Agito S.A.

Opinie o Agito S.A.

zet 2011-11-30 12:58
Oceniaono 10 razy na najgorszą ocenę a nie ma żadnej wypowiedzi. Chyba kierownictwo pousuwało ale tym bardziej nie świadczy to dobrze o firmie. Strach się bać:)
miso 31 2012-04-25 23:42
kupe kasy kosztuje takie usuwanie ciekawe czemu to robia? Praca jak praca w porownaniu do sklepu internetowego euro rtv to oswiecim... wymagania mega mega na pewno dla ludzi o stalowych nerwach i nadludzkich silach praca nie polecana dla pań ;)
....! 2013-02-04 15:57
Nie polecam. Niskie płace, duże wymagania.
ble ble 2013-07-22 15:27
Praca jest również dla pań, o ile potrafią zrobić coś na komputerze. Ale stawki są groszowe, a towarzystwo takie, że szkoda komentować.
ble ble 2013-07-22 15:29
Zresztą nie bez powodu w internecie znajdujemy tysiące negatywnych opinii od rozczarowanych klientów:
(usunięte przez administratora) W firmie jest bajzel, "gdzie menegerów 6, tam nie ma co jeść".
anonim 2014-05-23 20:02
Praca dla pań owszem,obsługa komputera? Absurdalna wypowiedź nawet jeśli ktoś nie miał stycznosci w życiu z komputerem ogarnie temat w 5 minut,płace w cale nie najgorsze,smiesza mnie opinię negatywne gdzie ktoś pisze ze atmosfera i zarobki do d.... Tylko dlatego że boi sie że ktoś go wygryzie że stanowiska,ogólnie jak na nasze realia w Polsce to jest ok.:-)
dako 2014-11-12 13:39
a co takiego przekonało Cię , że Agito jest jednak porządną firmą ? bo chyba nie te wypowiedzi powyżej które nie wnoszą zbyt wielu argumentów ku temu , a jedynie subiektywne zdanie pojedynczych osób. Nie chce być posądzony od razu za bycie przeciwnikiem tej firmy. Po prostu chciałbym nareszcie więcej konkretów
kat 2014-11-24 14:39
Hej.
Dajcie znać jakie tam są zarobki i godziny pracy.
Póki co to dużo marudzenia widzę, a mało konkretnych informacji.
Kamil 2015-01-09 10:36
Uwaga! Sprzedają niepełnowartościowe produkty lub podróbki. Brak informacji mailowej odnośnie gwarancji i jakości produktu.
tymeko 2015-02-09 14:32
no ja myślę, ze jak najbardziej @infoMarian możesz na tyle liczyć i jak jeszcze ograniasz grafiki to na pewno dostajesz więcej niż 2 tysiące, ale to już musicie dokłądnie to obgadać po koleji z szefem jednak. Dajcie znac też czy wiecie jak działa u nich ta rozmowa rekrutacyjna, to wtedy rozmawiasz z jedną osobą z kilkoma?
rester 2015-04-01 20:05
Wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej tragiczne, osoba prowadząca tą rozmową nie ma wogóle przygotowanego schematu, o co pytać, jak pytać, jak dotrzeć do najważniejszych informacji. Rozmowa jest bardzo chaotyczna i wybija z rytmu i chęci do pracy w tej firmie. Wrażenie naprawdę jest tragiczne !! Takie chaotyczne pytania o wszystko i o nic, zero konkretu, przedstawienie tego co masz robić też szczątkowe.
pyk 2015-04-23 11:09
I taki asystent bok na jakie wynagrodzenie może liczyć? Jakie są dni, godziny pracy?
tiaaaa 2015-05-07 11:01
niestety od czasu kiedy zmieniło się szefostwo a do tego co raz większa ilość panów dyr - firma przestała traktować pracowników jak ludzi...jesteś kolejnym trybikiem który nie ma prawa mieć własnego zdania, najlepiej mieć umiejętność włażenia panom dyr w d.... pensja? nie adekwatna do ilości pracy...tak kiedyś była to fajna firma no chyba że ktoś lubi być traktowany przedmiotowo w dodatku za psie pieniądze to tam właśnie znajdzie taką pracę.
Trybu 2015-05-11 07:32
Ile moze w agito zarobić asystent albo meneger produktu?
xxx 2015-05-30 19:51
w 100% się zgadzam, jedynie wchodzenie w d... kierownika zmiany gwarantuje pelna premie do podstawy interesuje ich jedynie gdzie kto z kim i za ile. DNO!!!
