SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e

Opinie o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e

ktos 2009-06-29 11:22:25
szkoda czasu
do.mi.nicka 2010-08-25 18:36:43
Gorszej firmy w powiecie oławskim nie ma. Zapytaj znajomych którzy tam pracowali.
Tomcio 2010-10-14 19:16:50
Jakie u was zarobki na linii?-stawka brutto/
szykan/inwigilator 2010-10-14 19:31:46
Jesteś chętny do tego syfu? 2200 zł brutto a jak będziesz tyrał ostro świątek piątek i niedziela to łykniesz 2200 netto + stres .
anonim 2010-10-25 11:22:42
FirmaSIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz Laskowice. zamieszcza ogłoszenia co miesiąc tylko po to by pokazać jak firma się rozwija, na stanowisko inżyniera jakości pani (Usunięte przez moderatora) prowadzi fikcyjną rekrutacje, prosze nie wysyłajcie zgłoszeń i nie robcie sobie nadziei
otoja 2011-01-13 20:39:06
co ty piszesz? jakie 2200 netto? Pogielo cie? Takie pieniądze się ma po 5 latach pracy, dlugim miesiącu z 2 setkami!!!! NIe wprowadzaj ludzi w błąd!!! Chyba, ze sam prowadzisz rekrutacje i chcesz sciagnac naiwniaków?
:) MAJOWY 2013-05-12 09:06:41
Ludzie nie narzekajcie...Widocznie nie pracowaliście w gorszych warunkach, ja pracowałem i mam porownanie jak jest w innych firmach - w simoldesie nie jest najgorzej... Można pracować bezstresowo - to jest najwazniejsze,
ekipa Bat 2013-05-16 19:28:09
nie jest żle dobry zakład
Nowy :D 2013-06-10 11:28:41
Jak dla mnie praca w simoldesie nie jest zla, Wręcz odwrotnie, Robić trzeba - tak jak wszędzie, Trafiłem na fajną ekipę, myślę że tworzymy dobry zespół.Liderzy super, kierownik produkcji Pedro fajny i w porządku czlowiek.
Nowy :D 2013-06-15 10:32:27
Anonim - Ja zarobiłem pierwszą wypłatę 1200zł. To nie jest dużo, ale może po 3 msc coś się zwiększy. Zalezy gdzie trafisz, na magazynie można zarobić duzo bo są nadgodziny. Cenie sobie, że pracuje bez stresu, spokojnie w miłej atmosferze.To jest bardzo dużo, a pięniądze może z czasem będą większe, czas pokaże.
Nowy :D 2013-06-16 11:42:36
Nadgodziny nocne są więcej płatne.
nick 2013-07-24 23:21:28
to ile mozna wyciagnac juz na umowie na stale??
robol1200 2013-07-29 18:16:52
as 2013-11-01 18:09:20
zacnie czy nie?
tomek 2014-02-11 20:14:24
Witam wszystkich. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu.
Ciężko? Jak kierownictwo tego działu - do wytrzymania ?
Dzięki za info. Pozdrawiam.
Rob 2014-02-14 07:43:46
Witam,

Szukam pracy jako Ustawiacz maszyn wtryskowych podpowiedzieć ile można zarobić w SPP na h na takim stanowisku.? Mam 5 lat doświadczenia ,pracowałem w Valeo(usunięte przez administratora)ale tam lipa 2500 brutto max
Pozdrawiam
Kamel85 2014-03-27 16:05:47
Czy orientuje się ktoś może czy nie szukają kogoś do Simoldesu na chwilę obecną, pracowałem teraz przez pół roku w podobnej firmie w kontroli jakości, niestety jest kiepsko z dojazdami.
