Agito S.A.

Opinie o Agito S.A.

zet 2011-11-30 12:58:56
Oceniaono 10 razy na najgorszą ocenę a nie ma żadnej wypowiedzi. Chyba kierownictwo pousuwało ale tym bardziej nie świadczy to dobrze o firmie. Strach się bać:)
miso 31 2012-04-25 23:42:45
kupe kasy kosztuje takie usuwanie ciekawe czemu to robia? Praca jak praca w porownaniu do sklepu internetowego euro rtv to oswiecim... wymagania mega mega na pewno dla ludzi o stalowych nerwach i nadludzkich silach praca nie polecana dla pań ;)
....! 2013-02-04 15:57:23
Nie polecam. Niskie płace, duże wymagania.
ble ble 2013-07-22 15:27:05
Praca jest również dla pań, o ile potrafią zrobić coś na komputerze. Ale stawki są groszowe, a towarzystwo takie, że szkoda komentować.
ble ble 2013-07-22 15:29:30
Zresztą nie bez powodu w internecie znajdujemy tysiące negatywnych opinii od rozczarowanych klientów:
(usunięte przez administratora) W firmie jest bajzel, "gdzie menegerów 6, tam nie ma co jeść".
anonim 2014-05-23 20:02:14
Praca dla pań owszem,obsługa komputera? Absurdalna wypowiedź nawet jeśli ktoś nie miał stycznosci w życiu z komputerem ogarnie temat w 5 minut,płace w cale nie najgorsze,smiesza mnie opinię negatywne gdzie ktoś pisze ze atmosfera i zarobki do d.... Tylko dlatego że boi sie że ktoś go wygryzie że stanowiska,ogólnie jak na nasze realia w Polsce to jest ok.:-)
dako 2014-11-12 13:39:37
a co takiego przekonało Cię , że Agito jest jednak porządną firmą ? bo chyba nie te wypowiedzi powyżej które nie wnoszą zbyt wielu argumentów ku temu , a jedynie subiektywne zdanie pojedynczych osób. Nie chce być posądzony od razu za bycie przeciwnikiem tej firmy. Po prostu chciałbym nareszcie więcej konkretów
kat 2014-11-24 14:39:19
Hej.
Dajcie znać jakie tam są zarobki i godziny pracy.
Póki co to dużo marudzenia widzę, a mało konkretnych informacji.
Kamil 2015-01-09 10:36:41
Uwaga! Sprzedają niepełnowartościowe produkty lub podróbki. Brak informacji mailowej odnośnie gwarancji i jakości produktu.
tymeko 2015-02-09 14:32:06
no ja myślę, ze jak najbardziej @infoMarian możesz na tyle liczyć i jak jeszcze ograniasz grafiki to na pewno dostajesz więcej niż 2 tysiące, ale to już musicie dokłądnie to obgadać po koleji z szefem jednak. Dajcie znac też czy wiecie jak działa u nich ta rozmowa rekrutacyjna, to wtedy rozmawiasz z jedną osobą z kilkoma?
rester 2015-04-01 20:05:59
Wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej tragiczne, osoba prowadząca tą rozmową nie ma wogóle przygotowanego schematu, o co pytać, jak pytać, jak dotrzeć do najważniejszych informacji. Rozmowa jest bardzo chaotyczna i wybija z rytmu i chęci do pracy w tej firmie. Wrażenie naprawdę jest tragiczne !! Takie chaotyczne pytania o wszystko i o nic, zero konkretu, przedstawienie tego co masz robić też szczątkowe.
pyk 2015-04-23 11:09:41
I taki asystent bok na jakie wynagrodzenie może liczyć? Jakie są dni, godziny pracy?
tiaaaa 2015-05-07 11:01:48
niestety od czasu kiedy zmieniło się szefostwo a do tego co raz większa ilość panów dyr - firma przestała traktować pracowników jak ludzi...jesteś kolejnym trybikiem który nie ma prawa mieć własnego zdania, najlepiej mieć umiejętność włażenia panom dyr w d.... pensja? nie adekwatna do ilości pracy...tak kiedyś była to fajna firma no chyba że ktoś lubi być traktowany przedmiotowo w dodatku za psie pieniądze to tam właśnie znajdzie taką pracę.
Trybu 2015-05-11 07:32:52
Ile moze w agito zarobić asystent albo meneger produktu?
xxx 2015-05-30 19:51:45
w 100% się zgadzam, jedynie wchodzenie w d... kierownika zmiany gwarantuje pelna premie do podstawy interesuje ich jedynie gdzie kto z kim i za ile. DNO!!!
