Grupa Media Regionalne

Opinie o Grupa Media Regionalne

niedoszły pracownik 2010-03-12 10:36:40
Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, ale wymógł był taki aby się przygotował na zaprezentowanie własnych dokonań. Trzeba wsiąść własnego laptopa i robić show (czego się w życiu dokonało).

Zapomniałem zapytać czy powinienem jeszcze zaprezentować taniec brzucha, zanim podziękowałem.

To jakiś kretynizm
Tomasz Łęczyński 2010-05-12 12:16:43
Wasze opinie to bzdury. Jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z handlem może tak sądzić, choć osobiście odsyłam do wiki pod hasło [usunięte przez moderatora]. Media Regionalne to duży i nowoczesny dom mediowy. Jesli myslicie, że ktoś da wam 2000 podstawy na piękne oczy i bez dowodów waszych umiejętności to jestescie dziećmi, które nie znają zasad działania rynku. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Nelly 2013-08-07 12:11:31
Ta firma to wielki kolos na glinianych nóżkach, która upada z dnia na dzień... Kadra dyrektorska wymaga cudów za śmieszne pieniądze nie dając nawet odpowiednich narzędzi do pracy!!!!
Przestrzegam wszystkich przed tym tworem!!!
rapa 2013-08-13 13:08:30
jeśli jednodniowe wprowadzenie w obowiązki przez pracownika który akurat nie ma nic lepszego do roboty można nazwać szkoleniem to tak- jest szkolenie i to w dodatku bezpłatne :)
eloelo 2013-12-14 02:15:03
W sezonie 2008/2009, jako dziennikarz - ze statusem studenta dziennego - kompletnie bez doświadczenia, pracując w redakcji jednego z serwisów internetowych, przytulałem ok. 1,2 tys. na 1/2 etatu. W redakcji pojawiałem się dwa razy w tygodniu na 3-4 godziny, resztę pracowałem zdalnie, dostarczałem materiały z miasta. Pracę wspominam z sentymentem - ludzie byli w porządku, miałem fajnego naczelnego, bardzo równego gościa, tylko zwichrowaną kierowniczkę (niejaką M.), która lubiła wydrzeć się na swoich współpracowników. Mógłbym obrobić jej tyłek, ale nie widzę potrzeby - z tego, co wiem dziewczę przekonało się, że media nie są dla niej (chyba teraz jest handlowcem, czy jakimś podrzędnym project menadżerem w jakimś wydawnictwie krzak), więc jak ktoś chce pracować w serwisach internetowych MR, może spać spokojnie - ta pani już tam nie pracuje :)
ziom 2014-11-19 11:15:49
Media Regionalne w każdej części kraju są inne, wszystko zależy od projektu (internet, reklama czy gazeta drukowana i to jeszcze zależy czy płatna, bezpłatna, dziennik, tygodnik) i osoby, która go prowadzi. Firma to rzeczywiście kolos, korporacja. Nie liczcie na to, że ktoś Was doceni za cieżką pracę, jeśli efekty nie będą biły w oczy i sami się nie upomnicie. Wycisną wszystko co mogą, zarobki jak to w mediach - mizerne. Porównywalnie tyle samo zarabia się w markecie. Praca dla pasjonatów, którym nie zależy ani na kasie, ani na rodzinie lub też dla przebiegłych, którzy się ustawią i zdobędą coś kosztem innych. Liczą się tylko wyniki, cyferki, człowiek jest na końcu. Korporacja jak dżunga - wygrywa silniejszy.
Adam 2016-05-11 22:50:20
@tape, a gdzie widziałeś to ogłoszenie, bo jestem zainteresowany, a nie mogę znaleźć. Ciekawi mnie jakie oferują warunki zatrudnienia, bo o atmosferze już trochę pisaliście :)
Zostaw swoją opinię o Grupa Media Regionalne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Media Regionalne