vanessa 2014-06-04 11:06:03
słyszałam ze tam nie ma przerw w simoldesie prawda to? jak tam wygladają przerwy? proszę o odpowiedz
nowy 2014-06-06 17:42:13
ogulnie poraszka .brak przerszczegania przepisow bhp i ppoż .jest wlączony alarm ppoż pali się maszyna żaden pracownik nie ucieka na zewnącz tylko dalej pracuje dlaczego bo się boi o prace .tam niechodzi o ludzi ale tylo o to ile zorbjono sztuk i czy niejest zamalo.poprostu dno ;newjem dlaczego tak polacy tak dają sobą pomjatać.i czy ktoś się za to weżmje.
rabarbar 2014-06-26 10:31:42
Ja akurat chwalę sobie pracę w tej firmie. Fajni ludzie, dobre pieniądze - po okresie próbnym, ale tak jest wszędzie. A tutaj przynajmniej jest stabilność zatrudnienia i można sporo wyciągnąć na nadgodzinach.
kandydat 2014-08-06 11:19:15
Na nadgodzinach które są tylko na produkcji i to nom stop sobota niedziela więc człowiek tam 7 dni w tygodniu siedzi w pracy.
stary 2014-09-20 12:42:31
pracuje tu 7 lat i szukam nowej pracy.dlaczego -bylem liderem na magazynie i zrezygnowalem 300 zl wjęcej nie opłaca się.kiedyś było lepiej wjęcej czasu ale teras czasy tak są wyśrubowane rze nowi niemający dośwadczenia nie wytrzymują i zwalniają się za te pieniądze ja tesz bym nie pracował niech yuljio sam sobije robi .a bhp nędza brak
marek 2014-09-28 14:25:21
usłyszalem że liderzy mają dostać 200 zl podwyżki ale za co ,hyba za kapowanie bo nic wjęcej nie robią .łarza i tylko plotkują.ja bym dal podwyżke pracownikom na produkcji i logistyce bo jak oni nie będą pracowac to po simoldesie a co z tego co słysze to niektuży szykują się do zwolnienia i poszukiwania lepszego zarobku nawet do wyjazdu
marek 2014-09-28 14:26:00
stary 2014-10-05 17:39:29
miala być impreza na 10 lecie firmy ale nie wypali dlaczego bo fizyczni odmuwili obecnosci bo dojazd na wlasny koszt to za durzo biuro mialo dojazd za darmo apracownicy mieli dojechać na wlasny koszt ptytam się gdzie sa zwjązki zawodowe tam ich niema oni są tylko dla dyrekcji o pracownikach nie myśla sa na stanowiskach i fizycznych mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taka jest prawda ja bym iach na kopach wyjebal z zakładu .
magda 2014-11-04 12:38:51
praca jak praca, można sie przyzwyczaić, ludzie? zależy na jakiej zmianie, liderzy chodzą jak chcą, mają wszystko i wszystkich w dupie, kierownicy hahah to temat tabu, potrafią grozić ci prosto w oczy że cie zwolnią, jeśli nie przyjdziesz na 'setke' to skaczą do ciebie z mordą, mieszają cie z gównem, a jak już sobie pozwolisz to masz przechlapane. są przypadki że osoba jest ogarnieta, radzi sobie na każdej formie, a i tak z 'zazdrości' dostaje kopa w dupe, jeśli jesteś kobietą to nawet się tam nie pchaj, a jak już to nie wyglądaj lepiej niż kierownicy. faceci trzymają tam górę, ale również nie mają lekko, brak jakiegokolwiek rozwinięcia sie w tej firmie ponieważ kierownik twierdzi, że cie nie 'puści' na lepsze stanowisko. przerwy? w innych zakładach jest ok5,20,5. tam i owszem masz 20 ale liczy sie odkąd odejdziesz od maszyny (porażka) no i oczywiście nie wiadomo kiedy pójdziesz na tą przerwę, dlaczego? ponieważ ludzi jest do zmienienia ok 40, a zmieniająca 1, bo 2 inne (na wniosek kierownika) ZAMIATA HALE. KPINA W ŻYWE OCZY. nie polecam.
