Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

mefedron

prezes na teneryfie,teraz obowiązki dyrektora pelni Dynek.

Czy szogun nadal popyla po hali tym swoim segway-em ? A Artur W. nadal jest zmianowym ?

robol

Renia tyleczkiem zakreci i odrazu pracowac sie chce:D

Realista

Wszyscy inteligentni już dawno w tej firmie nie pracują, pozostali ludzie bez ambicji i bez chęci polepszenia swojego losu. I nie piszczcie ze nie ma innej roboty, tylko przyznajcie ze jesteście porostu zbyt leniwi żeby się za nią rozejrzeć.

wow
@Realista

Robota jest wszędzie ale najlepsza jest w Bd art a ciebie z tond (usunięte przez administratora) i teraz się podniecasz

Ja jestem REALISTA
@Realista

zazdroszczę Ci że,że Ty ,,porostu''taki inteligęntny i masz teraz dobrą pracę,a my tacy nieszczęśliwi,Na ból głowy weź NIEPIEDROL,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
STOP marketing

hahhaaha w ogłoszeniu o pracę piszą że "należą do grona największych na świecie polskich producentów". Dobre to: firma jest jednym z największych NA ŚWIECIE POLSKICH producentów.Chyba juz któregoś marketingowca pogrzało całkowicie do końca.... Najwiekszy na świecie polski producent :)))) Jakby jakiś cieć nie zrozumiał sensu wpisu to albo firma jest jedną z największych na świecie albo jedną z największych w polsce. A nikt po za nimi nie określił firmy jako jednej z największych na świecie polskich firm....

))))
@STOP marketing

Wszystko się zgadza ta firma to największe (usunięte przez administratora) na świecie.

cieć
@STOP marketing

nie rozumiem

mati

sama se rozpieprzyla (usunięte przez administratora) nie da pies nie wezmie.

???

Piło się i pije.... A czasami ktoś jest zmarznięty i wygląda jak wygląda... I zapomnieliście, że kawa rozpieprzył zaręczyny pewnej małolacie...

Trampek

Kozak nie kozakuj to dobry z ciebie cwaniak

$$$$$

Były kto ma chody ten ma lżej zapamiętaj to sobie

byly

Dinek przychodzil codziennie nawalony do roboty i zadnemu kierownikowi to nie przeszkadzalo,a mi raz sie trafilo i zaraz mnie zwolnili caly bd art.

]]]]]

Zostawcie Dinka w spokoju niech chłopak w spokoju piwo pije pod sklepem

....

Dinek Stefan w porównaniu do ciebie cos robi,i nie przychodzi dzien w dzien pijany do pracy.

--------

A czemu podpisujesz się "dinek"?boisz się ujawnić ....

wszechwiedzący

Ewa S podpierdzieliła kiedyś do kierownika ludzi z małej hali, że na nocnej zmianie spożywali duże ilości alkoholu a co najlepsze pił z nimi jej chłop na którego temat słowa kierownikowi nie powiedziała

dinek

Stefan stary komunisto, idź już na emeryturę, bo ludzi zamęczysz!!!

???

to jak sobie nie pozwolisz aby ci gruba tyłek obrabiała to jej to powiedz a nie piszesz. chyba się jej nie boisz?

!!!

ja sobie nie pozwole aby gruba obrabiala mi tylek za plecami,jesli komus to nie przeszkadza to jego sprawa.

???

Żal ludzi którzy tu wypisują głupoty. Widocznie za mało pracy macie? Każdy kto pisze na innego, chce ukryć swoje błędy i wybryki. Pozdrawiam załogę BdArt.

Pupcia

Hej murzynki :-) co tam słychać w bedearcie? Kiedy podwyżki?

kolonel

Haha na to forum to już chyba cały zakład zagląda,na każdej hali o tym gadka.

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.