Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

?

Zarobki masz mniejsze,bo pracujesz za podstawowe wynagrodzenie,bo niemasz premii i dodatków jak stali pracownicy,a w ustawie musisz to mieć,więc gdzie są te pieniądze? pomyśl sam.

allan

a w gliwicach leca sobie w nie powiem w co rekrutacja do firmy na strefe na niby przechodzisz dwa etapy rozmow i czekasz jak sie dopytujesz to okazuje sie ze rekrutacja zamknieta a co chwila nowe ogłoszenia daja na to samo stanowisko firma dno udaja ze cos robia nie warto chodzic do nich na rekrutacje

M.Z.

BYŁEM DWA RAZY NA ICH KONTRAKCIE I NIC MNIE NIE WYROLOWALI ,MAM O FIRMIE DOBRE ZDANIE ,JAK BĘDZI TAKA POTRZEBA TO POJADĘ OD NICH ,PIERWSZA SPRAWA TO TRZEBA OD SIEBIE COŚ POKAZAĆ A POTEM WYMAGAĆ OD NICH

?

tylko że pracując przez takie agencje jesteś pracownikiem drugiej kategorii,latasz ze stanowiska na stanowisko,masz mniejszą wypłatę o ok 30%, nic nie dostaniesz na święta,żadnej premi,nawet ubranie robocze dostaniesz używane,lub jeżeli agencja da ci nowe,to potrącą ci to z wypłaty,masz tylko robić i cicho siedzieć bo kolejnej umowy możesz nie dostać,a po 18 miesiącach podziękują ci za współprace.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zainteresowany albo i nie

Ale prawda jest też taka że firmy teraz to głównie zatrudniają właśnie przez tego typu agencje. Wolą mieć taką agencję niż osobę od rekrutacji

iza

Znacznie się zepsuło. Dziwnie zarobki są coraz niższe...Co gorsza nie można liczyć na koordynatora w żadnej sprawie. Może to celowe działanie dla zniechęcenia i zatrudnienia nowej ekipy? Podobno po 1,5 roku pracownik ma być już zatrudniony na warunkach niemieckich,a to się firmie nie opłaca!

Artur Ragan

Witam Wynagrodzenie składa się z 2 części: płacy zasadniczej oraz delegacji. Wynagrodzenie za dany miesiąc, wypłacane jest w kolejnym miesiącu – czyli osoba, która wykonuje pracę w styczniu otrzymuje wynagrodzenie za wykonaną pracę w lutym: do 10-tego wypłacane jest wynagrodzenie zasadnicze, natomiast delegacja wypłacana jest do ostatniego dnia miesiąca lutego. Taki tryb jest powszechnie stosowany przy delegowaniu pracowników za granicę. Stosowny zapis na ten temat jest w umowie o pracę, którą każdy pracownik podpisuje po zapoznaniu się. Taka informacje jest wcześniej przedstawiana kandydatom na rozmowie kwalifikacyjnej i każdy podejmuje decyzję, czy mu to odpowiada czy nie. Pozdrawiam Artur Ragan

ja.

Priorytetem jest terminowa wypłata,dobre sobie,a na reszte wypłaty trzeba czekać kolejny miesiąc,i to bez odsetek.

Artur Ragan

Witam Jeżeli okaże się, że popełniliśmy błąd, wyrównanie jest przelewane razem z najbliższą wypłatą. Z poważaniem Artur Ragan

Artur Ragan

Witam Co miesiąc naliczamy wynagrodzenia dla 4 tysięcy ludzi w 4 krajach Unii. To naprawdę spora operacja, podczas której trzeba przeanalizować mnóstwo informacji. Poza podstawowym zbiorem danych, jak ewidencja czasu pracy trzeba wziąć pod uwagę między innymi nadgodziny, nieobecności, dni wolne w danym kraju, itp. Nieuniknione, że co pewien czas dochodzi do pomyłki. Przyjęliśmy, że priorytetem jest terminowa wypłata i to jest najważniejsze. Każda wątpliwość co do wysokości wynagrodzenia, jest wyjaśniana indywidualnie. Z poważaniem Artur Ragan

?

zatrudnij się w Workexpress,to przekonasz się na własnej skórze,to tyle na temat,bo potem będzie że oczerniam WE,potem zobaczysz czy negatywne opinie to prawda,czy oczernianie WE.

xlcd

Te wszystkie pozytywne komentarze to piszą sobie ludzie z Workexpress na polecenie z góry,hihi żenada i tak ludzie wiedzą swoje co jest grane w tych zasranych agenturach.

Łoś

Sprawa (rolowania) dostajesz umawę i CZYTASZ !!!!!!!!!!.,dopiero się decydyjesz albo nie .Byłem świadom tego co podpisuję i nie wmawiaj komus że nie wie co robi bo myslę że gdyby nie koniec budowy to z przyjemnościa bym dla Worku pracował .POLECAM Z

hooy

napisz dokładnie o kogo chodzi i na jakim magazynie,a jak nie to nie oczerniaj

Artur Ragan

Witam Proszę przesłać konkretne informacje na adres: (usunięte przez administratora) lub mój:(usunięte przez administratora). Wskazanie, kto i czym uchybił swoim obowiązkom pozwoli uniknąć błędów w przyszłości. Publikowanie anonimowych pomówień to wyłącznie dowód tchórzostwa. Z poważaniem Artur Ragan

Artur Ragan

Witam obecnie nie prowadzimy naboru do programu stażowego. Z poważaniem Artur Ragan

Artur Ragan

Witam Od 2010 działa Rzecznik Pracownika Work Express. Jego domena to kontakty z pracownikami zgłaszającymi wątpliwości, co do kwestii formalnych, związanych z organizacją procesu zatrudnienia. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie w zakładce CSR. Z poważaniem Artur Ragan

Artur Ragan

Szanowni Państwo Zachęcam do zadawania pytań o współpracę bezpośrednio. Można to zrobić za pośrednictwem formularza na naszej stronie, napisać do Rzecznika Pracownika WE: (usunięte przez administratora)ub do mnie bezpośrednio: (usunięte przez administratora). Jest mnóstwo sposobów poza tym forum, gdzie jak widzę zawsze można liczyć na anonimowe pomówienia autorstwa osobników, którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z naszą firmą. Po prostu obrzucanie innych błotem daje im satysfakcję i pozostaje życzyć im zdrowia. Z poważaniem Artur Ragan

Spoko ,nie jest źle

Łoś

pracowałem dla tej firmy trochę czasu we Francji.Co do kasy zawsze się zgadzało i nigdy nie dostałam po czasie i to jest największy plus tej firmy.Pozdrawiam Z

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express