Opinie o Humax w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Humax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Humax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humax w Bełchatów

Ggg

Na ile na początku się dostaje umowę ?

@Sylwia

Z tego co dowiedziałam się na rozmowie po 3 mc dostajesz umowę na 6mc a później ma 9mc wszystkie przez agencję pracy umowa o pracę. Najniższa krajowa plus 300 za pełną frekwencję.

Mi spodobały się proponowane widełki płacowe 16000 - 18000 zł na stanowisku głównej księgowej. Obecnie szukają takiego pracownika i czy jakby mnie wybrali, to z miejsca na start dostałabym tę górną stawkę, czy ona jest dawana np. po okresie wdrożenia dopiero?

!!!! Nowy wpis

Co zalicza się do znęcania psychicznego? wyśmiewanie opinii, poglądów, przekonań, religii, pochodzenia, narzucanie swojego zdania, poglądów, stałe ocenianie, krytyka, wmawianie choroby psychicznej, izolowanie, kontrolowanie, ograniczanie kontaktów z innymi ludźmi, wymuszanie posłuszeństwa i podporządkowania, ... Wiele tych podpunktów jest stosowana w humaxie. Praca jest ok, ale kilka osób zapomina, że wszyscy jesteśmy pracownikami tej firmy, tylko na innych stanowiskach. Co nie oznacza, że jesteśmy gorsi i można odbierać nam prawa społeczne.

Majka Nowy wpis

A w biurze przy tym jaka jest atmosfera? kojarzysz może skoro tak się rozglądasz? Widziałam, że kiedyś do kadr i płac kogoś do Was szukano ale do teraz na takim portalu w kontekście pracy w biurze ofert brak. Są rotacje czy nie? ciekawa jestem czy załapałabym się na cos jeszcze do nowego roku. macie do tego okresu jakieś zmiany zaplanowane?

@Ruda

Dziewczyno to ty do WC chcesz chodzić co godzina? A może jeszcze dodatkowe wyjścia na kawę, zadzwonić coś zjeść...? A poza tym brygadzistki jeszcze nikomu nie odmówiły wyjścia do WC.

Tyle złośliwości z powodu jednej krytyki :/ Są jeszcze jakieś dobre powodu, by tu pracować, poza tym, że nikt nie robi nikomu problemu, by się wody napić, czy żeby pójść do toalety? Ile taka osoba na linii z dekoderami, czy z radioodbiornikami zarobi? I ile przerwy w pracy przysługuje?

Babcia

Pracuję tu od kilku miesięcy na olejnych stanowiskach. Dla mnie praca jest rewelacyjna. Współpracownicy i kadra zarzadzajaca bardzo mili pomocni wyrozumiali. Nie ma problemu z wyjściem do toalety czy do wodopoju. Serio jak się komuś nie chce pracować to w każdym miejscu pracy znajdzie problem.

Czemu tylko ktoś pisze o CA?? ale ok to może ja opiszę Mobis i liderke Magde B.. Stanowisko do czegoś zobowiązuje i to nie tylko w kwestii zarządzania ludźmi na linii produkcyjnej a lojalność tej Pani wobec innych jest tu daleko w tyle.. Chyba, że nie wiemy co to słowo oznacza.. ? To trzeba sobie zajrzeć do słownika.. Bo tak dwulicowe osoby nie powinny pełnić funkcji lidera. . Osoba, która obgaduje wszystkich brygadzistów, serwis i kontrolę włącznie .. Bardzo nieładnie.. :) i myślę, że jeśli firma będzie szukać zastępstwa za tę liderkę to i świetnie sobie poradzi jej mama! Wszystko zostanie w rodzinie :) co do liderki Marty K to też już pomalutku woda sodowa uderza do głowy.. Może żółty kolor tak działa? (usunięte przez administratora)

Dobrze ze ktoś zwrócił na to uwagę bo myślą,ze jak pracujemy na lini to nic nie widzimy i nie słyszymy i nie wiemy co kto i jak gdzie i po co A plotki rozchodzą się bardzo szybko i to nie tylko na mobis . Sciany mają i oczy i uszy,wszystko wszyscy widzą i wiedzą a jak nie wiedzą to się szybko dowiedzą, a to dawno powinno być opisane bo to co się dzieje to nieodpowiednie już nie wspomnę o obgadywaniu pracowników, to tak się dzieje jak ktoś ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i na wszystko sobie pozwala