Witold 2015-06-19 02:33:47
Nie lubicie swoich Panów Kyerownyków? "gdzie kto z kim i za ile" <- sugerujesz, że któryś z nich gdzieś z kimś? Eeeee :D Yyyyy :P Zamiast pracować, to się głupotami zajmujecie!
pracownik 2015-09-15 19:39:59
Od kiedy Agito stało się "rumuńskim statkiem", jest coraz gorzej. Zaczyna się rotacja ludzi. Niemal codziennie ktoś odchodzi. Jeśli ktoś chce się tu dorobić, niech da sobie spokój. Tutaj potrzebni są tylko filantropi:)Zaczęli zatrudniać studentów na śmieciówkach. Naprawdę odradzam
xxx 2015-10-24 10:05:05
Ja nie sugeruje tylko to WIEM. Osoby zajmujące miejsca kierownicze na MAGAZYNIE sa osobami nie poważnymi, nie ma tu znaczenia czy się ich lubi czy nie, nie interesują się praca pracownikow tylko ich życiem prywatnym, ale kto nie był nie widział wierzyc mi nie musi
o zi buna 2015-11-05 17:45:37
Witajcie. Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda i ma jakiekolwiek pytania- informuję, że dziś na zebraniu pracownikom ogłoszona została wiadomość o bardzo słabych wynikach finansowych w firmie i o wdrożeniu planu restrukturyzaji, co oznacza zwolnienia grupowe (docelowo 100 osób zostanie zwolnionych). Pozdrawiam:)
aga2021 2015-11-19 12:07:43
tak ja też widziałam ze maja kilka ogłoszeń
były_pracownik 2015-12-05 08:19:18
Niestety firma zaliczyła bardzo szybki wzrost zatrudnienia, a teraz ma cięcia. Z ułańską fantazją rządzona przez braci z Bukaresztu pozbywa się większości wartościowych pracowników. Ratunkiem może być pozostawienie kadry IT w PL, ale czy tak się stanie, to nie wiadomo. Firma ma problemy z powodu systemów informatycznych, które siłą zostały wepchnięte w polskie realia, nie spełniają standardów, wymagają podwójnej ilości załogi, aby obsłużyć ruch.
Nie powiedziałbym, że to jest stabilna firma i raczej nie ryzykowałbym zmiany pracy na Agito, chyba, że jest się studentem.
Zwolniona 2015-12-30 11:58:54
Ja tam się nie martwie, Agito mnie zwolniło i znalazłam prace w Mall.pl. Mall cały czas szuka pracowników. Jedyny minus, że są we Wrocławiu.
była_pracownica.pl 2016-03-02 16:17:33
Firma chyba idzie na dno... Zwolnili ponad 100 osób. I możliwe, że na tym się nie skończy. W tym głównych kierowników poszczególnych działów. Ruch coraz mniejszy, co widać po obrocie i ilości pracy. Odeszły osoby, które tworzyły firmę od podstaw. To nie świadczy zbyt dobrze. Ci, którzy jeszcze zostali szukają pracy, bo nie wiadomo jak długo ten statek popływa. Jak firma ogłosi upadłość nie będzie wypłacalna na odprawy. System informatyczny pozostawia wiele do życzenia. Ciężko pracować w takich warunkach. Wszystko działało jak trzeba do sądnego 1.04.2015 r.
Łukasz 2016-03-04 10:55:34
praca w Agito. Temat rzeka. Pracowałem w Agito do stycznia i powiem Wam, że była to najlepsza praca jaką do tej pory miałem. Atmosfera, ludzie - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście jak w każdej firmie są również sytuacje mniej przyjemne (restrukturyzacja), ale firma mimo małych nieporozumień zadbała o nas (osoby odchodzące) i byłem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Dodatkowo doświadczenie, które zdobyłem procentuje w nowej pracy. Będę wspominał ten czas bardzo miło.
xyz 2016-05-06 14:53:36
Te oferty pracy teraz wystawili, bo pewnie nie myśleli, że tyle ludzi odejdzie... i nie ma komu pracować... to, że podobno jest niby lepiej odkąd zrobili cięcia, nie znaczy, że firma przestała tonąć.
oszukany Klient 2016-06-02 14:41:04
firma faktycznie stacza się na dno, typowy przykład rozwoju, kiedyś było grzecznie miło i na czas, a po paru latach klienta mają gdzieś. Nie szanują jego czasu ani pieniędzy. Ceny też mają kiepskie
sara 2016-06-11 15:03:26
piszesz tak, jakbyś każdego z klientów znał z osobna. Być może firma nie zbiera negatywnych opinii w sieci, ale nie jest to jeszcze znak, że wszystko jest w porządku. Choć na to liczę :)
Zostaw swoją opinię o Agito S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agito S.A.