Witold 2015-06-19 02:33
Nie lubicie swoich Panów Kyerownyków? "gdzie kto z kim i za ile" <- sugerujesz, że któryś z nich gdzieś z kimś? Eeeee :D Yyyyy :P Zamiast pracować, to się głupotami zajmujecie!
pracownik 2015-09-15 19:39
Od kiedy Agito stało się "rumuńskim statkiem", jest coraz gorzej. Zaczyna się rotacja ludzi. Niemal codziennie ktoś odchodzi. Jeśli ktoś chce się tu dorobić, niech da sobie spokój. Tutaj potrzebni są tylko filantropi:)Zaczęli zatrudniać studentów na śmieciówkach. Naprawdę odradzam
xxx 2015-10-24 10:05
Ja nie sugeruje tylko to WIEM. Osoby zajmujące miejsca kierownicze na MAGAZYNIE sa osobami nie poważnymi, nie ma tu znaczenia czy się ich lubi czy nie, nie interesują się praca pracownikow tylko ich życiem prywatnym, ale kto nie był nie widział wierzyc mi nie musi
o zi buna 2015-11-05 17:45
Witajcie. Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda i ma jakiekolwiek pytania- informuję, że dziś na zebraniu pracownikom ogłoszona została wiadomość o bardzo słabych wynikach finansowych w firmie i o wdrożeniu planu restrukturyzaji, co oznacza zwolnienia grupowe (docelowo 100 osób zostanie zwolnionych). Pozdrawiam:)
aga2021 2015-11-19 12:07
tak ja też widziałam ze maja kilka ogłoszeń
były_pracownik 2015-12-05 08:19
Niestety firma zaliczyła bardzo szybki wzrost zatrudnienia, a teraz ma cięcia. Z ułańską fantazją rządzona przez braci z Bukaresztu pozbywa się większości wartościowych pracowników. Ratunkiem może być pozostawienie kadry IT w PL, ale czy tak się stanie, to nie wiadomo. Firma ma problemy z powodu systemów informatycznych, które siłą zostały wepchnięte w polskie realia, nie spełniają standardów, wymagają podwójnej ilości załogi, aby obsłużyć ruch.
Nie powiedziałbym, że to jest stabilna firma i raczej nie ryzykowałbym zmiany pracy na Agito, chyba, że jest się studentem.
Zwolniona 2015-12-30 11:58
Ja tam się nie martwie, Agito mnie zwolniło i znalazłam prace w Mall.pl. Mall cały czas szuka pracowników. Jedyny minus, że są we Wrocławiu.
była_pracownica.pl 2016-03-02 16:17
Firma chyba idzie na dno... Zwolnili ponad 100 osób. I możliwe, że na tym się nie skończy. W tym głównych kierowników poszczególnych działów. Ruch coraz mniejszy, co widać po obrocie i ilości pracy. Odeszły osoby, które tworzyły firmę od podstaw. To nie świadczy zbyt dobrze. Ci, którzy jeszcze zostali szukają pracy, bo nie wiadomo jak długo ten statek popływa. Jak firma ogłosi upadłość nie będzie wypłacalna na odprawy. System informatyczny pozostawia wiele do życzenia. Ciężko pracować w takich warunkach. Wszystko działało jak trzeba do sądnego 1.04.2015 r.
Łukasz 2016-03-04 10:55
praca w Agito. Temat rzeka. Pracowałem w Agito do stycznia i powiem Wam, że była to najlepsza praca jaką do tej pory miałem. Atmosfera, ludzie - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście jak w każdej firmie są również sytuacje mniej przyjemne (restrukturyzacja), ale firma mimo małych nieporozumień zadbała o nas (osoby odchodzące) i byłem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas. Dodatkowo doświadczenie, które zdobyłem procentuje w nowej pracy. Będę wspominał ten czas bardzo miło.
xyz 2016-05-06 14:53
Te oferty pracy teraz wystawili, bo pewnie nie myśleli, że tyle ludzi odejdzie... i nie ma komu pracować... to, że podobno jest niby lepiej odkąd zrobili cięcia, nie znaczy, że firma przestała tonąć.