Widzę, że forum ułatwia co poniektórym dostrzeganie cudzych niedoskonałości i trąbienie o tym. Zastanawiam się, skąd wśród pracowników firmy tak duże zainteresowanie cudzą pracą i cudzym życiem i czy, jak jeden ma do drugiego jakieś zastrzeżenia, to czy potrafi mu tu zakomunikować osobiście, bez świadków? W ogóle, co to za relacje i traktowanie się wzajemne występuje w tej firmie się zastanawiam? Choćby pod kątem ewentualnej pracy tutaj :/

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Humax? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Kierowniczke Eweline powinni zwolnić natychmiast, podły i zły człowiek, kompletnie nie profesjonalne zachowanie, lubi donosicielów i sugeruje się plotkami. Druga do zwolnienia to brygadzistka Magda B. Następny podły człowiek. Jeśli trafisz na jedną czy drugą to choćbyś był dobrym pracownikiem to i tak wylecisz, zawsze znajdzie się dobra koleżanka z linii, która wymyśli bzdury i doniesie do kierowniczki. Dopóki nie zmienią kierowniczki nic się nie zmieni

Czy firma Humax udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ggg

Na ile na początku się dostaje umowę ?

@Ggg

A to liczysz na więcej niż najwyższa krajowa????

@Ggg

Tylko i wyłącznie najniższą krajową od początku do końca umowy

Sylwia

A po tych 3 miesiącach na jaki czas podpisuje się kolejną umowę? Ludzie piszą tutaj, że nie da rady mieć więcej niż najniższa krajowa, ale powiedz mi bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam, nie da rady mieć więcej na umowie czy więcej w ogóle?

KANDYDAT

Siemanko mam zamiar isc sprobowac swoich sił w tym całym HUMAXIE jak cos bedzie nie halo napewno chetnie porozmawiam o tym w firmie jak i na forum . Pozdrawiam :)przyszly pracownik !!!!!!!!!!!

@KANDYDAT

A dostałeś już zaproszenie na rozmowę czy na razie tylko masz plany? Jeśli tak to powiedz, czy długo czekałeś na odpowiedź od nich po wysłaniu CV. I czy odpowiadają po rekrutacji każdemu o wyniku?

@Marta

W środę była rozmowa w piątek odpowiedź. Bardzo profesjonalne spotkanie. Mam nadzieję na stałą pracę.

U.K.D

Ta firma to (usunięte przez administratora) gdzie nie masz żadnych praw ludzkich, płacą najniższą krajową, nie wolno ci słabo się poczuć a już tym bardziej nie wolno iść na zwolnienie, kierowniczka Ewelina to zły człowiek,nie powinna pracować z ludźmi, a na pewno zarządzać nimi, wymyśliła kolejną bzdurę, nie zwolni pracownika nawet do lekarza, a jeśli już to musisz okazać zaświadczenie lekarskie. Żenada

@U.K.D

Przyniesiesz zaświadczenie że wizyta nie może być w innym terminie i godzinie to kierowniczka Ciebie zwolni, to taki kaprys starej panny która nie ma rodziny i problemów z tym związanych

Sylwia
@U.K.D

Dlaczego twoim zdaniem nie wolno ci się slabo poczuć i iść na zwolnienie? Każdy ma do tego prawo i raczej nie robi tego specjalnie i notorycznie. Co wtedy się dzieje kiedy czujesz się gorzej?

Natalia
@Sylwia

Oczywiście że masz prawo ale kierowniczka i menadżer tego nie tolerują

@Natalia

Znaczy co robią, jak reagują? Nie jestem pewna, co to znaczy, że tego nie tolerują. Zwolnili kogoś za chodzenie na zwolnienie lekarskie czy coś?

