Opinie o Madas Sp.z o o. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Madas Sp.z o o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Madas Sp.z o o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madas Sp.z o o. w Krosno

Magda Nowy wpis

Firma krzak! Cóż tego, że pensje na czas skoro są głodowe na 2018 rok 1550 zł podstawy bez pramii a jeśli już dadzą to 200 zł. Przeszukiwanie szafek pracowników, kazanie zapłacić za np. własne produkty typu herbata expresowa, kawa itp. przyniesione z domu z poza ich sklepów delikatesy centrum bo się nie zabrało paragonu aby okazać panom kieronikom. Kierowniczka regionalna Pani Dorota stosuje mobbing jakich mało - warto by było zgłosić tą firmę do PIP tak samo jak Panią Dorotkę oraz innych jednostek typu sanepid. Rzeczy po terminie rozrywane są z paczek i sprzedawane na wagę, stare lady pod wędliny są pordzewiałe szkoda opowiadać to trzeba niestety przeżyć lecz nikomu tego nie życzę ani nie polecam pracy w delikatesy centrum kierowanych franczyzną przez tą spółkę Krzak. Prezes z żoną (pani Dyrektor, która kiedyś pracowała na sklepie jako zwykły pracownik ;) przecież muszą mieć na nowiutkie Audi q7 za ponad 500 tyś złotych a pracownikom zabiera się premie i wypłaca żałosne wypłaty za pracę ponad normy godzinowe.

Rolandi Nowy wpis
@Magda

Dokładnie. Wszystko co powyżej to prawda i w imieniu grupy ludzi, byłych pracowników podpisujemy się pod tym obiema rękami. Jest rok 2023 i nic się nie zmieniło. Jest tylko gorzej. Nie wiem czy pani "dorotka" to ta o której myślę i czy region Polski to ten, ale bardzo możliwe. Osoba ta, "kierownik" powinna zgłosić się na leczenie. (usunięte przez administratora)stosowany jaki praktykuje to jak nic nie powiedzieć. W sklepie panuje bałagan i niesprawiedliwy podział obowiązków. W sklepie "rządzi" klika starych pracownic które robią co chcą, nowe osoby, których rotacja jest straszna, traktuje się jak (usunięte przez administratora) Na szczęście ta przygoda już za mną. Polecam pracę w sklepie delikatesy centrum jeśli ktoś ma ochotę docenić wszelkie inne prace jakie miał do tej pory, a które wydawały mu się złe.

Artur Nowy wpis

@dariusz i jak sobie radzi? Maja może wolne miejsca ?

sok Nowy wpis

no n kierownikow nie ma rady, nie z kazdym si da lubic, wazne zeby sie tolerowac, ale najwazniejsze ze pieniadze na czas i firma uczciwa, co teraz czesto jest watpliwe w tych czasach

malwina

Pracowalam w tej firmie 9 miesiecy, uczciwa placi na czas, w zasadzie zalezy na jak trafi sie kierowniczke ale nie narzekalam.

logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Zatrudnimy betoniarza