oszukany Klient 2016-06-02 14:41
firma faktycznie stacza się na dno, typowy przykład rozwoju, kiedyś było grzecznie miło i na czas, a po paru latach klienta mają gdzieś. Nie szanują jego czasu ani pieniędzy. Ceny też mają kiepskie
sara 2016-06-11 15:03
piszesz tak, jakbyś każdego z klientów znał z osobna. Być może firma nie zbiera negatywnych opinii w sieci, ale nie jest to jeszcze znak, że wszystko jest w porządku. Choć na to liczę :)
ZDZISŁAW 2017-01-31 17:53
Polecam
ZDZISŁAW 2017-01-31 17:53
Polecam
Natali 2017-02-13 08:50
Piszecie o nowych ofertach pracy a ja wcale nie widzę nic nowego. Gdzie można dowiedzieć się jakich ludzi potrzebują? Wiem, że Agito to dobra firma , rozwija się więc są perspektywy
Hanna 2017-02-28 11:54
Wiedzieliście, że w 2012 roku eMAG i Agito.pl weszły w skład międzynarodowej grupy Naspers, jednego z największych graczy rynku e-commerce na świecie? A Wy jak oceniacie firmę? ;)
... 2017-09-04 20:55
Totalna porażka. Zero szacunku do pracownika liczy się tylko ukraina. Nie ma na czym pracować. System się wiesza większość skanerów nie działa. Wózki widłowe to jakieś zlomy. Jak nie olej wycieka to error albo się maszt sam opuszcza. Wsadzaja na wozki niedoświadczonych pracowników gdzie zrzucaja towary z regałów albo z impetem wpadaja wózkiem w regał i cały wyginaja. Po czym taki pracownik nadal pracuje.. porażka totalna. Kadra kierownicza jest oszałamiająco nieprofesjonalna. Kierownik nie zna podstaw prawnych i nie potrafi udzielić żadnych informacji. Wyścig o wydajność i wyższa premię. Same frajerstwo i chamstwo. Przekręty na normie i przypisywanie lepszych zleceń kumplowi. Nie polecam tej firmy. Dali śmieszną podwyżkę i myślą ze mogą pomiatac pracownikiem o czym przypominają na każdym kroku...
Kierownik 2017-09-04 22:28
Zgadzam się w 100% z opinią jw.Najgorsza firma na okolice. Dla Ukraińców mają więcej szacunku niż dla Polaków. Niedługo sama Ukraina będzie tworzyć tą firmę.
Hanna 2017-09-05 10:18
@... @Kierownik, narodowość pracowników nie powinna być powodem do wydawania takich opinii na temat Agito. Odnoście premii i planów, rzeczywiście tak trudno jest je wyrobić? Są w ogóle pracownicy, którym się udaje? Dla jedynych brzmi to jak szansa na zarobienie lepszych pieniędzy.
... 2017-09-05 11:17
Radzę czytać ze zrozumieniem. Nie chodzi tu o ciężką do wyrobienia normę ale o przekręty typu przypisywanie zleceń komuś z kim sie prywatnie dobrze żyje. Odnośnie Ukrainy jest masa przykładów lepszego traktowania. Oni sobie usiada na stole i siedzą przy liderze zmiany. Spróbuj tylko stanąć na sekundę a od razu opieprz. Coś mi sie wydaje ze autorem wypowiedzi wyżej jest osoba która nie pelni zwykłego stanowiska w tej 'firmie'.
Staszek 2017-09-07 12:51
Jak się komuś nie podoba to nie musi pracować w tej firmie.

Zawsze zastanawiam się czemu tacy ludzie siedzą w firmach na które tak ostro wjeżdżają. I dochodzę do wniosku że nie mają szacunku do siebie i nie stać ich na więcej. Idź Krowy doić!
... 2017-09-07 21:13
Radze wrzucić na luz. Po to jest ta strona żeby wypowiadać sie o danych firmach i tego co się tam dzieje. CZasem ludzi w takiej firmie trzyma to ze w ich okolicy nie ma pracy i trzeba szukać jej w innych rejonach kraju. Nie rozumiem tego bólu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o jeżdżenie po firmie w której sie pracuję. Przynajmniej jak ktos przeczyta opinię to nie zatrudni sie na chwilę . Od początku wie co sie tam dzieję i sam zdecyduje czy pracować. Jest masa przypadków gdzie ludzie zatrudniają się na 2 dni i zwalniają.
Umiejnik 2017-09-08 12:25
Ludzie z Ukrainy szanują pracę i dlatego są doceniani przez kierownictwo w firmie. A jeśli ktoś sądzi, że będzie w firmie udawał iż pracuje a tak naprawdę tylko obserwuje co kto robi no to na efekty nie trzeba długo czekać! Popytajcie jak pracują osoby pracujące w Anglii.
on 2017-09-12 09:58
Niedługo i koledzy z Ukrainy nie będą chcieli pracować w Agito, kwestia czasu.
Mania 2017-09-12 18:47
Niestety jesteśmy już zmanierowani i nie chcemy tak ciężko pracować. Ludzie z Ukrainy tak pracują jak firma oczekuje od nich.
