcza na opłaty i dojazd do pracy i na nic więcej, polacy to tania siła robocza a prywaciarze wykorzystują sytuację w naszym kraju
anim 2014-07-14 11:43:39
sfbv 2015-01-19 21:30:57
Hej, szukam pracy, interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, z czego pytaja czy pytania sa trudne w jaki sposób wysyłaliście CV? Na maila, czy może osobiście? Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym? z góry dziekuje za wszystkie odpoiwedzi
niezadowolony 2015-01-20 23:21:05
pRacowałem w artech radlin kopalnia. no coz ludzie to tylko numerki w ewidencji. nie podoba sie to cie zwolnia. praca w soboty i w niedziele nie chcesz pracowac w weekendy to rowniez wylecisz. praca na zlecenie zaponijcie o umowe o prace. placa najnizsza krajowa. za weekendy moze dostaniesz jak sie upomnisz. trzeba dobrze samemu sobie liczyc godziny czasem sie myla.osobiscie nie polecam. no ale gdzie jest lepiej......????? wszedzie tak samo.
widmo 2015-02-02 19:23:24
Artech PL - niewola , praca dość trudna- wysokie normy i złe warunki, pracujesz na zawołanie w kazdy dzien jak trzeba i to za dzień wolny, którego nie mozesz odebrać według własnych potrzeb jak i urlopu którym dysponuje firma, coraz większe normy a ludzi traktuje się jak bydło - jak nie dasz rady, nie podpasujesz komuś to wykop za drzwi , warunki coraz gorsze - brak wentylacji, smrud na hali przez róznego rodzaju kleje, tusze, przypalany plastik na kasetach i hałas który bardzo łatwo uszkadza słuch, duzo kobiet przez to ucierpiało na zdrowiu a co do kierownictwa to banda d.bili którzy nic nie robią i wydają pieniądze na własne zachciani - nowe samochody co 2 lata jak nie szybciej. Ludzie pracują za najnizszą k. Gdzie kasety są sprzedawane poza PL w euro np.5E za kasete gdzie na lini trzeba wykonac normę 1500szt na zmianę na lini. Kasety to buble które są przetwarzane kilka razy albo będą pisać albo nie. Z tego powodu firma poupadła tracąc kontrachentów. Ludzie to banda złodzieji i tyle , nikomu nie polecam pracy unich. Szkoda zdrowia za takie pieniądze!! Kupujcie oryginały które nie niszczą drukarek jak ten badziew
mamuska 2015-02-02 19:33:27
Pracowałam w tej firmie przez bardzo długi okres czasu , warunki beznadziejne, śmrud, bałagan, chaos nikt nic nie wie a niektóre majstrowe się opieprzają chodząc co kilka minut na papierosa i myslą ze są niewiadomo kim w tej firmie a same na siebie jadą za plecami, firma zmienia kierownictwo prawie co rok a nowy kierownik to jakiś pedzio-oszołom,reszta jest nie lepsza. Nie polecam pracy w tej firmie za takie pieniądze i warunki, szkoda tylko kobiet które nie mają innego wyjścia i jakoś to wszystko wytrzymują - poszanowanie dla tych kobiet
Artech chiny 2015-02-06 21:38:17
Witam serdecznie i proszę o ironiczne brawa dla rządzących.Są tacy co nie rozumieją że większość osób pracujących w tym zakładzie mają swoje rodziny dzieci i karzą za rozmowy telefoniczne.Proszę pamiętać ze bywają w życiu takie chwile jak wypadki losowe choroby i problemy osobiste.Zakazy wychodzenia na papierosa dla osób produkcyjnych super dobrze że pomontowane zostały kamery a zakazu nie przestrzegają pracujący w biurze i majstrowe super materiał utrwalony okiem kamery do dyskryminacji.Coś mi się wydaje że nadal będę tkwiła w przekonaniu o tych którzy się nie nadają do niczego w swoim mieście więc przyjechali do nas a efekt jest widoczny już przy portierni.
Admin 2015-06-17 19:47:25
W życiu nie pracowałem w gorszej firmie ni jeżeli jest Artech. Te wszystkie kobiety zarówno pracownice jak i przełożone porażka jakaś wymalowane paniusie które myślą że pozjadały wszystkie rozumy, zarozumiałe, wredne babska szczególnie produkcja nalewarek, myj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi których widza pierwszy raz na oczy, tylko słychać szepty za plecami, PATOLOGIA!!!. Co do pracowników wyższych rangą to lepiej nie jest, tylko słychać darcie ryja i przekleństwa. OMIJAĆ SZEROKIM ŁÓKIEM !
Xyz 2015-06-20 18:43:49
Po rozmowie kwalifikacyjnej zapewnienia, że będzie informacja zwrotna do 2 tygodni. Zero kontaktu, z głodu zdechnie się a nie zadzwonia.
Meśka 2015-10-29 07:16:41
Zgadzam się w stu procentach. Pokazują na siłe,że one zapierdzielaja a my tylko bierzemy kasę. Jak mamy sie czegokolwiek nauczyc skoro cały czas stresują nowego pracownika i po 2 tyg zwalniają i biorą nowych? Żenadax2
Meśka 2015-10-31 14:27:47
Co chwilę są przyjęcia przez Otto. Biuro pracy w opolu.
Basia 2015-11-10 19:35:32
Choć jedno dobre słowo no cóż brak,więc coś w tym jest.
