Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

nowy

to WORK jest jeszcze na NEUMARKT .CZY TO JUZ phh Ciekawe co na to pracownicy

nowszy
@nowy

Jakie PHH ? To nie można już z Workiem jechać na Neumartkt?

nowy
@nowszy

pewnie mozna tylko nie wiadomo na jak długo i czy nie skonczy sie to jak w gallinie

nowszy
@nowy

Dzięki, będę do nich dzwonić. Ale co to to phh? Inna agencja? Gdzie mają biuro???

pyra
@nowszy

HGW nie maja biura ani strony

gicio

Co to,nabór na neumarkt?Rewelka,jakie mają normy,bo w Gochsheim było 200,hahaha,śmiech na sali.Kto tam jedzie niech poda,jakich kitów się nasłuchał w biurze,jakie to cieplarniane warunki będzie miał.Pośmiejemy się troszku.

@gicio

Witam Jeśli jest Pan ciekaw (i starczy odwagi), zapraszamy do biura. Szczegóły są zapisane w umowie, żeby pracownik miał podstawę do ewentualnych pytań lub zastrzeżeń.

poszukujący

Witam! Czy ktos był lub jest w Niemczech na magazynie w Neumarkt za pośrdnictwem work express? Prosze o jakies opinie. Co to wogole za magazyn? po ile godzin sie pracuje? jak z zakwaterowaniem?

poszukujący2
@poszukujący

Ja też dołączam się do pytania, jak jest w pracy na magazynie w Neumarkt, jakie są warunki mieszkalne (po ile osób w pokoju, itd.), jak z dojazdem do pracy? Kobieta w biurze powiedziała, że niektórzy pracownicy mają dodatek jako kierowcy i rozwożą ludzi, czy to prawda? Chodzi mi o to, czy potem się nie okaże, że muszę sobie szukać dojazdu i jeszcze za niego płacić ? I oczywiście jakie zarobki? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź !

@poszukujący

Witam Lokale są umeblowane, posiadają aneks kuchenny,łazienkę,ogrzewanie i TV. Pokoje 2 i 4 osobowe. Odległość mieszkań od miejsca wykonywania pracy: od 20 do 49 km. Dojazd do pracy: we własnym zakresie. Nie ma problemów z dojazdem do miejsca wykonywania pracy, ponieważ pracownicy są rozmieszczani tak, aby na 4-5 osób przypadał 1 samochód. Dodatek dla kierowcy, w przypadku odległości 50km do miejsca wykonywania pracy, wynosi 100 euro brutto. Co do zarobków, stawka brutto/za godzinę : 8,50 euro. Z poważaniem

uyhuyh
@Work Service Express

tak dodatek 100 euro brutto ... nosz guma z gaci sama leci , niech work da auta i my bedziemy jeździć po pięciu i się zrzucimy po 20 euro żeby zapłacić workowi za auto . Was chyba (usunięte przez administratora) z tą stawką za auto . Po (usunięte przez administratora) koordynatorowi auto niech z buta (usunięte przez administratora) a auto ludziom dać , baj baj patataj .

@uyhuyh

Witam pomijając swoistą kulturę powyższej wypowiedzi, prosimy o wskazanie firmy, która oferuje pracownikom magazynowym auta służbowe.

gicio
@Work Service Express

pomijając swoistą kulturę powyższej wypowiedzi, prosimy o wskazanie firmy, która (usunięte przez administratora) ludzi 50 kilometrów na wieś,albo na Alitzheim hotel złodziei i ochlajmord?

@gicio

Dzień dobry W miarę możliwości zapewniamy pracownikom za granicą lokum o odpowiednim standardzie. Jeśli komuś nie odpowiada, zawsze może szukać kwatery na własną rękę. A na to jak ktoś został wychowany w domu i co robi w czasie wolnym od pracy, nie mamy wpływu. Pozdrawiam

obiektywny
@Work Service Express

Prosze bardzo:Adecco,randstad,E&A o takich firmach jak Otto Sherpa czy Covebo nie bede nawet wspominal.Jest mnostwo firm ktore zapewniaja pracownikom magazynowym sluzbowe samochody a co wiecej nawet wynagradzaja kierowcow.Ale jak we moze zapewnic slozbowe samochody jak oni w belgii i francji w ogole nie wiedza co sie dzieje,niestety przewyzsza to ich mozliwosci lepiej zeby ludzie wlasnymi samochodami robili po 500km tygodniowo w zamian za jakies grosze za amortyzacje,za paliwo nawet godnie nie potrafia zwrocic pieniedzy.

@obiektywny

Dzień dobry :) Dziękuję za tę informację, ale do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu. Pozdrawiam

@obiektywny

Stary,jaka kasa za amortyzację i paliwo?Zapomnij,wolą ludzi dymać.Jeszcze żeby mieszkania były blisko,na Neumarkcie jest mieszkanie 50 kilosów od magazynu,hahaha!

obiektywny
@Artur Ragan

Co do tego ma 1 kwietnia?to nie zart tylko fakty a pan zamiast odpowiedziec normalnie ucieka sie do ignorancji typowiej dla biurowych pracownikow agentur haha

jop

,,Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami''.Ha ha ha,oni maja taki wybór że az koordynatorzy łażą po magazynach i pytają czy kogoś ze znajomych nie chcieliby zaprosić do współpracy z WE.Jeśli firma jest dobra,nie musi wcale dawać ogłoszeń o pracę,bo stali pracownicy wciągają rodzinkę,kumpli itp. nie pozwolą na to by fajna oferta poszła w ,,obce'' ręce.

