Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

@Hub

Dzień dobry, Średni okres zatrudnienia na różnych stanowiskach w naszej firmie wynosi od 4 do 5 lat. Jednak pracują u nas również osoby, które są z nami od 20 lat. Jeśli jeszcze jakoś możemy pomóc, to oczywiście zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Boguśka Nowy wpis

Witam. ;) jest teraz dostępna oferta dla spedytora międzynarodowego. Zauważyłam w niej, że podpisuje się umowę o pracę, dla mnie jednak wygodniejsze byłoby B2B. jest ono możliwe?

Hub

Czy macie jakieś info ile średnio ktoś pracuje w tej firmie?

@Hub

Pavlo
@Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Bardzo dobre firma, bardzo dobre samochody i warunki pracy. Przyszlem tu jako nowy i wprowadzili mnie od zera. Dziekuje wszystkim za pomoc!

Grzegorz
@Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Czy rekrutują obecie na kierowcę tira?

All
@Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Przez trzy lata pracowałem dla ELMEX i wiem, że jest to dobra, normalna firma. Są elastyczni oraz mają dobrze zorganizowane procedury. Jedyną wadą jest to, że czasem zam długo czekałem za wyładunkiem. Pzdr

Nick Nowy wpis
@Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy transportowej. Jeśli ktoś jest zdeterminowany do pracy i potrafi nawiązać dobre relacje z kierownictwem i spedytorem, to będzie w porządku. Sam pracuję tu od półtora roku i nie mam większych zastrzeżeń.

OLEKSANDR Nowy wpis

ZGADZAM SIĘ NA 100 PROCENT

Nowy wpis

@OLEKSANDR

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Witam, czy będzie planowany do wprowadzenia tryb hybrydowy dla spedytorów w tym roku? w ofercie dla międzynarodowego, która była dodana do internetu jasno wskazano opcję stacjonarną. Ze względu na lokalizację biura zastanawiam się czy nie można nieco uelastycznić warunki współpracy?

Zaradna

Miałam przyjemność współpracować z ELMEX jako klientka, a ich usługi zdecydowanie przerosły moje oczekiwania. Zawsze punktualni, skrupulatni i profesjonalni - naprawdę doceniam ich zaangażowanie i podejście do pracy. Dzięki nim, moje zlecenia zawsze były wykonane na czas i w wysokiej jakości. Polecam ELMEX każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i fachowej pomocy!

@Zaradna

Dzień dobry, Dziękujemy za pozywtyyną opinię! To wiele znaczy dla całego naszego zespołu. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elmex Logistics Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
XYZ

Czytam właśnie ofertę dla spedytora międzynarodowego i w oferowanych zawarła się fraza, że zapewniają pracę w nowocześnie zarządzanej firmie. zastanawiam się co to w praktyce oznacza i jak może przełożyć się na moje potencjalne warunki zatrudnienia?

@XYZ

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą dla spedytora międzynarodowego. W ELMEX Group, nowoczesne zarządzanie oznacza przede wszystkim wykorzystanie najnowszych technologii i metod w celu optymalizacji pracy, co bezpośrednio przekłada się na lepsze warunki zatrudnienia. Oznacza to również elastyczne podejście do potrzeb pracowników, możliwości rozwoju i szkolenia, a także kulturę organizacyjną opartą na szacunku i współpracy. Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym każdy czuje się doceniony i ma realny wpływ na rozwój firmy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

Robert

Witam jakie systemy pracy dla kierowców są w firmie proponowane?

@Robert

Panie Robercie, Stety niestety musimy odpowiedzieć, że zależy to od indywidualnego przypadku. Proszę skontaktować się z naszym działem rekrutacji - rekrutacja@elmex.com.pl, gdzie przedstawią warunki dopasowane pod Pana aplikację. Pozdrawiamy serdecznie i życzmy dobrego dnia, Zespół ELMEX

Cześć, a tak wstępnie to w jaki sposób oceniacie rozmowę i ewentualny start w firmie? także myślę nad złożeniem CV ale lubię móc poznać zdanie osób bardziej doświadczonych. Jest może jakiś średni staż pracy na dziale?