mały 2014-12-13 18:13:50
chcecie się dowiedzieć jak się pracuje w simoldesie - coraz szybciej .wjęcej.ciężej.gonia jak psa aby wjęcej i więcej wyprodukować,podwyrzek brak.jak wyrobisz lata to masz .l700-do 2200 ale na magaynie ,na produkcji lipa .ja bym się nie przyjmował szukałbym innej pracy.
marek huwer 2015-02-01 15:42:20
pracuje tu kilka lat jestem liderem .swuj awans zwdzienczam swoim punktowani em jak chcesz tak awansowac to musisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aco do racy to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja mam plusy to mam luz pluy niema .pojebanna firma niepszyjmujcie się
TL 2015-04-16 16:57:35
Chłopie TY jesteś tam liderem ? O zgrozo TY nawet pisać nie potrafisz walisz błędy z błędami mimo, że pisownia ci się podkreśla. Zastanawiałem się czy nie spróbować ale jak tam takie bystrzaki pracują to ja chyba podziękuję.
czesio 2015-11-09 14:23:37
Szkoda życia, już lepiej chodniki zamiatać
kicia 2016-02-02 20:16:33
czy ma ktoś mejla do simoldesu bo potrzebuje wyslać cv
inkos 1970 2016-03-03 15:23:13
JEST super jak masz dobre układy z kierowniczka , kupujesz u niej z katalogu .
To nawet buble przestoju z 2 godz każe Ci wpisać 30 min . buble się kurcza np. 30 na 5 . Przechodzi i nie widzi , ze jesz przy maszynie Jak palisz z nią to mozesz nawet w namiocie stanąć i zapalić nic nie powie.Na łatwe formy cie postawi .Dyrektorzy wieża jej na słowo . nawet nie dochodzą praw pracownika.A jak kaze ci wchodzić co 55 sek do maszyny po detal to masz gwarancje zatrudnienia .
inkos 1970 2016-03-03 15:24:12
JEST super jak masz dobre układy z kierowniczka , kupujesz u niej z katalogu .
Inka 1970 2016-03-08 07:56:54
Zgadzam się w 100% wogle to wychodziłam z podziwu jak oni mieli wysyłki chyba z natury - Z oględzin magazynu ,: bo na tablicach 100 % a fizycznie maszyna miała awarie 1-2 godz lub bubli 30 a wpisane 4 szt lub nie wpisywane przerwy 20 min a ludzi się wysyła . Uczą na innych formach tych , którzy zaraz się zwolnią CI co chcą pracować się nie szkoli bo nie pasują do grupy , za dużo by widzieli i nie dali by się manipulować
datA 2016-05-02 08:47:11
bzdury piszecie, tak różowo to nie jest. Umowa przez pośrednika 8-12 miesiecy w święta pracujemy za dni wolne oddane kiedyś tam stawki od 11.3 do 15.4 cora wiecej ukraińców, bierzesz na żądanie tracisz premię
datA 2016-05-06 07:52:27
o, widzę że HR dzielnie pracuje. Tłumy chętnych przed bramą się skończyły?
datA 2016-05-06 23:11:41
o, pani agniszka cz.wzieła sie do roboty?szkoda,że tylko na forum
Wroc 2016-05-30 18:36:21
Znów szukają Automatyka i Elektromechanik. Dziwne że trzeba nowego pracownika co 6 miesiecy.
pierdek 2016-06-24 20:12:37
Praca jest ciężka.Zabieraja całą premię za urlop na żądanie. Ludzie zapierdalaja jak osioły. I najważniejsze żeby nie było postojów!!
pierdek 2016-06-25 14:24:41
Nie.
::::::::;; 2016-06-25 17:17:30
Co ty piszesz , Kodeks pracy jest jeden dla wszystkich pracodawców ,
To my nie znamy naszych praw ( jak analfabeci dajemy sie wykorzystywać - zastraszać zwolnieniem )
dka 2016-08-03 22:47:30
Ale wiadomo kiedy pojawią się u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, bo przecież relacje się opierają na przyjacielskich relacjach.
Zostaw swoją opinię o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e