Meska 2015-11-13 13:11:49
Mowa tylko pewnie o budynku B czyli produkcji. Na remanach jest boska atmosfera
ja 2015-11-14 21:23:31
Bosko to w całym zakładzie.
Meska 2015-12-02 18:46:13
No nie, najniższa krajowa i do tego na kilka miesięcy i trzeba sie prosić o przedłużenie umowy.
WWWWW 2016-01-08 11:07:52
Dziś już 8 styczeń a wypłaty na kontach białych murzynków nie ma , chyba wszystkiego nie przebalowali w SPA ???
Nick 2016-02-02 21:12:15
Przecież był aneks do umowy o terminie wypłat,wszyscy podpisali.Jest w terminie wypłata...
Nick 2016-02-02 21:13:59

ddd 2016-02-04 21:34:21
A mieli inne wyjście
xyz 2016-03-09 20:48:00
A o jakiej premii tu mowa i dla kogo?
MIMI 2016-03-18 20:56:37
a kiedy ta podwyzka?
antek 2016-03-24 14:37:21
Jak obecnie wygląda praca na naklejaniu etykiet ? jaka stawka, jakie warunki, itp ?
Byłapracownica 2016-07-10 20:44:08
Byłam, widziałam i nie polecam! Praca w warunkach wrecz tragicznych, czepiaja sie wszystkiego czego tylko mogą, kazda drobnostka jest dla nich problem a pracownik - niewolnikiem. Dyskryminacja kompletna jezeli chodzi o palenie, wszyscy moga poza pracownikami. Ludzie ktorzy tam pracuja maja tylko obowiazki a praw zadnych. Majstrowe nie znaja sie na rzeczy, chyba wziete z ulicy bo nie maja kompletnie pojecia o tym jak przebiega obróbka kasety, no chyba ze wykuje instrukcje na tzw. Blaszke. Do tego wulgarne i bezczelne jak na ludzi na takim stanowisku.Brak odpowiedniej wentylacji przy tych warunkach , wierzcie lub nie wdychanie benzyny przez 8 godzin nie jest ani zdrowe ani przyjemne. Na obrone zakladu uslyszymy ze na tych stanowiskach pracownicy zmieniaja sie co 2 godziny.... Bujda na kółkach bo siedzi sie na tym bite jak w morde 8 godzin. Jesli sie powie ze nie moze sie siedziec na tym to odpowiedz brzmi " to sie zwolnij, na twoje miejsce jest duzo innych osob". Owszem mozna by bylo zalozyc maseczke ochronna tylko..... kto przy 32 stopniach C zaklada gumowego kondona na twarz, dopiero brakuje oddechu. Szkodliwe?- nie placone bo tam podobno wszystko jest zdrowe i nie szkodliwe, w takim razie dlaczego ciezarne nie moga tam pracowac, przeciez to samo zdrowie, wrecz witaminki. Brak konkretnych kontroli, ktore by to zauwazyly, poniewaz wszyscy sie zapowiadaja jakby przyjezdzali na kawe. Jedynym problemem kierownika w tym zakladzie jest to by scierki do czyszczenia kaset byly poskladane w kostke hahahah jesli to jest priorytetem tego zakladu to zycze powodzenia. Jeszcze raz NIE POLECAM!!!
Byłapracownica 2016-07-15 21:40:28
Skoro kazda drobnostka jak twierdzisz jest dla nich wyzwaniem to niech im sprostaja a nie wysługuja jak murzynami. Byles? Pracowales? Co dla ciebie jest zdrowego w tym ze siedzisz przez 8 godzin w smrodzie tuszy, benzyny, kleju itp? Zapewniam cie ze dwa papierosy na raz sa mniej szkodliwe niz toooo co ludzie tam wdychaja bo z biegiem lat nie wyjdzie im to na zdrowie, w rzeczy samej! Ale jak sam stwierdziles Zaklad Promuje Zdrowy Tryb Źycia!!! Polecam ci tam pracę, bedziesz wiecznie zdrowy, piękny i mloooody! Ahaaaa i broń boźe fajki bo to jest fuuujjjj. Pozdrawiam ;)
Bella 2016-07-24 12:14:08
Praca jak praca wszędzie dobrze gdzie nas nie ma pracować wszędzie trzeba ,ludzie nie są wcale tacy źli ,każdy opowiada że tak tam źle ,że wyzysk a w innych zakładach jest lepiej ,może zarobki są trochę wyższe nic po za tym. A tu sprawdzone wszystko .Mały biegają i uśmiechnięty kierownik do każdego się odezwie powie dzień dobry przywita się z każdym w razie problemu zawsze służy pomocą.Ogulnie fajny zakład i ten kto ściemnia nie pracuje uczciwie zawsze będzie pisał że jest źle obojętnie gdzie by pracował
bis 2016-07-30 18:43:32
Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera ds. optymalizacji procesu? kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie i kontrola standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja) to normalny obowiązek, ale jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.
tomasz 2016-11-22 12:25:13
Jak wygląda przyjęcie do Artechu na umowę zlecenie ?
ja 2016-11-23 20:20:46
Przyjęcia na umowę zlecenie są przez Otto Agencja pracy tymczasowej.
olo 2016-12-05 21:21:36
A o zwolnieniach to nikt nie wspomina.
Zostaw swoją opinię o Artech Polska Sp. z o.o. - Prudnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech Polska Sp. z o.o.