Opinie o Evolving Recruitment w Kraków

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolving Recruitment w Kraków

tomr Nowy wpis

a długo tam u ncih pracowaliście, jak to dokładnie wyglądało? szkoda, że teraz nie ma od nich nowych ofert pracy.

ja Nowy wpis

Na jakiej podstawie sądzisz, że firma funkcjonuje nieźle?

siwy Nowy wpis
@ja

Być może tam wrócę na krotki czas i jak tam jest teraz? Nadal syf jak kilka lat temu i SH rządzi i wmawia ludziom że zarobią fortunę? xD

Ola Nowy wpis

Niestety, jak pisze Gienek, cała działalność Evolving, to jedna wielka mistyfikacja i kpina- brak szacunku do ludzi, mobbing, kłamstwa aby przypodobać się potencjalnym Klientom itp.

na prawdę przydup*s S. nadal tam jest??? hehe.

@ja

Według ogłoszeń z Lubania on jest osobą kontaktową. nie mam kompletnie szacunku do tej firmy ponieważ zamknięcie krakowskiego oddziału i całego evolving w 2011 roku było mistyfikacją. wszystko bez zmian. s. ten sam. t.c. ten sam. g.z. ta sama tylko firma zmieniona żeby unikać podatków.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Evolving Recruitment? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Stylu i sposobu zarządzania raczej nie zmienią, tylko ludzi żal.(usunięte przez administratora)

gienek

czyli możliwe że s. też jeszcze jest tylko że np. w Lubaniu. także po prostu pewnie zmienili firmę z Evolving na opstalent, a partactwo i dziadostwo pewnie to samo co było. wcale bym się nie zdziwił.

siwy
@gienek

Gdzieś w 2012 chyba zmienili nazwę na Opstalent. Pan S. sam odszedł w 2013 w marcu i zaczął swoją działalność. Nie pracowało się źle ludziom, ale gdzieś w początku 2013 zaczęło to wszystko upadać, nieprzyjemne projekty typu wciskanie emerytom pożyczek, wałki na wypłatach i czekanie z wypłatami i firma faktycznie się zamknęła ale wiem że już znowu działają w Lubaniu. Ludzie tam nadal pracują. To typowa słuchawka na śmieciówkę, nie oczekujcie cudów, można dorobić co najwyżej.

@siwy

Czyli we Wrocławiu już nie działają? Pan T.C. nadal tam funkcjonuje? Wobec tego, poszli tą sama drogą co w Krakowie- niestety widać, że nie uczą się na błędach.

Tak-teraz są tylko w Lubaniu i nie wiem czy we Wrocławiu też.

gienek

A są tam jeszcze w ogóle? to całe opstalent też jest w Lubaniu?

o tak, pamiętam doskonale tę żenadę ze statystami żeby się przypodobać potencjalnym inwestorom. A potem kolejka do "kasy" po wypłatę. Gdyby nie żenujące podejście do ludzi i biznesu pana T.C, to może i by coś sensownego zrobił z tej firmy. Ciekawe jak im idzie w Lubaniu.

gienek

ten cyrk jaki on wyrabiał jak łapali jakiś wielki świetlany projekt, jak przyjeżdżał t.c z inwestorami boksy puste zapełniały się statystami i wszyscy udawali że pracują... ten ubaw z pana S. był bezcenny zawsze.

ona

Nie- już chyba Pan S dawno wyleciał, ale pewien nie jestem.

gienek

czy pan s.h.dalej tworzy tą firmę z panią g.z.?

ona

Czy ktoś się może orientuje jak tam sobie radzą Państwo C ze swoim wynalazkiem pod tytułem "OpsTalent"?

?

powodzenia więc.

Janek- nie wiem jak jest teraz z premiami, w przeszłości bywało różnie. Jeżeli tak bardzo Ci zależy na tej pracy, zatrudni się tam.

Chyba na każdym stanowisku jest tak źle. Na pewno na "słuchawkach". Na wyższych stanowiskach, nie wiem, ale jeżeli ktoś rozsądny byłby np. Team leaderem, to nie sądzę aby podzielał metody T.C. To on nadał tej firmie miano beznadziejnej.

Krótko mówiąc- ta firma to wielka porażka, nastawienie na szybki zysk, kosztem pracowników. Żadnego szacunku dla nich, brak perspektyw, wizji i strategii. [usunięte przez moderatora]

obawiam się, że nie są to jednostkowe przypadki- chyba, że ktoś się tutaj wypowie kto ma miłe wspomnienia z pracy związane ze sposobem bycia i zarządzania przez właściciela T.C?

Tez spędziłem parę miesięcy w evolvingu- żenada totalna, byle (usunięte przez administratora) pracowników na kasę nie dając im nic w zamian. A w tym nowym opstalent jest nadal ten szkodnik T.C.?

ONA1

Chociaż ktoś wkońcu prawdę napisał o byłym evolvingu. Nie polecam tam pracować. Popieram opinie. Spędziłam tam kilka mies. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Evolving Recruitment - Kraków

Evolving Recruitment
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

Evolving Recruitment