Mariola

Koleżanki twierdziły że jeśli będe dobrym pracownikiem i nie będe chodziła na zwolnienia to będe pracować. Jednak okazało się że to nie prawda, są natomiast życzliwe koleżanki które chętnie wymyślają bzdury i doniosą kierowniczce (usunięte przez administratora), a ta nie potrafi zachować się profesjonalnie i wieży we wszystko, zamiast zapytać brygadzistkę czy motylka o opinie. I tak po roku pracy, bez zwolnienia, bez minuty spóźnienia wyleciałam z dnia na dzień. Nie polecam pracy w humaxie. Pracownik czy się stara czy nie i tak jest nikim dla kierowniczki Eweliny , która kompletnie nie zna swoich pracowników no całymi dniami siedzi u siebie za biurkiem i pojęcia nie ma co się dzieje na hali. To ją powinni zwolnić!!!

MAN
@Mariola

Przede wszystkim droga Mariolu naucz się pisać bez błędów ortograficznych. Słowo "wierzyć" piszemy przez "rz" bo wymienia się ono na wiara. Do szkół nie chodziłaś???? A w kwestii pracy w Humaxie, to myślę, że gdybyś nie pajacowała z tym nagłym skokiem ciśnienia, oraz gdybyś czasem trzymała swój język na wodzy i wykazywała się większą serdecznością wobec innych pracowników- szczególnie z Ukrainy( pamiętasz z pewnością twoje odzywki i negatywny stosunek do jednego z Ukraińców) może do zwolnienia ciebie z pracy by nie doszło. Poza tym Humax jak każda firma rządzi się swoimi prawami, a te jak zapewne wiesz bywają czasem okrutne i niezrozumiałe dla obecnych i byłych pracowników. Tak jak nie ma ludzi doskonałych, tak nie ma też i miejsc pracy doskonałych. Absolutnie nie bronię Humaxa , bo też wiele rzeczy mi się tutaj nie podoba, ale przychodząc tutaj do pracy staram się nie pajacować i pracować ( i może dlatego pracuję... jeszcze) a nie bajdurzyć o dooopie Maryni, jak większość koleżanek na liniach. Chcąc zmieniać świat i innych zacznijmy od siebie samych. Życzę powodzenia i więcej pokory oraz szczęścia w nowej pracy.

@MAN

Błąd wyszedł przez przypadek, po drugie to nigdy nie wypowiadałam się źle na temat Ukrainy to jest kłamstwo!!!! A co do mojego zdrowia to Ty pojęcia nie masz co się wydarzyło i na pewno nie było moim zamiarem pajacowanie. Życzę zdrowia

Monia

Pracowałam bez zastrzeżeń, nie spóźniłam się ani minuty, ale pierwsze zwolnienia poszło na mnie, człowiek stara się jak może i zero docenienia. A dziewczyny co chwilę chodzą na zwolnienia i pracują. Gdzie tu sprawiedliwość

Monia

Ogólnie zwalniają bo nie ma pracy

Monia

Płacą najniższą krajową, warunki zależy na jakiej linii i kto jest brygadzistą

@Monia

A co to znaczy, że warunki zależne od linii? Czy w tych warunkach to też chodzi o np. benefity? Ale ja chciałabym jeszcze dopytać, czy można sobie te linie wybierać, aby iść tam, gdzie te warunki są ciekawsze i bardziej korzystne?

@Monia

Ale ty nie zostałaś zwolniona tylko nie przedłużyli Ci umowy. Pozdrawiam

@Karolina

Nie masz możliwości wyboru linii, benefity? Zapomnij

Zuzanna

Widziałam że jakiś czas temu firma szukała Specjalisty ds. Kadr i zastanawiam się czy aktualnie jakieś wakaty do działu HR tu są? Wyczytałam w starej ofercie że zarobki sięgały od 4 500 do 5 000 zł. Nadal takie stawki są realne? W ogóle atmosfera w tym dziale jest w porządku?

Praca ok ale czynnik ludzki słaby stoja za plecami 3 krolewny i oto tobie mowia jakbyś była powietrzem,niby ci pomoga a potem wyleciś z hukiem. FAłSZ I OBŁUDA jesli masz słabe nerwy omijaj z daleka to nie jest atmosfera do pracy .To dotyczy dekoderow, nie anten i aradia

Justyna

Aha... A nie macie do kogo iść i zgłosić jeśli faktycznie występuje jakiś niepoprawny stosunek wobec innych ludzi? jak to wytrzymują, ile stażu za sobą mają tutejsi rekordziści czy przekłada się to także na zarobki?