Dzień dobry, Każda rozmowa kwalifikacyjna i proces wdrożenia są traktowane indywidualnie, z uwagą na potrzeby i oczekiwania obu stron. Stawiamy na otwartą komunikację i transparentność, jednak konkretne szczegóły dotyczące oceny rozmów i startu w firmie mogą różnić się w zależności od specyfiki stanowiska i działu. Zachęcamy do złożenia CV i przekonania się na własnej skórze, jak wygląda dołączenie do naszego zespołu. Lub kontakt na rekrutacj@elmex.com.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

Witam, spedytor jeszcze się nie znalazł? Wiem, że z miesiąc temu wygasła jedna oferta a teraz jest opublikowana kolejna. Zastanawiam się jakie warunki są proponowane? Chyba, że trudno odszukać odpowiedniego kandydata? Z kim rozmowa teraz jest prowadzona? o co pytania zadają?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem o pracę na stanowisko spedytora. Abyśmy mogli dokładnie i precyzyjnie odpowiedzieć na zapytanie prosimy o kontakt na rekrutacja@elmex.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

W Elmex Logistics Group Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Fakturzystka. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jakiś czas temu firma Elmex Logistics Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca? Jakie wrażenia?

MME

Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Staranność i pomoc w doborze odpowiedniej tusługi, punktualność, wiedza i wykonanie na wysokim poziomie. Przemiła atmosfera i rzetelna obsługa. Polecamy!!!

@MME

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za miłe słowa i tę opinię. To dla nas dodatkowa motywacja to jeszcze lepszego wykonywania swojej pracy! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

A ja pytałem rok temu o pracę w systemie tygodniowym i do dziś nie ma odpowiedzi.może teraz padnie!

@Marcin

Dzień dobry, Jeśli chodzi o systemy pracy dla kierowców, to prosimy o kontakt z naszymi rekruterami na rekrutacja@elmex.com.pl. Postarają się dopasować ofertę pracy pod Pana wymagania. Jesteśmy otwarci :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

????

Co z KAMem? widzę teraz ofertę w Internecie. zakres obowiązków raczej zdaje się być jasny, tak samo jak wymogi, chociażby ta znajomość niemieckiego. Zastanawiały mnie benefity, tu nie ma żadnego funduszu socjalnego? Pokazuje mi tylko wzmiankę o ubezpieczeniu i karcie sportowej

@????

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem o pracę na stanowisku Key Account Manager. Abyśmy mogli dokładnie i precyzyjnie odpowiedzieć na zapytanie prosimy o kontakt na rekrutacja@elmex.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

Z.

Panie Tomaszu, Bardzo dziękuję w imieniu kolegów i koleżanek za profesjonalne wykonanie usługi przez Waszą firmę. Pozdrawiam / Kindest regards ******* *******

@Z.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy również za polecenie naszej firmy i kilka miłych słów o naszych usługach. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z wysokiego poziomu jakości. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Yurii
@Z.

Mam tu kilka lat i jestem zadowolony. Oczywiście, jak w każdej pracy, są trudności, ale jeśli potrafimy je pokonać, to jest dobrze.

Mir

Współpracownicy - zawsze inplus, pomocni, spoko ludzie, zaangażowani i pomocni Kadra - nie zawsze inplus xd ale no w życiu nie miałem dobrego szefa więc ;)

@Mir

To ja już teraz nie wiem… oceniasz górę i ogólnie szefostwo jako przeciętne czy jak? nie wiadomo czy odbierać to w miarę pozytywnie czy niekoniecznie? Co do współpracowników to jak często rotują? Widzę teraz oferty dla przykładu dla dyspozytora oraz spedytora, czy to wynik rotacji?

Na wejściu na rozmowę o pracę zostałem poinformowany przez ochronę że muszę poczekać bo na górze gdzie ma się odbyć rozmowa o pracę jest teraz zbyt dużo (usunięte przez administratora) To jest szacunek o którym tu się pisze he.Chyba piszę to drugi raz gdzieś musiało się zapodziać he

@Marcin

Osoby z ochrony pracują pod firmą czy są jednak podnajęte? Pytam, bo zastanawia mnie słownictwo, czy właśnie w ten sposób zostali określeni poprzedni kandydaci? To cytat? Jaka mimo wszystko występuje atmosfera oraz kultura pracy? jest to bardziej tolerancyjne środowisko?

@Marcin

Miała być to rozmowa na dyspozytora może? właśnie patrzę na ofertę, która jeszcze ze trzy dni będzie ważna i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa się dostać? piszecie tak jakby sporo osób się zgłaszało i nie wiem czy jest sens wysyłać papiery. Ostatecznie był ktoś teraz na rozmowie i ją omowi?

