REA-Card

Toruń

Opinie o REA-Card

anonim 2011-06-02 23:10:01
Młody zespół, fajnie się pracowało, w tej firmie nie czuć że to korporacja choć taką jest...
panda 2011-06-18 13:41:51
A jeśli chodzi o zarobki, ile można zarobić?
Pozdrawiam
anonim 2011-06-18 20:03:40
hej ja mam miec rozmowe kwalifikacyjna u nich w najblizszych dniach w warszawie mozesz mi cos powiedziec jak to wyglada jakie sa zarobki?
Łukasz 2011-10-18 22:21:11
Świetna atmosfera w firmie - pracuję tu od 4 miesięcy. Spory nacisk na szkolenia - miałam już kilka ale jeszcze kilka będzie niebawem.
Dobrze trafiłam generalnie.
Łukasz 2012-02-11 21:26:51
Byłem na rozmowie - firma wygląda ciekawie - mała ładne biuro.
Zobaczymy co z tego wyjdzie ale atmosfera w biurze wydaje się być ok.

Czekam na informacje co ze mną - generalnie chciałbym tam pracować.
były pracownik 2012-03-27 17:50:53
Uważajcie na ta firmę, współpracowałem z nimi kilka miesięcy dopóki sam od nich nie wziąłem terminala. Każą kity wciskać ludziom. Firma może płaci przyzwoicie ale swoich klientów traktuje ok do momentu podpisania umowy. potem agenci świecą oczmi
Gall Anonim 2012-07-23 15:08:02
Nie polecam tej firmy. Rozmowa składa się z trzech etapów .Po dwóch pierwszych otrzymujemy informacje iż będzie trzeci etap , firma podaje zagadnienia z jakich należy się przygotować i informuje iż będą dzwonić w celu umówienia na ten etap po czym kiedy tam zadzwoniłem okazało się iż zmarnowałem 2 tygodnie czasu ponieważ osoba jest już zatrudniona!!!!!!!!
feliks 2015-01-14 19:07:39
właściwie to nie wiem od czego zacząć. tak w ogóle to widze, że ten temat do najbardizej aktywnych tematów na tej stronie to nie należy, ale to nie istotne, bo zawsze może zaczać. mianowicie interesuje mnie czego się tutaj można spodziewać po pracy w REA- Card, bo nie mam za bardzo rozwiniętego doswiadczenia a pracować zawsze się chce
Kamilek 2015-03-18 11:48:40
Zastanawiam się jeszcze na jakim stanowisku interesowałaby Cię taka praca. Podejrzewam, że w zależności od stanowisk można spodziewać się różnych wymagań, obowiązków. Toruń jest przy okazji na tyle rozległym regionem - jak całe województwo - że można na pewno znaleźć partnerów biznesowych, którzy by byli chętni na współpracę.
bm 2016-05-11 15:13:38
nie jestem przekonana @Filut czy jest mniej chętnych na pracę w Toruniu. To że nie widzisz tam ofert tak często jak do innych miast typu Kraków, czy Warszawa nie znaczy że jest mniej chętnych. Tak uważam
Zostaw swoją opinię o REA-Card - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REA-Card