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

pitupitu

Popieram - panie biurwy...porażka, slyszalem, ze tam tylko menadzerowie sie maja dobrze hehgehe, bo robia NIC.Panie Prezesie przetrzyj oczy, bo z torbami Cie puszcza

Witam Prosimy o konkrety, bo poza chęcią obrażania naszych pracowników i wysokością stawki nie ma w Pańskiej wypowiedzi nic istotnego. Z poważaniem

danadk

jest ogloszenie dla szwaczek za 1300 e netto , czy to prawda i jak wyglada zakwaterowanie?

danadk

witam,mam zapytanie jak wyglada praca szwaczki w dolnej flandrii?

ffffff

Ktoś z was może coś napisać na temat oddziału w Krakowie??

@ffffff

Nasz oddział w Krakowie mieści się przy Al.Pokoju 33. Numer telefonu: 12 433 80 40. Jak możemy pomóc?

Artur Ragan

Witam Jesteśmy otwarci na krytykę i rzeczowy dialog, ale publikowanie anonimowych pomówień nie zasługuje na tę nazwę. Proszę też pogodzić się z faktem, że mam sporo obowiązków i odpowiadanie na insynuacje nie jest najważniejszym z nich. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące współpracy z firmą Work Express zachęcam do kontaktu bezpośrednio z Rzecznikiem Pracownika.

polko

No i widać jak firma przyjmuje krytykę związaną z ich działalnością , przecież jak by było wszystko ok nikt by tu nie pisał .A tak szkoda czasu na (usunięte przez administratora).

jop

Oooo,raganisko pyskuje,niedługo zejdzie mu ten uśmiech z pyska.Już nawet nie ma z kim tu pisać,bo nikt nie ma ochoty o nic pytać.Firemka sięgnęła dna.

montoya

(usunięte przez administratora) to wyślij jeszcze ekipę do Ruiselede na hotel niech wszyscy zobaczą jak się menele bawią

montoya

Pytanko odnośnie gdzie są bony, podobno zostały uregulowane, jakoś do tej pory nie zostały uregulowane,co śmieszna koordynatorka D.O się teraz bawi tak? Proszę o konkrety!!!!

Lutek

ragan,no to w marcu,kwietniu wpadamy z polsatem na alitzheim,i co ty na to (usunięte przez administratora) ?Skomentujesz to teraz,czy dopiero jak to wyemitują?

@Lutek

Witam Serdecznie zapraszam. Proszę zabrać również CNN i BBC.

worker

szkoda slow.pracownicy biur w polsce sami nie wiedza co sie u dzieje w firmie

rob

a jak tam te (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) ,ci od (usunięte przez administratora) .Oni też niedługo pękną ze zmęczenia.

Artur Ragan

Dzień dobry Czy poza anonimowymi insynuacjami ma Pan coś do zakomunikowania? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu(usunięte przez administratora) Z poważaniem

NP

Bardzo solidna firma.

zjazdowiec

na tchi o podobno narazie spokój ele to phh to tez szału niema pozdrowienia

nagaR
@zjazdowiec

Tobie to proponuje wrócić do szkoły podstawowej , piszesz bez ładu i składu . Jaka firma tacy pismaki .

nagaR

Nie no teraz mnie porównałeś (usunięte przez administratora) , ja to (usunięte przez administratora) na tą (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) , nie chcę widzieć (usunięte przez administratora) .Tam to liczy się (usunięte przez administratora) , a (usunięte przez administratora) na plantację pomidorów do itali . Powiem krótko (usunięte przez administratora) . Szkoda tylko ze zrezygnowałem z pracy bo obiecano mi kokosy w worku , a jak wiadomo na śląsku nie za bardzo jest z pracą .

no name

Firma Work Express...szkoda słów...mieli załatwic robote jako magazynier w belgii a do tej pory przekladaja wyjazd z tygodnia na tydzien...poczatkowa data na poczatek grudnia...a do tej pory ludzie siedza w domu...pytajac sie kogo kolwiek w biurze nikt nic nie wie...slychac odpowiedz...nie posiadam takich informacji...np gie znajduje sie mieszkanie...yyy nie wiem...adres firmy...yyy niewiem...ile kosztuje miesiecznie dotarcie do pracy...yyy niewiem...i tak ze wszystkim...w zeszlym tygodniu pytanie kiedy wyjazd...no na przyszy tydzien to juz na pewno...a dzisiaj co slysze ze w piatek podadza ostateczna informacje...to skandal...szkoda mi slow na ten (usunięte przez administratora) ..najpierw zalatwili ludzi...czlowiek przemierza pol polski i placi za to...a prawdopodobnie teraz dopiero rozmawiaja z pracodawca...o ile wogole rozmawiaja...ja zrezygnowalem...

@no name

Witam Zdarza się, że wyjazd się przesuwa, ale proszę też pamiętać, że o dacie rozpoczęcia projektów decydują belgijscy pracodawcy a nie agencja pośrednictwa pracy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express