Elia

Very good company to work with. As a driver I was very happy and I had great communication with staff. Had a chance to work with Adrian, Adam and Marlena so special THANK YOU for them! Kindest regards!

@Elia

Good morning, It's very nice to hear it from you! Thank you very much! Greetings, - ELMEX's team

Tez widziałem te ofertę dla dyspozytora, do której już ktoś na forum się odnosił. Widełek nikt nie podaje, bo to do dogadania na rozmowie będzie? Zastanawia mnie tryb pracy. wskazany jest stacjonarny. Jakie są szanse na prace w modelu hybrydowym?

Aktualność
Mieliśmy zaszczyt reprezentować naszą firmę na konferencji Transport & Logistics 100 CEO, na której poruszane były bardzo ważne tematy dla całej branży TSL. Krzysztof Potok i Sławomir Kubacki brali czynny udział w wydarzeniu, i od których mamy informacje o dwóch najbardziej interesujących panelach na konferencji.

>>>Panel 1 - "Wyzwania klimatyczne dla branży transportowej".

W trakcie intensywnych dyskusji Maciej WrońskiMagdalena LejmanPaweł KowalskiJacek NowakowskiMariusz Derdziak poruszono kwestie zrównoważonego rozwoju i wyzwań, które stoją przed unijną gospodarką oraz polskimi przewoźnikami. Analizowano potencjalne ścieżki, które może obrać polski sektor transportu drogowego, aby nie tylko utrzymać, ale także wzmocnić swoją pozycję w Europie.

Prelegenci wskazywali na znaczenie innowacyjności oraz adaptacji do zmieniających się warunków na rynku.

>>> Panel dyskusyjny 2 - "Nowoczesne narzędzia w rękach managerów branży TSL"
Artur OlejniczakMarek LoosAgnieszka SzwajMichał NogaKrzysztof Otrząsek i Michal Niemiec podkreślali, jak niezbędna jest dzisiaj cyfryzacja i wykorzystanie zaawansowanych narzędzi dla skutecznego zarządzania w branży #TSL. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom najbliższej przyszłości, tworząc strategie ukierunkowane na efektywność i innowacyjność.

Ogromnie cieszy nas, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, wymieniając się doświadczeniami i wiedzą z innymi liderami branży. Wierzymy, że wspólnie możemy pracować nad budową lepszej przyszłości dla sektora transportowego w Polsce oraz w całej Europie.

Dziękujemy jeszcze raz Webfleet za zaproszenie!

Aktualność
Dziś chcemy podzielić się historią niezwykłej podróży jednej z naszych cenionych pracowniczek w ELMEX. Niezastąpionej w swojej pracy - Moniki. Tak jest, podróży, bowiem tak poprawnie trzeba nazwać karierę Moniki w naszej firmie.

Przed ELMEXem poświęcała się wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu, czerpiąc z tego ogromną wartość. Monika 2 lata temu wkroczyła w nowy rozdział swojego życia, dołączając do zespołu ELMEX jako kasjerka. To stanowisko przyniosło jej ogromną radość i spełnienie, ponieważ uwielbia kontakt z ludźmi. Codziennie przyjmuje kierowców z różnymi sprawami organizacyjnymi, pomagając im w rozwiązaniu problemów i ułatwieniu codziennej pracy.

Jak sama mówi, praca ta dała jej również szansę na rozwinięcie umiejętności językowych, co stało się jej pasją. Współpraca z kierowcami z różnych stron świata i regularne lekcje języka angielskiego zorganizowane przez firmę pozwoliły jej poszerzyć swoje horyzonty i poprawić umiejętności komunikacyjne.

Poza pracą uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu.
Wędkarstwo  stało się jej hobby, które dzieli z całą rodziną. Złowienie ryby ważącej 16 kg to jedno z jej wyjątkowych osiągnięć! Monika serdecznie poleca każdemu amatorowi jej ulubione łowisko - Dobro Klasztorne w Pobiedziskach. To miejsce, gdzie można cieszyć się naturą i relaksem w pełnej krasie.

Historia Moniki utrwala nas tylko w przekonaniu, że każda osoba w ELMEX wnosi swoje unikalne doświadczenia i pasje, które wzbogacają naszą firmową „rodzinę”.

Monika! Dziękujemy Ci za możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami!

Zostaw merytoryczną opinię o Elmex Logistics Group Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmex Logistics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 96 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.