Opinie o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BANCO SP.Z O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BANCO SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

ZENEK

anonim - 2010-04-30 17:05:00 Kolega KOLEGI - 2010-04-28 15:51:46 Kolega - 2010-04-22 12:29:26 Pracowalem jak w w tej firmie przez parę lat. Duzo się nauczyłem i pracę mile wspominam choc czasami bylo roznie jezeli chodzi o szefa (ale tak to jest z szefami). Fajni ludzie, koledzy z biura. Fajna ciekawa praca. Jak jest teraz - nie wiem. to było jakies ....5-6 lat temu. Widać po tej wypowiedzi z kim mamy do czynienia.Ten człowiek trzyma stronę właściciela .Ludzie pracujący w tym [usunięte przez moderatora] pracy wiedzą o co chodzi.Praca urągająca ludzkiej godności . POZDROWIENIA DLA BURAKA Chyba nie do konca jest jak piszesz. Nie trzymam strony właściciela. Prace zacząłem tam w 2001 roku i wtedy bylo poprostu inaczej (pracowalo tam okolo 15 osob) niz teraz z tego co wiem. Doswiadczenie tam zdobyte było bardzo cenne z perspektywy czasu. A Zenek jakiegos maila by mógł podać ;-) Nie to jest po prostu chore.

kolega - 2010-08-13 13:20:41 Wlodek jest fajny! Nareszcie ktoś napisał coś .

rozważam - 2009-12-11 21:40:35 czy możecie napisać coś więcej o tej firmie i o pracy na magazynie Luzik spoko oko.

Renata

PULMAN - 2010-08-17 17:08:09 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. Musiałem się w końcu zwolnić bo rozpił bym się na śmierć. Z takim łojeniem się jeszcze nie spotkałem.Obecnie leczę się alkoholowo.Powodem był kompletny brak dyscypliny ,jak jest tam teraz nie wiem i nie chcę wiedzieć. Bardzo dobrze zrobiłeś ,zdrowie jest ważne.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BANCO SP.Z O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Włodek - 2010-08-21 15:07:07 Byly pracownik - 2010-08-15 11:44:59 Popiszcie jeszcze troche ciekawych rzeczy. Dawno sie tak nie ubawilem jak czytajac te komentarze. Chociaz to w sumie nie jest smieszne ... Sam napisz coś śmiesznego ,były śmieszny pracowniku.Pośmiejemy się razem buhaaaaaaaaa. Ale zaraz gdzie są te koła.

Włodek

Kapitan bomba - 2010-08-14 19:12:54 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. No teraz szkoda gadać.Rozglądam się za nową robotą. Jak coś znajdę rzucam natychmiast. Kapitanie bomba mam dla ciebie robotę.Zgłoś się do saperów armia potrzebuje .

ZENEK

anonim saluto - 2010-06-10 22:16:27 Skoro kolega (czyżby pan M. ??) pracował od 2001 to na pewno były inne realia mniej ludzi, bardziej rodzinnie, mniejsze problemy. Nawet zdarzały się imprezki firmowe. Teraz to już nawet prezes na święta nie składa życzeń ;) nie mówiąc o paczce ;) hahaha Teraz więcej ludzi, bezsensowna niczemu nie służąca hierarchia i znacznie większe problemy. Ta firma potrzebuje managera z prawdziwego zdarzenia który potrafiłby poustawiać ludzi i organizację pracy inaczej nigdy się nie rozwinie na większą skalę i pozostanie rodzinną firemką. Nie to jest porostu chore.

Listwa

saluto alkocholiko - 2010-04-30 16:51:17 Siemka Zenku. Forma sprostowania: Janusz nie jest Szefem Produkcji ale Kierownikiem Produkcji, następcą twoim jest szanowny kolega Piotr z malarni :) Oczywiście pozdrawiam wszystkich byłych pracowników jak i obecnych. Ale tak na poważnie , dużym plusem tej firmy jest fakt że wypłata jest na czas jaka by niebyła ale na czas, minusów jest znacznie więcej choćby chaos i nerwy jakie przy tym panują. brak menadżera produkcji który by nad tym zapanował. Zakład ten mogę polecić wyłącznie osobą o żelaznych nerwach, bądź P Adamowi Słodowemu ZRÓB TO SAM ( a najlepiej za 5 zł) Ps. pamiętajmy o tym że To są dopiero ludzkie dramaty,czytam i się wzruszam.

LOLO

Mniej cwany - 2010-08-14 19:28:21 Fajni ludzie ,fajna ciekawa praca. A to ciekawe.

Colgate

anonim - 2010-08-02 18:46:35 anonim - 2010-07-25 19:45:37 Najważniejsze że jest praca i są zamówienia.Ludzie mają jeszcze gorzej a robią.Rodzinę trzeba z czegoś wyżywić reszta się nie liczy. Takie mamy czasy. Jest tak a nie inaczej.

PULMAN

Patryk

Kapitan bomba - 2010-08-14 19:12:54 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. No teraz szkoda gadać.Rozglądam się za nową robotą. Jak coś znajdę rzucam natychmiast. Kapitanie Bomba czas opuścić tonący okręt.Z tego co wiem szczury robią to pierwsze.

FRANC

RUDOLF - 2010-08-14 18:49:59 zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Nie bądź taki cwany i bądź mniej zainteresowany a dobrze na tym wyjdziesz. Ty ale trzym klapę co nie.

GULIWER

anonim - 2010-08-07 16:04:58 pracownik - 2010-07-24 08:30:15 Pracuje w BANCO.Czasami jest ciężko ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.Nie ma co narzekać a co do kierownictwa to jest jakie jest.Takie mamy czasy ,trzeba zacisnąć zęby i robić.Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Tu przychodzi się pracować a nie obijać. Wielki pracuś się znalazł.

Byly pracownik

Mniej cwany

Fajni ludzie ,fajna ciekawa praca.

KONTROLNY

MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Podziękuj konfidentom którzy cię sprzedali.

Kapitan bomba

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO SP.Z O.O - Rusocin

• Jak się pracuje w BANCO SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BANCO SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BANCO SP.Z O.O
1.4/5 Na podstawie 316 ocen.
  • Gdańska 16
    83-031 Rusocin