Zyta
@Justyna

W tej firmie nie ma do kogo iść, aby rozwiązać problem..... traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Patrząc na to, jeśli sama się zwolnisz to tym lepiej dla nich bo ,, (usunięte przez administratora) same się wyniosły" ????????????. Poprostu, jedni mogą dosłownie leżeć, a drudzy muszą zapiera....

Aleksandra
@Zyta

A próbowaliście w ogóle to zgłosić? Od tego zacznę. Czym ta nierówność w wykonywaniu obowiązków jest spowodowana? Wszyscy macie jednakowe wynagrodzenia?

dno

5 minut w pracy wystarczy by zniszczyć ci humor na cały dzień, taka mamy super atmosferę. Porozmawiać nawet chwile? NIE, Złe sie czujesz/jest ci słabo? NIE stoisz i robisz, po czym słyszysz ze jeszcze sprawiasz problem przy pracy :), Wyjść do toalety wtedy kiedy jest potrzeba? NIE Pęcherze trzeba mieć zaprogramowane na daną godzinę o której można wyjść :) Dział renówki z panią Małgorzata… DRAMAT wyliczanie czasu co do sekundy, krzyki, wieczny problem do wszystkiego. Tak samo dział pani M.B… Ciężka trafić tam tez na zaufana osobę, najpierw obrzuci cię brokatem, podziwiani po czym gdy tylko jest okazja ze nie ma cię w pracy miesza cię z (usunięte przez administratora) Mimo tego ze każdy jest równy i zazwyczaj wyrabiamy tyle samo godzin każdy ma inna wypłatę i do tej pory przyczyna tego nie jest znana. Premie zabierają za najmniejsza głupotę i przy każdej możliwej okazji. Praca sama w sobie po jakimś tygodniu, dwóch jest okej. Nie jest stresująca i łatwa do wykonania. Gorzej z ludźmi i cała prosperacją firmy. Panie kierownik zależy która ale tak czy siak żadna nie za bardzo.

Bogdan
@dno

Jeśli tak to wygląda, to może warto zwrócić uwagę osobom decyzyjnym na to, co Twoim zdaniem szwankuje? Daj mi też proszę znać, czy są wolne wakaty w firmie i ile na starcie mógłbym zarobić? Nie mogłem znaleźć żadnych ogłoszeń, ani info o zarobkach...

Sprawiedliwy
@dno

Już mam się ochotę zatrudnić jako tajemniczy pracownik i po miesiącu nie byłoby tych pań a cały zakład objęty zostałby kontrolą PIP. Myślę sobie, że spokojnie chyba ten miesiąc poświęcę.

@Sprawiedliwy

Ja pracuje tu 4 lata i nie miałam problemu z wyjściem do toalety. Oczywiście że jeśli motyl zastępuje jedną osobę to druga musi czekać. Ale na każdej produkcji tak jest. Ja osobiście polecam i zapraszam. Z pozdrowieniami dla MOBIS :-) Motylek

@dno

Skoro tak Ci źle to czemu nie pójdziesz do menagera lub poprostu się nie zwolnisz ??? Nikt cię nie trzyma. A w pracy też aniołem nie jesteś. Szkoda mi takich fałszywych ludzi jak ty. Nie pozdrawiam

@dno

Dziewczyno, czy Ty do pracy chodzisz pogadac, czy pracować? A problemu z toaletą nie zauważyłam dziewczyny zawsze wychodza, nawet zdarza się że do przerwy wychodzą po dwa a nawet trzy razy jak jest taka potrzeba. Praca OK. A na brygadzistke zawsze mozna liczyć, sama się o tym przekonałam jak byłam w potrzebie. Pozdrawia dziewczyny.

