Inkspot

Olsztyn

Opinie o Inkspot

XM 2012-07-11 16:07:14
Pracowałem w Inkspocie przez kilka lat jako technik. Jakoś dziwnie nikt na mnie nie donosił, przynajmniej nic o tym nie wiem. Mogę zaszokować jeszcze bardziej.... przez prawie 5 lat pracy co roku wykorzystywałem cały urlop i nikt mi z tym problemu nie robił. Zarobki jak na Olsztyn normalne. Ciekawe , w której z olsztyńskim firm jakieś ogromne kokosy? Rotacja? A gdzie jej nie ma? Teraz pracuje w niby renomowanej firmie informatycznej i tu dopiero mam problemy z zapamiętaniem ludzi, zmieniają się co miesiąc. A że właściciel wyzyskujący? A może po prostu wymagający! No cóż nie kojarzę kapitalisty, który z chęcią by płacił za 8 godzin plotkowania przy kawie. Oj ludziki.. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA! Uważam, że w inkspocie było całkiem spoko. Pozdro dla starej ekipy
jack 2013-11-07 17:33:57
TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Revenge 2014-04-18 17:36:47
Powiem krótko i na temat, ktokolwiek szuka pracy niech omija tą "firmę" z daleka. ( usunięte przez administratora ) Wszędzie będzie wam lepiej.
lilio 2014-07-07 10:28:10
ludzie? zależy kto trzeba wiedzieć z kim i oczym gadać bo co niektórzy donoszą.
kanarek 2015-02-14 16:13:16
a czy a w tej firmie oferują umowę o pracę czy zlecenie ..i dlaczego Revenge trzeba omijać tą firmę z daleka co tam takiego sie dzieje ze nie warto aplikowac do nich ... bo wiadomo ze na rozmowie stres daje sie we znaki poniewaz kazdy chce dobrze wypaść przed pracodawcą jakies podpoiwedzi w tej kwestii mogę liczyć?..
była 2015-02-17 09:18:30
Płace są różne. Zależy gdzie trafisz. Zatrudniają na umowę o pracę. Nie ma śmieciówek i to jest plus. Ludzie ok poza małymi wyjątkami. Jak wszędzie... .
olikx 2015-07-16 18:52:56
Niby poszukiwani są wciąż ludzie ale przyznam szczerze, że od dawien dawna przeglądam strony z ofertami pracy i nie widziałem żadnej oferty pracy do nich więc nie wiem skąd niektórzy wnioskują, że co i rusz jakieś rekrutacje robią. Chyba, że są to jakieś rekrutacje ukryte to by wyjaśniało te nieścisłości.
Zostaw swoją opinię o Inkspot - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inkspot