Randstad Inhouse Services, DHL EXEL

Normanton

Opinie o Randstad Inhouse Services, DHL EXEL

Olek 2010-10-25 21:17:40
Pracowalem tam trzy lata,kiepsko zorganizowana firma w szczegolnosci dzial wysylki (despatch). Wydawaloby sie ze DHL to taka solidna firma a tu balagan zla organizacja i przede wszystkim ludzie ktorzy tam rzadza to delikatnie rzecz ujmujac malo kompetentne osoby. Koordynatorzy na despatchu to ludzie z przypadku, sa na tych stanowiskach tylko dlatego ze sa anglikami i znajomymi lub rodzina managerow. Nie maja zadnego wyksztalcenia, slaba wiedze o tym co robia no i przede wszystkim brak im kutury.Jest taki jeden szczegolny (usunięte przez administratora), cham, gbur(usunięte przez administratora)
Wogole gdyby tam sprawdzic pracownikow alkomatem to spora czesc stracila by prace, wlacznie z szefem agencji ranstadt :)
A co do Ranstadt to (usunięte przez administratora) jej szef to straszny cynik, sama agencja jakos funkcjonuje bo pracuje tam Polak.
PODSUMOWUJAC - NIE POLECAM TEJ PRACY BO ANI NIE ZAROBICIE (5.97 brutt/godz. :), ANI NICZEGO SIE NIE NAUCZYCIE - POPROSTU STRATA CZASU.
Piękny 2010-11-08 00:00:21
Pracowałem tam 4 lata. Delikatnie rzecz ujmujac ten DHL to kompletne dno a z kazdym dniem jest coraz gożej...
Wpełni zgadzam sie z Olkiem
NIE POLECAM !!!
meggi 2012-09-08 05:16:05
(usunięte przez administratora)skoro tak wam tam było żle to czemu tam tak długo pracowaliście ?? ja pracuje tam do dziś co prawda przez agencje ale zawsze coś i owszem znam(usunięte przez administratora) jest przyznam specyficzny ale chłop ma łeb na karku i nie zgodzę się ze nie wie co robi jak jesteś do niego feer to wszystko można z nim załatwić dla mnie jest to najlepsza praca jaką miałam w anglii . sa małe minusy np. godziny pracy ale w kazdej pracy są minusy ale są też zalety. taka jest moja opina.
osiol1 2013-01-09 15:01:06
ja zostalem zmuszony do opuszczenia firmy poniewaz nasz team leader rasista nie mogl zniesc faktu ze Polaczki maja cos do powiedzenia.(usunięte przez administratora).Polki zachodzi od tylu,kopie je w posladki i pyta"(usunięte przez administratora).Tony-teraz to sie nazywa Single Resource-wciaz (usunięte przez administratora),nic mu sie nie chce i jak juz musi dupe ruszyc,to i tak zalatwia sprawy w taki sposob aby Anglikom bylo bobrze.ogolnie-praca ktora powoduje lasowanie mozgu.co do opinii (usunięte przez administratora)siedzisz tam bo ,tak jak wszyscy,zrobilas sie wygodna,trochr leniwa i boisz sie ruszyc,wiec lepiej pracowac z prostakami niz sprobowac cos znalezc.szkoda,bo tam sie duzo fajnych ludzi marnuje.
oliw 2016-04-19 16:48:17
Jeżeli będziesz miał doświadczenie i wykształcenie oraz spełniał wszelkie kryteria jakie wymagają na poszczególne oferty pracy, to z pewnoscia nie bedziesz musiał matrwic sie o zatrudnienie, ale z tego co wiem to oferują szkolenia nawet sporo.
Zostaw swoją opinię o Randstad Inhouse Services, DHL EXEL - Normanton
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Inhouse Services, DHL EXEL