M.
@dno

Pracownik NIEZADOWOLONY z pracy może złożyć wypowiedzenie, prawda? To po co się męczyć, skoro tu wszystko jest aż takim PROBLEMEM? bo najwięcej do powiedzenia mają Ci, którym nie chce się po prostu pracować, albo liczą na to, że przesiedzą pół dnia..najlepiej jeszcze w toalecie... w drugą stronę to i zachowanie niektórych pracowników względem przełożonych też nie jest wcale w porządku.. Jeśli ktoś nazywa to DRAMATEM to powodzenia Ci życzę w innych firmach bo wszędzie są pewne reguły i zasady, którymi kierują się liderzy i których należy przestrzegać, nie wytykać błędy bo pracownik od tego nie jest, fajnie jest napisać, użyć czyjegoś IMIENIA i skoro miało się tyle odwagi to trzeba było i podpisać się swoim, obwiniać lidera o taką czy inną atmosferę, ukleić parę zdań bez ładu i składu wstawić na forum niż pójść, porozmawiać... No niestety i zawsze wychodzi na to, że to lider jest złym a pracownik dobrym.. A na Gosię zawsze można liczyć, zawsze jest pomocna i wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi, wiem bo nie pracuję tutaj od wczoraj i przykro jak się czyta takie komentarze.. Pozdrawiam Gosię i CA;)

Czy firma Humax kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

humax

nie

@humax

Serio? Skoro nie to tak to w praktyce wygląda, że zaprzeczasz?

Czy praca w firmie jest godna polecenia ? Mój kolega Marek pracuje na stanowisku inżyniera i bardzo sobie zachwala pracę oraz zarobki w tej firmie.

@Kandydat

A mówił odnośnie zarobków jakieś konkrety może?

Býły Pracownik..

Brak słów co do nie których osób i ich zachowań...

Lidia
@Býły Pracownik..

bedziesz tak miły i napiszesz cos wiecej , co masz na mysli ?

KaroLajna

Heeej mam pytanko czy w zakładzie odnajdzie sie jakas lajtowa pracka ? Tak żeby sie nie napracować ? Jakieś pare minutek coś tam podłube i hyc na kawke :P da sie tak ? Doświadczenia tez chyba mam troche jakas tam żaba kiedys itp itd .Pozdro dziubki czekam na info heeeej

Mała
@KaroLajna

Haha "parę minutek i hyc na kawkę" ???? dziewczyno nie w tej firmie. Tutaj kawkę popijają jedynie kierowniczka i brygadzistka przy biureczku a ty zapitalasz jak robocik. Chcesz się poopitalać to szukaj gdzie indziej

Wkręt14

Siema Polecam dział wkręcania śrub, niby nuda ale zakladasz na uszy suchawki i rura 8 godzin leci z bomby, mysle ze zostane na stałe, pozdrawiam cala ekipe

Pracownik produkcji

Praca sama w sobie bardzo fajna, przyjemna i nie jest trudna. Jednak nie da się wytrzymać psychicznie jesli nie jest sie pupilkiem brygadzistki to nic nie można załatwić i tylko się wyżywa. Taką brygadzistką jest Gośka. Niestety to dwulicowa osoba, ale brygadzistka Monika bardzo kochana i miła oraz wyrozumiała osoba. Wszystko można z nią załatwić stara sie zrozumieć kazdego i nie wyróżnia pracownikow traktuje wszystkich tak samo, a nie jedną lepiej drugą gorzej. Nie obgaduje nikogo jak juz cos mowi wprost. Kierowniczka Ewelina bardzo sympatyczna i również wyrozumiała osoba. Dużo mi pomogla i zawsze rozumiała. Brygadzistki najlepsze i takie od serca to Pani Iwonka, Asia, Monika reszta tylko chyba tam pracuje bo musi i się wyzywają na dobrych ludziach a ci co obgadują ich to pupilki. Ta praca jest dobra tylko dla silnych psychicznie słaba osoba nie wytrzyma i nawet moze miec jak ja mysli samobójcze. Nie polecam. Chyba ze beda tylko te dobre brygadzistki wtedy praca tu bylaby super ????

Zostaw merytoryczną opinię o Humax - Bełchatów

• Jak się pracuje w Humax?

Zobacz opinie na temat firmy Humax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Humax
2.2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Przemysłowa 4
    97-400 Bełchatów