Ola 2017-09-13 17:42
Słyszałam że badania w firmie wykazały że żaden pracownik nie polecił by nikogo do pracy. Podobno ludzie z długim stażem i umowa przez firmę zaczynają uciekać. Liderzy nie znają tabliczki mnożenia i nie potrafią liczyć. Kierownicy bezczelnie odwracają kota ogonem. Kontrolerzy oglądają paznokcie w internecie. Do tego normy rodem z kosmosu, jakieś śmieszne odpisywanie czasów o które nie można się doprosic o wszystko trzeba sie prosić, nic nie działa poprawnie. Jak dowiem się czegos jeszcze najpewniej podrzucę
Ola 2017-09-13 17:42
... 2017-09-13 21:00
Niestety kontrola stanu magazynu jest do odstrzału. Wyjątkiem jest 1 osoba płci męskiej( jeśli ktoś pracuję wie o kim mowa, de facto ta osoba nawet stanowiska na papierze nie ma) nadaje się do czegoś i jest pomocna. Prawda tez jest ze opuściły już pokład 2 osoby stażem 3 i 4 lata. W firmie z takim stażem to jedynie pracownicy biura sa i wyższych stanowisk. Może to bylo jedną z przyczyn? Brak rozwoju w firmie ? Szufladkowanie ludzi na jedno stanowisko? Nie oszukujmy sie ile można pakować paczki lub pikowac. Jak ktoś długo pracuje powinien mieć szansę na awans w strukturze firmy. Niestety na to maja szansę tylko osoby ktore postrasza ze sie zwalniają..od razu siadają przy biurku i zapominają jak sie pracuję..
... 2017-09-13 21:12
Koledzy z Ukrainy pracują jak firma oczekuje? Oni biegają wrecz. Zabijają się w biegu o paleciaka i wózek jakby pracowali za miske ryżu i od tego zależało ich życie. Rozumiem ze przychodzi sie pracować ale nie można oczekiwać od pracownika pracy na 200 % wydolności fizycznej. Można tak popracować sezonowo ale na dłuższą mete sie tak nie da. Co będzie jak przyjdzie sezon i praca po 12 godzin? Firma nawet nie fundowala w zeszłym roku posiłków ciepłych przy pracy przy tylu godzinach. Wieczne pretensje jak sie zostać nie chciało ale nie da sie robić cały miesiąc po 12 z paleciakiem w reku targajac za sobą wózek bo elektryczne wózki sa z 4 na caly zakład..
Byly pracownik 2017-09-14 20:29
Firma jak firma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mnie do odejścia poniekąd zmusiły dojazdy. Nie kalkulowalo mi sie dojezdzanie samemu i trafiła sie okazja pracowania bliżej więc skorzystałam. Na pewno jednym z większych problemów w firmie jest brak odwagi ludzi do wyrażania swojej opinii. Nie jest tajemnicą ze ranna zmiana od godziny 10 jest po prostu chora. Niestety nikt nie umie głośno tego powiedzieć a skoro nikt nie mówi to skad kierownik może wiedzieć ze jest jakiś problem. Ludzie niby dorośli a wola gadać po katach niż przedstawić problem na tacy.
Hanna 2017-09-17 17:09
@..., jestem moderatorem tego forum zatrudnionym przez serwis gowork.pl i dlatego dopytuję o rzeczy, które są niezrozumiałe dla mnie, więc dla innych użytkowników prawdopodobnie też. Zastanawiam się skąd wynika takie traktowanie, przecież nie każdy w Agito S.A. jest zatrudniony przez "znajomości" i ma przez to większe względy.
Kalafior Krzyś 2017-09-17 20:41
Przyznam rację, nie każdy jest zatrudniony przez znajomości. Bardziej to polega na tym, że akurat jest szukany pracownik więc ktoś z firmy o tym mówi znajomemu i on idzie na rozmowę i zostaje zatrudniony. Później się okazuje, że jest to kumpel lidera, kontrolera czy kogoś innego. Są to pojedyncze osoby i niestety czasem widać inne ich traktowanie. Jednak jeśli ktoś się szybko wtopi w otoczenie i znajdzie tą "nić" porozumienia z osobami odpowiedzialnymi np. za przypisywanie zleceń to na efekt nie będzie trzeba długo czekać. Liderzy też potrafią sobie znaleźć "pupila" którego wrzucają na lżejszą robotę i rozmawiają na każdym kroku i śmieszkują. Ja nikomu tego nie zabraniam jednak nie da się ukryć, że czasem rzuca się w oczy inne traktowanie takich osób.
sexilejdi 2017-09-18 21:19
co Wy gadacie, firma jest okej. Racja wiecznie mozna robić jedno i to samo, ale jest może szansa na jakis awans. Ale ktoś dobrze napisał, jak raz sie pokaze ze mozna zostać to chcą zeby zostawać cały czas, a jak sie nie zostanie to juz jakies akcje.
L4 nawet jak Ci utnie ręke to i tak Ci ucinają z premi -1% za kazdy dzień.
UŻ w ważnych chwilach - 3%
Kpina ;).
Gonienie za normą zrób to zrób tamto, wybieranie lepszych wózków do pakowania. Zero atmosfery bo ciągle na spinie gonienie normy. Było mineło:)
Zostaw swoją opinię o Agito S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agito S.A.