Opinie o TNS Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TNS Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TNS Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNS Group w Warszawa

Administrator Nowy wpis

TNS Group rekrutowała niedawno na stanowisko Kierowca c. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Macie już wyjaśniony temat tamtego urlopu? Ktoś stwierdził, że się coś podpisuje, że się go nie ma ale nie wiem jak mogłoby to być możliwe? poza tym było to dość dawno. Fakt faktem planuje aplikować na te ofertę dla magazyniera kierowcy, czy możecie się ustosunkować do warunków zatrudnienia? warto przyjść na rozmowę? jakie są średnie zarobki?

Firma TNS Group w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Obsługa Klienta -Dział Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy urlop w TNS Group jest płatny 100%?

Grzyk

Pracujesz tam ?

Olaf

Jak urlop, podpisujesz że nie ma urlopu zlodziejska firma nie polecam

Iwona

TNS Group to profesjonalny zespół pracowników który sprawia, że kandydat otrzymuje pakiet rzetelnej i kompleksowej informacji na temat dostępnych ofert pracy oraz wymagań i gwarancji pracodawcy zagranicznego. W biurze można dokonać rejestracji elektronicznej. Aktulanie firma nie prowadzi rekrutacji. Powiedzcie proszę, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Tadek
@Iwona

Chyba jest to profesionalna zorganizowana grupa do okradania ludzi i ublizania im nie podejmujcie żadnej współpracy z tymi ZLODZIEJAMI

J..
@Tadek

Coś więcej szczegółów

Grzek
@Tadek

O co dokładnie chodzi ? Mam propozycję wyjazdu do Niemiec. Podpowiedź cos

Greg761
@Grzek

Hej,też mam propozycję wyjazdu z nimi w styczniu

Maja

@Pracownik cati home jeśli zarzucasz firmie mobbing to wiedz, że jest to przestępstwo i musisz mieć poważne argumenty i w takim przypadku powinno się zgłosić takie postępowanie firmy odpowiednim organom. Zaś jeśli nie mamy dowodów i silnych argumentów to takie oskarżenia są niezgodne z prawem, a nasze posty nie są anonimowe, gdyż sprawdza je administrator forum, może je usunąć.

PRACOWNIK
@Maja

Firma TNS SP ZOO biuro w opolu i warszawie praca w Lubtheen i Herzlake bylem wiem i sam W obecnym czasie zlozylem odpowiednie pisma do Tej firmy.

Wyzysk

J..
@On

Jakieś szczegóły można napisać

Majka

@PRACOWNIK w jakiej sprawie te pisma ?

Hanka

Podpowiedzcie czy aktualnie warto starać się o pracę w firmie? Jakieś wskazówki mogłyby bardzo pomóc.

Jarek

Oni pośredniczą w wysyłaniu do pracy do Holandii czy do Niemiec?

Holidej65

Co do Pana Krzysztofa to tak jak kolega napisał tylko nie dodał że to nie tylko krętacz ale i (usunięte przez administratora) Taki sam jak na miejscu w NIEMCZECH PAN Janusz to jedna wielka banda zlodzieji.

Nieznajoma

Obiecują złote góry a na miejscu połowa z tego jest uwaga na Pana Krzysztofa z Warszawy

Mariusz

Dokładnie. Widzę, że jesteś dobrze zorientowana, to może Ty mogłabyś napisać coś merytorycznego o tym miejscu pracy? Chciałbym wiedzieć, czy jest to miejsce pracy godne polecenia.

Nieznajoma

Byłem w pracy z firmy TNS z Warszawy a siedzibą w Opolu pan Krzysztof z Warszawy obiecuję złote góry a na miejscu połowy z tego niema byłem w miejscowości De Herclake przy kontenerach praca miała być 1 zmiana okazuje się że są 3 zmiany i praca miała być po 8-10 godź a na miejscu się człowiek dowiaduje że pracuje po 12 godzin i więcej pokoje (usunięte przez administratora) brudno lodówek brak pralka i kuchenka nie działają łużka pospawane z jakiś rur śmierdzące pracownicy piją a podobno nie wolno uważajcie nie dajcie się w ciuła robić internetu nie na chyba że płacisz to ci pracownicy udostępnią za opłatą co tam pracują bo muszą

Betti
@Nieznajoma

w Warszawie nie ma żadnej filii TNS - pomyliłaś firmy, T&S Group z Opola - wysyła ludzi do pracy do Holandii nie do Niemiec.

Czy w TNS Group panuje luźna atmosfera?

Betti

Jeżeli pytasz o prace w biurze w Opolu na Krakowskiej to bardzo fajni ludzi i miła atmosfera. Czasami szukają nowych osób do pracy - jakby co polecam!

Anita7

Czy ktoś pracował w firmie TNs w Niemczech przy Kontenerach zarrudnial Pan Krzysiek .Wyjazd z Opola

Jarek
@Anita7

Na początku obiecują złote góry, niestety w praktyce wygląda całkiem inaczej

Witek
@Anita7

Mieszacie firmy TNS to jedna firma a T&S (od pracy w Holandii) to druga firma! Jedna z Warszawy druga z Opola. T&S z Opola, co daje pracę w Holandii jest spoko, jak ci z Warszawy to niestety nie wiem

Pedro

Niezbyt pochlebnie piszecie. Mam zamiar popracować z nimi i nie wiem co robić.

Maja

Firma zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą, zwłaszcza na terenie Holandii. Już 14 lat działa na rynku. Aktualne oferty pracy możecie znaleźć tutaj: https://tnsgroup.pl/oferty/ W wątku pojawiały się dotychczas informacje o długich godzinach pracy, jak to jest w praktyce? Zakładam, że wiele zależy od zajmowanego stanowiska. Obowiązuje tu umowa polska, czy zagraniczna?

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Podpowiecie o zarobkach czy dodatkach do pensji?

obop

marne grosze , bez płatne przerwy i czas kiedy czekasz na połączenie , za 8 godzin zarobisz 35 zł

Zostaw merytoryczną opinię o TNS Group - Warszawa

• Jak się pracuje w TNS Group?

Zobacz opinie na temat firmy TNS Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TNS Group?

TNS Group
2.1/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Stanisława Więckowskiego 2
    70-411 Warszawa