logo KREATOR Sp. z o.o.

KREATOR Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o KREATOR Sp. z o.o.

MM 2009-07-21 15:59:24
zero zarzadzania, zero poszanowania ludzi, kompetencje szkoleniowe na poziomie podstawowym. Az dziwne, bo to firma szkoleniowa.
dsaaxx 2010-06-06 19:23:52
No cóż byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Na stronie internetowej mają napisane, że" Podejmiemy współpracę z każdą osobą, która zaciekawi nas swoim profesjonalizmem i twórczością oraz wykaże się wysokimi wartościami moralno-etycznymi". I chyba ta firma użyła zdania, którego tak naprawdę nie rozumie... Dostałem na wstępie test psychologiczny, nikt nawet nie zapytał mnie czy zgadzam się na przeprowadzenie takiego testu, a z tego co wiem to jest w ich interesie. Rozmowa to właśnie tylko taki test, składa się z 3 stron A4 z jakimś dziwnymi pytaniami, które nie wiem co miały na celu sprawdzić.Zero kultury osobistej! Test wypełniałem jakieś 25 min, później jakaś dziewczyna być może ta psycholog nie wiem kim ona była, wzięła test i po nie całych 2 min wróciła i powiedziała "także dziękuję" i wskazała mi drzwi. Zrozumiałem, że testu nie przeszedłem. Oczywiście byłem zaskoczony, bo liczyłem, że ktoś ze mną przeprowadzi rozmowę. To było tylko złudzenie. Firma szkoleniowa a poziom taki jak w przedszkolu. [usunięte przez moderatora] ma chyba świetną umiejętność czytania 3 stron A4 i analizowania wyników, tylko pozazdrościć! Może powinna zacząć szkolić ludzi właśnie takich cudownych umiejętności :) Także szkoda waszego czasu i nerwów na ich "rozmowę kwalifikacyjną". Ciekawe jak oni traktują ludzi jak są już ich pracownikami, pewnie nic nie tłumaczą, o nic nie pytają i wywalają na ulice....
Były pracownik 2016-05-10 08:26:11
Brak szacunku dla ludzi! nie polecam! Coś okropnego. Pracowałem tam chwilę, ale nie da się wytrzymać z taką szefową i jej braciszkiem. Chwalą się,że są wielki menagerami, ale firma bankrutuje, jedzie na kredycie.szefową nie stać nawet na nowe komputery, w tej firmie pracuje się na stacjonarkach z Windowsem XP! i na bazie z 2007 roku. Szefowa na jakąkolwiek krytykę odpowiada: żenada". Nie chce dać umowy o pracę i prowizji.Co 15 minut pyta się co robisz i każe Ci przechodzić symulacje-najgorszy syf. obydwoje podsłuchują rozmów i jak nie użyjesz ich techniki to masz potem kazanie. Jesteś od wszystkiego, bo tam nie ma ludzi. Podczas rekrutacji każą Ci wypełniać testy psychologiczne - bez Twojej zgody! Brat szefowej wylicza Ci ile czasu jadłeś,ile czasu spędziłeś w toalecie. A jak koleżanka z pracy zaszła w ciąże to jej kazali podpisać wypowiedzenie (co jest nielegalne!)
Ta praca niszczy psychicznie. I nadaje sie tylko wtedy kiedy nie masz pieniędzy na nic.
ameba 2016-05-10 08:51:10
hahaha chyba nie mówicie o tej samej "firmie"?! Jaka druga siedziba w Katowicach? Ta, pożal się Boże "firma", ledwo utrzymuje swoją siedzibę we Wrocławiu, którą zresztą regularnie też zmienia (w ciągu ostatnich dwóch lat adres zmieniał się trzykrotnie!. Poziom i pracy i szkoleń - ŻENUJĄCY!!!!!!!!
iza 2016-05-21 18:36:19
ale chyba najczesciej i najszybciej sie do nich dostac to tylko na produkcje co? czy tez trzeba miec jakies znajomosci
Zostaw swoją opinię o KREATOR Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KREATOR Sp. z o.o.